CZYKIER Damian
1992-08-10
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANDRUKIEWICZ Andrzej 1991-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
4 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BARSKI Norbert 1994-08-03 RKS Łódź LDZ
6 BARTKOWIAK Dariusz 1993-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
7 BARTKOWIAK Radosław 1991-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
9 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
10 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
12 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BORKOWSKI Karol 1995-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
14 BOROWIK Rafał 1992-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
16 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
17 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
18 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
24 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
26 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
27 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
28 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
29 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
30 CIURZYŃSKI Krzysztof 1997-01-07 OKS Skra Warszawa MAZ
31 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
32 CZARNECKI Jakub 1993-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DAJCZ Damian 1992-01-15 AZS Łódź LDZ
34 DAMASIEWICZ Aleksander 1993-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
35 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
37 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
39 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
40 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
41 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
42 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
46 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
47 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
48 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
50 GÓRALCZYK Daniel 1988-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
51 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
53 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
54 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
55 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
56 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
57 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
58 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
60 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
61 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
62 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
63 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
64 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 JABŁOŃSKI Wojciech 1991-06-30 KS Podlasie Białystok POD
66 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
67 JAKIMIUK Daniel 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
68 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
69 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
70 JASIŃSKI Patryk 1991-04-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
71 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
72 JUCHNICKI Rafał 1991-05-06 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
74 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
75 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
76 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
77 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
78 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
79 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
80 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
82 KARPUSIEWICZ Jacek 1995-07-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
83 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
84 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KLICH Bartłomiej 1992-01-13 LKS Stal Mielec PDK
86 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
87 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
89 KONOFAŁ Jakub 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
90 KORNELLI Kacper 1992-07-04 UKS Starówka Radom MAZ
91 KORZENIECKI Michał 1991-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
93 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
94 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
95 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
96 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
97 KOWALCZYK Krystian 1992-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
98 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
99 KOZIOŁ Przemysław 1993-01-27 ULKS Lipinki MLP
100 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
101 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 KRZEMIŃSKI Robert 1986-06-09 AZS-AWF Gorzów LBU
104 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
105 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
106 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
107 KUCHARSKI Michał 1992-03-30 AZS Łódź LDZ
108 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 KULIGOWSKI Michał 1995-05-27 KS Podlasie Białystok POD
110 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
111 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
113 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
114 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
115 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
116 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
117 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 MALAK Paweł 1990-01-27 MKL Szczecin ZPO
119 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
120 MALINOWSKI Sylwester 1991-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
122 MATEJA Kamil 1993-07-09 SL Olimpia Poznań WLP
123 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
124 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
125 MAZOWIECKI Paweł 1989-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
126 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
129 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
130 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 MOCZYDŁOWSKI Paweł 1994-12-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
133 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
135 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
136 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
137 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
138 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 OLSZEWSKI Tomasz 1995-01-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
142 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
143 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
144 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
145 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
146 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
147 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
148 PISZCZEK Krzysztof 1992-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
149 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
150 PÓŁTORZYCKI Sebastian 1991-01-01 niest. Białystok POD
151 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
153 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 ROGÓŻ Michał 1995-09-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
155 ROMEK Paweł 1992-04-07 RKS Skra Warszawa MAZ
156 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
157 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
158 RUTKOWSKI Łukasz 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
160 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
162 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
163 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
164 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
165 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
166 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
168 SŁOMCZYŃSKI Damian 1992-02-22 RKS Łódź LDZ
169 SŁOWIK Maciej 1997-02-06 UKS Otrębusy MAZ
170 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
171 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 SOKÓŁ Mateusz 1991-05-15 LKS Stal Mielec PDK
173 SOŁTYS Patryk 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
174 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
175 STRUS Piotr 1991-03-05 niest. Łódź LDZ
176 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
177 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
178 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
179 SZADE Michał 1990-05-17 SL Olimpia Poznań WLP
180 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
181 SZPACZYŃSKI Łukasz 1993-01-06 AZS-PWSZ Gorzów LBU
182 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
183 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
185 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
186 TKACZYŃSKI Michał 1990-12-21 WAT Warszawa MAZ
187 TOCZYSKI Krzysztof 1993-09-25 KS Podlasie Białystok POD
188 TOCZYSKI Łukasz 1992-04-04 LUKS Błyskawica Czartajew POD
189 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
190 URBANOWICZ Tomasz 1991-03-31 KS Podlasie Białystok POD
191 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
192 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
193 WIERZBICKI Rafał 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
194 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
195 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
196 WIESZCZEK Wojciech 1998-04-29 LKS Polkowice DOL
197 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
198 WISZNIEWSKI Rafał 1992-09-26 RLTL ZTE Radom MAZ
199 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
200 WIŚNIEWSKI Aleksander 1992-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
202 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
204 WOJTACH Łukasz 1992-08-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
205 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 WORONKO Robert 1992-01-01 UKS Technik Augustów POD
208 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
209 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
210 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
211 ZAJKOWSKI Łukasz 1992-07-06 KS Podlasie Białystok POD
212 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
213 ZALEWSKI Mateusz 1993-12-25 UKS Czwórka Białystok POD
214 ZALWERT Maciej 1991-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 ZAPERTY Jacek 1997-02-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 ZAREMBA Adam 1993-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
217 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
218 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
219 ZIELIŃSKI Radosław 1995-10-20 RKS Skra Warszawa MAZ
220 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
221 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
222 ŻEBROWSKI Damian 1992-01-01 niest. Białystok POD
223 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
224 ŻUKIEWICZ Maciej 1991-03-03 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26987910270691sekund