MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Jakub
1998-05-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Maksym
1997-01-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AJDACKI Igor
1998-09-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AMBROZIEWICZ Marek
1994-02-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRZEJCZAK Jakub
1998-06-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANDRZEJEWSKI Kacper
1998-01-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOŃCZAK Maciej
1996-02-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ANUSZKIEWICZ Maciej
1998-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ARCHANOWICZ Bartłomiej
1996-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
AWTUCH Grzegorz
1998-08-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BACZEWSKI Julian
1998-03-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BALISZEWSKI Łukasz
1992-08-25
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANACKI Marcin
1994-08-19
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARANOWSKI Szymon
1993-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARSKI Norbert
1994-08-03
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARSKI Piotr
1994-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BARTCZAK Krzysztof
1995-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BARTOSZYŃSKI Jakub
1994-02-03
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BARTYLAK Szymon
1996-01-19
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BARZOWSKI Karol
1991-08-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BASTEK Igor
1994-03-11
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BAUWENS Dennis
1992-02-05
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BEDENICZUK Bartłomiej
1995-09-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BEDNARSKI Dariusz
1954-04-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BEDNARZ Grzegorz
1995-11-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BEŁZ Kamil
1986-04-02
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BERLIŃSKI Daniel
1994-11-30
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIELECKI Marcin
1998-05-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BILCZEWSKI Nikodem
1997-09-09
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BIRT Szymon
1996-03-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOCH Jakub
1992-08-05
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOCHENEK Dominik
1987-05-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BODUŁA Karol
1988-06-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BOGUSZ Karol
1993-05-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BORECKI Kasper
2005-03-25
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BORKOWSKI Jakub
1997-03-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BOROWIK Rafał
1992-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BOROWSKI-BESZTA Patryk
1993-03-10
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BORYSIUK Adrian
1997-10-02
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BORZĘCKI Paweł
1992-11-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRODOWSKI Rafał
1993-08-17
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BRZEZIŃSKI Marcelin
1993-02-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BRZEZIŃSKI Marek
1995-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BRZOZOWSKI Rafał
1998-09-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUDNIK Paweł
1993-09-20
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BUDYTA Mikołaj
1993-06-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BUDZISZEWSKI Mirosław
1995-03-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BUGA Sebastian
1995-07-26
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BULWAN Dawid
1998-04-22
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BURDECKI Przemysław
1993-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CABAN Damian
1996-02-04
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CABAN Konrad
1998-01-01
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CELIŃSKI Marek
1994-04-07
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHAMSKI Kamil
1996-07-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHATYS Kamil
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHEŁCZYŃSKI Norbert
1998-10-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHMIELAK Hubert
1989-06-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHMIELEWSKI Karol
1996-03-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHMIELNICKI Jakub
1994-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHMURA Łukasz
1993-08-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CHOROSZEWSKI Jakub
1995-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CHORO¦ Bartłomiej
1998-06-17
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CHRUSTNY Daniel
1996-04-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CHRUSTOWSKI Radosław
1994-10-19
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CHRZANOWSKI Paweł
1997-08-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CHU Tien
1997-06-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CHWEDCZUK Karol
1996-07-09
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CIECHANOWSKI Bartosz
2000-05-16
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CIESIELSKI Karol
1995-07-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CYBULSKI Filip
1995-02-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CZAJKOWSKI Bartłomiej
1993-10-24
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
CZARNECKI Radosław
1996-10-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
CZARNOCKI Damian
2000-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
CZARNOCKI Wojciech
1994-07-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
CZEKOŃSKI Karol
1993-10-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
CZERNICKI Kacper
1998-03-26
KU AZS PWSZ w Kro¶nie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
CZYKIER Damian
1992-08-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
CZYŻAK Dariusz
1997-01-12
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DACEWICZ Adam
1995-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DAKOWICZ Artur
1998-10-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DANILUK Łukasz
1998-02-10
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DANILUK Mateusz
1992-10-06
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DARGA Marcin
1989-07-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DˇBROWSKI Piotr
1993-02-25
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DˇBROWSKI Piotr
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DOBKOWSKI Wojciech
1995-04-23
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DOBROSIELSKI Kacper
2000-01-04
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DOBROWOLSKI Michał
1998-01-13
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DOBRZELAK Patryk
1995-03-14
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DOMAŃSKI Emil
1999-06-09
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DOMINO Jan
2000-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DONACKI Adam
2002-02-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DROZDOWSKI Filip
1993-04-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DROZDOWSKI Olaf
1995-10-27
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DUCH Przemysław
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DUDZIŃSKI Mateusz
1991-05-09
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DUDZIŃSKI Paweł
1994-01-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
DUKATA Kamil
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
DU¦ Hubert
1995-03-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
DU¦ Mariusz
1996-06-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
DYBCZYŃSKI Arkadiusz
1994-03-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
DYJECIŃSKI Adrian
1992-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
DYNOWSKI Michał
1996-03-27
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
DZIAŁOWSKI Jan
2001-07-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
DZIEDZIC Andrzej
1995-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
DZWONEK Wiktor
1999-07-14
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
DŻAMAN Borys
1996-09-17
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FALIŃSKI Dawid
1996-02-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
FARAJ Rami
1992-08-01
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
FARMUS Aleksander
1993-09-30
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
FIGAT Tomasz
1995-11-14
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
FRˇCKIEWICZ Maciej
1995-01-15
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
FRˇCZEK Kamil
1994-01-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
FRY¦NY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GAJEWSKI Adrian
1995-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GALIKOWSKI Michał
1997-01-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GAŁˇZKA Sebastian
1993-01-23
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GAŁGAŃSKI Tomasz
1998-05-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GAWENDA Andrzej
1972-07-07
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GAWRYJOŁEK Kamil
1997-02-07
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GˇBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GELO Patryk
1994-08-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GEZ Jakub
1994-08-14
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GIEREK Rafał
1996-02-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GIERYSZEWSKI Albert
1995-01-04
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GLEGOŁA Ernest
1995-02-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GŁADKOWSKI Mateusz
1999-03-08
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GŁADYSZ Artur
1995-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GŁASEK Grzegorz
1994-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GŁĘBOCKI Jan
2001-04-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GŁOWACKI Bartłomiej
1996-01-30
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GŁUSZEK Wiktor
2001-07-17
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GNIADEK Michał
1995-09-23
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GODLEWSKI Wojciech
1994-01-05
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GOLENBOWSKI Jerzy
1992-04-29
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GORGOLEWSKI Arkadiusz
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GO¬DZIEWICZ Piotr
2001-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GÓRNIOK Michał
1994-01-08
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GÓRSKI Karol
1995-07-31
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GRUDKA Marcin
1995-07-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GRUDNIEWSKI Piotr
1993-03-02
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GRUSZCZYŃSKI Roch
1998-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GRYGLAK Patryk
1994-11-06
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRZELA Mateusz
1996-03-07
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GRZESZCZUK Piotr
1992-06-04
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GRZE¦KOWIAK Krzysztof
1993-04-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GUDRO Andrzej
1994-04-08
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GUNERA Mateusz
1998-05-07
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GUTKOWSKI Marcin
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GWIAZDOWSKI Mateusz
1995-09-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
HAŁGAS Damian
1993-03-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
HANNOUSH Dany
1996-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
HANTKIEWICZ Patryk
1996-08-30
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
HARASIMOWICZ Łukasz
1992-09-24
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
HARATYK Michał
1992-04-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
HOLEWIK Łukasz
1990-03-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
HULISZ Filip
1995-02-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
HULISZ Michał
1993-10-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
HUPAŁO Anatol
1994-03-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
J J
1993-05-28
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JABŁOŃSKI Damian
1999-04-26
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
JABRZYŃSKI Michał
1994-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
JACH Sebastian
1996-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
JACKOWSKI Tomasz
1994-02-17
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JACKÓW Krzysztof
1980-06-08
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JACKÓW Michał
1978-04-11
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JADCZYK Łukasz
1992-04-25
UKS Misiaczki Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JAGIELSKI Janusz
1995-11-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JAGIEŁŁO Patryk
1995-01-13
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JAKUBOWIAK Przemysław
1998-01-18
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JAMIOŁKOWSKI Daniel
1993-08-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JANAS Mateusz
1994-04-24
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JANICKI Krzysztof
1997-06-20
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JANKOWSKI Artur
2003-02-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JANKOWSKI Marcin
1999-10-24
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JANKOWSKI Tomasz
1999-07-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JARMOŁOWICZ Michał
1999-05-28
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JAROSZ Jakub
1995-01-01
UKS Michałów Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JAROSZEK Paweł
1995-02-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JARZĘBSKI Robert
1992-05-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JASIŃSKI Patryk
1991-04-12
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JASZCZUK Tomasz
1992-03-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JELIŃSKI Michał
1990-05-29
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
JERZY Mateusz
1995-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
JĘDRASZEK Oskar
1997-12-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
JONIEC Jacek
1995-03-30
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
JÓZEFIAK Dawid
1993-08-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
JUNIEC Denis
1994-08-19
MKS Kresy Kamieńczyk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
JUNIEWICZ Jakub
1993-05-28
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
JUSTYŃSKI Mikołaj
1992-07-19
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KACPERSKI Michał
1994-04-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KACPRZAK Adam
2001-04-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KACPRZAK Konrad
1998-04-01
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KACPRZAK Marcin
1995-02-09
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KACPRZAK Mateusz
1992-06-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KACZUBA Krzysztof
1996-05-09
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KADYŁO Adam
2003-07-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KAKAREKO Grzegorz
1990-07-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KALBARCZYK Bartłomiej
1996-12-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KALINOWSKI Daniel
1995-03-28
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KALINOWSKI Daniel
1995-01-26
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KALIŃSKI Dominik
1994-05-25
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KALUŻNY Paweł
1998-08-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KAMIŃSKI Adam
1998-05-12
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KAMIŃSKI Damian
1993-12-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KAMIONEK Patryk
2004-12-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KANIA Dawid
1999-02-19
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KARCZEWSKI Adam
1994-10-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KARGULEWICZ Artur
1989-03-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KARKOWSKI Krzysztof
1999-05-22
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KARNAS Tomasz
1993-01-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KARNEY Patryk
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KARPOWICZ Krystian
1997-06-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KARWACKI Łukasz
1998-02-07
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KASZAŃSKI Jakub
1998-01-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KAWALER Wojciech
1998-01-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KA¬MIERCZAK Krystian
1999-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KĘDZIOR Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KĘSICKI Maciej
1994-02-16
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KIENDZIERSKI Maciej
1993-01-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KIETLA Robert
1994-07-22
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KILJAN Krzysztof
1999-12-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KLATKA Maciej
1992-07-28
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KLUKOWSKI Mariusz
1995-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KOBIAŁKA Franciszek
2000-10-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOBIELSKI Norbert
1997-01-28
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOCHAŃSKI Adrian
1996-06-07
LKS Smolnik Męcina
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOĆ Albert
1994-10-10
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KOLAŃCZYK Filip
1998-02-16
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KOLCZYŃSKI Piotr
1994-02-03
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOLIGOT Kamil
1996-10-08
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
1994-09-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOŁODZIEJSKI Mateusz
2002-06-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KOŁTUNIAK Ireneusz
1995-08-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KOMENDACKI Bartosz
1994-01-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KONDEJ Dominik
1994-05-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KONDEJ Piotr
1998-03-21
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KONOPKA Dawid
2004-11-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOPALA Igor
1997-08-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KOPKA Rafał
1996-04-09
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KORDOŃSKI Adrian
1999-04-13
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KORPALSKI Patryk
1994-05-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KORPIK Dominik
1995-08-01
