MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 ADAMEK Patrycja 1998-09-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
4 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
5 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 ANTOSIK Karolina 1993-01-29 PLKS Gwda Piła WLP
7 BACZYŃSKA Karolina 1992-12-17 LKS Pszczyna SLK
8 BAGIŃSKA Monika 1993-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
10 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
12 BARAN Paulina 1992-04-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
13 BARKA Martyna 1992-07-18 TS AKS Chorzów SLK
14 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
15 BEDNAREK Dominika 1997-10-13 MLKS Agros Żary LBU
16 BEKISZ Izabella 1995-11-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
17 BENEDYK Alicja 1990-02-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
18 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
19 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
20 BIEDRZYCKA Agnieszka 1994-01-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
21 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 BOJARCZUK Monika 1989-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
25 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
26 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
27 BOSIAK Patrycja 1993-06-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
28 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
30 BRZOZOWSKA Natalia 1993-02-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
31 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
32 BULDA Aleksandra 1992-03-12 UKS Jedynka Skawina MLP
33 BURSZTA Matylda 1992-04-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
34 CABAJ Iwona 1994-05-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
35 CHAŁUBEK Aleksandra 1993-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
36 CHMIELEWSKA Diana 1994-01-01 UKS Technik Augustów POD
37 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
38 CHMUR Magdalena 1993-09-27 KS Podlasie Białystok POD
39 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 KS Podlasie Białystok POD
40 CHROBAK Patrycja 1992-01-01 UKS Diament Jastrzębie SLK
41 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CHRZANOWSKA Kinga 1996-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
43 CHUDA Emilia 1992-08-15 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
44 CHWEDCZUK Klaudia 1997-05-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
45 CHWIAŁKOWSKA Paulina 1998-07-22 AZS-AWF Gorzów LBU
46 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
47 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 CIOK Klaudia 1999-12-20 KS Maków Biega MAZ
50 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
51 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 CYRANKOWSKA Ewelina 1996-06-26 UKL Ósemka Police ZPO
53 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
54 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
55 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
56 CZERLANIS Daiwa 1997-01-01 ZSO Sejny POD
57 CZERWIEŃ Ewelina 1993-12-13 MKS Truso Elbląg WMZ
58 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
59 CZERWIŃSKA Sandra 1991-01-03 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
60 DAJEK Natalia 1991-09-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 DĄBROWSKA Magda 1992-03-06 KS Podlasie Białystok POD
63 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
65 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
66 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 DOBROWOLSKA Joanna 1982-04-17 LKB im. Braci Petk Lębork POM
68 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
69 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
70 DRYJA Ewelina 1993-07-04 KKL Kielce SWK
71 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
72 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
73 DYMEK Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
74 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia 1984-07-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
77 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
78 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
79 FIGAT Magdalena 1991-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
80 FILIPIUK Weronika 1991-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
81 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
82 FRANKIEWICZ Wioletta 1977-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
83 FURMAŃSKA Paulina 1992-03-09 LKS Lubusz Słubice LBU
84 GADOMSKA Dominika 1993-05-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
85 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
86 GASIAK Julianna 1995-12-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
88 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
89 GĘGA Monika 1994-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GIELICZ Anna 1999-12-23 MLKS Agros Żary LBU
91 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
92 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
94 GOŁAWSKA Izabela 1992-01-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
96 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
97 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
98 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
99 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
100 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
101 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
102 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 GRZESIK Katarzyna 1993-11-14 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
104 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
105 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
106 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
107 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
108 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
109 HARASIM Monika 1988-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
110 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
111 HENGER Patrycja 1992-11-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
112 HOJDA Maja 1993-05-13 KS Agros Zamość LBE
113 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
115 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
116 HRYCAJEWSKA Agnieszka 1994-09-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
117 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
118 IWAŃSKA Monika 1991-05-03 MOS Zatoka Braniewo WMZ
119 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
120 JABŁOŃSKA Martyna 1993-06-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
122 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
123 JAKIMOWSKA Paulina 1988-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
124 JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 KS Agros Zamość LBE
125 JAKUBIAK Wioletta 1991-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
126 JANKOWSKA Maja 1993-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
127 JANKOWSKA Sonia 1990-01-21 GLKS Świdnica DOL
128 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
129 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
130 JAROCKA Paulina 1992-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
131 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
132 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
133 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
134 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
135 JASTRZĘBSKA Magdalena 1993-07-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
136 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
137 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 JUREWICZ Irena 1991-12-11 KS Podlasie Białystok POD
139 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
140 JUSIŃSKA Monika 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
141 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
143 KAHS Natalia 1992-02-16 KS Wejher Wejherowo POM
144 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
145 KALINOWSKA Dominika 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
146 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
147 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
148 KAMIŃSKA Monika 1992-11-25 OŚ AZS Poznań WLP
149 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
151 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
153 KASZUBOWSKA Kinga 1995-08-28 LKS Vectra Włocławek KPO
154 KAWECKA Marcelina 1993-08-26 MUKS Płock MAZ
155 KELLER Marta 1990-08-19 OKS Start Otwock MAZ
156 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
157 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
158 KLIMKOWSKA Agata 1993-10-09 RKS Łódź LDZ
159 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
160 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
162 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
163 KONKEL Katarzyna 1994-03-09 KS Wejher Wejherowo POM
164 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
165 KOPEĆ Lucyna 1993-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
166 KOPIK Amanda 1996-01-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
167 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
168 KOSOWSKA Emilia 1993-01-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
169 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
170 KOTECKA Julita 1991-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
171 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
172 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 KOWALIK Ewelina 1991-12-23 LKS Olimpic Szczecin ZPO
174 KOWALSKA Katarzyna 1991-05-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
176 KOZŁOWSKA Karolina 1990-08-19 MLKS Ostróda WMZ
177 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
178 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
179 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
180 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
181 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
182 KRUSZEWSKA Martyna 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
183 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
184 KRZYSZTOFIK Paulina 1993-01-05 UKS Technik Augustów POD
185 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
186 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 KUBISZ Dorota 1977-08-14 WKB Meta Lubliniec SLK
188 KUJAWA Aleksandra 1990-02-28 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
189 KUKLIŃSKA Natalia 1995-01-13 UKS Czwórka Białystok POD
190 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 KULESA Monika 1992-06-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 KUMOŚ Emilia 1986-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
193 LEMPART Anna 1992-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
194 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
195 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
196 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
197 LIPIŃSKA Marta 1992-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
198 LIPIŃSKA Sylwia 1993-10-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
199 LIPSKA Marta 1992-01-01 niest. Białystok POD
200 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
201 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 LISZEWSKA Klaudia 1995-02-10 KS Zawkrze Mława MAZ
203 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
204 LUBA Alicja 1983-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
205 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
206 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
208 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
209 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
210 ŁUKOWSKA Ewelina 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
211 ŁUKOWSKA Klaudia 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
212 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
213 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
214 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
215 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
216 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
217 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
218 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
219 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
220 MATWIEJ Monika 1991-09-21 MKL Maraton Świnoujście ZPO
221 MATYJASIK Magdalena 1997-05-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
222 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
223 MELOCH Arleta 1979-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
224 MIĄSEK Agnieszka 1991-02-01 OKS Start Otwock MAZ
225 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
226 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
227 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
228 MIERNIK Agnieszka 1987-04-22 WLKS Wrocław DOL
229 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
230 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
231 MILANIUK Monika 1995-05-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
232 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
233 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
234 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
235 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
236 MOSZCZYŃSKA Patrycja 1993-12-24 KS Zawkrze Mława MAZ
237 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
238 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
239 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
240 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
241 MULKITYN Patrycja 1995-09-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
242 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 MUSIAK Kamila 1988-04-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
244 MYSZKOWSKA Sylwia 1992-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
245 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
246 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
247 NGYUEN Anita 1998-03-24 MLKS Agros Żary LBU
248 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
249 NIEMCZAK Dorota 1986-09-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
250 NIEŚCIOR Paulina 1991-01-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
251 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
252 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
253 NOWAK Agnieszka 1991-02-16 UKS Bliza Władysławowo POM
254 NOWAK Małgorzata 1990-10-27 OŚ AZS Poznań WLP
255 NOWAKOWSKA Dominika 1985-01-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
256 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
257 OLKOWICZ Ewelina 1992-10-07 WLKS Nowe Iganie MAZ
258 OLSZEWSKA Aleksandra 1995-06-27 MLKS Czarni Olecko WMZ
259 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
260 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
261 OSTROWSKA Aleksandra 1991-03-01 UKS Jedynka Szczecinek ZPO
262 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
263 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
264 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
265 PALUCH Magdalena 1993-09-21 KS Agros Zamość LBE
266 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
267 PAPIEŻ Justyna 1991-12-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
268 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
269 PARZYCHOWSKA Marta 1994-01-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
271 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
272 PAWŁOWSKA Marika 1993-07-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
273 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
274 PĘDZIWIATER Klaudia 1993-11-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
275 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
276 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
277 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
278 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
279 PINIARSKA Ewelina 1992-12-17 MKL Gniezno WLP
280 PIOTRKOWSKA Agnieszka 1993-08-29 UKS-MOS Opole OPL
281 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
282 PŁACZEK Lena 1991-11-22 OŚ AZS Poznań WLP
283 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
284 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
285 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
286 PŁUKARSKA Karina 1995-04-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
287 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
288 POMIANOWSKA Ewelina 1992-12-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
289 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
290 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
291 PREIS Kamila 1994-06-07 UKS Technik Augustów POD
292 PRUDACZUK Patrycja 1992-03-31 MKS Żak Biała Podlaska LBE
293 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
294 PRZEPIÓRA Sylwia 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
295 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
296 PUKA Patrycja 1991-09-07 MLKS Ostróda WMZ
297 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
298 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
299 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
300 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
301 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
302 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
303 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
304 ROJSZA Beata 1990-08-11 KS Podlasie Białystok POD
305 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
306 ROSŁON Dominika 1995-03-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
307 RUSZKIEWICZ Monika 1993-03-06 KKL Kielce SWK
308 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
309 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
310 RZETELNA Martyna 1998-01-02 AZS-AWF Gorzów LBU
311 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
312 SAMOJŁO Justyna 1992-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
313 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
314 SARNOWSKA Anita 1994-11-05 MKS Truso Elbląg WMZ
315 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 1980-03-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
316 SIEGIEŃ Sylwia 1992-12-29 UKS Czwórka Białystok POD
317 SIENNICKA Magdalena 1993-05-10 KS Agros Zamość LBE
318 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
319 SKAWIŃSKA Anna 1993-04-29 GKS Żukowo POM
320 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
321 SKÓRA Agnieszka 1993-04-13 LKS Olimpic Szczecin ZPO
322 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
323 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
324 SMAKOWSKA Katarzyna 1993-04-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
325 SNARSKA Sandra 1996-04-13 MKS Juvenia Białystok POD
326 SOBCZYK Barbara 1986-11-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
327 SOBKA Anna 1996-11-08 LKS Vectra Włocławek KPO
328 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
329 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
330 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
331 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
332 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
333 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
334 STANKIEWICZ Martyna 1991-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
335 STAŃCZAK Dominika 1996-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
336 STARZYŃSKA Paulina 1995-12-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
337 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
338 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
339 STEMPLEWSKA Marta 1993-01-29 KKL Kielce SWK
340 STRUCIŃSKA Daria 1994-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
341 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
342 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
343 SUCHAR Monika 1991-08-17 KS Podlasie Białystok POD
344 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
345 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
346 SYKUŁA Karolina 1991-12-23 LKS Pomorze Stargard ZPO
347 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
348 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
349 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
350 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
351 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
352 SZEWCZYK Kinga 1995-10-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
353 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
354 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
355 SZPUNAR Anna 1994-08-08 MLKS Czarni Olecko WMZ
356 SZURGOCIŃSKA Nikolina 1993-09-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
357 SZWARNÓG Jolanta 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
358 SZYCH Klaudia 1993-09-05 RAZ Szczecin ZPO
359 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
360 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
361 SZYPCIO Małgorzata 1996-01-17 KS Podlasie Białystok POD
362 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
363 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
364 ŚLUSARCZYK Katarzyna 1989-08-15 OKS Start Otwock MAZ
365 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
366 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
367 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
368 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
369 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
370 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
371 TAWREL Agata 1991-02-13 LKS Pomorze Stargard ZPO
372 TEKIEŃ Joanna 1987-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
373 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
374 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
375 TŁOMACKA Patrycja 1999-04-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
376 TOMASZEWSKA Magda 2002-08-28 KS Podlasie Białystok POD
377 TROCHIMOWICZ Karolina 1993-01-01 niest. Białystok POD
378 TRUSZKOWSKA Ewelina 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
379 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
380 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
381 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
382 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
383 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
384 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
385 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
386 TYMOSZUK Agnieszka 1984-12-26 AZS UMCS Lublin LBE
387 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
388 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
389 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
390 WALKIEWICZ Aleksandra 1992-01-16 LKS Vectra Włocławek KPO
391 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
392 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
393 WIADERNA Emilia 1993-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
394 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
395 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
396 WIELEBA Marlena 1988-10-27 LKB im. Braci Petk Lębork POM
397 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
398 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
399 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
400 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
401 WILIŃSKA Natalia 1993-06-10 LUKS Żórawina DOL
402 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
403 WINCZEWSKA Ewa 1990-12-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
404 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
405 WIŚNIEWSKA Joanna 1992-05-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
406 WIŚNIEWSKA Justyna 1996-03-27 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
407 WIŚNIOWSKA Monika 1984-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
408 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
409 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
410 WOJCIECHOWSKA Patrycja 1998-09-12 MKS Juvenia Białystok POD
411 WOJTULEWICZ Anna 1987-04-07 KS Podlasie Białystok POD
412 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
413 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
414 WÓJCIK Justyna 1984-03-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
415 WÓJCIK Sylwia 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
416 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
417 WRÓBLEWSKA Wioletta 1991-02-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
418 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
419 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
420 ZABOROWSKA Ewa 1992-04-14 KS Wejher Wejherowo POM
421 ZAGÓRSKA Izabela 1992-09-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
422 ZAKRZEWSKA Dominika 1991-05-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
423 ZALEWSKA Małgorzata 1992-09-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
424 ZEMBRZUSKA Justyna 1986-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
425 ZEMŁO Karolina 1992-03-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
426 ZGLEJC Kamila 1989-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
427 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
428 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
429 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
430 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
431 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
432 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
433 ŻAGIEL Agnieszka 1993-05-28 KS Podlasie Białystok POD
434 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.98077607154846sekund