NOWAK Monika
1995-07-11
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 MKS-MOS Katowice SLK
2 ADAMSKA Anna 1994-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
3 ANDREJAS Milena 1999-09-09 AZS UMCS Lublin LBE
4 ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 ANDRES Magdalena 1993-09-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 MKL Toruń KPO
7 BARAN Justyna 1999-07-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
8 BARTKOWIAK Klaudia 1991-03-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
9 BARTOCHOWSKA Jagoda 1997-11-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 BĄBEL Wiktoria 1998-06-17 LUKS Podium Kup OPL
11 BĄK Weronika 1996-04-15 UKS-MOS Opole OPL
12 BEDNAREK Magdalena 1995-04-20 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
13 BEMBENEK Patrycja 1996-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
14 BERNAŚ Monika 1995-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
15 BEROWA Rumiana 1995-12-06 OKS Start Otwock MAZ
16 BEZIA Katarzyna 1995-04-22 MKS-MOSM Bytom SLK
17 BLACHA Klaudia 1998-02-04 MKS Tempo Kęty MLP
18 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 WKS Wawel Kraków MLP
20 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
21 BOK Aleksandra 1993-04-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
22 BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
23 BOROWSKA Anna 1992-01-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
24 BRONISZ Agnieszka 1986-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 BROŃSKA Bernadeta 1989-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
27 BRYK Magdalena 1992-08-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 BRZĄKAŁA Justyna 1998-01-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
29 BUJOK Natalia 1994-07-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
30 BUŁAŚ Weronika 1997-10-10 ULKS Bielgim Bielany MLP
31 BUMBAR Karolina 1997-06-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
32 BUŃKOWSKA Sylwia 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
33 BURAKIEWICZ Katarzyna 1997-07-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
34 BURDA Katarzyna 1994-09-13 WKS Wawel Kraków MLP
35 CERBIŃSKA Katarzyna 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CHMARA Aleksandra 1992-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
37 CHMIELEWSKA Ewa 1998-04-29 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 CHOJOWSKA Irena 1995-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
39 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHRZANOWSKA Alicja 1995-01-01 niest. Katowice SLK
41 CHWALISZ Natalia 1994-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
42 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
43 CICHA Sonia 1996-08-10 UKS Olimp Duszniki WLP
44 CIEMAŁA Daria 1996-11-18 LKS Pogórze Skoczów SLK
45 CISICKA Natalia 1998-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 CZAJKA Dorota 1993-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 CZEROBSKA Urszula 1993-01-01 niest. Białystok POD
48 CZEROPSKA Agnieszka 1996-07-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
49 CZERWIEC Natalia 1996-07-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
50 CZUBASZEK Kinga 1996-06-02 AZS-AWF Gorzów LBU
51 CZUBKOWSKA Natalia 1995-03-07 MKS Pułtusk MAZ
52 CZYŻAK Karolina 1995-09-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
53 DABULIS Dominika 1996-10-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 DĄBAL Beata 1994-09-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 AZS UMCS Lublin LBE
56 DEREK Klaudia 1993-01-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
57 DRAB Patrycja 1997-04-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
58 DUDZIŃSKA Agnieszka 1988-03-16 RLTL ZTE Radom MAZ
59 DUK Gabriela 1996-08-19 MKS-MOSM Bytom SLK
60 DURAJ Agnieszka 1995-01-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
61 DURAJ Kinga 1991-07-24 KS AZS AWF Kraków MLP
62 DURAŃSKA Sabina 1993-02-14 MUKS ILKUS Olkusz MLP
63 DUSZA Paulina 1991-03-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 DYDO Paulina 1994-02-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
65 DZIÓBICH Sylwia 1995-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
66 DZWONEK Angelika 1998-06-24 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
67 EBERTOWSKA Kinga 1996-06-04 UKS Lipusz POM
68 ELIASZ Monika 1998-04-14 ULKS Gryf Rytwiany SWK
69 FARON Karolina 1994-01-03 KS Energetyk Jaworzno SLK
70 FERENC Małgorzata 1995-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
71 FILIPIAK Aleksandra 1996-04-14 LUKS Inowrocław KPO
72 FORNAL Karolina 1995-04-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
73 FURMAN Daria 1994-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
74 FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 KKL Kielce SWK
75 FURMANEK Paulina 1996-02-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
76 FUS Weronika 1996-05-20 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
77 GAIK Karolina 1995-01-01 LUKS Strzałków LDZ
78 GAJDAMOWICZ Paulina 1993-01-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 GAJEWICZ Karolina 1994-01-01 MOS Dąbrowa Górnicza SLK
80 GAŁAJ Joanna 1995-06-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
81 GAŁYSA Kinga 1997-07-26 WKS Wawel Kraków MLP
82 GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 GARZEŁ Sonia 2000-05-27 WKS Wawel Kraków MLP
84 GAWŁOWSKA Agnieszka 1998-03-06 MKS-MOS Katowice SLK
85 GAWROŃSKA Emilia 1992-08-07 RKS Łódź LDZ
86 GAWROŃSKA Patrycja 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
87 GAWRYJOŁEK Dominika 1996-01-10 KKL Kielce SWK
88 GĄDEK Agata 1996-01-23 MKS Sambor Tczew POM
89 GIEŁŻECKA Patrycja 2001-11-14 KKL Kielce SWK
90 GIEROŃSKA Kinga 1996-05-08 WKS Wawel Kraków MLP
91 GIMPEL Małgorzata 1994-01-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
92 GLANC Żaneta 1983-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
93 GLEBA Wiktoria 1994-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
94 GŁODOWSKA Agnieszka 1995-08-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 GODLEWSKA Małgorzata 1996-06-11 UKS Technik Augustów POD
96 GOLBA Ewelina 1997-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 GONGOR Karolina 1992-01-18 MKS Ekonomik Nysa OPL
98 GORAJ Magdalena 1990-03-26 MUKS ILKUS Olkusz MLP
99 GOŹDZIK Dagmara 1996-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
100 GÓRAK Agnieszka 1994-02-17 SKLA Sopot POM
101 GÓRSKA Wioleta 1995-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 GRASZKA Paulina 1997-04-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
103 GRDEŃ Ewelina 1994-02-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
104 GRENDA Kinga 1993-11-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 GROCHOWINA Justyna 1996-01-01 niest. Katowice SLK
106 GROETSCHEL Vanessa 1998-05-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
107 GROT Tatiana 1992-03-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
109 GRYGIEL Agnieszka 1997-01-29 MKS-MOSM Bytom SLK
110 GRZELAK Adrianna 1994-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
111 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
112 GUBA Paulina 1991-05-14 OKS Start Otwock MAZ
113 GUZEK Adriana 1996-03-04 LKS Górnik Wałbrzych DOL
114 HAŁAT Agnieszka 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
115 HEBDZIŃSKA Karolina 1995-01-01 niest. Katowice SLK
116 HERDZIK Katarzyna 1994-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
117 HNATIUK Katarzyna 1996-04-02 MTS Junior Sopot POM
118 HORWAT Wirginia Julia 1998-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
119 HRYŃ Katarzyna 1995-01-01 niest. Opole OPL
120 HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
121 IRLA Dominika 1995-08-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
122 JABŁOŃSKA Magdalena 1996-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 JACKOWSKA Sylwia 1994-01-30 TS AKS Chorzów SLK
124 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
125 JAKUBCZAK Magdalena 1996-11-24 MKS-MOS Katowice SLK
126 JAKUBOWSKA Karolina 1995-03-10 PKS Gwardia Szczytno WMZ
127 JAKUBOWSKA Martyna 1996-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 JAMRÓZ Julia 2000-09-08 KKL Kielce SWK
129 JANIEC Urszula 1998-10-17 WKS Wawel Kraków MLP
130 JANOSZ Katarzyna 1995-01-01 niest. Katowice SLK
131 JANUSZYK Anna 1996-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
132 JAREK Monika 1993-07-12 WKS Wawel Kraków MLP
133 JARMUŁA Justyna 1994-10-02 ZKS Unia Tarnów MLP
134 JARMUŻEK Agnieszka 1984-02-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 JAROSZEWICZ Anna 1996-07-14 KS Podlasie Białystok POD
136 JAROSZUK Aurora 2000-09-01 KS Agros Zamość LBE
137 JASTRZĘBSKA Kamila 1994-12-16 UKS-MOS Opole OPL
138 JAWORSKA Natalia 1997-09-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 JEZIORSKA Aleksandra 1996-05-09 MKS Tempo Kęty MLP
140 JĘDRASZEWSKA Katarzyna 1987-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
141 JONIK Patrycja 1991-01-01 MKS Ekonomik Nysa OPL
142 JOŃSKA Adrianna 1997-11-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
144 JURCZYK Beata 1995-01-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
145 KACZMAREK Anna 1995-01-17 MKS Baszta Szamotuły WLP
146 KACZMAREK Marika 1996-04-25 MUKS Kadet Rawicz WLP
147 KACZOR Kinga 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
148 KACZOR Klaudia 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KALINOWSKA Angelika 1993-02-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 KARASIEWICZ Maja 1994-08-11 niest. Poznań WLP
151 KARDASZ Klaudia 1996-05-02 KS Podlasie Białystok POD
152 KARWOWSKA Katarzyna 1995-09-20 MKLA Łęczyca LDZ
153 KAWKA Anna 1995-01-15 KS Wisła Puławy LBE
154 KAWKA Roksana 1995-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
155 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
156 KIDA Patrycja 1995-07-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 KIERES Alina 1988-03-18 AZS-AWF Katowice SLK
158 KIJANKA Joanna 1995-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
159 KISIEL Małgorzata 1997-05-04 niest. Łódź LDZ
160 KITAJEWSKA Daria 1994-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
161 KNEZ Kinga 2001-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
162 KOCIMA Magdalena 1987-07-07 AZS-AWF Katowice SLK
163 KOCZAN Natalia 1994-06-30 MKS Junior Złocieniec ZPO
164 KOJS Aneta 1994-03-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
165 KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 TS AKS Chorzów SLK
166 KOŁODZIEJCZYK Magdalena 1995-03-03 UMKS Junior Pionki MAZ
167 KOMOR Aneta 1997-01-25 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
168 KONIEC Agnieszka 1997-03-26 ULKS Gryf Rytwiany SWK
169 KONIECZNA Agata 1994-01-01 niest. Katowice SLK
170 KONIECZNA Eliza 1995-03-24 MKS Osa Zgorzelec DOL
171 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
172 KOPRON Malwina 1994-11-16 AZS UMCS Lublin LBE
173 KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
174 KOTLARCZYK Martyna 1997-07-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
175 KOTWICA Monika 1995-07-22 KKL Kielce SWK
176 KOWALCZYK Ada 1997-08-04 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
177 KOWALCZYK Katarzyna 1997-01-07 LUKS Strzałków LDZ
178 KOWALCZYK Natalia 1992-08-30 MKS-MOSM Bytom SLK
179 KOWALEWSKA Anna 1996-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
180 KOWALISZYN Małgorzata 2000-06-18 GKS Piast Gliwice SLK
181 KOWALSKA Marta 1994-01-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 KOZAK Edyta 1996-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
183 KOZERA Katarzyna 1994-04-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
184 KOZIEŁ Karolina 1997-01-13 KKL Kielce SWK
185 KOZIOŁ Aneta 1991-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
186 KOZIOŁ Justyna 1994-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
187 KOZOŁUP Wioletta 1995-01-01 niest. Opole OPL
188 KOŻANOWSKA Magda 1995-05-15 KS Żak Wałcz ZPO
189 KRAUS Aleksandra 1995-03-27 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
190 KRÓL Magdalena 2000-11-21 WKS Wawel Kraków MLP
191 KRUPA Lilianna 1991-12-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
192 KRZESIAK Klaudia 1999-09-06 AZS UMCS Lublin LBE
193 KRZYSZTOFIK Natalia 1995-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
194 KSYBEK Angelika 1995-08-20 MKS Durasan Płońsk MAZ
195 KUBACKA Agata 1994-11-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
196 KUBALIK Aleksandra 1991-07-13 OKS Start Otwock MAZ
197 KUBAREK Agata 1997-11-25 MOSiR Mysłowice SLK
198 KUBICA Ewa 1996-05-23 LUKS Podium Kup OPL
199 KUCHTA Patrycja 1994-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
200 KUFEL Aleksandra 2001-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
201 KUKULAK Katarzyna 1995-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
202 KULA Karolina 1995-09-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
203 KULAK Agnieszka 1999-07-03 LKS Jantar Ustka POM
204 KULAR Klaudia 1994-05-17 MKS-MOS Katowice SLK
205 KULAS Paulina 1994-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
206 KUROWSKA Paulina 1991-05-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
207 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
208 KUŹNICKA Adrianna 1997-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
209 LACH Angelika 1995-01-06 UKS Junior Kamesznica SLK
210 LEHMANN Emilia 1994-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
211 LEHMANN Magdalena 1994-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
212 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-20 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
213 LEWERA Anna 1995-01-09 LKS OSiR Pleszew WLP
214 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
215 LITWIN Aleksandra 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
216 LOSA Martyna 1992-09-20 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
217 LUBIEJEWSKA Natalia 1997-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
218 LYTEK Małgorzata 1991-06-04 KS AZS AWF Kraków MLP
219 ŁACIAK Jagoda 1997-07-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
220 ŁAZARSKA Katarzyna 1994-12-05 KS Podlasie Białystok POD
221 ŁĄCZYŃSKA Monika 1995-02-04 PKS Gwardia Szczytno WMZ
222 ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 LLKS Pomorze Stargard ZPO
223 ŁUKASZEK Dominika 1996-04-15 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
224 ŁYP Magdalena 1994-10-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
225 MAC Ewa 1994-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 MACHACZKA Klaudia 1995-01-01 UKS Źródełko Katowice SLK
227 MACIEJCZUK Ewa 1997-03-01 niest. Gdańsk POM
228 MACIEJCZYK Aleksandra 1991-02-19 KS Wisła Puławy LBE
229 MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 UKS Achilles Leszno WLP
230 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
231 MAJKA Natalia 1993-05-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
232 MAKUCH Gabriela 1994-02-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
233 MAKUL Karolina 1994-08-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
234 MALINOWSKA Anna 1997-04-09 MLKL Płock MAZ
235 MALINOWSKA Beata 1994-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
236 MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 OŚ AZS Poznań WLP
237 MAŁECKA Anna 1986-04-10 UKS 12 Kalisz WLP
238 MAŁYSZ Aleksandra 1996-09-21 LKS Lubusz Słubice LBU
239 MANIURA Katarzyna 1995-02-13 MKS-MOS Katowice SLK
240 MARKOWSKA Ewa 1992-03-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
241 MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 niest. Katowice SLK
242 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 MARTUSZEWSKA Aleksandra 1996-01-01 niest. Kraków MLP
244 MARYNOWICZ Kamila 1995-05-06 MKS Ekonomik Nysa OPL
245 MATUŁA Agnieszka 1993-07-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
246 MATYNIA Anna 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
247 MATYSZKOWICZ Magdalena 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
248 MAZUR Maria 2000-07-22 MKS-MOS Katowice SLK
249 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
250 MĘŻYŃSKA Magdalena 1997-04-28 AZS-AWF Gorzów LBU
251 MICHAŁEK Aleksandra 1997-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
252 MICKIEWICZ Aleksandra 1995-03-24 LKS Polkowice DOL
253 MIERZWA Justyna 1999-02-28 WKS Wawel Kraków MLP
254 MIEŻEJOWSKA Agnieszka 1994-02-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
255 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
256 MIKULEC Patrycja 1995-08-25 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
257 MIREK Ewa 1997-04-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
258 MISIAK Joanna 1996-04-22 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
259 MISIAK Maja 1995-01-01 MOSiR Mysłowice SLK
260 MISIARCZYK Renata 1992-05-01 KKL Kielce SWK
261 MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
262 MITKOWSKA Justyna 1994-05-05 MKS Pułtusk MAZ
263 MOCZYDŁOWSKA Kinga 1987-04-30 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
264 MOSKAL Eliza 1997-02-17 KS Komunalni Sanok PDK
265 MOSKAL Karolina 2000-06-04 KKL Kielce SWK
266 MOŚ Katarzyna 1994-12-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
267 MOŚ Patrycja 1995-01-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
268 MRÓWKA Małgorzata 1996-05-14 RKS Łódź LDZ
269 MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
270 MUSIOŁ Klaudia 1997-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
271 MYDLARZ Karolina 1995-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
272 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
273 NADOLNA Milena 1995-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
274 NALEWAJEK Sylwia 1998-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
275 NESKA Maja 1996-02-13 RLTL ZTE Radom MAZ
276 NESTEROWICZ Karolina 1996-04-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
277 NIECKULA Beata 1993-06-08 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
278 NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 WKS Wawel Kraków MLP
279 NIEWIADOMSKA Karolina 1996-07-01 TL ROW Rybnik SLK
280 NISKA Iwona 1996-01-10 MLKL Płock MAZ
281 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
282 NORAS Maria 1994-10-07 MKS-MOS Katowice SLK
283 NOSAL Aleksandra 2001-02-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
284 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
285 NOWACKA Paulina 1995-11-17 KS Podlasie Białystok POD
286 NOWAK Aleksandra 1997-10-09 MKS-MOS Katowice SLK
287 NOWAK Gabriela 1995-05-23 WKS Wawel Kraków MLP
288 NOWAKOWSKA Alicja 1996-08-17 MKS-MOSM Bytom SLK
289 NYKLEWICZ Natalia 1996-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
290 OGONOWSKA Katarzyna 1988-06-17 KS Wisła Puławy LBE
291 OGÓREK Izabela 1991-04-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
292 OKONOWSKA Ola 1995-06-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
293 OLEJNICZAK Patrycja 1997-01-29 RKS Łódź LDZ
294 OLSZAŃSKA Patrycja 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
295 OPALA Weronika 2000-11-12 ULKS przy PSP w Czajkowie SWK
296 ORKISZ Natalia 1995-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
297 ORMANOWSKA Justyna 1993-03-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
298 OSIAK Aleksandra 1999-02-06 AZS UMCS Lublin LBE
299 OSICA Monika 1997-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
300 PABIAN Angelika 1997-01-22 OŚ AZS Poznań WLP
301 PACHOLSKA Anna 1992-09-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
302 PAŁKA Justyna 1997-09-25 AZS UMCS Lublin LBE
303 PAPUŻYŃSKA Paulina 1994-01-01 UKS Kobylanka MLP
304 PATYK Agnieszka 1992-03-08 TS AKS Chorzów SLK
305 PAWLAK Monika 1997-07-01 LUKS Orkan Września WLP
306 PAWLIKOWSKA Marta 1995-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
307 PAWSKA Katarzyna 1994-01-01 UKS Kobylanka MLP
308 PECKA Alicja 1995-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
309 PESEL Zuzanna 1992-08-16 niest. Łódź LDZ
310 PIĄTKOWSKA Magdalena 1993-08-25 KL Gdynia POM
311 PIECHNIK Natalia 1995-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
312 PIECHOTA Justyna 2000-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
313 PIEKUT Agnieszka 1994-03-03 KS Podlasie Białystok POD
314 PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
315 PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
316 PIETROŃ Paulina 1996-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
317 PINAS Paulina 1994-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
318 PLATA Katarzyna 1996-02-07 UKS Junior Kamesznica SLK
319 PLECHTA Marzena 1989-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
320 PLEWAKO Patrycja 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
321 PŁOCHARZ Monika 1991-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
322 PODOBIŃSKA Agata 1994-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
323 POLAK Urszula 1997-09-22 KS Podlasie Białystok POD
324 PONIKIEWSKA Martyna 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
325 PORDZIK Karolina 1996-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
326 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
327 POTĘPA Wioletta 1980-12-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
328 POTYRAK Ewelina 1997-07-16 UKS Trójka Sandomierz SWK
329 PROKOPOWICZ Anna 1996-03-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
330 PRUS Justyna 1994-02-18 KKL Kielce SWK
331 PRZYBYLSKA Andżelika 1992-10-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
332 PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 MTS Junior Sopot POM
333 PUZACZ Klaudia 1998-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
334 PYRTEK Agnieszka 1992-11-24 TL ROW Rybnik SLK
335 PYTLIK Anna 1995-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
336 RACHWALSKA Dorota 1996-09-28 LKS Polkowice DOL
337 RACIBORSKA Małgorzata 1991-09-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
338 RICHTER Miriam 1995-04-28 GKS Piast Gliwice SLK
339 ROSIAK Sara 1997-05-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
340 ROTENSZTRAUCH Adrianna 1995-09-03 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
341 RÓŻAŃSKA Paulina 1996-09-19 MKLA Łęczyca LDZ
342 RUDZIŃSKA Aleksandra 1996-02-25 AZS UMCS Lublin LBE
343 RUTKOWSKA Daria 1994-03-01 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
344 RYGIELSKA Paulina 1995-07-26 MKL Toruń KPO
345 SADOWSKA Agnieszka 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
346 SEBESTA Joanna 1988-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
347 SETLA Anna 1994-08-02 UKS Junior Kamesznica SLK
348 SIEKLIŃSKA Klaudia 1972-10-13 WKS Wawel Kraków MLP
349 SIENKIEWICZ Joanna 1991-10-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
350 SIERZAN Daria 1995-02-14 MKS Pułtusk MAZ
351 SIEWNIAK Katarzyna 1998-07-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
352 SIKORA Julia 1995-01-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
353 SITNIK Anna 1995-01-01 niest. Opole OPL
354 SIWIEC Paulina 1995-05-12 LUKS Podium Kup OPL
355 SKOWRONEK Olga 1994-05-14 OKLA Ostrołęka MAZ
356 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
357 SKRABA Beata 1988-06-20 KS AZS AWF Kraków MLP
358 SMALCERZ Karolina 1999-04-02 MCKiS Jaworzno SLK
359 SMOLAREK Anna 2000-05-22 UKS 12 Kalisz WLP
360 SOCHACKA Paulina 1995-04-01 SKLA Słupsk POM
361 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
362 SOCZYŃSKA Mariola 1996-01-26 GKS Piast Gliwice SLK
363 SOKOŁOWSKA Patrycja 1997-12-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
364 SOKOŁOWSKA Sonia 1994-06-11 TL ROW Rybnik SLK
365 SOKÓŁ Gabriela 1996-03-22 KS Wisła Puławy LBE
366 SOLTYSIAK Dagmara 1995-01-01 niest. Katowice SLK
367 SOREK Małgorzata 1995-11-21 MKS-MOS Katowice SLK
368 SOTOŁA Agnieszka 1997-10-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
369 SOWA Alicja 1943-08-07 UTW Gliwice SLK
370 SPYRA Natalia 1998-12-12 MKS-MOSM Bytom SLK
371 SROKA Anna 1999-05-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
372 STACH Iwona 1990-03-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
373 STACH Natalia 1994-07-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
374 STALA Dagmara 1991-12-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
375 STARUCH Ewa 1998-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
376 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
377 SUCHWAŁKO Aleksandra 1997-01-14 KS Podlasie Białystok POD
378 SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 ZLKL Zielona Góra LBU
379 SZAJEWSKA Małgorzata 1987-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
380 SZAMEL Sylwia 1994-05-21 MUKS Płock MAZ
381 SZCZEPANIAK Paulina 1998-01-19 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
382 SZCZOTKA Dorota 1994-11-17 MKS Iskra Pszczyna SLK
383 SZCZUTOWSKA Anna 1995-05-03 MLKL Płock MAZ
384 SZEWCZYK Justyna 1997-01-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
385 SZINDLER Julia 1996-05-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
386 SZOSTAK Aleksandra 1981-01-01 niest. Katowice SLK
387 SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
388 SZYCZEWSKA Bogna 1994-07-28 MKL Toruń KPO
389 SZYDA Magda 1995-01-01 niest. Katowice SLK
390 SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 MLKL Płock MAZ
391 SZYMAŃSKA Justyna 1993-01-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
392 SZYMASZEK Karolina 1995-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
393 SZYMASZEK Magdalena 1996-11-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
394 SZYMASZEK Patrycja 1996-09-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
395 SZYPUŁA Izabela 1995-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
396 SZYZDEK Gracja 1996-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
397 ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 MKS Pułtusk MAZ
398 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
399 ŚWIĄTEK Anna 1994-06-22 TS AKS Chorzów SLK
400 ŚWIĄTEK Iga 1994-08-22 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
401 ŚWIĘCZYK Natalia 1993-10-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
402 ŚWINIECKA Adrianna 1993-09-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
403 ŚWITALSKA Paulina 1994-03-07 MLKS Agros Żary LBU
404 TAPEK Angelika 1994-01-01 UKS Kobylanka MLP
405 TAPEK Angelina 1994-01-01 UKS Kobylanka MLP
406 TOKARZ Klaudia 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
407 TOMCZAK Dominika 1991-07-28 KS AZS AWF Kraków MLP
408 TOMCZUK Katarzyna 1995-02-16 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
409 TOŃSKA Aleksandra 1993-09-07 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
410 TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
411 TURKIEWICZ Małgorzata 1992-03-22 LLKS Bielawianka DOL
412 TUTAJ Roksana 1995-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
413 TYLIBA Dominika 1995-04-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
414 TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 MKS-MOSM Bytom SLK
415 TYMKÓW Agnieszka 1994-02-22 MKS Ekonomik Nysa OPL
416 URBAN Karolina 1998-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
417 VU-NGOC Paulina 1998-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
418 WACŁAWIK Beata 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
419 WAŃKOWICZ Gabriela 1994-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
420 WARCHOŁ Paulina 1996-07-01 RLTL ZTE Radom MAZ
421 WAWRZYNEK Agnieszka 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
422 WAWSZKO Małgorzata 1994-01-29 RKS Łódź LDZ
423 WEŁNA Emilia 1989-08-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
424 WENTA Patrycja 1994-12-15 MKS Sambor Tczew POM
425 WĘGRZYN Monika 1996-04-23 LKS Polkowice DOL
426 WICKOWSKA Justyna 1997-05-22 ULKS Technik Trzcinica PDK
427 WIECZOREK Aleksandra 1994-07-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
428 WIECZOREK Monika 1997-05-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
429 WIĘCKOWSKA Natalia 1994-01-14 MKL Toruń KPO
430 WIJAS Wiktoria 2003-02-06 KKL Kielce SWK
431 WIŚNIEWSKA Agata 1995-03-02 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
432 WIŚNIEWSKA Joanna 1972-05-24 LKS Polkowice DOL
433 WIŚNIEWSKA Sylwia 1996-07-22 LKS Lubawa WMZ
434 WITEK Anna 1997-07-15 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
435 WITEK Marcelina 1995-06-02 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
436 WLOKA Anna 1993-03-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
437 WŁOSZCZYK Natalia 1992-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
438 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
439 WOJCIECHOWSKA Dominika 1994-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
440 WOJTALA Wiktoria 1997-02-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
441 WOJTECKA Aleksandra 1996-11-01 MKS Juvenia Białystok POD
442 WOLIŃSKA Dorota 1997-06-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
443 WRONA Patrycja 2000-01-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
444 WRONKA Marlena 1996-09-22 RKS Łódź LDZ
445 WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
446 WRYK Aleksandra 2003-10-09 KKL Kielce SWK
447 WYDERKA Marta 1996-05-30 MKS-MOS Katowice SLK
448 ZABAWSKA Daria 1995-04-16 KS Podlasie Białystok POD
449 ZABROCKA Joanna 1995-02-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
450 ZASADA Dominika 1995-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
451 ZDYBAŁ Kamila 1994-03-18 PKS Gwardia Szczytno WMZ
452 ZELECH Aleksandra 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
453 ZEMAN Aleksandra 1991-08-08 KS AZS AWF Kraków MLP
454 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
455 ZGIERSKA Natalia 1997-09-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
456 ZGIERSKA Nikola 1999-03-10 AZS UMCS Lublin LBE
457 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
458 ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
459 ZIOMEK Monika 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
460 ZIÓŁKOWSKA Agata 1994-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
461 ZIÓŁKOWSKA Oktawia 1998-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
462 ZOGRODNIK Aleksandra 1998-03-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
463 ZROBEK Oliwia 1994-09-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
464 ZYGUŁA Gabriela 2001-10-09 MLUKS Tarnów MLP
465 ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
466 ŻEBROWSKA Ewelina 1994-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
467 ŻUREK Klaudia 1993-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39164113998413sekund