KAJEWSKA Paulina
1995-06-30
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABŁAŻEWICZ Karolina 1995-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
2 ADAMCZYK Natalia 1997-10-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 ARCISZEWSKA Katarzyna 1996-01-01 niest. Białystok POD
5 BADECKA Dagmara 1995-12-03 AZS-PWSZ Gorzów LBU
6 BALEJKO Anna 1996-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
7 BARAN Agata 1995-06-02 AZS UMCS Lublin LBE
8 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
10 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
11 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
12 BEDNAREK Ewelina 1993-03-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
13 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BIEGAŃSKA Karolina 1996-11-04 KS Podlasie Białystok POD
15 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
16 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
17 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
18 BŁOCH Anna 1995-03-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
19 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
20 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
21 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
22 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
23 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BRONIEWICZ Monika 1996-07-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 BRZOZOWSKA Angelika 1996-03-14 LKS Lubawa WMZ
28 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
30 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
31 BURDA Anna 1996-05-25 KS Agros Zamość LBE
32 BYŁ Patrycja 1997-01-01 niest. Białystok POD
33 CHILIŃSKA Patrycja 1995-09-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
37 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
38 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
41 CZERKA Anna 1992-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
42 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
43 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
45 DĄBROWSKA Julia 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
49 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
50 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
51 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
52 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
53 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
54 DUCZMAL Izabela 1996-04-18 SKLA Sopot POM
55 DURAKIEWICZ Marta 1995-06-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
56 DŹWIL Iwona 1995-05-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
57 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
58 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 FORNAL Ewa 1995-03-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
60 GAJDA Diana 1996-02-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
61 GARSTKA Weronika 1994-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
62 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
63 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
64 GELIŃSKA Natalia 1995-11-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
65 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
66 GNIEDZIEJKO Wioleta 1994-01-01 niest. Białystok POD
67 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
68 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
69 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
71 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 GRABOWSKA Luiza 1993-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
73 GRABOWSKA Sara 1995-03-25 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
74 GRESZTA Aleksandra 1994-06-11 MTS Junior Sopot POM
75 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
76 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
77 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
78 GRZEGOREK Marcelina 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
79 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
80 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
81 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
82 HARABURDA Martyna 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 HENNIG Marta 1993-11-10 ZLKL Zielona Góra LBU
84 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
85 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 IMIOŁEK Monika 1990-02-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 JANCZARSKA Zofia 1996-05-15 UKS Kusy Warszawa MAZ
88 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
89 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 MKS Baszta Szamotuły WLP
90 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
91 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
93 JAROSIEWICZ Anna 1998-04-16 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
95 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
96 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
97 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
98 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
99 KABAT Andżelika 1995-04-13 MUKL Brodnica KPO
100 KACZMAREK Jagoda 1994-06-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
101 KALINOWSKA Zuzanna 1993-06-04 MKL Toruń KPO
102 KALIŚCIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
103 KAMIŃSKA Justyna 1994-05-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
104 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
106 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KARBOWSKA Alicja 1998-09-26 UKS Technik Augustów POD
108 KAREŃSKA Anna 1997-06-21 MKL Szczecin ZPO
109 KARWOWSKA Agnieszka 1997-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
111 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
112 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
113 KIEŁCZEWSKA Aleksandra 1996-02-01 OKLA Ostrołęka MAZ
114 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
115 KLEPACKA Kinga 1995-01-01 niest. Białystok POD
116 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
117 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
118 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
119 KONACHOWICZ Karolina 2002-04-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
120 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
121 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
122 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
123 KORZENIECKA Martyna 1992-11-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 KOSZOŁKO Katarzyna 1991-02-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
125 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
126 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
127 KOZŁOWSKA Adrianna 1994-07-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
128 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
129 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
130 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
132 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 KUCIA Paulina 1995-11-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 KUCZMA Sandra 1994-08-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
135 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 KUROWSKA Julia 1995-06-29 UKL Ósemka Police ZPO
137 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
139 KUŹMICKA Gabriela 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
140 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
141 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
142 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
143 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
144 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
146 ŁOSIEWICZ Angelika 1996-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
147 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
148 ŁUGOWSKA Patrycja 1995-07-20 UKS MOSiR Działdowo WMZ
149 ŁUKAWSKA Aleksandra 1997-12-10 KKL Kielce SWK
150 MACKIEWICZ Joanna 1995-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
151 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
152 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
153 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
154 MAŁAS Malwina 1994-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
155 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
157 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
158 MASEWICZ Anna 1997-09-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
160 MATEROWSKA Regina 1995-11-10 MMKS Gdańsk POM
161 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
162 MEJSAK Urszula 1994-08-25 KS Podlasie Białystok POD
163 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
164 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
165 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
166 MISIURSKA Aleksandra 1994-04-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
167 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
168 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
169 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
170 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
171 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
172 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
173 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
174 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
175 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 MURAWSKA Ewa 1997-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
179 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
180 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
181 NIEMCZAL Karolina 1994-10-02 UKS Achilles Leszno WLP
182 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
183 NIEMYJSKA Karolina 1994-01-01 niest. Białystok POD
184 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 OKOŃ Kinga 1996-10-19 MKS Agros Chełm LBE
187 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
188 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
189 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
190 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
191 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 PACIORKOWSKA Żaneta 1995-03-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
193 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
194 PANASIUK Joanna 1997-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
195 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
196 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
197 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
198 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
199 PIECYK Katarzyna 1995-02-06 UKS Czwórka Białystok POD
200 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
201 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 niestowarzyszona POL
202 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
203 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
205 PŁACHCIŃSKA Patrycja 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
206 PŁUGÓW Justyna 1994-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
208 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
209 POLIŃSKA Urszula 1996-04-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
210 POŁUSZAŃCZYK Katarzyna 1995-01-01 VI LO Białystok POD
211 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
213 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ
214 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
215 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
216 PRYWATA Izabela 1996-05-14 UKS Kusy Warszawa MAZ
217 PRZYKAZKA Wiktoria 1997-03-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
218 PUCZYŁOWSKA Emilia 1995-05-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
219 RAGAMAN Weronika 1994-11-10 MKS Agros Chełm LBE
220 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
221 ROBAK Małgorzata 1994-04-20 LKS Polkowice DOL
222 ROESKE Alicja 1995-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
224 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
225 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
226 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
227 RUTKOWSKA Martyna 1992-03-24 KS Podlasie Białystok POD
228 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
229 SADOWSKA Karolina 1994-09-13 MKS Agros Chełm LBE
230 SAGAŃSKA Karolina 1994-01-25 AZS Łódź LDZ
231 SAMSONOWICZ Martyna 1999-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
232 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
233 SEMENIUK Beata 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
234 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
235 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
236 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
237 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
238 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
239 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
240 SMORCZEWSKA Urszula 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
241 SOKOŁOWSKA Eliza 1995-06-03 KS Podlasie Białystok POD
242 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 STAŚKIEWICZ Aleksandra 1998-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
244 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
245 STUPAK Sylwia 1995-05-25 KS Podlasie Białystok POD
246 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
247 SUCHANECKA Klaudia 1993-07-17 LLKS Osowa Sień LBU
248 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
249 SYGUTOWSKA Krystyna 1994-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
250 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 SZEWCZYK Natalia 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
252 SZTUCKA Julia 1995-07-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 SZUBA Weronika 1996-02-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
254 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
255 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
256 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
257 SZYMCZUK Monika 1997-04-16 LKS Sprinter Siemiatycze POD
258 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
259 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
260 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
261 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
262 TELATYCKA Natalia 1995-08-20 UKS Czwórka Białystok POD
263 TESZBIR Klaudia 1996-02-16 AZS-AWF Gorzów LBU
264 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
265 TROCIUK Aleksandra 1994-07-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
266 TRUSIEWICZ Aleksandra 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
267 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
268 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
269 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
270 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
271 UZNAŃSKA Aleksandra 1995-09-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
272 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
273 WIEKIERA Monika 1994-10-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
274 WIELĄDEK Magdalena 1994-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
275 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
276 WINKIEWICZ Justyna 1993-09-07 KS Podlasie Białystok POD
277 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 WNOROWSKA Justyna 1995-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
279 WOŁPIUK Magdalena 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
280 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
281 WOŹNIAK Izabela 1992-07-07 RLTL ZTE Radom MAZ
282 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
283 WRONKA Magdalena 1995-01-01 KS Agros Zamość LBE
284 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
286 WRÓBLEWSKA Kamila 1995-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
287 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
288 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
289 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
290 ZALEWSKA Martyna 1994-02-03 MKL Toruń KPO
291 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
292 ZAMOJSKA Klaudia 1995-04-10 KS Podlasie Białystok POD
293 ZANIEWSKA Dominika 1994-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
294 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
295 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
296 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
297 ZIENKIEWICZ Krystyna 1993-02-23 UKS Czwórka Białystok POD
298 ZUBCZYŃSKA Małgorzata 1995-06-03 MKS Agros Chełm LBE
299 ZYSK Sylwia 1995-04-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
300 ŻALIKOWSKA Małgorzata 1996-07-06 MKS Juvenia Białystok POD
301 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23805904388428sekund