CZYKIER Damian
1992-08-10
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
3 ANDRUKIEWICZ Andrzej 1991-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
5 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BARSKI Norbert 1994-08-03 RKS Łódź LDZ
7 BARTKOWIAK Dariusz 1993-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
8 BARTKOWIAK Radosław 1991-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
11 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
12 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
13 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
15 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BORKOWSKI Karol 1995-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
17 BOROWIK Rafał 1992-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
19 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
21 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
22 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
27 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
28 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
29 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
30 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
32 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
34 CIURZYŃSKI Krzysztof 1997-01-07 OKS Skra Warszawa MAZ
35 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
36 CZARNECKI Jakub 1993-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 DAJCZ Damian 1992-01-15 AZS Łódź LDZ
38 DAMASIEWICZ Aleksander 1993-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
41 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
43 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
44 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
46 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
47 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 MKL Toruń KPO
48 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
49 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
51 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
52 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
55 GÓRALCZYK Daniel 1988-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
56 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
57 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
58 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
59 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
60 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
61 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
62 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
63 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
64 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
65 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 LKS Lubusz Słubice LBU
66 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
67 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
69 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 JABŁOŃSKI Wojciech 1991-06-30 KS Podlasie Białystok POD
71 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
72 JAKIMIUK Daniel 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
73 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
74 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
75 JASIŃSKI Patryk 1991-04-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
76 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
77 JUCHNICKI Rafał 1991-05-06 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
79 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
80 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
81 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
82 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
83 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
84 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
85 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
87 KARPUSIEWICZ Jacek 1995-07-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
88 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
89 KLICH Bartłomiej 1992-01-13 LKS Stal Mielec PDK
90 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
91 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
93 KONOFAŁ Jakub 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
94 KORNELLI Kacper 1992-07-04 UKS Starówka Radom MAZ
95 KORZENIECKI Michał 1991-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
97 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
98 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
99 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
100 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
101 KOWALCZYK Krystian 1992-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
102 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
103 KOZIOŁ Przemysław 1993-01-27 ULKS Lipinki MLP
104 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
105 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
106 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 KRZEMIŃSKI Robert 1986-06-09 AZS-AWF Gorzów LBU
108 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
109 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
110 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
111 KUCHARSKI Michał 1992-03-30 AZS Łódź LDZ
112 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
113 KULIGOWSKI Michał 1995-05-27 KS Podlasie Białystok POD
114 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
116 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
117 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
119 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
120 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
121 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
122 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
123 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 MALAK Paweł 1990-01-27 MKL Szczecin ZPO
125 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
126 MALINOWSKI Sylwester 1991-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
128 MATEJA Kamil 1993-07-09 SL Olimpia Poznań WLP
129 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
130 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
131 MAZOWIECKI Paweł 1989-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
132 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
133 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
135 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
136 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
139 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
140 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
141 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
142 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
143 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 OLSZEWSKI Tomasz 1995-01-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
147 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
148 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
149 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
151 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
152 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
153 PISZCZEK Krzysztof 1992-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
154 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
155 PÓŁTORZYCKI Sebastian 1991-01-01 niest. Białystok POD
156 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
158 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 ROGÓŻ Michał 1995-09-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
160 ROMEK Paweł 1992-04-07 RKS Skra Warszawa MAZ
161 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
162 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
163 RUTKOWSKI Łukasz 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
165 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
166 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
168 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
169 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
171 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
172 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
173 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
175 SŁOMCZYŃSKI Damian 1992-02-22 RKS Łódź LDZ
176 SŁOWIK Maciej 1997-02-06 UKS Otrębusy MAZ
177 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
178 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
179 SOKÓŁ Mateusz 1991-05-15 LKS Stal Mielec PDK
180 SOŁTYS Patryk 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
181 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
182 STRUS Piotr 1991-03-05 niest. Łódź LDZ
183 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
184 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
185 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
186 SZADE Michał 1990-05-17 SL Olimpia Poznań WLP
187 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
188 SZPACZYŃSKI Łukasz 1993-01-06 AZS-PWSZ Gorzów LBU
189 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
190 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
192 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
193 TKACZYŃSKI Michał 1990-12-21 WAT Warszawa MAZ
194 TOCZYSKI Krzysztof 1993-09-25 KS Podlasie Białystok POD
195 TOCZYSKI Łukasz 1992-04-04 LUKS Błyskawica Czartajew POD
196 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
197 URBANOWICZ Tomasz 1991-03-31 KS Podlasie Białystok POD
198 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
199 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
200 WIERZBICKI Rafał 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
201 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
202 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
203 WIESZCZEK Wojciech 1998-04-29 LKS Polkowice DOL
204 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
205 WISZNIEWSKI Rafał 1992-09-26 RLTL ZTE Radom MAZ
206 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
207 WIŚNIEWSKI Aleksander 1992-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
208 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
209 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
210 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
212 WOJTACH Łukasz 1992-08-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
213 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
215 WORONKO Robert 1992-01-01 UKS Technik Augustów POD
216 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
217 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
218 ZAJKOWSKI Łukasz 1992-07-06 KS Podlasie Białystok POD
219 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 ZALEWSKI Mateusz 1993-12-25 UKS Czwórka Białystok POD
221 ZALWERT Maciej 1991-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
222 ZAPERTY Jacek 1997-02-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 ZAREMBA Adam 1993-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
224 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
225 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
226 ZIELIŃSKI Radosław 1995-10-20 RKS Skra Warszawa MAZ
227 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
228 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
229 ŻEBROWSKI Damian 1992-01-01 niest. Białystok POD
230 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
231 ŻUKIEWICZ Maciej 1991-03-03 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22181606292725sekund