STOBIECKI Mateusz
1992-03-11
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKI Dominik
2001-05-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZAK Patryk
1998-06-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Kacper
1998-01-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BĄCZYK Jarosław
1988-03-02
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIEGALESKI Adrian
1998-04-27
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BŁASZCZYK Mateusz
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOBKOWSKI Kamil
1991-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHROSTA Filip
2002-02-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CIESIELSKI Kacper
1991-07-17
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DĄBROWSKI Paweł
1998-08-27
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUSZYŃSKI Sebastian
1989-10-17
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FRENTZEL Bartosz
1998-07-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GŁOWALA Robert
1992-10-29
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GÓRNIAK Rafał
1992-07-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GRABOWSKI Kacper
1993-09-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAKIEL Krystian
2001-08-22
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JAKUBOWIAK Przemysław
1998-01-18
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JANOWSKI Ludwik
2000-12-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JAROSIŃSKI Adrian
1999-02-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KACZMARCZYK Kacper
2002-07-18
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KACZMARSKI Artur
2000-12-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARAŚKIEWICZ Wiktor
1999-11-17
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KNOP Juliusz
1998-02-05
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOPACZEWSKI Paweł
1990-09-16
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOWALSKI Wiktor
2000-07-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KUBIAK Patryk
1991-03-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LISOWSKI Aleksander
1986-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MARCZEWSKI Jan
1999-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MAZURKIEWICZ Jakub
1999-11-07
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
NOWICKI Filip
2000-09-18
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
OWCZAREK Tomasz
1985-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PAWŁOWSKI Jakub
1998-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PODSTAWKA Piotr
1987-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
POSTUMENT Dariusz
1999-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
RACZYŃSKI Kacper
2000-01-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
RADOMSKI Dawid
2002-04-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ROZENKRANC Bazyli
2002-06-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RYSIUKIEWICZ Mateusz
1997-07-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SOBCZYK Krystian
2003-03-31
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
STĘPNIAK Mateusz
2000-10-20
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SUBKO Dominik
2000-04-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
TARNOWSKI Maksymilian
2000-03-17
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WARSZYCKI Konrad
2001-04-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WEJMAN Maciej
1999-07-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WŁODARCZYK Adrian
2000-06-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WOJTUŚ Michał
1999-10-15
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WOLNIAK Łukasz
2000-08-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WÓJCIK Mateusz
1998-08-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ZAJMA Paweł
1999-08-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZAWISZA Wojciech
1999-07-15
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŻAK Łukasz
1997-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik