JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKI Dominik
2001-05-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMIAK Krystian
2001-01-25
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AFANASJEW Piotr
1991-05-02
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AID Patryk
1991-04-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AMBROZIAK Marcin
1985-05-15
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRYSZCZYK Andrzej
1970-12-10
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRZEJCZAK Filip
2011-07-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTKOWIAK Maciej
1986-12-02
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ASKUNTOWICZ Wojciech
1990-05-19
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BACZEWSKI Mateusz
1995-02-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BALCERZAK Przemysław
1995-02-06
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARANOW Łukasz
1992-02-19
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARAŃCZUK Kacper
2004-06-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BEDNAREK Damian
2000-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BEDNAREK Marcin
1996-09-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BEDNARSKI Dariusz
1954-04-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BERNAL Konrad
2001-08-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BERNARDELLI Michał
1980-03-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BĘBENEK Kamil
1989-04-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BIAŁY Paweł
1990-02-14
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIELAWIEC Maciej
1994-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIELIŃSKI Marcin
1993-06-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIELSKI Krzysztof
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIERNACKI Michał
2000-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIRBACH Rafał
1992-02-25
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BISKUPSKI Tomasz
1994-04-04
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BŁASZCZYK Kamil
2003-02-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BŁOCH Mateusz
1992-04-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BODURKA Krzysztof
1990-03-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BOGUSZEWSKI Michał
2004-11-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BORECKI Kasper
2005-03-25
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOROWIEC Michał
1985-08-02
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOROWSKI Miłosz
1994-01-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOROWSKI Piotr
2003-02-06
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BRALSKI Andrzej
1980-08-14
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BRONIATOWSKI Maciej
1987-08-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BRZOZA Rafał
1993-06-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BUBA Przemysław
1994-03-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BUCZAK Rafał
1992-03-12
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BURZYŃSKI Cezary
1996-01-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CELIŃSKI Robert
1973-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CENTKA Jakub
1998-10-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CENTKOWSKI Łukasz
2003-05-26
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHROBOT Daniel
1997-03-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CHUCHAŁA Daniel
1983-03-09
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CHUDZYŃSKI Tadeusz
1975-07-02
KS Romex Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CHYLIŃSKI Alek
2001-09-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHYLIŃSKI Daniel
1990-12-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CUBER Wojciech
1982-05-12
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CZAJA Dominik
1994-08-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CZAPIEWSKI Paweł
1978-03-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CZAPLA Kamil
1989-06-20
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CZEKAŃSKI Maciej
1985-10-08
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CZERSKI Marcin
1992-01-01
UMKS Junior Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CZERWIŃSKI Adam
1988-10-02
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CZYŻ Radosław
1988-01-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CZYŻKOWSKI Paweł
1985-10-31
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DAMENTKA Kamil
1998-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DĄBROWSKI Aleksander
2000-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DĄBROWSKI Michał
1999-10-06
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DĄBROWSKI Przemysław
1989-02-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DEC Michał
1992-08-31
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DEMBOWSKI Mariusz
1983-07-14
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DERDOWSKI Michał
1993-01-25
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DĘBSKI Mateusz
1998-01-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DŁUGOSZ Jacek
1982-03-02
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DŁUGOZIMA Wojciech
1994-03-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DOBROWOLSKI Emil
1986-11-02
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DOŁĘGA Michał
1994-01-01
MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DOMIŃSKI Adrian
1987-01-27
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DOROŻYŃSKI Szymon
1992-03-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DUCZYŃSKI Maciej
1975-11-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DUKAŁA Piotr
1984-02-24
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
1992-12-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DUTKIEWICZ Ziemowit
1992-05-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DYBOWSKI Jacek
1992-09-02
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DYMEK Sebastian
1982-06-03
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DZIOBA Mateusz
1995-02-18
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
E A
1992-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
EWERTOWSKI Damian
1996-05-15
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
FABIAŃSKI Paweł
1993-04-15
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
FIUK Michał
1985-04-09
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
FLAK Michał
1992-01-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
FRĄCKIEWICZ Bartłomiej
2002-12-10
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
FRELIK Karol
1992-06-09
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
G C
1993-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GABRYCHOWICZ Jakub
1995-12-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GALOR Jakub
1986-07-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GAŁĄZKA Marcin
1989-07-13
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GAPIŃSKI Tomasz
2008-04-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
1986-06-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GAWORSKI Damian
1997-12-13
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GIEDYK Emil
1988-10-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GILETA Tomasz
1988-11-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GIŻYŃSKI Mariusz
1981-06-26
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GOLENIEWSKI Mateusz
1992-03-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GOLENIOWSKI Dawid
1984-01-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GOŁASZEWSKI Michał
1976-08-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GOŁĄB Łukasz
1996-02-27
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GONTARCZYK Rafał
1989-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GOS Filip
1989-03-11
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GOSIEWSKI Krzysztof
1988-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GOSK Dominik
1992-11-09
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GOSPODAREK Tomasz
1989-10-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GÓRSKI Krystian
2001-07-18
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GRABOWSKI Karol
1989-06-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GRAJEK Mateusz
1990-05-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GRANASZEWSKI Artur
1995-07-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GRESCHUTZ Thomas
1992-07-13
LUKS Azymek Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GROCHMAL Paweł
1977-03-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GRODEK Fabian
2002-01-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GROMEK Radosław
1983-11-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GRZEGRZÓŁKA Szymon
2001-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GRZYMKOWSKI Patryk
1994-05-26
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GUBA Adrian
1993-01-22
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GUMKOWSKI Szymon
1999-07-28
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GURTKIEWICZ Łukasz
1993-02-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
HALCZAK Szymon
1994-06-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
HELON Radosław
1994-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
HURMAN Piotr
1991-02-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ILCZUK Mariusz
1983-03-14
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ILCZUK Mikołaj
1996-10-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
JACIUK Sylwester
1993-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
JAJSZCZAK Maciej
1995-01-11
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
JANISZEWSKI Krzysztof
1976-04-15
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
JANOWSKI Michał
1991-01-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
JANOWSKI Tomasz
1986-08-11
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
JAROSZ Wojciech
1989-02-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
JAROSZEWSKI Cezary
2000-08-01
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
JAŚKIEWICZ Łukasz
1984-12-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
JAŚNIEWSKI Michał
1997-09-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JAWORSKI Michał
1995-10-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JENDRASZEK Łukasz
1992-01-01
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JUCHNER Mateusz
1998-04-16
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JUREK Paweł
1966-06-05
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JURZYK Maciej
1994-06-25
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KABAT Damian
1989-10-20
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KACZAN Grzegorz
1993-02-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KACZMAREK Krzysztof
1979-06-19
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KACZMAREK Michał
1986-04-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KACZOR Jan
2002-01-02
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KAMIŃSKI Paweł
1990-08-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KANIGOWSKI Michał
1990-09-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KAPES Mateusz
1992-08-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KARNAS Arkadiusz
1995-10-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KARNICKI Adam
1995-09-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KASPROWICZ Adam
2001-01-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KASPRZAK Andrzej
1986-11-07
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KASPRZAK Radosław
1991-04-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KAWKA Mateusz
1992-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KERN Artur
1980-07-12
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KIKOWSKI Mariusz
1992-09-02
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KINASZ Jerzy
1994-01-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KISIEL Tomasz
1994-12-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KLAYBOR Dawid
1990-06-26
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KŁOS Grzegorz
1984-02-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KMIECIAK Robert
1981-11-04
TS Opatrunki Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KOBIAŁKA Konrad
1978-01-08
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KOBRYŃ Krystian
1999-06-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KOCON Tomasz
1992-01-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KOŁBUC Grzegorz
2001-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KONOPKA Dawid
2001-02-07
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KOPICKI Paweł
1991-02-03
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KOPROWSKI Kamil
1990-01-01
MLKS Dąb Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KORC Rafał
1982-03-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KORDEDZKI Jakub
2000-05-12
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KOS Mirosław
2000-11-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KOTŁOWSKI Bartosz
1992-09-03
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KOTYLA Szymon
1992-09-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KOVALCHUK Oleh
2001-08-09
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KOWALCZYK Mateusz
1992-08-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KOWALSKI Mariusz
1992-02-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KOZACKI Jakub
2002-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KOZIARSKI Grzegorz
1987-09-17
KU AZS Uniwersytet Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KOZŁOWSKI Bartosz
2008-10-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KOZŁOWSKI Patryk
1998-11-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KOŻDOŃ Jarosław
1984-08-13
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KRAJEWSKI Marcin
1985-08-11
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KRAWCZYK Krzysztof
1990-04-05
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KRAWCZYK Szymon
1988-12-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KROTLA Bartłomiej
1997-08-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KRUK Kamil
1992-02-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KRUK Wiktor
2008-08-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KRYGIER Krzysztof
1991-06-21
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KRYSIEWICZ Klaudiusz
1995-07-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KRZOSEK Damian
1995-04-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KRZYŻANOWSKI Mateusz
2003-11-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KUBIAK Maciej
1988-10-29
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KUBIAK Mariusz
1991-01-26
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KUBICKI Adam
1988-12-24
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KUBIEC Dawid
1987-11-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KUC Sławomir
1996-01-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KUCHARCZYK Tomasz
1989-12-30
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KUCHARSKI Piotr
1982-06-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KUCHARSKI Tomasz
2000-04-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KUJAWSKI Grzegorz
1978-03-19
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KUKUŁA Henryk
1992-01-17
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KULESZA Robert
1999-02-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KUMOR Michał
1980-08-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KUPIEC Tomasz
1982-05-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KUSTER Sylwester
1985-08-23
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KWARTA Maciej
1988-01-13
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KWIATKOWSKI Roman
1995-05-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
LAKSA Dariusz
1984-08-08
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
LASKOWSKI Jarosław
1982-02-14
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
LESIECKI Jacek
1991-12-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
LEWANDOWSKI Michał
1992-09-29
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
LEWINSKI Konrad
2001-09-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
LICHNOWSKI Tomasz
1990-04-21
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
LICHOTA Wojciech
1984-06-28
PZLAM
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
LIPIEC Grzegorz
1983-03-12
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
LISTOWSKI Andrzej
1968-09-26
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
LOTEK Krzysztof
1990-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
LUBELSKI Hubert
2001-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
LUTY Patryk
2002-02-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
ŁASZCZUK Maciej
1988-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
ŁOBODZIŃSKI Piotr
1985-07-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
ŁUKASIEWICZ Sebastian
1988-03-19
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
ŁYSIK Paweł
1990-04-13
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
ŁYSOŃ Marcel
2000-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
ŁYSZKOWSKI Kamil
1998-03-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
MAGDZIARZ Adam
1992-07-05
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MAJDA Bartosz
1986-08-22
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MAJDZIŃSKI Konrad
1997-03-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MAJEWSKI Michał
1989-08-04
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MAKOŚ Kamil
1981-07-12
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
MAKOWSKI Michał
1986-04-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
MAKULEC Adam
2003-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
MALUŚKI Tomasz
2005-05-28
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
MAŁECKI Mateusz
2005-01-20
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
MAŁOLEPSZY Rafał
1993-09-06
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
MARCINKIEWICZ Adrian
1993-06-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
MARCZAK Jakub
1993-10-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
MARCZAK Tomasz
1996-08-18
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
MARSZAŁEK Patryk
1995-05-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
MATEUSIAK Radosław
1998-10-05
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
MATURZYŃSKI Tomasz
1994-06-25
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
MATUSZCZAK Jakub
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MAZERSKI Bartosz
1976-11-30
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MAZUR Daniel
1995-09-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
MAZUREK Przemysław
1986-01-04
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
MENDRALA Wojciech
1997-05-30
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
MEZGLEWSKI Kamil
1999-05-14
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
MICHNIAK Jan
1992-06-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
MIELEWCZYK Piotr
1990-08-08
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
MIERZEJEWSKI Miłosz
2004-05-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
MILEWSKI Radosław
1992-06-05
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MILIAN Marcin
1995-05-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MŁYNARZ Kamil
1990-03-09
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MOKWA Karol
1999-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MOLEK Dariusz
1994-05-29
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MOMOT Patryk
1994-08-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MORAWSKI Robert
1978-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MORAWSKI Sebastian
1994-01-22
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MOSKWIAK Paweł
1997-03-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MROCZEK Krzysztof
1991-02-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MROWIŃSKI Rafał
1997-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MRÓWKA Michał
1984-10-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MRÓZ Artur
1984-01-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MUSIAŁ Wiesław
1957-10-20
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MUSIATOWICZ Wojciech
1980-09-14
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MUSIOŁ Bartosz
1994-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MUSZELIK Wiktor
1999-02-19
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MYSERA Cezary
1993-03-05
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
NAKLICKI Marcin
1992-11-24
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
NAKLICKI Michał
1991-09-04
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
NIEBRZYDOWSKI Michał
1992-02-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
NIEMIEC Sebastian
1992-01-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
NIEMIRSKI Piotr
1987-04-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
NITKA Maciej
1993-10-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
NOWACKI Mateusz
1991-12-22
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
NOWAK Dominik
1996-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
NOWAK Jakub
1989-11-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
NOWAK Kosma
2003-07-08
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
NOWAK Marcin
1982-10-28
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
NOWAKOWSKI Jacek
1966-12-04
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
NOWICKI Bartosz
1984-02-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
NOWICKI Sebastian
1994-07-04
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
NOŻYŃSKI Dariusz
1980-04-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
OCHAL Paweł
1981-07-17
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ODOLCZYK Michał
1993-01-01
KS Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
OGONOWSKI Szymon
1985-07-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
OLEJARCZYK Dawid
1991-09-15
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
OLEJARZ Artur
1988-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
OLSZAŃSKI Paweł
1996-04-12
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
OLSZEWSKI Kamil
1992-04-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
OSTROWSKI Artur
1988-07-10
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
OŚLIZŁO Łukasz
1989-05-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
PACHOLCZAK Przemysław
1989-01-05
KS Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
PACZKOWSKI Mateusz
2005-01-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
PAJĄK Bartłomiej
1989-11-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
PALUCH Sylwester
2001-07-31
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
PAŁYGA Robert
2001-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
PASEK Damian
1985-08-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
PASIECZNY Robert
1977-06-09
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
PASZYŃSKI Piotr
1981-11-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
PATECKI Marcin
1989-11-22
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
PAWLAK Mateusz
2001-03-18
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
PAWŁOWSKI Mariusz
1976-01-25
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
PAWŁOWSKI Patryk
1993-11-04
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
PAWSKI Wawrzyniec
1984-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
PEK Daniel
1991-11-28
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
PIĄTKOWSKI Adam
2000-01-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
PIĄTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
PIEŃKOSZ Grzegorz
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
PIETRASIK Antoni
2008-07-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
PIOTROWSKI Filip
2001-03-26
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
PIRÓG Michał
1995-01-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
PISULSKI Adam
1980-12-24
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
POCZWARDOWSKI Kamil
1984-08-17
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
PODOLAK Michał
1985-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
POGORZELSKI Kamil
1992-06-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
POLAKOWSKI Paweł
1995-10-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
POLAKOWSKI Piotr
1993-03-02
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
POLOWIEC Karol
2001-03-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
POPŁAWSKI Piotr
1986-03-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
PORZUCZEK Bartosz
1981-12-29
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
PÓŁROLA Maciej
1987-07-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
PRIMUS Paweł
1993-06-29
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
PRZESTRZELSKI Kajetan
2001-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PRZYBOROWSKI Piotr
1995-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
PRZYBYLSKI Tomasz
1985-06-04
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PRZYBYSZ Adrian
1997-09-02
SKB Dzik Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PRZYBYSZ Bartosz
1998-02-06
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
PRZYSIĘŻNY Oskar
1986-09-29
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
PTAK Sławomir
1986-10-25
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
PUSTUŁKA Konrad
1980-11-26
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
RADWAN Michał
1991-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
RAJCZAK Rafał
1988-08-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
RĄCZKA Mateusz
1994-02-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
RETTIG Rafał
2002-09-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
ROGOWSKI Piotr
1993-07-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
ROKICKI Jacek
1995-04-28
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
ROKICKI Łukasz
1983-06-23
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
ROLBIECKI Michał
1986-05-24
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
ROMANIUK Daniel
2001-10-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
ROMANOWICZ Wiktor
2002-08-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
ROSIEK Łukasz
1987-10-16
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
ROSIŃSKI Łukasz
1983-08-21
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
ROSŁONIEC Daniel
1994-07-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
ROSZKO Damian
1991-11-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
ROSZKOWSKI Łukasz
1988-06-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
ROZMIANIEC Paweł
1987-02-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
RÓŻYCKI Bartłomiej
1990-07-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
RUDNIK Damian
1995-04-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
RUTA Mateusz
2001-07-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
RYDZIŃSKI Patryk
1995-06-30
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
RYSIEWSKI Robert
1984-01-02
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
SALAMACHA Jarosław
1980-11-02
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
SALOMONOWSKI Jakub
2002-11-10
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
SAWICKI Szymon
1991-07-24
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
SELKE Radosław Lucjan
1985-06-13
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
SERKOWSKI Wojciech
1997-05-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
SIEKIERSKI Rafał
1987-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
SIENKIEWICZ Sebastian
1995-02-13
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
SITEK Grzegorz
1983-09-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
SKALIŃSKI Miłosz
2003-07-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
SKALSKI Maciej
2001-09-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
SKIERKOWSKI Paweł
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
SKOCZYLAS Dawid
1997-01-29
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
SŁUPCZYŃSKI Krystian
1999-07-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
SOBCZAK Robert
1982-09-10
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
SOBCZAK Sebastian
1975-06-11
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
SOBSTEL Rafał
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
SOLDAT Adam
2001-01-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
SOWIK Wojciech
1996-02-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
STANKOWSKI Rafał
1981-05-18
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
STARSZAK Marcin
1982-12-17
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
STARŻYŃSKI Andrzej
1990-06-18
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
STEFANIEC Mateusz
1991-12-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
STRUBIŃSKI Konrad
1995-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
STRUSIŃSKI Marcin
1994-04-10
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
STRZODA Marcin
1997-01-02
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
STUKIN Mateusz
1998-06-01
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
SULECKI Mateusz
2000-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
SUPIŃSKI Grzegorz
1996-01-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
SURTEL Michał
1981-06-21
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
SYSAK Tomasz
1983-08-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
SZABLEWSKI Tomasz
1993-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
SZAŁECKI Dariusz
1992-11-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
SZATECKI Maksymilian
1996-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
SZCZEPAŃSKI Piotr
2000-06-15
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
SZCZYPIŃSKI Franciszek
2004-03-03
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
SZNURA Szymon
1990-03-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
SZOSTAK Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
SZYMANEK Maciej
1998-02-02
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SZYMANIAK Kamil
1990-07-20
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SZYMAŃSKI Jakub
1999-10-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SZYMBORSKI Rafał
1992-07-05
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
