BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
4 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANDRYSIAK Tomasz 1993-03-19 RKS Łódź LDZ
6 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
7 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
10 BĄBIK Mariusz 1990-08-10 OKS Start Otwock MAZ
11 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
12 BEDNAREK Adrian 1993-05-06 MKLA Łęczyca LDZ
13 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BEER Mateusz 1992-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
15 BERGIEL Maksymilian 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BETKIER Igor 1992-10-01 WAT Warszawa MAZ
17 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 BIALE Jakub 1994-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
19 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
20 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
22 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
23 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
24 BONK Michał 1991-09-06 SPLA Tychy SLK
25 BOROWICZ Tomasz 1993-03-17 KKL Kielce SWK
26 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
27 BREWCZYŃSKI Dominik 1999-11-15 RLTL ZTE Radom MAZ
28 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
30 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
31 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
32 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
33 CENTOMIRSKI Karol 1990-04-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08 SKS Start Łódź LDZ
38 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
39 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
40 CHOŁODY Mariusz 1993-06-19 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
41 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
42 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
45 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
46 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
47 CIEŚLAWSKI Bartosz 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
48 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
49 CZECHOWSKI Bartłomiej 1991-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 CZERNIEC Rafał 1993-03-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
51 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
52 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
53 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
56 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
57 DOMAGAŁA Paweł 1992-06-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
58 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 DROZD Szymon 1996-01-01 GTS Bojszowy SLK
60 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
61 DROŻDŻ Patryk 1994-03-24 RKS Łódź LDZ
62 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
63 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
64 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 DYSZLEWSKI Kamil 1987-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
67 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
68 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 DZIĘGIEL Damian 1992-01-01 niest. Kraków MLP
70 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
71 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
72 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
73 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
74 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
75 FIUK Kamil 1993-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
78 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
79 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
80 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
81 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
82 GARCZARCZYK Michał 1987-04-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
83 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
85 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
86 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
87 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
90 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
92 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
94 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
95 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
96 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
97 GRUDNIEWSKI Piotr 1993-03-02 RKS Skra Warszawa MAZ
98 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
100 GRZELKA Marcin 1989-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
101 GRZEŚKIEWICZ Wojciech 1996-01-08 KS Gwardia Piła WLP
102 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
103 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
104 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
105 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
106 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
107 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
108 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
109 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
110 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
111 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
112 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
113 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 IDZIAK Łukasz 1993-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
116 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
118 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
119 JACENT Artur 1996-08-28 MLKS Sokół Lubin DOL
120 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
121 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
122 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
123 JAKUBIEC Łukasz 1992-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
124 JANAS Dariusz 1993-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
125 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
127 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
129 JARZĄBEK Sebastian 1992-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 JARZYNA Piotr 1990-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
131 JAWORSKI Szymon 1992-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
132 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
133 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
134 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
136 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
137 JURKIEWICZ Marcin 1986-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
138 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
139 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
141 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
142 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
144 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
145 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
146 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
147 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
148 KATRYNIOK Paweł 1994-05-18 MKS-MOSM Bytom SLK
149 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
150 KAZIMIEREK Marcin 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
151 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
152 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 KITA Michał 1992-03-27 UKS-MOS Opole OPL
154 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
156 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 KŁOCZKO Marcin 1991-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
158 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
159 KOCON Tomasz 1992-01-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
160 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
161 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
162 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
163 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
164 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
165 KOŃCZAL Paweł 1994-05-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
166 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
167 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
168 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
169 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
170 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
171 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
172 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
173 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
174 KOSZYK Hubert 1992-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
175 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
176 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
177 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
178 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
179 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
180 KOWALSKI Adam 1991-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
181 KOWALSKI Damian 1994-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 KOWALSKI Dariusz 1992-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
184 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
185 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
186 KOWYNIA Paweł 1991-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
187 KOZIEŁ Piotr 1987-04-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
188 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
189 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
190 KRUPA Mariusz 1993-03-24 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
191 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
192 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
193 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
194 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
196 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
198 KUCEK Roman 1994-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 KUCHAREK Piotr 1992-02-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 KUKIELAK Tomasz 1993-01-01 MOSiR Mysłowice SLK
202 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 KULESZA Jarosław 1977-08-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
204 KURAŚ Emil 1993-08-15 RKS Łódź LDZ
205 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
206 KURZYDLAK Mariusz 1995-05-13 BKL Bełchatów LDZ
207 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
208 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
209 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
210 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
211 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
212 LENARTOWICZ Sławomir 1992-07-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
213 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
214 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
215 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
216 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
217 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
218 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
219 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
220 ŁOSINIECKI Kamil 1992-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
221 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
222 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
223 MACIEJEWSKI Dawid 1993-09-30 LUKS Wieża Postomino ZPO
224 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
225 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
226 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
227 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
228 MAJEWSKI Michał 1991-06-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
229 MAKUCH Michał 1991-05-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 MAKULSKI Mateusz 1993-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
231 MALESZKA Karol 1992-03-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
232 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 MARACHA Sebastian 1994-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
234 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
235 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
236 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
237 MARZEC Grzegorz 1993-09-02 MKS Tempo Kęty MLP
238 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
239 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
240 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
241 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
242 MELCER Maciej 1992-01-01 OSiR Skwierzyna LBU
243 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
244 MICHALAK Marek 1994-07-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
245 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
246 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
247 MIEDZIK Łukasz 1991-04-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
248 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
249 MIREK Krzysztof 1996-02-15 SKS Kusy Kraków MLP
250 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
251 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
252 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
253 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
254 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
255 MUC Karol 2002-06-20 RLMKS Orlęta Radom MAZ
256 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
257 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
258 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
259 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
260 NIEŚWIEC Artur 1987-12-01 TS AKS Chorzów SLK
261 NISZCZUK Patryk 1993-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
262 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
263 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
264 NOWAK Michał 1993-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
265 OGANIACZYK Piotr 1989-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
266 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
267 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
268 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
269 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
270 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
271 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
272 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
273 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
275 ORZOŁ Rafał 1991-02-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
276 OSADNIK Dawid 1993-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
277 OSIEWALSKI Szymon 1995-07-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
278 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
279 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
280 OSTROWSKI Przemysław 1995-01-11 BKL Bełchatów LDZ
281 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
282 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
283 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
284 PAJOR Krystian 1995-02-06 KS AZS AWF Kraków MLP
285 PAKOSZ Krzysztof 1993-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
286 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
287 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
288 PASTERNAK Krystian 1995-04-28 UKS Żaczek Połaniec SWK
289 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
290 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
291 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
292 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
293 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
294 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
295 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
296 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
297 PIKSA Denis 1991-01-04 RMKS Rybnik SLK
298 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
299 PISZCZEK Krzysztof 1992-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
300 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
301 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
302 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
303 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
304 POGODA Mateusz 1993-03-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
305 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
306 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
307 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
308 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
309 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
310 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
311 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
312 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
313 RADZISZEWSKI Krzysztof 1987-09-20 KKL Kielce SWK
314 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
315 RATAJCZAK Mateusz 1994-05-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
316 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
317 RÓŻALSKI Michał 1991-06-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
318 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
319 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
320 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
321 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
322 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
323 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
324 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
325 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
326 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
327 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
328 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
329 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
330 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
331 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
332 SĄCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
333 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
334 SEKULA Dawid 1990-12-31 MKS-MOSM Bytom SLK
335 SERAFIN Aleksander 1995-08-29 TS AKS Chorzów SLK
336 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
337 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
338 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
339 SIKORA Jakub 1996-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
340 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
341 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
342 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
343 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
344 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
345 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
346 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
347 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
348 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
349 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
350 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
351 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
352 SOBONIAK Sebastian 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
353 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
354 SOCHACKI Roman 1991-04-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
355 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
356 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
357 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
358 STASZEK Mateusz 1992-03-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
359 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
360 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
361 STEFAŃSKI Piotr 1994-04-28 KKL Kielce SWK
362 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
363 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
364 SUŁEK Adrian 1989-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
365 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
366 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
367 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
368 SUWAŁA Michał 1995-01-29 KS Komunalni Sanok PDK
369 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
370 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
371 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
372 SZCZEŚNIAK Dawid 1993-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
373 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
374 SZCZYPKA Marcin 1993-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
375 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
376 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
377 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
378 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
379 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
380 ŚLEDŹ Dominik 1990-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
381 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
382 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
383 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
384 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
385 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
386 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
387 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
388 TOTOŚ Filip 1989-04-09 niest. Katowice SLK
389 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
390 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
391 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS Łódź LDZ
392 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
393 TYCZYŃSKI Jakub 1989-07-11 niest. Warszawa MAZ
394 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
395 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
396 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
397 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
398 WALKOWIAK Mariusz 1991-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
399 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
400 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
401 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
402 WEJKSZNIA Marek 1996-03-17 MLKS Sokół Lubin DOL
403 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
404 WIĄCEK Paweł 1993-09-25 MOSM Tychy SLK
405 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
406 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
407 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
408 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
409 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
410 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
411 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
412 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
413 WIŚNIEWSKI Kamil 1991-08-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
414 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
415 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
416 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
417 WOJTACHA Karol 1997-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
418 WOREK Jarosław 1993-01-01 MKS Żywiec SLK
419 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
420 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
421 WOŹNIOK Łukasz 1992-08-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
422 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
423 WYCZYŃSKI Krzysztof 1993-04-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
424 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
425 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
426 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
427 ZARYCZNY Ireneusz 1992-06-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
428 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
429 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
430 ZIELIŃSKI Adrian 1994-04-12 WKS Wawel Kraków MLP
431 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
432 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
433 ZIĘBA Szymon 1989-03-10 WKS Wawel Kraków MLP
434 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
435 ŻELAZNY Patryk 1997-03-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
436 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28256511688232sekund