KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 AMBROZIAK Anita 1991-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
3 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
4 ANTONIUK Agata 1994-01-01 I LO Białystok POD
5 ANTOSIK Karolina 1993-01-29 PLKS Gwda Piła WLP
6 BACZYŃSKA Karolina 1992-12-17 LKS Pszczyna SLK
7 BAGIŃSKA Monika 1993-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
9 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
10 BARAN Paulina 1992-04-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
11 BARANOWSKA Agata 1993-09-11 KS Podlasie Białystok POD
12 BARKA Martyna 1992-07-18 TS AKS Chorzów SLK
13 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
14 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
15 BIEDRZYCKA Agnieszka 1994-01-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
16 BOJARCZUK Monika 1989-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
17 BORUTA Karolina 1993-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
18 BOSIAK Patrycja 1993-06-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
19 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
21 BRZOZOWSKA Natalia 1993-02-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
23 BURSZTA Matylda 1992-04-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
25 CABAJ Iwona 1994-05-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
26 CHAŁUBEK Aleksandra 1993-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
27 CHILIŃSKA Milena 1992-09-25 KS Agros Zamość LBE
28 CHOCHOROWSKA Patrycja 1993-10-21 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
29 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHRZANOWSKA Kinga 1996-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
31 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
32 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
33 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
34 CZARNOTTA Jagoda 1992-12-07 GLKS Świdnica DOL
35 CZERWIEŃ Ewelina 1993-12-13 MKS Truso Elbląg WMZ
36 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
37 CZERWIŃSKA Sandra 1991-01-03 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
38 DAWIDZIUK Diana 1994-11-24 MKS Agros Chełm LBE
39 DĄBROWSKA Magda 1992-03-06 KS Podlasie Białystok POD
40 DOBROWOLSKA Joanna 1982-04-17 LKB im. Braci Petk Lębork POM
41 DREWNOWSKA Karolina 1994-01-01 niest. Białystok POD
42 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
43 DYBIKOWSKA Julita 1992-08-07 LKS Osuchów MAZ
44 DYMEK Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
45 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
47 FRANKIEWICZ Wioletta 1977-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
48 FRĄCKOWIAK Magdalena 1993-05-31 LLKS Osowa Sień LBU
49 FURMAŃSKA Paulina 1992-03-09 LKS Lubusz Słubice LBU
50 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
51 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
52 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
53 GOŁAWSKA Izabela 1992-01-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
54 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
55 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
56 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
57 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
58 GRUCA Dorota 1970-12-05 KS Agros Zamość LBE
59 GRZEŚ Krystyna 1994-04-10 OŚ AZS Poznań WLP
60 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
61 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
62 HARASIM Monika 1988-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 HOFMAN Anna 1990-01-01 MLKS Ostróda WMZ
64 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 JABŁOŃSKA Martyna 1993-06-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
68 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
69 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
70 JAKIMOWSKA Paulina 1988-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 KS Agros Zamość LBE
72 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna 1973-02-02 KS Agros Zamość LBE
73 JANKOWSKA Karolina 1993-11-26 SL GKS Olsza Olszyna DOL
74 JANKOWSKA Sonia 1990-01-21 GLKS Świdnica DOL
75 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
77 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
78 JASTRZĘBSKA Magdalena 1993-07-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
79 JAWOR Aleksandra 1986-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
81 JENDRO Justyna 1992-02-02 LUKS Podium Kup OPL
82 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
83 KACZMARSKA Alicja 1992-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
84 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
85 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
86 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
87 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
88 KAMIŃSKA Joanna 1991-04-23 UKS Orlęta Warszawa MAZ
89 KAMIŃSKA Monika 1992-11-25 OŚ AZS Poznań WLP
90 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
91 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
93 KLUBA Klaudia 1994-03-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 OŚ AZS Poznań WLP
97 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
98 KONDEJA Emilia 1994-11-25 UKS Victoria Józefów MAZ
99 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
100 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
101 KONKEL Katarzyna 1994-03-09 KS Wejher Wejherowo POM
102 KOPEĆ Lucyna 1993-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KOPIK Amanda 1996-01-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
104 KOPINIAK Małgorzata 1992-05-05 MKS MOS Wrocław DOL
105 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 KOTAS Magdalena 1994-09-02 LKS Zorza Gdynia POM
107 KOTECKA Julita 1991-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
108 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
110 KOZŁOWSKA Karolina 1990-08-19 MLKS Ostróda WMZ
111 KOZUB Justyna 1992-01-01 niest. Białystok POD
112 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
113 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
114 KRZYSZTOFIK Paulina 1993-01-05 UKS Technik Augustów POD
115 KUCHARSKA Ewa 1981-06-02 TL ROW Rybnik SLK
116 KUJAWA Aleksandra 1990-02-28 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
117 KUMOŚ Emilia 1986-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
118 KURBEL Agnieszka 1987-11-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
119 KUROWSKA Katarzyna 1991-09-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 KUTA Patrycja 1992-08-21 LUKS Pomorzanin Serock KPO
121 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-09 KS Polonia Środa Wlkp. WLP
122 LICHACZ Sonia 1993-03-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
123 LIPIECKA Agnieszka 1993-06-14 OŚ AZS Poznań WLP
124 LIPIECKA Angelika 1993-06-14 OŚ AZS Poznań WLP
125 LIPIŃSKA Sylwia 1993-10-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
126 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
128 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 LISZEWSKA Klaudia 1995-02-10 KS Zawkrze Mława MAZ
130 LITWIŃSKA Jagoda 1993-02-27 UKS bieganie.pl Wieliczka MLP
131 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
132 LUBA Alicja 1983-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
133 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 LUBSZCZYK Izabela 1991-01-05 UKS Czwórka Żory SLK
135 LUPA Beata 1990-04-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
136 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
137 ŁUKOWSKA Ewelina 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
138 ŁUKOWSKA Klaudia 1991-11-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
139 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
140 MANEL Ewelina 1993-01-23 LKS Pomorze Stargard ZPO
141 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
142 MAŚLOCH Patrycja 1992-06-09 SKB Kraśnik LBE
143 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 MELOCH Arleta 1979-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
146 MIARECKA Małgorzata 1989-06-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
147 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
148 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
149 MICHAŁOWSKA Julia 1992-11-08 LKS Lubusz Słubice LBU
150 MIERNIK Agnieszka 1987-04-22 WLKS Wrocław DOL
151 MIERZEJEWSKA Agnieszka 1985-10-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
153 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
154 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
156 MISZCZUK Agnieszka 1993-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
157 MOKROS Zuzanna 1993-05-25 RKS Łódź LDZ
158 MOSZCZYŃSKA Patrycja 1993-12-24 KS Zawkrze Mława MAZ
159 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
160 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
161 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
162 MUSIAK Kamila 1988-04-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 MYSZKOWSKA Sylwia 1992-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
164 NADOLSKA Karolina 1981-09-06 MKL Toruń KPO
165 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
167 NIEMCZAK Dorota 1986-09-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
168 NIEŚCIOR Paulina 1991-01-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
169 NOWACKA Daria 1993-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
170 NOWAK Małgorzata 1990-10-27 OŚ AZS Poznań WLP
171 NOWAKOWSKA Dominika 1985-01-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
172 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
173 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
174 OLSZEWSKA Aleksandra 1995-06-27 MLKS Czarni Olecko WMZ
175 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
176 PACHOTA Marta 1991-06-18 TS AKS Chorzów SLK
177 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
178 PARADOWSKA Paulina 1988-01-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
179 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
180 PARZYCHOWSKA Marta 1994-01-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 PAWIŃSKA Patrycja 1992-11-11 LKS Vectra Włocławek KPO
182 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
183 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
184 PĘDZIWIATER Klaudia 1993-11-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
185 PIĄTEK Weronika 1993-01-01 UKS Technik Augustów POD
186 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
187 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
188 PINIARSKA Ewelina 1992-12-17 MKL Gniezno WLP
189 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
190 PŁUKARSKA Karina 1995-04-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
191 POBŁOCKA Katarzyna 1994-12-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
192 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
193 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
194 PODSIADŁO Roksana 1992-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
195 POŻAROWSZCZYK Karolina 1989-01-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
196 PREIS Kamila 1994-06-07 UKS Technik Augustów POD
197 PRUDACZUK Patrycja 1992-03-31 MKS Żak Biała Podlaska LBE
198 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 PUKA Patrycja 1991-09-07 MLKS Ostróda WMZ
200 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
201 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
203 ROGOWSKA Ewelina 1992-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
205 ROSŁON Dominika 1995-03-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
206 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
207 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
208 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
209 SCHIEWE Michelle 1992-09-24 GLKS Świdnica DOL
210 SERWATKA Bernadetta 1991-12-08 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
211 SIEGIEŃ Sylwia 1992-12-29 UKS Czwórka Białystok POD
212 SIENNICKA Magdalena 1993-05-10 KS Agros Zamość LBE
213 SILARSKA Dorota 1993-08-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 SIŁUCH Katarzyna 1993-01-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
215 SKAWIŃSKA Anna 1993-04-29 GKS Żukowo POM
216 SKÓRA Agnieszka 1993-04-13 LKS Olimpic Szczecin ZPO
217 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
218 SKULIMOWSKA Sara 1995-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
219 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
220 SMAKOWSKA Katarzyna 1993-04-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
221 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
222 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
223 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 STAŃCZAK Dominika 1996-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
225 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
226 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 STRUCIŃSKA Daria 1994-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
229 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
230 SUCHAR Monika 1991-08-17 KS Podlasie Białystok POD
231 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
232 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
233 SZEWCZYK Kinga 1995-10-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
234 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
235 SZMYT Agnieszka 1992-01-01 niest. Białystok POD
236 SZURGOCIŃSKA Nikolina 1993-09-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
237 SZWARNÓG Jolanta 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
238 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
239 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
240 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
242 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
243 TALAR Patrycja 1986-04-15 SL Olimpia Poznań WLP
244 TAWREL Agata 1991-02-13 LKS Pomorze Stargard ZPO
245 TEKIEŃ Joanna 1987-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
246 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
247 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
248 TOMASZEWSKA Grażyna 1990-06-05 LUKS Boguszyce LDZ
249 TOMCZYK Monika 1993-03-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
250 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 TROCHIMOWICZ Karolina 1993-01-01 niest. Białystok POD
252 TRUSZKOWSKA Ewelina 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
253 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
254 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
255 TRZEBIATOWSKA Kamila 1993-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
256 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
257 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
258 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
259 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
260 WIELEBA Marlena 1988-10-27 LKB im. Braci Petk Lębork POM
261 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
262 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
263 WILK Martyna 1994-08-14 RKS Łódź LDZ
264 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
265 WINCZEWSKA Ewa 1990-12-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
266 WINNICKA Natalia 1991-08-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
267 WIŚNIEWSKA Joanna 1992-05-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
268 WIŚNIEWSKA Justyna 1996-03-27 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
269 WIŚNIOWSKA Monika 1984-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
270 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
271 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
272 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
273 WÓJCIK Justyna 1984-03-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
274 ZABOROWSKA Ewa 1992-04-14 KS Wejher Wejherowo POM
275 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
276 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
277 ŻAGIEL Agnieszka 1993-05-28 KS Podlasie Białystok POD
278 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
279 ŻOCHOWSKA Julia 1993-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21307897567749sekund