GULBIERZ Marek
1961-06-24
LKS Korab Olecko
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BASA Przemysław
1973-12-16
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRAŚ Henryk
1952-08-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRĄCZYK Krzysztof
1971-07-20
MGLKS Grom Więcbork
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUJNOWSKI Artur
1987-09-05
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZAPIEWSKI Paweł
1996-03-29
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DERDA Robert
1972-09-25
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DOMINIAK Michał
1981-02-11
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUBIECKI Jarema
1969-07-05
KB Arturówek Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUCHNOWSKI Łukasz
1984-09-26
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DWORSKI Marek
1955-05-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GIEMZA Stanisław
1951-10-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRABOWSKI Dariusz
1985-07-08
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRANAT Zbigniew
1959-08-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
IGNASZEWSKI Przemysław
1977-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JAGIEŁA Adam
1973-12-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAKUBIK August
1959-01-15
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JĘDRZEJKO Tomasz
1979-05-01
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAŁACZYŃSKI Ryszard
1960-03-27
MGLKS Grom Więcbork
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KLIMCZAK Jacek
1990-11-21
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KNAST Sławomir
1986-09-29
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KORCZAK Wincenty
1957-07-29
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOT Rafał
1979-12-21
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOZYRA Paweł
1996-08-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KUBISZ Tomasz
1976-04-24
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KUDŁAK Paweł
1988-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KUJAWIŃSKI Artur
1976-03-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KULIŃSKI Tomasz
1975-02-21
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŁUCZKOWSKI Zygmunt
1950-12-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŁUKASIAK Marcin
1983-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁYCZKO Sławomir
1965-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MACIEJEWSKI Bogusław
1958-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAŁYSZEK Leszek
1981-06-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MARCINEK Jan
1988-05-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MARCZUK Norbert
1991-08-30
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MARKOWSKI Zbigniew
1970-05-05
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MATECKI Maciej
1965-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MAZUR Andrzej
1974-01-05
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MIELCZAREK Dawid
1982-07-24
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MUZA Marcin
1986-03-12
Ultra Way Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
NAPIÓRKOWSKI Mariusz
1989-06-08
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
NATORSKI Maciej
1979-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PAŁAT Paweł
1986-06-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PAWŁOWSKI Tomasz
1979-10-07
KB Supermaratończyk Kościelna Wieś
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PĘDZICH Waldemar
1961-06-25
ALKS KURP Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PIOTROWSKI Andrzej
1983-08-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PLISZKA Bartosz
1973-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PROZOROWSKI Wiesław
1968-03-10
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PUŁAWSKI Kazimierz
1963-03-02
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
RADZIKOWSKI Andrzej
1981-04-01
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
REMBERK Michał
1971-07-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SAWICKI Piotr
1974-09-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SEKRETARCZYK Tadeusz
1963-05-22
SST Gminy Pszczółki
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SIEJA Marcin
1962-11-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SKOWROŃSKI Rafał
1982-07-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SKROBAŁA Dariusz
1979-12-31
KB Sobótka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
STODULSKI Krzysztof
1978-03-19
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STYPUŁKOWSKI Dariusz
1964-03-04
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SZABLICKI Aleksy
1960-09-29
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SZCZEPANIAK Mateusz
1991-08-31
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZMYTKIEWICZ Krzysztof
1983-03-21
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SZOSTAK Mariusz
1973-02-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZULWACH Paweł
1976-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŚLEZIAK Jakub
1977-02-06
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
TARTANUS Andrzej
1978-03-26
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
URBANIAK Andrzej
1959-05-31
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WACNIK Janusz
1967-07-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WALCZUK Marcin
1976-05-22
KS Sieradz Biega
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WERESZCZAK Andrzej
1977-03-20
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WRONISZEWSKI Rafał
1978-02-07
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WRÓBLEWSKI Andrzej
1966-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ZIELIŃSKI Marcin
1972-06-16
SKF LZS TOR Dobrzeń Wielki
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ZUGAJ Robert
1978-05-24
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik