CIECHANOWICZ Marcin
1994-01-07
OŚ AZS Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
1994-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAM Tomasz
1995-02-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Maksym
1997-01-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKI Jakub
1987-11-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AMANOWICZ Jakub
1995-11-19
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANDERS Rafał
1993-02-18
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANDRZEJEWSKI Hubert
2001-11-30
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ANGIERSKI Rafał
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ANIOŁ Michał
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ANTOS Michał
1993-01-18
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
APACKI Mateusz
1992-03-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ASKUNTOWICZ Wojciech
1990-05-19
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BABIARZ Szymon
1993-02-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BAK Łukasz
1995-10-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BALCEREK Adam
1998-01-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BANACKI Marcin
1994-08-19
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARCZAK Łukasz
1991-09-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARSKI Bartosz
1994-02-15
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BARTCZAK Krzysztof
1995-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BARTKOWIAK Radosław
1991-04-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BEDNARZ Grzegorz
1995-11-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BEKACZ Kacper
1992-09-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BERLIŃSKI Daniel
1994-11-30
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIALIC Bartłomiej
1994-01-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIAŁOWĄS Hubert
1998-01-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIAZIK Bartosz
1994-01-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIAZIK Michał
1995-12-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIELA Sebastian
1991-07-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIELCZYK Michał
1984-06-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BIELECKI Hubert
1994-06-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIEŃ Dawid
1993-01-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BIERNAT Grzegorz
1997-12-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BIESZCZAD Daniel
1994-05-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BIJOWSKI Kamil
1993-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BILIK Krystian
1998-08-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BLAZIK Bartosz
1994-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BŁAŻKOWSKI Damian
1994-06-06
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BOCER Adrian
1992-03-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOCIEK Mateusz
1993-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BOGDANOWICZ Szymon
1993-05-28
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BONDALSKI Paweł
1991-10-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BORYSIAK Mateusz
1997-03-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BRZEZIŃSKI Marek
1995-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BRZOSTOWSKI Wojciech
1997-01-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BRZUSZEK Artur
1993-07-11
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUCH Natan
1995-11-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BUDZANOWSKI Marcin
1993-10-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BURNAT Adrian
1993-03-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BURZAK Rafał
1996-07-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BYKOWSKI Michał
1993-07-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CENTKA Jakub
1998-10-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHEŁMIŃSKI Paweł
1996-02-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHMIELARSKI Maksymilian
1989-09-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHMIELNIK Krzysztof
1988-06-02
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHOCZYŃSKI Dawid
1992-11-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHOJNOWSKI Bartłomiej
1993-09-24
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHRZANOWSKI Mateusz
1996-04-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHRZANOWSKI Szymon
1998-11-11
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHUDZICKI Kamil
1991-12-27
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CIEBIEŃ Piotr
1995-01-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CIEJKA Wiktor
1996-12-08
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CIEŚLA Mikołaj
1993-09-09
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CISZEWSKI Paweł
1995-06-13
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIURA Łukasz
1993-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CZAJKOWSKI Bartłomiej
1993-10-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CZARNOWSKI Adam
1994-01-14
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CZARNY Jarosław
1990-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CZYKIER Damian
1992-08-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ĆWIEK Patryk
1987-08-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DALECKI Mateusz
1996-01-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DALEKI Błażej
1992-11-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DĄBROWSKI Marcin
1994-05-02
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DĄBROWSKI Patryk
1994-05-02
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DOBEK Patryk
1994-02-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DOBROWOLSKI Jakub
1991-10-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DRĘŻEK Arkadiusz
1999-12-10
KU AZS WAT w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DROGOSZ Michał
1995-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DRZEWIECKI Marcin
1995-11-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DUDA Michał
1990-02-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DUDEK Jacek
1994-07-09
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DUDEK Szymon
1991-05-11
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DUDZIAK Piotr
2000-04-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
1992-12-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DURA Dawid
1999-01-09
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DUSZYŃSKI Kajetan
1995-05-12
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DUTKIEWICZ Ziemowit
1992-05-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DYJECIŃSKI Adrian
1992-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DZIADKO Mateusz
2000-05-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DZIECHCIAROW Kacper
1994-03-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DZIWNIEL Michał
1991-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
E A
1992-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
FALKOWSKI Adam
1994-01-21
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
FEDOROWICZ Dawid
1997-01-01
Gimnazjum 2 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
FIJAŁKOWSKI Igor
1992-02-05
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
FILIPIAK Konrad
1993-06-10
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
FÓRMAŃSKI Mateusz
1991-02-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
FRANKO Patryk
1995-05-15
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
FRĄC Maciej
1993-02-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
FRYŚNY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
FRYZE Tomasz
1992-10-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
FULARA Maciej
1992-09-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
FURMAŃCZYK Kacper
1997-02-14
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GAJDA Marcin
1993-12-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GALENT Michał
1995-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GAŁANDZIEJ Jakub
1997-03-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GAWRONIAK Marcin
1990-03-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GAWRYCH Kamil
1994-08-20
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GĄCIK Mateusz
1993-08-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GEBUZA Szymon
1998-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GENDASZYK Miłosz
1999-02-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GIERSZEWSKI Daniel
1994-04-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GIESZCZYŃSKI Rafał
1994-02-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GŁOWACKI Krzysztof
1992-02-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GMERCZYŃSKI Kamil
1991-09-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GORZKIEWICZ Eryk
1994-10-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GOSS Maciej
1995-07-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GÓRNY Szymon
1994-02-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GRABOWSKI Marcin
1994-05-28
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GRACZ Dawid
1994-10-04
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GRAJZER Tomasz
1994-05-23
GLKS Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GROBELNY Jakub
1999-03-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GROBELNY Piotr
1995-04-06
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GRUSZCZYŃSKI Jakub
1993-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GRUSZCZYŃSKI Paweł
1993-12-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GRYNKIEWICZ Marcin
1990-03-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
1993-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GRZYBOWSKI Karol
1997-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GUC Dominik
1993-03-01
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GULCZYŃSKI Bartosz
1995-03-02
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GUSZCZAK Jarosław
1996-10-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GWIAZDOŃ Paweł
1991-09-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GWÓŹDŹ Jacek
1989-06-28
MKL Puszcza Drezdenko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
HAMPEL Eryk
1997-12-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
HAWER Adrian
1996-10-09
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
HELBIK Błażej
1993-05-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
HENCLIK Jacek
1994-05-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
HŁADUNIUK Patryk
1995-06-27
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
HRYNIUK Łukasz
1991-09-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
HRYSZKIEWICZ Marcin
1992-05-01
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
HUDZIAK Marek
1987-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
HUPAŁO Anatol
1994-03-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
I O
1992-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
IDCZAK Filip
1998-01-06
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
IGNYŚ Arkadiusz
2000-10-28
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JABŁOŃSKI Adam
1994-02-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
JABŁOŃSKI Marcin
1994-09-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
JACHIMOWICZ Sylwester
1994-12-13
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
JACHIMOWSKI Wojciech
1999-02-10
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
JAKUBOWIAK Kamil
1996-01-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
JAKUBOWSKI Szymon
1997-03-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
JANIAK Jakub
1996-12-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
JANUSZ Wojciech
1993-08-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
JANUSZEWSKI Sebastian
1993-11-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
JAROS Andrzej
1990-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
JAROSZEWSKI Krystian
1998-08-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
JASIŃSKI Cyprian
1988-03-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
JASIŃSKI Patryk
1991-04-12
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
JASIŃSKI Paweł
1993-05-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
JASIŃSKI Paweł
1993-03-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
JENNEK Mateusz
1996-12-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
JEZIERSKI Jakub
1996-07-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
JĘDRUSIK Mateusz
1991-05-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
JÓSKOWIAK Jarosław
1996-02-08
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
JÓZEFIAK Dawid
1993-08-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
JUNIEWICZ Jakub
1993-05-28
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
JUSZKIEWICZ Marek
1992-01-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KABACIŃSKI Jacek
1995-10-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KABZA Filip
1992-08-19
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KACPERSKI Michał
1994-04-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KACZOR Wojciech
1997-02-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KAJETANEK Piotr
1995-06-30
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KALANDYK Hubert
1994-05-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KALINKIEWICZ Damian
1997-03-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KAMIŃSKI Jakub
1994-06-07
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KAPAŁA Dawid
1997-03-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KARABIN Jakub
1989-04-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KARGULEWICZ Artur
1989-03-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KARIM Adam
2002-08-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KARPIŃSKI Paweł
1992-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KARWOWSKI Krystian
1994-05-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KAWKA Oktawian
1994-04-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KAZARNOWICZ Daniel
1998-11-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KAZIMIERCZAK Marcin
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KAŹMIERCZAK Dawid
1995-05-19
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KEDWES Paweł
1993-03-16
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KEMPA Jan
1994-05-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KLATKA Maciej
1992-07-28
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KLEE Maximilian
1999-07-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KLEINA Karol
1987-08-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KLĘSK Jakub
1998-03-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KLISZKA Paweł
1991-05-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KLUCZYŃSKI Tomasz
1993-07-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KLUJ Krzysztof
1993-07-15
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KLUSKA Rafał
1996-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KNOPP Krzysztof
1994-01-03
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KOKOCIŃSKI Jakub
1996-09-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KOŁODZIEJSKI Tomasz
1994-03-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KOMASZKO Michał
2000-01-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KOMUDA Artur
1994-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KONDYCKI Paweł
1996-06-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KONIECPOLSKI Adrian
1994-07-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KONWA Mateusz
1995-02-24
CRS Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KOPANIA Dawid
1994-08-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KOPANIA Maksymilian
1995-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KOPROWSKI Amadeusz
1994-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KORNOWSKI Marek
2001-01-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KOSIOREK Piotr
1997-06-29
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KOSSAKOWSKI Grzegorz
1991-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KOSTAŃSKI Gracjan
2000-01-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KOWALCZYK Krystian
1995-12-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KOWALIK Jakub
2002-06-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KOWALSKI Mariusz
1992-02-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KOWALSKI Mateusz
1990-06-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KOZACKI Patryk
1995-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KOZIARA Daniel
1996-04-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KOZŁOWSKI Adrian
1997-06-21
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KOZŁOWSKI Kacper
1986-12-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KOZŁOWSKI Mateusz
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KRASOWSKI Adam
1993-05-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KRASOWSKI Mariusz
1991-03-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KRAWCZUK Łukasz
1989-06-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KROTOSZYŃSKI Jan
1994-07-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KRUCZYK Kamil
1996-02-29
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KRUPA Damian
1991-08-07
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KRYŃSKI Kamil
1987-05-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KRZEMIŃSKI Konrad
1995-06-02
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KRZYŻANOWSKI Krzysztof
1996-12-29
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KSIĄŻEK Adam
1993-12-16
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KUBACZYK Robert
1986-08-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KUBANEK Przemysław
1994-03-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KUBIAK Mateusz
1997-01-26
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KUĆ Wojciech
1988-12-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KUDLA Nikodem
2000-07-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KULESZA Paweł
1995-09-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KULIGA Marcin
1997-01-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KULIKOWSKI Marcin
1995-01-29
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KUŚMIERCZUK Dominik
1993-02-05
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KUŚNIERZ Piotr
1994-02-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KUZIEMSKI Jakub
1996-06-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KUŹNICKI Bartosz
1993-08-31
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KWAPICH Piotr
1992-04-24
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KWIATKOWSKI Michał
1993-12-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KWIATKOWSKI Robert
1993-12-01
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
LADEMANN Radosław
1995-02-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
LASEK Mateusz
1993-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
LAZER Mateusz
1996-09-25
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
LEPIATO Maciej
1988-08-18
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
LIGIĘZA Łukasz
1992-07-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
LIPIŃSKI Hubert
2000-12-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
LITERSKI Kamil
1993-09-22
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
LONDZIN Marcin
1992-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
LORYŚ Marcin
1992-03-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
LUBIENIECKI Maciej
1993-02-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
LUDWICZAK Andrzej
1996-04-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
ŁADO Tomasz
1988-11-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
ŁAPECIŃSKI Przemysław
1997-03-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
ŁAWNICZAK Mateusz
1995-07-17
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MACIASZEK Mariusz
1991-05-16
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MACIEJEWSKI Dawid
1993-09-30
LUKS Wieża Postomino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
MAĆKOWIAK Igor
1993-05-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
MAJAK Tomasz
1993-08-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
MAJECKI Robert
1993-10-21
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
MAJEWSKI Bartłomiej
1994-02-11
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
MAJEWSKI Mikołaj
1994-10-31
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
MAJSKOW Patryk
1997-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
MAK Kacper
1996-01-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
MAK Piotr
1996-03-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MALIK Mateusz
1991-11-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MALSKI Paweł
1995-09-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MAŁKIŃSKI Mariusz
1993-07-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MAŁYSZ Michał
1995-07-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MARCINKOWSKI Mateusz
1995-03-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MARCINKOWSKI Paweł
1995-05-31
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MARCZAK Konrad
1999-03-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MARUT Tomasz
1999-05-28
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MASSIEL Krystian
1997-03-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MASZTAK Kamil
1984-07-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MATEJA Kamil
1993-07-09
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MATEREK Aleksander
1995-11-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MATUSZCZAK Damian
1990-11-13
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MAZAN Bartosz
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MAZURKIEWICZ Grzegorz
1996-03-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MELCER Maciej
1992-01-01
OSiR Skwierzyna
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MIASKOWSKI Rafał
1993-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MIERZEJEWSKI Krystian
1996-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
MIKUŁA Marek
1994-01-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
MILIAN Marcin
1995-05-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
MISIOŁEK Adrian
1996-02-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
MŁOCZKOWSKI Jakub
1997-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
MROWIEC Gracjan
1989-08-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
MUCHEL Mateusz
1993-05-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
MUSIOŁ Bartosz
1994-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
MUTWIL Hubert
1996-02-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
NABIAŁEK Łukasz
1989-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
NALEWAJKO Alan
1998-08-10
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
NASTKIEWICZ Maciej
1993-06-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
NEUMANN Jakub
1997-09-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
NIEMIRO Mateusz
2000-02-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
NITKA Dawid
1996-08-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
NIŹNIK Daniel
1995-04-03
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
NOCOŃ Konrad
1993-05-21
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
NOCUŁA Kacper
1999-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
NOWACKI Maciej
1994-07-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
NOWAK Dominik
1996-02-16
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
NOWAK Paweł
1997-11-18
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
NOWAKOWSKI Wojciech
1994-02-28
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
NURKOWSKI Patryk
1996-08-15
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
OKOŃ Krzysztof
1995-03-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
OLCZYK Hubert
1995-02-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
OLEJNICZAK Jakub
1998-10-08
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
OLEJNICZAK Mateusz
1995-01-01
Gimnazjum 2 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
OLEK Grzegorz
1994-04-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
OLENDER Michał
1996-03-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
OLSZAK Mateusz
1996-03-19
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
OLSZAŃSKI Szymon
1995-12-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
OLSZEWSKI Marcin
1993-11-27
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
OLSZOWY Dawid
1993-07-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
OLSZÓWKA Daniel
1995-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
OMELKO Rafał
1989-01-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
ONDRA Karol
1994-02-04
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
OSTROWSKI Piotr
1995-03-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
OSZEK Paweł
1991-02-16
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
OŚKO Krzysztof
1998-06-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
OTTO Damian
1993-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
OWADIUK Leszek
1996-03-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
OZDARSKI Łukasz
1994-01-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
PALICKI Maciej
1996-04-22
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
PAŁYS Kamil
1993-10-29
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
PAŁYS Mariusz
1993-07-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
PAPUGA Sebastian
1985-04-22
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
PASTERNAK Maciej
1994-09-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
PASTERNAK Oskar
1997-04-27
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
PAWELCZAK Paweł
1994-06-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
PAWELSKI Marcin
1993-10-30
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
PAWELSKI Patryk
1995-02-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
PAWIŁOJĆ Jakub
1991-05-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
PAWLAK Arkadiusz
1989-10-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
PAWLAK Dominik
1997-02-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
PAWLUK Mateusz
1992-06-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
PAWŁOWSKI Adam
1992-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
PĘDZIŃSKI Paweł
1993-08-02
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
PIĄTEK Artur
1994-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
PIECHOWIAK Dominik
1999-04-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
PIECZARKA Patryk
1992-12-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
PIECZARKA Piotr