ŚWIADEK Michał
1994-03-25
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
1989-04-18
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
ŚWIERCZEWSKI Bartosz
2002-10-01
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
ŚWIERDZEWSKI Damian
1993-06-27
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
ŚWIRGOŃ Adam
1994-05-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
TABER Konrad
1996-06-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
TARASIUK Paweł
1984-04-30
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
TARNOWSKI Łukasz
1993-01-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
TEPPER Adam
1990-03-10
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
TERLECKI Krzysztof
1980-11-04
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
TKACZYK Adam
1990-08-26
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
TOKARSKI Piotr
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
TOMCZYK Piotr
1987-03-28
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
TRESKA Piotr
1986-12-01
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
TRĘBICKI Ignacy
2000-10-04
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
TSCHIRCH Krzysztof
1999-12-17
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
TURCZYN Mariusz
1985-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
URBANIAK Mateusz
1986-07-01
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
WALENDYKIEWICZ Tadeusz
1977-02-07
SL Salos Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
WASIEWICZ Krzysztof
1992-01-03
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
WASKIN Szymon
1996-03-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
WASZKIEWICZ Kacper
2003-09-19
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
WIĄCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
WICHOWSKI Jacek
1987-09-19
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
WIECZOREK Mikołaj
2001-03-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
WIELECHOWSKI Piotr
2001-05-25
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
WIĘCKOWSKI Łukasz
1995-07-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
WIĘCKOWSKI Mateusz
1989-02-27
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
WILK Dariusz
1977-12-15
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
WIŚNIEWSKI Arkadiusz
1987-09-04
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
WIŚNIEWSKI Jakub
1977-11-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
WIŚNIEWSKI Kacper
2000-01-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
WIŚNIEWSKI Łukasz
1992-04-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
WITKOWSKI Michał
1989-07-05
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
WITKOWSKI Paweł
1979-07-16
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
WITKOWSKI Piotr
1992-01-01
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
WITKOWSKI Sebastian
1986-01-20
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
WNUCZEK Paweł
1988-03-20
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
WOJTASZEK Ignacy
2005-11-14
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
WOJTCZAK Andrzej
1996-02-01
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
WOJTKOWSKI Jan
1986-09-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
WOŁOSZYK Kamil
1993-07-08
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
WOŹNIAK Cezary
1995-09-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
WOŹNIAK Łukasz
1990-09-30
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
WOŹNIAK Tomasz
1987-06-05
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
WÓJTOWICZ Sebastian
1982-03-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
WRONOWSKI Rafał
1986-10-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
WRÓBLEWSKI Grzegorz
1987-01-01
KS Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
WRÓBLEWSKI Michał
1979-08-06
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
WYSZOMIRSKI Mateusz
1993-01-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
ZAKRZEWSKI Łukasz
1991-02-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
ZAKRZEWSKI Piotr
1989-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
ZALESKI Tomasz
1987-01-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
ZALEWSKI Mateusz
1993-06-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
ZAWADZKI Mariusz
1991-06-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
ZĄBCZYŃSKI Adam
1995-01-05
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
ZBLEWSKI Tadeusz
1984-05-15
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
ZBOIŃSKI Wojciech
1967-11-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
ZEMŁA Marcin
1992-03-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
ZIELIŃSKI Dawid
1993-11-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
ZIELIŃSKI Kamil
1997-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
ZIĘBA Jakub
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
ZIĘBA Szymon
1999-03-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
ZIMNY Emanuel
1981-01-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
ZOSIUK Łukasz
1985-06-23
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
ZRAZEK Paweł
2011-04-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
ZWIERZCHOWSKI Michał
1987-01-22
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
ŻAKOWSKI Daniel
1992-01-04
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
ŻĄDŁO Jacek
1991-05-17
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
ŻEBROWSKI Dawid
1991-01-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
ŻEBROWSKI Krzysztof
1990-07-09
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
ŻEŃCZAK Dawid
1991-02-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
ŻMUDA Tomasz
1976-09-09
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
ŻOCHOWSKI Daniel
1997-01-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
ŻOCHOWSKI Hubert
1991-12-21
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
ŻUCHOWSKI Michał
1998-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
ŻUK Łukasz
2001-11-29
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik