WICHA Iwona
1987-11-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Marta 1990-03-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
3 BAGIŃSKA Monika 1993-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
5 BARCIŃSKA Milena 1994-08-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
6 BASIUKIEWICZ Martyna 1993-07-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 BEHNKE Antonina 1989-06-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
8 BOJARCZUK Monika 1989-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
9 BORAWSKA Anna 1988-04-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
10 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
12 BRZEZIŃSKA Natalia 1995-09-22 UKS Clan Ostrołęka MAZ
13 BUNICKA Aneta 1992-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BURSZTA Matylda 1992-04-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 CABAJ Iwona 1994-05-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
16 CENTKOWSKA Aleksandra 1988-11-27 LKS Vectra Włocławek KPO
17 CHAŁUBEK Aleksandra 1993-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
18 CHŁOSTA Justyna 1987-06-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
19 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
21 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
22 CZAJKOWSKA Ewa 1985-06-06 MUKS Płock MAZ
23 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
24 DEMBEK Ida 1989-07-01 MUKL Brodnica KPO
25 DESKA Agnieszka 1986-04-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
26 DĘBIŃSKA Magdalena 1994-04-17 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
27 DUDEK Agata 1988-03-16 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
28 DZIĄŻAK Malwina 1994-11-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 DZIĘGIEL Andżelika 1989-06-28 MKL Toruń KPO
30 FILIPIAK Sandra 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 GŁAŻEWSKA Wioleta 1996-06-17 OKLA Ostrołęka MAZ
33 GŁUCHOWSKA Monika 1987-08-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
35 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
36 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
37 GRUCA Dorota 1970-12-05 KS Agros Zamość LBE
38 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
39 GUZ Katarzyna 1989-11-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
40 HARASIM Monika 1988-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
41 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
42 JABŁOŃSKA Martyna 1993-06-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
44 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
45 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
46 JAKIMOWSKA Paulina 1988-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 KS Agros Zamość LBE
48 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
49 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
50 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
51 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
52 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
53 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
54 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
56 KELLER Marta 1990-08-19 OKS Start Otwock MAZ
57 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra 1993-09-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
58 KŁUCZYŃSKA Marzena 1984-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
59 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KONKEL Katarzyna 1994-03-09 KS Wejher Wejherowo POM
61 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
62 KOPEĆ Lucyna 1993-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 KOPIK Amanda 1996-01-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
64 KORDUS Anna 1987-05-02 TS Olimpia Poznań WLP
65 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 KOTECKA Julita 1991-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
67 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 KOWALCZYK Katarzyna 1994-06-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
69 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
70 KRUCHOWSKA Patrycja 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
71 KULESA Justyna 1988-07-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 KUMOŚ Emilia 1986-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
73 KURBEL Agnieszka 1987-11-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
74 LIPIŃSKA Sylwia 1993-10-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
75 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 LISZEWSKA Klaudia 1995-02-10 KS Zawkrze Mława MAZ
78 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
79 LUBA Alicja 1983-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
80 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 ŁAPIŃSKA Anna 1978-01-01 Reebok Warszawa MAZ
82 MATACZYŃSKA Anna 1987-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
83 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
85 MIARECKA Małgorzata 1989-06-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
86 MIĄSEK Agnieszka 1991-02-01 OKS Start Otwock MAZ
87 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
88 MIERNIK Agnieszka 1987-04-22 WLKS Wrocław DOL
89 MIERZEJEWSKA Agnieszka 1985-10-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
91 MIŁKOWSKA Agnieszka 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
93 MOKROS Zuzanna 1993-05-25 RKS Łódź LDZ
94 MOSZCZYŃSKA Patrycja 1993-12-24 KS Zawkrze Mława MAZ
95 MULARSKA Kinga 1991-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
96 NIEMCZAK Dorota 1986-09-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
97 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 PARADOWSKA Paulina 1988-01-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
99 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
100 PARZYCHOWSKA Marta 1994-01-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
102 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
103 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
104 PŁUKARSKA Karina 1995-04-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
105 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
106 PRZYBYŁA Beata 1983-04-20 AZS-AWF Katowice SLK
107 PRZYGÓDZKA Angelika 1988-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
108 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
110 RADOMSKA Anna 1984-02-04 AZS Łódź LDZ
111 RATAJCZYK Sylwia 1987-10-03 UKS 12 Kalisz WLP
112 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
113 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
114 RYBACKA Edyta 1986-10-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 RYDZ Katarzyna 1986-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
116 SADOWSKA Emilia 1990-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
117 SAWICKA Olga 1988-08-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
118 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
119 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
120 SROKA Agata 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
121 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
122 STAŃCZAK Dominika 1996-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
124 STRUCIŃSKA Daria 1994-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 SUSKI Magdalena 1995-04-18 OKLA Ostrołęka MAZ
126 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
127 SZCZUTOWSKA Anna 1995-05-03 MLKL Płock MAZ
128 SZEWCZYK Kinga 1995-10-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 SZTYKIEL Dagna 1987-01-28 AZS-AWF Katowice SLK
130 SZURGOCIŃSKA Nikolina 1993-09-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
131 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
132 SZYMA Karolina 1993-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
133 SZYMAŃSKA Anna 1987-07-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
134 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 ŚLUSARCZYK Katarzyna 1989-08-15 OKS Start Otwock MAZ
137 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
138 TAPEK Paulina 1993-05-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
139 TEKIEŃ Joanna 1987-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
141 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
142 WARDASZKA Angelika 1995-04-19 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
143 WIERZBICKA Magdalena 1989-03-10 ZLKL Zielona Góra LBU
144 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
145 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
146 WIŚNIEWSKA Joanna 1992-05-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
147 WIŚNIEWSKA Justyna 1996-03-27 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
148 WIŚNIOWSKA Monika 1984-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
149 WITKOWSKA Edyta 1990-07-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
150 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
151 WŁODAREK Paulina 1987-02-12 MKL Szczecin ZPO
152 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
153 WOLF Helena 1989-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
154 WOŁOS Ewelina 1987-03-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
156 WSÓŁ Małgorzata 1992-06-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
157 ZEMŁO Karolina 1992-03-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
158 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 ZIĘTEK Olga 1988-02-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
160 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
161 ZWOLIŃSKA Natalia 1990-07-08 niest. Warszawa MAZ
162 ŻELEŹNIK Marlena 1989-08-04 KL Lechia Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25862812995911sekund