1989-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
PIEKARNIK Bartosz
1993-02-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
PIETRASZKO Filip
1995-10-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
PIETRZAK Michał
1989-04-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
PILCH Patryk
1995-09-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
PIOTROWICZ Krzysztof
1991-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
PIOTROWSKI Sebastian
1994-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PŁAWIAK Marek
1994-04-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
PODGÓRSKI Kamil
1990-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PODHALICZ Lech
1994-05-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PODSIADŁO Kamil
1991-11-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
POLEWIAK Kacper
1992-01-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
PRENCEL Paweł
1993-02-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
PRYLEWSKI Mateusz
1993-09-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
PRZYBYLAK Jakub
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
PSZCZÓŁKOWSKI Jacek
1996-12-30
KL Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
RADZIO Maciej
1995-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
RADZISZEWSKI Michał
1994-09-07
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
RATAJCZYK Jakub
2001-04-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
RIEGER Roger
1997-01-01
MUKS Jedynka Międzychód
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
ROCZEK Maciej
1996-02-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
RODZIAK Łukasz
1998-02-11
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
RODZIK Przemysław
1997-03-25
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
ROKOWSKI Mateusz
1994-01-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
ROLKA Cezary
1995-08-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
ROMANOWSKI Paweł
1994-05-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
ROSIK Mikołaj
1994-01-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
ROSZKOWSKI Daniel
1992-02-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
RUDNICKI Filip
2000-02-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
RUSZCZYK Szymon
1994-03-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
RUSZKIEWICZ Damian
1994-01-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
RYCHLEWICZ Grzegorz
1995-03-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
RYCHLEWSKI Jakub
1997-01-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
RYGIELSKI Dawid
1994-04-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
RYK Rafał
1997-02-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
RZESZOWSKI Wojciech
1994-01-01
ZSL Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
SADLAK Michał
1992-03-13
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
SALMONOWICZ Wojciech
1993-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
SARNOWSKI Daniel
1999-01-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
SCHUBERT Kacper
1995-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
SEMEGIN Bartosz
1994-01-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
SEMIK Łukasz
1991-05-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
SENK Marcin
1996-10-03
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
SHYIAN Ihar
2000-03-15
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
SIEJKOWSKI Dominik
1995-08-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
SIEKIERSKI Mateusz
1985-12-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
SIERADZKI Mateusz
1997-06-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
SILWANOWICZ Adrian
1992-10-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
SIUDA Mateusz
1998-05-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
SIWIŃSKI Marek
1998-08-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
SKLEPOWICZ Patryk
1993-09-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
SKRZYPACZ Adrian
1990-01-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
SKRZYPCZAK Robert
1994-05-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
SKRZYPEK Jakub
1994-01-11
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
SKUBINA Paweł
1992-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
SKUPIŃSKI Michał
1994-10-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
SKWIERCZYŃSKI Radosław
1996-05-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
SŁABNIAK Grzegorz
1997-02-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
SŁOWIKOWSKI Przemysław
1993-11-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
SŁUGOCKI Michał
1995-08-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
SŁUPSKI Rafał
1994-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
SMOLAN Paweł
1993-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
SMOLEŃ Rafał
1994-02-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
SMOLNICKI Łukasz
1995-01-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
SMOSARSKI Dominik
1999-09-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
SNADNY Marcin
1992-10-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
SOBCZAK Michał
1990-06-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
SOBIERAJSKI Błażej
1995-12-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
SOSNOWSKI Tomasz
1993-09-05
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
STACHÓW Marcin
1998-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
STANKIEWICZ Gabriel
1994-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
STAŚKIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
STĘPIEŃ Jakub
1999-08-31
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
STĘPIEŃ Krzysztof
1997-05-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
STORA Adam
1996-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SUDOŁ Krystian
1996-01-31
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SUDÓŁ Łukasz
1994-02-09
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SURŻYKIEWICZ Jakub
1992-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SZABLEWSKI Tomasz
1993-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SZAFARZ Jakub
1992-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
SZAŁĘGA Bartłomiej
1996-02-08
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
SZCZEPANEK Konrad
1994-01-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
SZCZEPANIAK Mateusz
1996-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
SZCZUPAK Michał
1994-02-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
SZESTAŁO Piotr
1991-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
SZEWCZYK Paweł
1995-01-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
SZKLARSKI Mateusz
1994-08-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
SZMYTKOWSKI Tomasz
1993-10-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
SZPACZYŃSKI Łukasz
1993-01-06
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
SZTUCZKA Rafał
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
SZUMERT Kamil
1993-04-26
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
SZYCA Aleksander
2000-06-18
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
SZYDEL Piotr
1993-02-08
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
SZYMAŃSKI Jędrzej
1995-03-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
SZYMAŃSKI Miłosz
1998-09-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
SZYMCZAK Marek
1998-04-09
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
SZYMKOWIAK Łukasz
1997-09-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
ŚLIWIŃSKI Jacek
1994-03-19
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
ŚLIWKA Rafał
1982-03-17
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
TALACHA Marcin
1996-05-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
TALACHA Przemysław
1995-03-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
TARENT Patryk
1996-03-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
TARGOŃSKI Kamil
1994-12-05
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
TIETIERIN Paweł
1993-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
TOMALIK Damian
1993-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
TOMCZAK Patryk
1993-03-02
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
TRZASKA Damian
2000-02-03
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
TUDOROW Arkadiusz
1996-01-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
TUNK Michał
1993-07-04
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
TURKIEWICZ Patryk
1996-01-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
TYLAK Łukasz
1990-02-28
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
TYLCZ Sławomir
1993-08-16
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
TYLKOWSKI Krzysztof
1988-02-25
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
UCIECHOWSKI Mateusz
1993-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
URBAŃCZYK Jakub
1994-04-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
VIOLAN Michał
1994-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
WALCZAK Artur
1996-03-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
WALCZAK Piotr
1990-12-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
WALCZUK Paweł
1994-01-07
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
WALKOWIAK Kamil
1998-01-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
WARDAK Mateusz
1995-08-08
LUKS Wieża Postomino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
WARZECHA Tomasz
1994-05-12
MKS-R Centrum Dzięgielów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
WASILEWSKI Adam
1996-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
WAŚCIŃSKI Przemysław
1995-03-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
WAWRO Damian
1991-01-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
WAWRZYNIAK Michał
1996-01-24
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
WAWRZYNIAK Mikołaj
1993-09-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
WAWRZYNIAK Paweł
1995-05-04
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
WERSTLER Stanisław
1993-04-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
WESELA Adrian
1998-11-15
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
WIECZORKOWSKI Adrian
2000-06-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
WIERSZUŁA Adam
1993-06-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
WIERZBICKI Kamil
1992-07-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
WIESIOŁEK Kacper
1996-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
WIĘCEK Mateusz
1996-05-20
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
WIĘCŁAW Kacper
1996-05-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
WIKAR Mateusz
1994-10-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
WISZ Mateusz
1996-07-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
WŁODARCZYK Filip
1997-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
WŁODARCZYK Michał
1991-03-10
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
WOJCIECHOWSKI Adrian
1998-01-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
WOJCIECHÓW Damian
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
WOJCIUCH Arkadiusz
1997-08-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
WOJTYRA Paweł
1996-09-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
WOŁKOWSKI Kacper
1993-03-03
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
WOŁKOWSKI Karol
1995-04-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
WOSICKI Józef
1997-12-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
WOŹNIAK Szymon
1999-08-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
WOŻNIAK Marcin
1996-02-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
WÓJCIK Maciej
1999-03-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
WRÓBEL Krzysztof
1996-02-14
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
WRÓBEL Patryk
1994-03-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
WYRWICKI Mateusz
1994-11-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
ZACHCIAŁ Adrian
1995-09-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
ZACZEK Artur
1989-02-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
ZAGÓRSKI Mateusz
1991-07-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
ZALISZ Arkadiusz
1994-01-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
ZAPARTY Bartosz
1997-09-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
ZARAZA Dawid
1993-03-04
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
ZAREMBA Adam
1993-11-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
ZARZYŃSKI Filip
1998-02-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
ZIELIŃSKI Mateusz
1995-06-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
ZIELONKA Jakub
1993-10-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
ZIĘBIEC Kamil
1995-03-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
ZIMNIEWICZ Grzegorz
1991-10-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
ZRADA Marcin
1992-08-19
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
ŻELAZEK Karol
1993-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
ŻOK Łukasz
2001-05-17
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
ŻUREK Mateusz
1993-10-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
ŻUROWSKI Bartosz
1992-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
ŻYGADŁO Bogdan
1999-08-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik