ROSZKO Damian
1991-11-11
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AID Patryk 1991-04-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1992-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
3 ANKIEL Arkadiusz 1989-02-04 WLKS Wrocław DOL
4 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
5 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
6 BACH Przemysław 1997-06-20 KS Podlasie Białystok POD
7 BADUREK Maciej 1988-10-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BAJDA Jacek 1977-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
9 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
10 BANDZAREWICZ Paweł 1993-12-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BARAN Przemysław 1990-02-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
12 BARANOW Łukasz 1992-02-19 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 BELGRAU Szymon 1994-12-16 OŚ AZS Poznań WLP
14 BERLIK Piotr 1992-02-18 UKS-MOS Opole OPL
15 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BIAŁY Michał 1991-08-22 SKB Kraśnik LBE
17 BIBUŁOWICZ Paweł 1990-06-11 MKS Juvenia Białystok POD
18 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
19 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 BILEWICZ Dawid 1992-06-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
21 BIMKIEWICZ Jarosław 1993-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
22 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
23 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
24 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
26 BORUCKI Łukasz 1991-05-13 KS Agros Zamość LBE
27 BRACISZEWSKI Szymon 1992-07-14 KS Gwardia Piła WLP
28 BRAUN Wojciech 1995-02-06 LLKS Smętowo Graniczne POM
29 BRAWATA Adam 1990-10-02 WLKS Wrocław DOL
30 BRESZKA Michał 1984-04-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
31 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
32 BRZOZOWSKI Paweł 1995-12-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
34 BUCZAK Tomasz 1989-03-06 KS Agros Zamość LBE
35 BUCZEK Sylwester 1993-04-11 KS Agros Zamość LBE
36 BUCZKOWSKI Sławomir 1991-01-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 BURCZYK Robert 1994-04-06 KKB Starogard Gdański POM
39 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
40 CHODOROWSKI Tomasz 1992-03-30 MKS Juvenia Białystok POD
41 CHODUN Piotr 1992-09-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 CHOJNOWSKI Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
43 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
44 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
45 CHYLIŃSKI Daniel 1990-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
47 CIESIELSKI Dawid 1993-10-09 UKS Wieża Postomino ZPO
48 CYBULSKI Grzegorz 1993-03-18 RKS Rumia POM
49 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
50 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
51 CZAPLA Piotr 1990-11-04 UKS Olimpia Zabrze SLK
52 CZEREMCHA Przemysław 1993-02-08 UKS Czwórka Białystok POD
53 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
54 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
55 CZYŻ Michał 1991-12-30 MLKS Sparta Złotów WLP
56 DADEJ Dawid 1991-08-27 ZKS Unia Tarnów MLP
57 DANILCZUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
58 DARASZKIEWICZ Dawid 1994-08-29 UKS Technik Augustów POD
59 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 DOBROWOLSKI Kamil 1991-03-12 LKS Stal Mielec PDK
63 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
65 DUDEK Rafał 1989-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 DWORAKOWSKI Daniel 1991-01-01 niest. Białystok POD
67 DYKOWSKI Michał 1991-12-23 LKS Vectra Włocławek KPO
68 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
69 DZIEDZIŃSKI Tomasz 1991-01-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
70 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
71 EWERTOWSKI Damian 1996-05-15 MLKS Ostróda WMZ
72 FALKOWSKI Adam 1994-01-21 RKS Rumia POM
73 FALKOWSKI Damian 1991-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
74 FALKOWSKI Paweł 1991-01-01 niest. Białystok POD
75 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
76 FIEDORUK Łukasz 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 FIGAT Kamil 1987-07-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
78 FILAWSKI Andrzej 1991-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
79 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
80 FUDALEJ Marcin 1976-12-07 KKL Kielce SWK
81 GACMAN Piotr 1991-08-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
82 GACZOREK Adrian 1992-06-07 AZS-AWF Katowice SLK
83 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
86 GAWRYSIAK Mateusz 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
87 GĘŚLICKI Łukasz 1996-12-31 niest. Białystok POD
88 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 WKS Grunwald Poznań WLP
89 GŁOWACKI Michał 1982-02-23 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
90 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
91 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 GORCZYCA Bartosz 1991-09-02 ULKS Technik Trzcinica PDK
94 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
95 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
96 GÓRSKI Łukasz 1991-04-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
97 GRABEK Maciej 1992-02-18 AZS-AWF Gorzów LBU
98 GRABKOWSKI Piotr 1995-01-02 SKLA Sopot POM
99 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
101 GRODZKI Marcin 1993-07-31 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
102 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
103 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
104 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 HAMMER Krzysztof 1991-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
106 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
107 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
108 IDZIAK Michał 1992-08-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
109 JACHYM Tomasz 1993-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
110 JAGŁA Dawid 1990-12-09 UKS Przełaj Żerków WLP
111 JAMIOŁKOWSKI Grzegorz 1991-03-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 JANIK Krzysztof 1990-07-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
113 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
114 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
115 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
116 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
117 JASIONOWSKI Mariusz 1991-01-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
118 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 SKB Kraśnik LBE
119 JAWOROWSKI Rafał 1993-07-29 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
120 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
121 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
122 JÓŹWIAK Łukasz 1983-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
123 JURGIEWICZ Bartosz 1990-07-29 MKL Szczecin ZPO
124 JURZYK Maciej 1994-06-25 MKS Pogoń Siedlce MAZ
125 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
126 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
127 KACZMAREK Jakub 1988-01-20 TS Olimpia Poznań WLP
128 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
129 KACZMARSKI Mateusz 1994-12-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
130 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
131 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
132 KALIŚ Karol 1990-08-26 UKS TRS Susz WMZ
133 KAMIŃSKI Artur 1991-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
134 KAMIŃSKI Paweł 1990-08-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
135 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
137 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
138 KAROŃ Bartosz 1991-06-24 KS Olkusz MLP
139 KARWIŃSKI Michał 1996-06-13 LKS Zantyr Sztum POM
140 KASZEWSKI Zbigniew 1992-01-31 ULKS Talex Borzytuchom POM
141 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
142 KĘPA Damian 1992-06-21 SKB Kraśnik LBE
143 KIERZEK Adam 1989-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
144 KIKOWSKI Mariusz 1992-09-02 MULKS MOS Sieradz LDZ
145 KLAWIKOWSKI Jakub 1992-03-24 KS Wejher Wejherowo POM
146 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
147 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
148 KŁECZEK Radosław 1985-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
149 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 KMIEĆ Tomasz 1990-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
151 KOBYLIŃSKI Tomasz 1976-05-22 WKB Meta Lubliniec SLK
152 KOBYŁKA Adam 1994-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
153 KONDRACKI Marcin 1994-03-08 KS Podlasie Białystok POD
154 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 KONOPSKI Kacper 1995-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
156 KORC Rafał 1982-03-09 OKS Start Otwock MAZ
157 KORZENIEWSKI Mateusz 1992-03-25 KS Podlasie Białystok POD
158 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
159 KOTELNICKI Mariusz 1980-03-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
160 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
161 KOTYLA Szymon 1992-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
162 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
163 KOWALEWSKI Dastin 1992-01-01 MLKS Czarni Olecko WMZ
164 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
165 KOZŁOWSKI Artur 1985-01-19 MULKS MOS Sieradz LDZ
166 KRAWCZYK Robert 1991-09-24 LKS Maraton Turek WLP
167 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
168 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
169 KRÓL Michał 1989-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
171 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
172 KRZYŻANOWSKI Patryk 1995-06-07 SKLA Sopot POM
173 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
174 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
175 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
176 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
177 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
178 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
179 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
180 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
182 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
183 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 LANCMAN Michał 1990-04-04 LKS Pomorze Stargard ZPO
185 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
186 LENCZEWSKI Łukasz 1994-07-07 KS Podlasie Białystok POD
187 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
188 LESZCZYŃSKI Jacek 1990-03-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
189 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 LEWANDOWSKI Mateusz 1996-02-29 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
191 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 LORYŚ Marcin 1992-03-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
193 LUBIŃSKI Jarosław 1991-05-12 KKL Kielce SWK
194 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
195 LYSKO Jakub 1985-04-23 WKB Meta Lubliniec SLK
196 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
197 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
198 ŁĘGOWSKI Robert 1996-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
199 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
200 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz 1989-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 ŁYSIK Paweł 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
202 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
203 MAJEWSKI Michał 1989-08-04 LKS Maraton Turek WLP
204 MAKAREWICZ Mateusz 1992-08-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
205 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
207 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
209 MATNER Paweł 1991-11-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 MATUŁA Adam 1983-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
211 MATURZYŃSKI Tomasz 1994-06-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
212 MATUSZCZAK Rafał 1994-07-13 LLKS Osowa Sień LBU
213 MAZUREK Daniel 1991-06-07 LUKS Podium Kup OPL
214 MESYASZ Przemysław 1990-06-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
215 MIANOWICZ Łukasz 1989-12-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
216 MICHNIAK Jan 1992-06-26 WKS Wawel Kraków MLP
217 MIELEWCZYK Dawid 1997-07-07 MLKS Baszta Bytów POM
218 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 MIERZWA Mariusz 1990-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
220 MIKUS Tomasz 1994-07-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
221 MIŚKOWIEC Tomasz 1981-09-17 KKL Kielce SWK
222 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
223 MODRZEJEWSKI Łukasz 1992-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
224 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
225 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
226 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
227 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
228 MUSZYŃSKI Filip 1991-04-28 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
230 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
231 NAKLICKI Michał 1991-09-04 MKS Polonia Warszawa MAZ
232 NIEBRZYDOWSKI Michał 1992-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
234 NIEŚCIOR Paweł 1993-02-07 LKS Znicz Biłgoraj LBE
235 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
236 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 NOWAK Jakub 1992-12-27 LKS Sana Kościan WLP
238 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
239 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
240 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
241 NOWICKI Wojciech 1991-11-20 UKS Technik Augustów POD
242 OBAŁA Damian 1991-04-05 ZLKL Zielona Góra LBU
243 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
244 OLECHOWSKI Konrad 1993-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
245 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
246 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
247 ORGANISTA Jakub 1995-09-08 MKL Maraton Świnoujście ZPO
248 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
249 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
250 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
251 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
252 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
253 OWCARZ Tomasz 1994-08-31 UKS Technik Augustów POD
254 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
255 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
256 PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 KS Podlasie Białystok POD
257 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
258 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
259 PAWŁOWSKI Tomasz 1995-03-14 KS Podlasie Białystok POD
260 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
261 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
262 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
263 PIECH Kacper 1990-10-11 WKS Wawel Kraków MLP
264 PIETERCZYK Damian 1984-02-04 LUKS Dystans Wydminy WMZ
265 PIETRYNIAK Tomasz 1987-09-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
266 PIĘTKA Wiesław 1965-10-09 KS Piętka Katowice SLK
267 PIOTROWSKI Adrian 1991-03-18 KS Podlasie Białystok POD
268 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
269 PIWKO Patryk 1988-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
271 PLESKOWICZ Łukasz 1993-09-17 KS Podlasie Białystok POD
272 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 POKROP Hubert 1985-11-02 WKS Grunwald Poznań WLP
274 POŁEĆ Adrian 1992-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
275 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
276 PRĄDZYŃSKI Paweł 1990-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
277 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993-01-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
278 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
279 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
280 PUSZEWKIEWICZ Marcin 1988-02-13 LKS Koluszki LDZ
281 PUZANOWSKI Grzegorz 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
282 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
283 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
284 RACZYŃSKI Paweł 1990-11-03 SKB Kraśnik LBE
285 RAJCZAK Jakub 1991-12-07 OŚ AZS Poznań WLP
286 RAJCZAK Rafał 1988-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
287 RĄCZKA Mateusz 1994-02-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
288 REJMER Łukasz 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
289 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
290 ROGALSKI Rafał 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
291 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 LKS Zantyr Sztum POM
292 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 ROGOWSKI Zbigniew 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
294 ROGOZIK Mariusz 1986-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
295 ROLBIECKI Michał 1986-05-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
296 ROSIŃSKI Łukasz 1983-08-21 WKB Meta Lubliniec SLK
297 ROSIŃSKI Zbigniew 1960-05-20 WKB Meta Lubliniec SLK
298 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
299 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
300 RUPIŃSKI Michał 1991-01-04 MKL Toruń KPO
301 RYGIEL Jakub 1992-05-11 KU AZS PWSZ w Krośnie PDK
302 SACHARCZUK Piotr 1994-04-04 KS Podlasie Białystok POD
303 SAMBORSKI Arkadiusz 1990-09-30 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
304 SAMEŁKO Łukasz 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
305 SAMIŁO Mateusz 1993-01-02 MUKS Kadet Rawicz WLP
306 SHEGUMO Yared 1983-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
307 SIELIWONIUK Rafał 1991-03-01 MKS Juvenia Białystok POD
308 SIERACKI Kamil 1988-09-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
309 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
310 SIÓDMIAK Andrzej 1992-04-11 LKS Stal Mielec PDK
311 SKOCELAS Grzegorz 1990-04-24 SKLA Słupsk POM
312 SKORUPA Marek 1991-03-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
313 SKOWROŃSKI Błażej 1989-11-05 LKS Koluszki LDZ
314 SKWAREK Michał 1991-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
315 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
316 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
317 SOBAS Jacek 1985-06-11 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
318 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
319 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
320 STADNICKI Jarosław 1990-11-22 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
321 STEC Jarosław 1990-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
322 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
323 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
324 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 RKS Łódź LDZ
325 SZAŁECKI Dariusz 1992-11-04 MUKS Płock MAZ
326 SZCZEPIŃSKI Krzysztof 1991-01-19 SSMKS Parasol Wrocław DOL
327 SZCZOTKA Maciej 1992-08-27 MLKS Sparta Złotów WLP
328 SZEWCZYK Dawid 1991-11-05 KKL Kielce SWK
329 SZEWCZYK Dawid 1988-07-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
330 SZEWCZYK Jan 1991-06-21 KS Agros Zamość LBE
331 SZNURA Szymon 1990-03-07 OŚ AZS Poznań WLP
332 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
333 SZOK Filip 1991-07-03 MLKS Baszta Bytów POM
334 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
335 SZUCKI Mateusz 1993-05-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
336 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 KS Podlasie Białystok POD
337 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 LKS Sana Kościan WLP
338 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Aurum Kobud Złotoryja DOL
339 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
340 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
341 ŚLUSARCZYK Kacper 1990-08-20 KS Agros Zamość LBE
342 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
343 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
344 THIEL Adam 1972-12-03 KS Team run Gdańsk POM
345 TKACZYK Adam 1990-08-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
346 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
347 TRUSZKOWSKI Łukasz 1988-04-26 KS Podlasie Białystok POD
348 TRZĄSALSKI Jakub 1990-07-20 LKS Lubusz Słubice LBU
349 TURCZYŃSKI Jan 1992-07-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
350 TYSZKIEWICZ Erwin 1991-01-01 MKS Start Lublin LBE
351 UCIECHOWSKI Marcin 1988-10-05 LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie WLP
352 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
353 URBAŃSKI Bartosz 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
354 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
355 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
356 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
357 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
358 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
359 WIKTORSKI Hubert 1990-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
360 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
361 WIŚNIEWSKI Jakub 1977-11-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
362 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
363 WŁODARCZYK Dawid 1992-06-02 RKS Łódź LDZ
364 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
365 WNUCZEK Paweł 1988-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
366 WOJCIECHOWSKI Rafał 1990-01-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
367 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
368 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
369 WOJTCZAK Radosław 1991-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
370 WOLIŃSKI Tomasz 1982-03-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
371 WOŁOSZYK Kamil 1993-07-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
372 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
373 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
374 WOŹNIAK Jakub 1990-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
375 WOŹNIAK Łukasz 1990-09-30 KKL Kielce SWK
376 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
377 WRONA Łukasz 1991-10-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
378 WRONISZEWSKI Maksymilian 1991-04-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
379 WRONOWSKI Rafał 1986-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
380 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
381 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
382 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
383 ZAGULAK Damian 1992-06-08 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM
384 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
385 ZALEWSKI Mateusz 1993-06-20 OKLA Ostrołęka MAZ
386 ZAWACKI Przemysław 1992-10-12 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
387 ZAWADZKI Mariusz 1991-06-16 MUKL Brodnica KPO
388 ZAWADZKI Sebastian 1996-01-15 GKS Żukowo POM
389 ZAWISTOWSKI Krzysztof 1991-10-13 PLKS Gwda Piła WLP
390 ZAWISTOWSKI Marek 1988-01-01 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
391 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
392 ZEMŁA Marcin 1992-03-03 WKS Wawel Kraków MLP
393 ZIELIŃSKI Gracjan 1995-02-22 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
394 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
395 ZWIERZCHOWSKI Michał 1987-01-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
396 ŻĄDŁO Jacek 1991-05-17 LKS Stal Mielec PDK
397 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
398 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
399 ŻUBROWSKI Damian 1989-08-07 LKS Maraton Turek WLP
400 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
401 ŻYWEK Dawid 1985-10-08 OKS Start Otwock MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37536907196045sekund