DERUS Michał
1990-09-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krystian 1991-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
5 ARCZYŃSKI Mirosław 1992-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BANASZCZYK Patryk 1993-07-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 BANDOCH Krzysztof 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
8 BARANIAK Krzysztof 1987-07-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
9 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
10 BĄK Piotr 1989-03-01 KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce SWK
11 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
12 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
15 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
17 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
19 BŁOCIAN Rafał 1986-03-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
20 BONDALSKI Paweł 1991-10-06 OŚ AZS Poznań WLP
21 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
22 BOREK Łukasz 1989-06-14 KKL Kielce SWK
23 BORKOWSKI Rafał 1989-08-30 KS Podlasie Białystok POD
24 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
25 BRANDYS Tomasz 1994-01-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
26 BRYL Kacper 1988-01-16 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BRZOSTEK Mateusz 1991-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
30 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
32 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
33 CHODYRA Mateusz 1991-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
34 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
35 CHOŁODY Mariusz 1993-06-19 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
36 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
37 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
39 CIUKSZA Krzysztof 1997-11-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
40 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
41 CZARNECKI Łukasz 2000-01-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
42 CZERNIAK Rafał 1987-11-12 TS Olimpia Poznań WLP
43 CZUCHRAJ Kajetan 1990-07-06 ZLKL Zielona Góra LBU
44 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
45 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
46 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 DAJEWSKI Michał 1996-04-27 KS Agros Zamość LBE
48 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
49 DEREZIŃSKI Zachariasz 1990-08-22 TS Olimpia Poznań WLP
50 DIETRICH Krzysztof 1990-08-04 MLKS Sokół Lubin DOL
51 DOBROWOLSKI Jakub 1991-10-24 LKS Lubusz Słubice LBU
52 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
53 DRABICKI Konrad 1991-09-16 MKS Tempo Kęty MLP
54 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
55 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
56 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 DUSIŃSKI Damian 1986-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
58 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
59 DYJECIŃSKI Adrian 1992-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
60 DYKAS Paweł 1992-02-07 LKS Stal Mielec PDK
61 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
62 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
63 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
64 FIJAŁKOWSKI Igor 1992-02-05 LKS Olimpic Szczecin ZPO
65 FIRLIK Patryk 1991-10-23 RKS Łódź LDZ
66 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 FRYZE Tomasz 1992-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
68 FUDZIAK Kamil 1996-03-22 WLKS Wrocław DOL
69 FUGAS Tomasz 1994-01-03 WKS Wawel Kraków MLP
70 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
71 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
72 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
73 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GAWRONIAK Marcin 1990-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
75 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
76 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
77 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
78 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
81 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
82 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
83 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
84 GOLUCH Robert 1987-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
85 GOŁĘBSKI Kamil 1991-01-01 niestowarzyszony POL
86 GÓRCZYŃSKI Kamil 1997-02-01 LKS Vectra Włocławek KPO
87 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
88 GRAŚ Filip 1992-01-28 KS Gwardia Piła WLP
89 GRINIEWICZ Tomasz 1991-12-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
90 GRODECKI Arkadiusz 1993-02-15 MLKS Rakowice DOL
91 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
92 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 GRZELKA Marcin 1989-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
94 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
95 GRZYBOWSKI Jacek 1992-11-02 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
96 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
97 GUIDON Francois-xavier 1991-02-28 niest. Katowice SLK
98 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
99 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
100 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
101 HERBUT Marcin 1994-06-27 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
102 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
103 HONKOWICZ Marcin 1993-12-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
104 HRYNIUK Łukasz 1991-09-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
105 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
106 IGNAŚ Mariusz 1987-02-17 LKS Lubusz Słubice LBU
107 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
108 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
110 JACEWICZ Gustaw 1989-11-21 SKLA Sopot POM
111 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
112 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
113 JAKUBIAK Mateusz 1991-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
114 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
115 JANIK Mateusz 1990-09-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
116 JANKOWIAK Paweł 1989-12-05 KS AZS AWF Poznań WLP
117 JANOSIEWICZ Krzysztof 1990-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
118 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 JARZYNA Piotr 1990-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
120 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
121 JAŚCZAK Artur 1991-07-07 AZS Łódź LDZ
122 JAŚLARZ Michał 1999-08-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
123 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
124 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
125 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
126 JUDYCKI Sławomir 1992-02-19 GULKS Barwice ZPO
127 JURKIEWICZ Marcin 1986-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KACZMAREK Mateusz 1989-10-04 LKS Vectra Włocławek KPO
129 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
130 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
131 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
132 KASPRZAK Patryk 1993-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
133 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
134 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
135 KAŹMIERSKI Paweł 1989-05-30 LKS Olimpic Szczecin ZPO
136 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
137 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KĘSICKI Maciej 1994-02-16 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
139 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
141 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
142 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
143 KOPCIŃSKI Grzegorz 1990-02-13 RLTL ZTE Radom MAZ
144 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
145 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
146 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
147 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
148 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
149 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 KOTKOWSKI Michał 1998-12-08 Start Poznań WLP
152 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
153 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KOZERA Patryk 1992-04-01 ZLKL Zielona Góra LBU
155 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
156 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
157 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
158 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
159 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
160 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
161 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
162 KUBACKI Mateusz 1994-05-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
163 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
164 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
166 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
168 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
171 KUPRIANOWICZ Tomasz 1990-01-01 niest. Warszawa MAZ
172 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 KUROSZ Rafał 1990-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
174 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
175 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
176 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 KUŹNIAK Radosław 1991-01-01 MULKS MOS Sieradz LDZ
178 KWIATKOWSKI Jacek 1988-05-24 MKL 12 Jelenia Góra DOL
179 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
180 LASIK Karol 1991-03-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
181 LEŚNIAKIEWICZ Tomasz 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
182 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
183 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
184 LIPOŃSKI Seweryn 1990-02-24 niest. Poznań WLP
185 LIS Piotr 1990-01-01 MKS Agros Chełm LBE
186 LISIAK Adam 1990-05-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
188 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
189 ŁOBODA Patryk 1986-03-02 MKS Start Lublin LBE
190 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
191 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
192 ŁYSAKOWSKI Paweł 1993-01-27 niest. Gdańsk POM
193 MACEK Jakub 1990-11-18 MKS MOS Wrocław DOL
194 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
195 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
196 MAJCHER Krzysztof 1989-07-24 KS Gwardia Piła WLP
197 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
198 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
201 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
202 MATUSZCZAK Damian 1990-11-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
203 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
204 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
205 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
206 MICHALAK Michał 1993-08-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
207 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
208 MICKIEWICZ Mateusz 1988-02-16 LUKS Błyskawica Czartajew POD
209 MIKUŁA Eryk 1992-09-21 UKS Achilles Leszno WLP
210 MILANOWSKI Krzysztof 1988-05-01 LKS Kłos Olkusz MLP
211 MILEWSKI Radosław 1992-06-05 MLKS Ostróda WMZ
212 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
213 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
214 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
216 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
217 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
218 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
219 MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 UKS Atos Woźnice WMZ
220 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
221 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
222 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
223 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
224 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
225 NIERADKO Michał 1991-11-19 AZS UMCS Lublin LBE
226 NIESOBSKI Jacek 1991-01-01 LUKS Sokoły Ostrzeszów WLP
227 NOGAJ Michał 1985-03-07 SPLA Tychy SLK
228 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
229 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
230 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
231 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
232 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
233 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
234 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
236 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 niestowarzyszony POL
237 PABIAN Wojciech 1992-12-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
238 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
239 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
240 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
241 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
242 PAWLUK Mateusz 1992-06-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
243 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
244 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
245 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
246 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
247 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
248 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
249 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
250 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
252 PITRUS Michał 1993-11-12 KS Komunalni Sanok PDK
253 PLESIAK Jakub 1992-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
254 PLUTA Mateusz 1987-12-17 OŚ AZS Poznań WLP
255 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
256 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
257 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
258 POLAŃSKI Emanuel 1994-09-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
259 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS Łódź LDZ
260 PROKOPCZUK Łukasz 1990-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
261 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
262 PRZYBYLSKI Damian 1990-02-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
263 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
264 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
265 PTAK Paweł 1983-01-28 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
266 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
268 RABOWSKI Adrian 1989-04-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
269 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
270 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
271 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
272 REGA Jakub 1989-06-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
273 RENTFLEJSZ Maciej 1991-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
274 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
275 ROWIEŃSKI Mateusz 1997-07-28 MKS Agros Chełm LBE
276 RUCKI Piotr 1992-09-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
277 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
278 RUDOLF Artur 1995-05-30 niest. Poznań WLP
279 RUMAK Bartłomiej 1991-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 RUTKOWSKI Jarosław 1991-08-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
281 RZEPKA Miłosz 1986-07-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
282 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
283 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
285 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
286 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
287 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
288 SĄCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
289 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
290 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
291 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
292 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
293 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
294 SIKORA Jakub 1992-08-06 MKS Start Lublin LBE
295 SIKORA Jakub 1991-07-11 KS Agros Zamość LBE
296 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
297 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
298 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
299 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 SŁAWNIAK Bartosz 1996-04-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
301 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
302 SMÓŁKA Tomasz 1992-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
303 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
304 SODKIEWICZ Krzysztof 1989-02-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
305 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
306 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
307 STASIEK Grzegorz 1991-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
308 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
309 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
310 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
311 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
312 STĘPNIEWSKI Damian 1992-02-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
313 STĘPNIEWSKI Piotr 1991-04-03 SKLA Słupsk POM
314 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
315 STRZELECKI Adam 1992-01-01 niest. Szczecin ZPO
316 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
317 STYPA Wojciech 1990-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
318 SUCHWAŁKO Maciej 1990-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
319 SUŁEK Adrian 1989-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
320 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
321 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
322 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
323 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
324 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
325 SZADKOWSKI Mateusz 1990-01-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
326 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
327 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
328 SZESTAŁO Piotr 1991-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
329 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
330 SZYMCZAK Tomasz 1989-03-31 MKL Szczecin ZPO
331 ŚLIWIŃSKI Piotr 1988-01-01 WAT Warszawa MAZ
332 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
333 TALKOWSKI Tomasz 1984-02-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
334 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
335 TKACZYK Mariusz 1991-01-01 IKS Olkusz MLP
336 TOMKIEWICZ Marcin 1989-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
337 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
338 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
339 UFNIARZ Łukasz 1989-01-01 niest. Lublin LBE
340 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
341 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
342 WALASZCZYK Kamil 1989-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
343 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
344 WASIAK Patryk 1989-07-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
345 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
346 WAWRUCH Szymon 1991-03-10 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
347 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
348 WĘC Mateusz 1993-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
349 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
350 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
351 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
352 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
353 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
354 WISZNIEWSKI Sebastian 1993-01-18 LKS Olimpic Szczecin ZPO
355 WIŚNIEWSKI Hubert 1990-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
356 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
357 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
358 WOROSZCZAK Maciej 1992-03-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
359 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
360 WOŹNIAK Adam 1987-01-01 AZS Łódź LDZ
361 WRONA Dominik 1997-10-03 MKS Agros Chełm LBE
362 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
363 WRZESZCZ Oskar 1990-06-18 BKS Bydgoszcz KPO
364 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
365 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
366 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
367 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
368 ZALIŃSKI Marek 1995-03-09 KKL Kielce SWK
369 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
370 ZARYCZNY Ireneusz 1992-06-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
371 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
372 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
373 ZIAJA Piotr 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
374 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
375 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
376 ZIENTAL Mateusz 1990-07-28 NKS Namysłów OPL
377 ZIĘBA Szymon 1989-03-10 WKS Wawel Kraków MLP
378 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
379 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
380 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1806190013885sekund