MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 ADAMEK Patrycja 1998-09-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
4 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 ANTOSIK Karolina 1993-01-29 PLKS Gwda Piła WLP
6 BACZYŃSKA Karolina 1992-12-17 LKS Pszczyna SLK
7 BAGIŃSKA Monika 1993-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
9 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
11 BARAN Paulina 1992-04-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
12 BARKA Martyna 1992-07-18 TS AKS Chorzów SLK
13 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
14 BEDNAREK Dominika 1997-10-13 MLKS Agros Żary LBU
15 BEKISZ Izabella 1995-11-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BENEDYK Alicja 1990-02-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
17 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
18 BIEDRZYCKA Agnieszka 1994-01-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
19 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
22 BOJARCZUK Monika 1989-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
23 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
24 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
25 BOSIAK Patrycja 1993-06-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
26 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
28 BRZOZOWSKA Natalia 1993-02-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
29 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
30 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
31 BULDA Aleksandra 1992-03-12 UKS Jedynka Skawina MLP
32 BURSZTA Matylda 1992-04-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 CABAJ Iwona 1994-05-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
34 CHAŁUBEK Aleksandra 1993-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
35 CHMIELEWSKA Diana 1994-01-01 UKS Technik Augustów POD
36 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHMUR Magdalena 1993-09-27 KS Podlasie Białystok POD
38 CHROBAK Patrycja 1992-01-01 UKS Diament Jastrzębie SLK
39 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHRZANOWSKA Kinga 1996-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
41 CHUDA Emilia 1992-08-15 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
42 CHWEDCZUK Klaudia 1997-05-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
43 CHWIAŁKOWSKA Paulina 1998-07-22 AZS-AWF Gorzów LBU
44 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
45 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
47 CIOK Klaudia 1999-12-20 KS Maków Biega MAZ
48 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
49 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 CYRANKOWSKA Ewelina 1996-06-26 UKL Ósemka Police ZPO
51 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
52 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
53 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
54 CZERLANIS Daiwa 1997-01-01 ZSO Sejny POD
55 CZERWIEŃ Ewelina 1993-12-13 MKS Truso Elbląg WMZ
56 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
57 CZERWIŃSKA Sandra 1991-01-03 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
58 DAJEK Natalia 1991-09-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 DĄBROWSKA Magda 1992-03-06 KS Podlasie Białystok POD
61 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
63 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
64 DOBROWOLSKA Joanna 1982-04-17 LKB im. Braci Petk Lębork POM
65 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
66 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
67 DRYJA Ewelina 1993-07-04 KKL Kielce SWK
68 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
69 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
70 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia 1984-07-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
73 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
74 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
75 FIGAT Magdalena 1991-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 FILIPIUK Weronika 1991-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
77 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
78 FRANKIEWICZ Wioletta 1977-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
79 FURMAŃSKA Paulina 1992-03-09 LKS Lubusz Słubice LBU
80 GADOMSKA Dominika 1993-05-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
81 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
82 GASIAK Julianna 1995-12-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
83 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
84 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
85 GĘGA Monika 1994-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GIELICZ Anna 1999-12-23 MLKS Agros Żary LBU
87 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
88 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 GOŁAWSKA Izabela 1992-01-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
90 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
91 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
92 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
93 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
94 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
95 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
96 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
97 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
98 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
99 GRZESIK Katarzyna 1993-11-14 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
100 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
101 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
102 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
103 HARASIM Monika 1988-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
105 HENGER Patrycja 1992-11-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
106 HOJDA Maja 1993-05-13 KS Agros Zamość LBE
107 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
108 HOŁUB Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
109 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
110 HRYCAJEWSKA Agnieszka 1994-09-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
111 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
112 IWAŃSKA Monika 1991-05-03 MOS Zatoka Braniewo WMZ
113 JABŁOŃSKA Martyna 1993-06-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
115 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
116 JAKIMOWSKA Paulina 1988-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 KS Agros Zamość LBE
118 JAKUBIAK Wioletta 1991-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
119 JANKOWSKA Maja 1993-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 JANKOWSKA Sonia 1990-01-21 GLKS Świdnica DOL
121 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
122 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
123 JAROCKA Paulina 1992-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
124 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
125 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
126 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
127 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
128 JASTRZĘBSKA Magdalena 1993-07-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
129 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
130 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 JUREWICZ Irena 1991-12-11 KS Podlasie Białystok POD
132 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
133 JUSIŃSKA Monika 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
134 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
135 KAHS Natalia 1992-02-16 KS Wejher Wejherowo POM
136 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
137 KALINOWSKA Dominika 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
138 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
139 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 KAMIŃSKA Monika 1992-11-25 OŚ AZS Poznań WLP
141 KASZUBOWSKA Kinga 1995-08-28 LKS Vectra Włocławek KPO
142 KAWECKA Marcelina 1993-08-26 MUKS Płock MAZ
143 KELLER Marta 1990-08-19 OKS Start Otwock MAZ
144 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 KLIMKOWSKA Agata 1993-10-09 RKS Łódź LDZ
146 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
147 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
148 KONKEL Katarzyna 1994-03-09 KS Wejher Wejherowo POM
149 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
150 KOPEĆ Lucyna 1993-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 KOPIK Amanda 1996-01-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
152 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
153 KOSOWSKA Emilia 1993-01-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
154 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
155 KOTECKA Julita 1991-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 KOWALIK Ewelina 1991-12-23 LKS Olimpic Szczecin ZPO
159 KOWALSKA Katarzyna 1991-05-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
160 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
161 KOZŁOWSKA Karolina 1990-08-19 MLKS Ostróda WMZ
162 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
163 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
164 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
165 KRUSZEWSKA Martyna 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
166 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
167 KRZYSZTOFIK Paulina 1993-01-05 UKS Technik Augustów POD
168 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
169 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 KUBISZ Dorota 1977-08-14 WKB Meta Lubliniec SLK
171 KUJAWA Aleksandra 1990-02-28 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
172 KUKLIŃSKA Natalia 1995-01-13 UKS Czwórka Białystok POD
173 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
174 KULESA Monika 1992-06-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 KUMOŚ Emilia 1986-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
176 LEMPART Anna 1992-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
177 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
178 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
179 LIPIŃSKA Marta 1992-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
180 LIPIŃSKA Sylwia 1993-10-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
181 LIPSKA Marta 1992-01-01 niest. Białystok POD
182 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
183 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 LISZEWSKA Klaudia 1995-02-10 KS Zawkrze Mława MAZ
185 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
186 LUBA Alicja 1983-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
187 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
188 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
189 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
190 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
191 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
192 ŁUKOWSKA Ewelina 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
193 ŁUKOWSKA Klaudia 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
194 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
195 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
196 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
197 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
198 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
199 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
200 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
201 MATWIEJ Monika 1991-09-21 MKL Maraton Świnoujście ZPO
202 MATYJASIK Magdalena 1997-05-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
203 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
204 MELOCH Arleta 1979-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
205 MIĄSEK Agnieszka 1991-02-01 OKS Start Otwock MAZ
206 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
207 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
208 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
209 MIERNIK Agnieszka 1987-04-22 WLKS Wrocław DOL
210 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MILANIUK Monika 1995-05-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
213 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
214 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
215 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
216 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
217 MOSZCZYŃSKA Patrycja 1993-12-24 KS Zawkrze Mława MAZ
218 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
219 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
220 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
221 MULKITYN Patrycja 1995-09-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
222 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 MUSIAK Kamila 1988-04-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 MYSZKOWSKA Sylwia 1992-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
225 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
226 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
227 NGYUEN Anita 1998-03-24 MLKS Agros Żary LBU
228 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
229 NIEMCZAK Dorota 1986-09-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
230 NIEŚCIOR Paulina 1991-01-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
231 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
232 NOWAK Agnieszka 1991-02-16 UKS Bliza Władysławowo POM
233 NOWAK Małgorzata 1990-10-27 OŚ AZS Poznań WLP
234 NOWAKOWSKA Dominika 1985-01-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
235 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
236 OLKOWICZ Ewelina 1992-10-07 WLKS Nowe Iganie MAZ
237 OLSZEWSKA Aleksandra 1995-06-27 MLKS Czarni Olecko WMZ
238 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
239 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
240 OSTROWSKA Aleksandra 1991-03-01 UKS Jedynka Szczecinek ZPO
241 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
242 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
244 PALUCH Magdalena 1993-09-21 KS Agros Zamość LBE
245 PAPIEŻ Justyna 1991-12-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
246 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
247 PARZYCHOWSKA Marta 1994-01-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
249 PAWŁOWSKA Marika 1993-07-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
250 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
251 PĘDZIWIATER Klaudia 1993-11-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
252 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
254 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
255 PINIARSKA Ewelina 1992-12-17 MKL Gniezno WLP
256 PIOTRKOWSKA Agnieszka 1993-08-29 UKS-MOS Opole OPL
257 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
258 PŁACZEK Lena 1991-11-22 OŚ AZS Poznań WLP
259 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
260 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
261 PŁUKARSKA Karina 1995-04-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
262 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
263 POMIANOWSKA Ewelina 1992-12-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
264 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
265 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
266 PREIS Kamila 1994-06-07 UKS Technik Augustów POD
267 PRUDACZUK Patrycja 1992-03-31 MKS Żak Biała Podlaska LBE
268 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
269 PRZEPIÓRA Sylwia 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
270 PUKA Patrycja 1991-09-07 MLKS Ostróda WMZ
271 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
272 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
273 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
274 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
275 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
276 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
277 ROJSZA Beata 1990-08-11 KS Podlasie Białystok POD
278 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
279 ROSŁON Dominika 1995-03-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
280 RUSZKIEWICZ Monika 1993-03-06 KKL Kielce SWK
281 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
282 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
283 RZETELNA Martyna 1998-01-02 AZS-AWF Gorzów LBU
284 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
285 SAMOJŁO Justyna 1992-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
286 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
287 SARNOWSKA Anita 1994-11-05 MKS Truso Elbląg WMZ
288 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 1980-03-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
289 SIEGIEŃ Sylwia 1992-12-29 UKS Czwórka Białystok POD
290 SIENNICKA Magdalena 1993-05-10 KS Agros Zamość LBE
291 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
292 SKAWIŃSKA Anna 1993-04-29 GKS Żukowo POM
293 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
294 SKÓRA Agnieszka 1993-04-13 LKS Olimpic Szczecin ZPO
295 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
296 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
297 SMAKOWSKA Katarzyna 1993-04-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
298 SNARSKA Sandra 1996-04-13 MKS Juvenia Białystok POD
299 SOBCZYK Barbara 1986-11-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
300 SOBKA Anna 1996-11-08 LKS Vectra Włocławek KPO
301 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
302 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
303 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
304 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
305 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
306 STANKIEWICZ Martyna 1991-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
307 STAŃCZAK Dominika 1996-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
308 STARZYŃSKA Paulina 1995-12-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
309 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
310 STEMPLEWSKA Marta 1993-01-29 KKL Kielce SWK
311 STRUCIŃSKA Daria 1994-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
312 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
313 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
314 SUCHAR Monika 1991-08-17 KS Podlasie Białystok POD
315 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
316 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
317 SYKUŁA Karolina 1991-12-23 LKS Pomorze Stargard ZPO
318 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
319 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
320 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
321 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
322 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
323 SZEWCZYK Kinga 1995-10-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
324 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
325 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
326 SZPUNAR Anna 1994-08-08 MLKS Czarni Olecko WMZ
327 SZWARNÓG Jolanta 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
328 SZYCH Klaudia 1993-09-05 RAZ Szczecin ZPO
329 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
330 SZYPCIO Małgorzata 1996-01-17 KS Podlasie Białystok POD
331 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
332 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
333 ŚLUSARCZYK Katarzyna 1989-08-15 OKS Start Otwock MAZ
334 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
335 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
336 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
337 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
338 TAWREL Agata 1991-02-13 LKS Pomorze Stargard ZPO
339 TEKIEŃ Joanna 1987-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
340 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
341 TŁOMACKA Patrycja 1999-04-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
342 TROCHIMOWICZ Karolina 1993-01-01 niest. Białystok POD
343 TRUSZKOWSKA Ewelina 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
344 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
345 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
346 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
347 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
348 TUKENDORF Barbara 1952-12-03 niest. Warszawa MAZ
349 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
350 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
351 TYMOSZUK Agnieszka 1984-12-26 AZS UMCS Lublin LBE
352 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
353 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
354 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
355 WALKIEWICZ Aleksandra 1992-01-16 LKS Vectra Włocławek KPO
356 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
357 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
358 WIADERNA Emilia 1993-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
359 WICHA Iwona 1987-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
360 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
361 WIELEBA Marlena 1988-10-27 LKB im. Braci Petk Lębork POM
362 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
363 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
364 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
365 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
366 WILIŃSKA Natalia 1993-06-10 LUKS Żórawina DOL
367 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
368 WINCZEWSKA Ewa 1990-12-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
369 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
370 WIŚNIEWSKA Joanna 1992-05-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
371 WIŚNIEWSKA Justyna 1996-03-27 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
372 WIŚNIOWSKA Monika 1984-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
373 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
374 WOJCIECHOWSKA Patrycja 1998-09-12 MKS Juvenia Białystok POD
375 WOJTULEWICZ Anna 1987-04-07 KS Podlasie Białystok POD
376 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
377 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
378 WÓJCIK Justyna 1984-03-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
379 WÓJCIK Sylwia 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
380 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
381 WRÓBLEWSKA Wioletta 1991-02-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
382 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
383 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
384 ZABOROWSKA Ewa 1992-04-14 KS Wejher Wejherowo POM
385 ZAGÓRSKA Izabela 1992-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
386 ZAKRZEWSKA Dominika 1991-05-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
387 ZALEWSKA Małgorzata 1992-09-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
388 ZEMBRZUSKA Justyna 1986-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
389 ZEMŁO Karolina 1992-03-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
390 ZGLEJC Kamila 1989-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
391 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
392 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
393 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
394 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
395 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
396 ŻAGIEL Agnieszka 1993-05-28 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33209609985352sekund