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KORZENIOWSKI Łukasz
2003-06-04
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOSK Jakub
1993-08-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOSSMANN Filip
1996-12-25
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOSTKIEWICZ Filip
1999-05-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOSTRZEWSKI Bogdan
1999-12-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOSTYRA Kamil
1989-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KOTECKI Piotr
2000-05-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KOWALCZYK Marcin
1996-01-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KOWALCZYK Rafał
1993-06-28
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KOWALEWSKI Jakub
1994-06-14
CRS Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KOWALSKI Mariusz
1992-02-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KOWNATKE Rafał
1985-03-24
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KOZŁOWSKI Grzegorz
1994-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KOZŁOWSKI Mariusz
1994-04-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KOZŁOWSKI Mateusz
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KOZŁOWSKI Michał
1998-07-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KOZŁOWSKI Tomasz
1993-09-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KREKORA Dawid
1996-06-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KROGUL Dawid
2000-03-27
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KRÓL Tomasz
1987-12-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KRYŃSKI Kamil
1987-05-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KRZEMIŃSKI Łukasz
1990-05-19
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KRZESZEWSKI Rafał
1990-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KRZYSZCZAK Konrad
1999-12-21
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KRZYŻAN Dawid
1994-04-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KSIˇŻEK Krzysztof
1994-05-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KUBAT Paweł
1989-08-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KUCHARCZYK Karol
1994-03-30
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KUCHCZYŃSKI Jakub
2002-09-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KUCHCZYŃSKI Marcin
1995-02-17
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KUCZEWSKI Mateusz
1993-08-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KUCZYŃSKI Kornel
1995-02-01
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KUKLA Karol
1998-05-19
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KULA Michał
1991-03-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KURACH Dominik
1993-02-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KUREK Arkadiusz
1995-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KUREK Maciej
1994-07-25
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KUSIAK Damian
1988-04-14
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KUSZPIT Krzysztof
1996-07-28
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KU¦NIERZ Piotr
1994-02-05
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KUZIO Mateusz
1998-11-15
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KWA¦NIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KWIATKOWSKI Kamil
1997-07-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KWIDZIŃSKI Marcin
2000-04-24
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KWINTA Rafał
1996-04-13
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
LASKUS Łukasz
1998-10-12
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
LEHNORT Mateusz
1995-07-02
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
LEMAN Damian
1991-02-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
LENTOWICZ Jarosław
1992-04-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
LESIAK Mateusz
1991-08-21
UMKS Junior Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
LEWANDOWSKI Maciej
1995-02-08
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
LEWANDOWSKI Michał
1993-05-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
LEWANDOWSKI Michał
1988-08-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
LIS Karol
2002-08-19
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
LITWINEK Bartosz
1998-07-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
LUSZTAK Bartosz
1998-10-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
ŁABIENIEC Patryk
1994-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
ŁACHECKI Hubert
1995-01-01
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
ŁEMPICKI Maciej
1997-07-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
ŁUKSZO Sebastian
1994-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
ŁUNKIEWICZ Mateusz
1994-06-16
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
MACHCIŃSKI Dawid
1998-04-12
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
MADEJ Mateusz
1996-11-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
MADEJ Michał
1996-05-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
MAKULEC Łukasz
1996-03-03
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
MALANOWSKI Łukasz
1996-10-08
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
MALINOWSKI Alan
1994-06-11
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
MALINOWSKI Mateusz
1993-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
MAŁECKI Mateusz
1993-12-19
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
MAŁEK Karol
1996-10-30
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
MANTORSKI Jakub
1983-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
MARACH Kamil
1996-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
MARACHA Sebastian
1994-01-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
MARCHLEWSKI Szymon
1997-12-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
MARCHWAT Konrad
1994-01-17
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
MARCINIAK Wiktor
2000-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
MARCINIEWICZ Bartosz
2002-11-24
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MARCINIEWICZ Mateusz
1998-06-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MAREK Vincent
1998-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MARKOWSKI Łukasz
1995-05-23
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MARSZAŁEK Marcel
1995-09-23
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MARTYNIUK Piotr
1994-02-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MARUDZIŃSKI Kamil
1996-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MATRACKI Mateusz
1994-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MATWIEJCZUK Jakub
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MATYCHNIAK Patryk
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MAZANEK Andrzej
1995-07-17
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MAZUR Szymon
1998-09-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MAZURKIEWICZ Kordian
1990-05-28
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MERTKA Jonasz
1999-05-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MERTKA Wiktor
1997-09-07
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MICHALAK Kamil
1994-06-23
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MICHALAK Mateusz
2000-07-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MICHALSKI Michał
1996-12-18
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MICHNIEWSKI Olgierd
2000-11-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MIELIŃSKI Mateusz
1992-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MIERZEJEWSKI Patryk
1995-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MIKOS Mateusz
1987-04-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MIKULSKI Paweł
2000-02-05
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MIKUŁKO Marek
1994-05-21
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MILASZEWSKI Paweł
1998-02-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MIŁOSZ Daniel
1994-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MISIOŁEK Adrian
1996-02-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MIZYN Dominik
1993-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MŁYŃSKI Krzysztof
1997-09-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MOCZYDŁOWSKI Paweł
1994-12-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MODRAS Patryk
1997-03-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MOŁCZAN Adam
1992-05-28
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MOROZ Robert
2002-04-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MOSKAL Jakub
1998-03-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MOSZCZYŃSKI Sebastian
2003-09-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
MUCHA Krzysztof
1996-02-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
MUCHLADA Patryk
1999-11-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
MULKITYN Sylwester
1992-02-06
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
MUŻDŻYŃSKI Krystian
1994-04-17
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
MYSZKOWSKI Igor
1997-12-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
MYSZKOWSKI Łukasz
1981-08-24
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
NADARZYŃSKI Szymon
1988-12-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
NAŁĘCZ Bartłomiej
1991-01-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
NAPIERAŁA Jan
1996-05-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
NASIŁOWSKI Andrzej
1993-03-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
NASZKO Andrzej
1994-05-09
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
NAWOCKI Piotr
1970-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
NAWROCKI Adrian
2000-02-09
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
NICIŃSKI Piotr
1993-01-18
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
NIED¬WIECKI Damian
2000-09-09
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
NOGAJ Michał
1985-03-07
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
NOGAL Kamil
1993-12-15
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
NOWAK Dawid
1998-01-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
NOWAK Maciej
1996-03-15
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
NOWAK Paweł
1995-05-22
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
NOWICKI Damian
1992-06-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
NOWICKI Sebastian
1994-08-26
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
OBŁˇKOWSKI Przemysław
1999-05-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
OCYPA Patryk
1994-02-24
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem
1995-10-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
OKRZEJA Marcin
1997-09-07
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
OLCZYK Kamil
1998-07-16
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
OLESZCZUK Kacper
1994-05-15
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
OLEWIECKI Konrad
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
OLIZAROWICZ Krystian
1995-11-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
OLSZAŃSKI Szymon
1995-12-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
OLSZEWSKI Marek
1969-03-22
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
OLSZEWSKI Patryk
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ONISK Bartłomiej
1999-07-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ORDYŁOWSKI Gustaw
2003-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ORYSZKO Dominik
1998-01-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ORZECHOWSKI Mateusz
1995-07-14
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
OSIŃSKI Marcin
1994-04-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
OSIPIUK Arnold
1993-08-20
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
OSTRYSZ Mateusz
1995-05-25
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
OWCZAREK Bartłomiej
1994-01-01
UKS Michałów Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
OWSIANKA Paweł
1994-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
OZDARSKI Łukasz
1994-01-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
PABICH Łukasz
1990-01-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
PACEWICZ Wojciech
1995-01-11
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
PACHOLIK Adam
1994-03-15
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
PAJˇK Jakub
2001-03-18
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
PAJˇK Patryk
2000-02-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
PAŁAC Maciej
2003-08-01
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
PAŁKOWSKI Dawid
2004-09-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
PAROL Jan
1995-11-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
PASIŃSKI Paweł
1993-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
PAWELCZYK Krystian
1995-08-22
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PAWEŁEK Szymon
1997-05-20
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PAWLIK Karol
1994-03-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PAWŁOWSKI Adam
1992-03-22
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
PAWŁOWSKI Aleksander
1994-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
PAWŁOWSKI Damian
1994-02-12
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
PAWŁOWSKI Jakub
1994-02-12
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
PAWŁOWSKI Tomasz
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
PˇGOWSKI Kacper
2001-07-05
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
PEŁA Dawid
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
PIˇTEK Przemysław
1997-10-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
PIˇTKOWSKI Mateusz
1994-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
PICHOWICZ Wojciech
1999-08-27
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
PIECHNIK Mateusz
1984-03-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
PIELAK Paweł
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
PIENIEK Kacper
1994-05-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
PIERÓG Paweł
1992-05-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
PIETRUSZEWSKI Kamil
1994-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
PIETRZAK Maciej
1993-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
PILICHOWSKI Marek
1994-06-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
PIOTROWSKI Arkadiusz
1994-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
PIOTROWSKI Mateusz
1993-05-08
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
PIOTROWSKI Szymon
1999-10-20
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
PITER Marcin
1997-03-06
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
PIWOWARSKI Jakub
1998-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PŁASKOWICKI Damian
2000-05-30
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
PŁAWIAK Marek
1994-04-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
POLAK Dawid
1988-03-07
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
POLASZEK Mateusz
1999-11-20
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
POPŁAWSKI Jakub
1998-02-17
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
POSTAWA Jakub
1997-12-21
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
POWAŁOWSKI Łukasz
1993-05-03
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
PRZEDPEŁSKI Marcin
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
PRZEMSKI Jakub
2003-07-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
PRZYBYŁA Krystian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
PRZYSTALSKI Michał
1993-01-20
KL Kopernik Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
PTASIŃSKI Radosław
1999-09-07
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
PUCZKO Daniel
1995-07-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
PUSZKAR Oskar
1992-03-08
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
PYCIARZ Kacper
1997-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
RAJCZAK Kamil
1991-05-24
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
RAJTAK Szymon
1993-07-28
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
RAWA Adam
1993-06-13
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
REGIN Andrzej
1994-02-21
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
REGULSKI Cezary
1995-03-08
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
RESZKA Kamil
1992-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
REWI¦ Jakub
1992-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
RĘBACZ Jakub
1993-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
ROBAKOWSKI Dawid
2004-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
ROCKI Kamil
1994-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
ROGÓŻ Michał
1995-09-27
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
ROSIAK Dominik
1994-04-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
ROSIK Cezary
1998-09-04
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
ROSIK Karol
1992-02-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
ROSŁONIEC Krystian
1989-11-25
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
ROSZKOWSKI Daniel
1992-02-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
ROZMARYNOWSKI Patryk
1995-12-25
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
RÓZGA Kamil
1995-09-19
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
RÓŻYC Michał
1987-06-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
RUDEK Szymon
1998-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
RUDNICKI Julian
1996-03-04
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
RUDZKI Rafał
1998-12-06
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
RUTECKI Jakub
2002-02-13
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
RUTKOWSKI Jarosław
1991-08-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
RYBUS Patryk
1997-06-27
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
RYCHTER Łukasz
1998-10-23
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
RYŃSKI Patryk
1997-06-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
RYZ Łukasz
1997-08-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
RZECZKOWSKI Michał
1996-09-14
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
RZEPECKI Mariusz
1996-05-21
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
S D
1993-04-05
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SADLAK Michał
1992-03-13
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SADOWSKI Marcin
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SADOWSKI Paweł
1994-05-25
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SAFULAK Kamil
1998-07-21
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SAMUL Karol
1994-01-01
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SANTKIEWICZ Wiktor
1998-07-16
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SAWICKI Marcin
1994-01-01
UKS Mokotów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SCHUBERT Kacper
1995-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SETA Maciej
1996-03-29
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SĘK Karol
1995-03-01
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SĘKTAS Adam
1991-05-04
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SIEDLECKI Marek
1995-07-01
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SIEMEK Damian
2001-03-02
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SIEMIENKIEWICZ Mateusz
1991-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SIKORA Kamil
1996-02-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SKIBICKI Jarosław
1989-04-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SKOP Mateusz
1999-01-25
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SMARDZEWSKI Łukasz
2001-06-15
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SMOLNICKI Łukasz
1995-01-27
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SMOSARSKI Dominik
1999-09-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SOBAŃSKI Damian
1991-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SOBCZYK Maciej
1998-06-25
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
SOBCZYK Radosław
1998-06-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
SOBIERAJ Dawid
1995-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
SOBORA Łukasz
1978-11-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
SOBÓTKA Kamil
1994-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
SOCHOŃ Jan
1998-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
SOKOŁOWSKI Jakub
1994-03-08
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
STACHURA Norbert
1993-03-25
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
STAFIEJ Piotr
1999-01-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
STANISZEWSKI Kamil
1994-04-16
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
STAŃCZYK Jan
1993-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
STARZYCKI Szymon
1990-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
STA¦KIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
STEFANIAK Radosław
1997-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
STEFANKIEWICZ Krystian
1997-12-11
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
STEFAŃSKI Norbert
1999-01-11
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
STEPNOWSKI Marek
1994-03-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
STOBIECKI Igor
1995-08-27
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
STOJAK Ksawery
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
STRZEGOWSKI Jakub
1995-07-01
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
STRZELECKI Filip
1994-04-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
STRZELECKI Maciej
1994-02-28
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
STYŁA Aleksander
1991-12-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
SUCHORAB Sławomir
1998-06-20
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SUSKI Adrian
1995-02-24
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SWATOWSKI Hubert
1996-04-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SYPUŁA Krzysztof
1993-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SYSKI Marcin
1998-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
SZADE Grzegorz
1993-05-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
SZALECKI Krzysztof
1991-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
SZATKOWSKI Amadeusz
1996-07-17
KS Wda ¦wiecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
SZCZECINA Michał
1991-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
SZCZELINA Wojciech
1996-02-08
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
SZCZEPANEK Konrad
1994-01-31
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
SZCZEPAŃSKI Bartosz
1994-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
SZCZYGIEŁ Kacper
1992-02-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
SZCZYGLAK Wojciech
1996-02-29
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
SZCZYRBA Adrian
1996-12-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
SZEWCZYK Piotr
1994-08-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
SZEWCZYK Stanisław
1997-03-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
SZMULC Michał
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
SZOSTAK Aleksander
1996-01-04
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
SZTANDUR Piotr
2000-08-05
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
SZUBA Michał
1995-03-16
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
SZUBA Radosław
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
SZULAWIAK Michał
1992-01-27
UKS Misiaczki Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
SZULC Mateusz
1995-09-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
SZULC Tomasz
2004-07-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
SZULECKI Adrian
1997-03-21
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
SZUMERT Kamil
1993-04-26
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
SZUMNY Grzegorz
2001-05-17
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
SZUMNY Michał
1999-03-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
SZWACZYK Kamil
1994-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
SZWED Jacek
1995-01-14
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
SZYMALA Ernest
1997-08-20
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
SZYMAŃSKI Jędrzej
1995-03-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
SZYMAŃSKI Miłosz
1998-09-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
SZYMAŃSKI Oliwier
1997-03-19
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
SZYMCZAK Michał
1992-06-17
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
SZYSZKOWSKI Jakub
1991-08-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
¦LADOWSKI Jan
1996-02-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
¦LEBODA Piotr
1987-01-22
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
¦NIATKOWSKI Maciej
1994-04-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
¦WIATCZYŃSKI Maciej
1997-03-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
¦WIECZKA Jakub
1990-06-05
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
¦WIERCZ Sebastian
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
¦WIERCZEWSKI Konrad
1997-07-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
¦WIESIULSKI Kamil
1994-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
TALACHA Marcin
1996-05-22
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
TALAREK Rafał
1992-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
TARCZOŃ Damian
1996-02-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
TARNOWSKI Łukasz
1993-01-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
TOMALIK Damian
1993-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
TOMCZAK Aleksander
1999-03-26
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
TRUSIAK Mateusz
1994-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
TRZASKA Damian
2000-02-03
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
TUCHOWSKI Wojciech
1982-12-28
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
TWORKOWSKI Mateusz
1995-02-04
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
TYCNER Paweł
1999-04-10
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
TYCZYŃSKI Jakub
1989-07-11
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
TYLCZ Sławomir
1993-08-16
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
TYLMAN Igor
1991-01-27
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
UBOWSKI Marcin
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
UHERA Roman
2000-09-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
URBAŃSKI Kacper
1994-05-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
URLYCH Patryk
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
WACŁAWIAK Michał
1992-01-09
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
WALCZAK Damian
1994-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
WALCZAK Mateusz
1993-04-09
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
WALENDA Michał
1997-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
WARIAS Michał
1990-04-01
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
WASIAK Konrad
1995-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
WASILUK Piotr
1991-06-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
WA¦KIEWICZ Bartosz
2004-04-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
WAWRZYNIAK Dawid
1996-05-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
WAWRZYNIAK Michał
1994-01-01
UKS Czwórka Piastów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
WAŻNY Karol
1997-04-19
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
WAŻYŃSKI Przemysław
1993-06-07
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
WˇSIK Tomasz
1994-04-29
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
WEBER Adrian
1996-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
WESOŁOWSKI Krzysztof
1999-08-15
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
WIECZOREK Sebastian
1994-05-07
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
WIELICZKO Sebastian
2000-04-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
WILCZYŃSKI Mateusz
1992-05-08
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
WILK Michał
1999-03-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
WILK Paweł
1994-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
WILKIN Paweł
1994-05-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
WI¦NIEWSKI Gracjan
2001-02-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
WI¦NIEWSKI Jacek
1991-01-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
WI¦NIEWSKI Mateusz
1993-01-01
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
WITCZAK Dominik
1992-03-10
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
WITEK Mirosław
1967-04-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
WITKOWSKI Karol
1993-03-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
WITKOWSKI Piotr
1996-10-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
WŁODARCZYK Michał
1994-02-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
WŁODARCZYK Mikołaj
1994-04-29
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
WŁODARSKI Jakub
1995-06-15
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
WOJDA Hubert
1998-03-27
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
WOJTU¦ Krzysztof
1993-02-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
WOJTYŁKO Dragomir
1992-03-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
WOLSKI Adrian
1993-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
WOLSKI Marcin
1995-02-13
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
WOLTMANN Kacper
1997-01-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
WOŁKOWSKI Kacper
1993-03-03
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
WOŁOWIK Mateusz
1995-03-17
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
WOŁYNIEC Piotr
1997-01-09
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
WRÓBLEWSKI Kamil
1992-04-27
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
WRÓBLEWSKI Michał
1993-01-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
WYSZYŃSKI Paweł
2001-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
ZAGALSKI Michał
1994-01-01
UKS Orlęta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
ZAGRODZKI Daniel
1993-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
ZAREMBA Adam
1993-11-08
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
ZARYCHTA Michał
1993-03-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
ZATYLNY Kewin
1997-07-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
ZDUŃCZYK Patryk
1991-11-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
ZGODZIŃSKI Marcin
1992-04-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
ZIELINSKI Adrian
1993-03-20
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
ZIELIŃSKI Karol
1991-05-18
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
ZIELIŃSKI Michał
1994-01-01
UKS Misiaczki Pruszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
ZIELIŃSKI Sylwester
1989-08-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
ZIÓŁKOWSKI Łukasz
1997-05-23
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
ZIÓŁKOWSKI Oskar
1995-09-28
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
ŻAK Łukasz
1997-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
ŻEBROWSKI Oskar
2000-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
ŻEBROWSKI Piotr
2000-08-12
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
ŻEWŁAKOW Kamil
1992-12-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
717
ŻUKOWSKI Kamil
1995-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
718
ŻUREK Mateusz
1993-10-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik