KARNICKI Adam
1995-09-01
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Tomasz
1994-09-29
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSANDROWICZ Krzysztof
1992-04-28
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDAŁA Robert
1996-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BABULA Przemysław
1994-01-02
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BACZEWSKI Mateusz
1995-02-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BADURA Mateusz
1995-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAJ Dariusz
1995-12-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BAJKOWSKI Szymon
1997-06-03
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAJON Bartłomiej
1995-05-04
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAK Mateusz
1994-02-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARAŃSKI Maciej
1996-06-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARYŚ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BEDNAREK Marcin
1996-09-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BEDNARSKI Łukasz
1995-04-18
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BĘDZIESZAK Bartosz
1995-02-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIAŁEK Konrad
1994-05-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIEDA Robert
1993-04-29
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIELAT Kacper
1994-01-09
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIELECKI Adam
1993-04-18
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIERNAT Grzegorz
1997-12-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BIOLIK Rafał
1996-07-09
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIOLIK Szymon
1998-05-05
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BLAJDA Paweł
1992-01-01
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BŁASIK Adam
1995-06-14
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BŁOCH Mateusz
1992-04-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BOREK Łukasz
1989-06-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BOREK Mateusz
1994-04-12
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BORYS Robert
1994-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRODZIAK Kacper
1993-12-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRONIATOWSKI Maciej
1987-08-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRYLIŃSKI Patryk
1996-01-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZĄKALIK Patryk
1994-10-20
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BRZOSKA Damian
1993-12-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BRZOZOWSKI Paweł
1995-12-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BUBA Przemysław
1994-03-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BUCZEK Paweł
1992-03-26
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BUKAŁA Dawid
1994-05-12
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BYCZEK Michał
1994-01-01
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BZOWY Patryk
1995-07-07
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CIECIERSKI Damian
1994-02-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CIEŚLA Tomasz
1999-08-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CIEŚLIK Wojciech
1998-09-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CIURLA Mikołaj
1994-02-11
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
COPIK Bartłomiej
1995-09-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CZAJA Dominik
1994-08-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CZAPIEWSKI Paweł
1978-03-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CZAPLA Krystian
1995-01-16
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CZAPLA Nikolas
1997-02-07
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CZERNEK Wojciech
1992-02-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CZUPAŁA Martin
1994-11-09
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DEHN Mateusz
1994-05-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DEREWECKI Mateusz
1995-03-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DĘBSKI Szymon
1995-11-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DOLATA Tomasz
1996-02-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DOLNIAK Damian
1994-02-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DOROŻYŃSKI Szymon
1992-03-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DUDA Bartosz
1993-08-24
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DUDEK Rafał
1989-02-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DULSKI Daniel
1992-03-22
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DURKALEC Paweł
1991-09-23
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FALEJCZYK Mateusz
1994-08-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
FALKOWSKI Adam
1994-01-21
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
FILIPCZAK Marcin
1992-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
FILIPIAK Konrad
1993-06-10
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
FILIPIAK Michał
1991-11-24
LUKS Azymek Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FLORCZAK Piotr
1992-08-05
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FONAŁ Filip
1995-01-24
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FRANKOWSKI Mateusz
1995-04-02
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GABRYCHOWICZ Jakub
1995-12-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GACZOREK Adrian
1992-06-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GAMŁA Maciej
1994-01-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GAMŻA Maciej
1994-01-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GANCAREK Jakub
1996-08-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GŁÓD Piotr
1995-06-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GOŁKOWSKI Kamil
1993-09-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GOŁOMBEK Michał
1993-09-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GOŁYŚ Dawid
1995-05-03
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GRESCHUTZ Thomas
1992-07-13
LUKS Azymek Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GRUBIAK Bartosz
1992-08-12
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GRZONDZIEL Mateusz
1995-03-29
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GRZYWNA Bartłomiej
1998-10-16
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GURDAK Kamil
1990-10-17
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GURTKIEWICZ Łukasz
1993-02-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GUTOWSKI Adam
1995-01-16
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GZEŚKÓW Wojciech
1997-06-26
GLKS Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
HADER Rafał
1995-03-10
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
HAJDUK Norbert
2003-04-14
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
HAJOK Adrian
1995-01-11
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
HALCZAK Szymon
1994-06-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
HALUPCZOK Sebastian
1996-03-04
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
HAŁAKUĆ Mateusz
1994-01-01
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
IZBICKI Mateusz
1994-01-22
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
JACHYM Tomasz
1993-09-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
JACKIEWICZ Mateusz
1997-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
JANIK Krzysztof
1990-07-09
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
JANKOWSKI Marcin
1993-04-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
JANKOWSKI Mateusz
1995-09-20
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
JAROSŁAWSKI Damian
1996-11-14
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
JAROSZ Wojciech
1989-02-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
JASZCZUR Mateusz
1994-06-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
JAWORSKI Michał
1995-10-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
JELONEK Dorian
1995-01-11
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JĘDRUSIK Mateusz
1995-01-10
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JURCZYK Mariusz
1996-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JURGIEWICZ Bartosz
1990-07-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JUSZCZYK Michał
1995-11-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KACZAN Grzegorz
1993-02-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KAJSTURA Krzysztof
1995-07-24
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KALISZEWSKI Szymon
1995-03-14
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KAMIŃSKI Michał
1995-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KANIA Krzysztof
1996-12-11
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KAROŃ Bartosz
1991-06-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KARWOWSKI Tomasz
1995-12-28
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KASPEREK Sebastian
1995-01-01
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KIELAR Hubert
1994-08-12
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KISIEL Michał
1995-12-07
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KLAUZNER Jakub
1995-01-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KLEPACZ Krystian
1994-01-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KLICH Mateusz
1995-04-02
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KLIMCZAK Mikołaj
1992-09-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KLIMCZAK Piotr
1980-01-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KLIMCZYK Kamil
1996-02-28
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KMIEĆ Szymon
1993-06-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KNAP Szczepan
1995-07-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KNAPIK Michał
1993-09-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KOŁAK Szymon
1993-10-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KONIECZNY Karol
1993-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KOPACZEWSKI Paweł
1990-09-16
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KORC Rafał
1982-03-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KOROL Marek
1994-01-01
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KORYCKI Patryk
1999-05-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KOS Kamil
1989-02-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KOT Aleksander
1994-07-29
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KOTŁOWSKI Bartosz
1992-09-03
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KOTOWSKI Rafał
1994-01-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KOTUŁA Patryk
1997-01-25
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOTYLA Szymon
1992-09-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KOWALIK Damian
1994-02-21
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOWOL Sławomir
1994-01-01
UKS Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KRAKÓWKA Jacek
1995-02-14
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KRASOWSKI Patryk
1994-12-13
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KRAUZOWICZ Adrian
1995-01-18
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KRAWCZYK Dominik
1991-12-11
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KRAWCZYK Szymon
1988-12-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KRUK Kamil
1992-02-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KRUPPA Patryk
1994-07-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KRZEWINA Jakub
1989-10-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KRZOSEK Damian
1995-04-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KRZYKAŁA Michał
1993-01-10
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KSIĄŻEK Adam
1993-12-16
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KUBAT Kamil
1993-02-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KUBICKI Kamil
1998-01-29
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KUBIEC Dawid
1987-11-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KUC Sławomir
1996-01-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KUCHARCZYK Mateusz
1996-09-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KUCIAPSKI Artur
1993-12-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KUCZOK Dawid
1994-07-30
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KULA Błażej
1996-08-02
LUKS PMOS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KULIK Marcin
1994-10-08
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KULKA Szymon
1993-06-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KUMOLKA Michał
1994-07-29
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KUPIŃSKI Mateusz
1995-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KUREK Kamil
1995-10-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KURKIEWICZ Marcin
1995-09-30
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KWIATKOWSKI Roman
1995-05-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
LAKSA Dariusz
1984-08-08
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
LAMCH Jakub
1993-12-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
LIPIŃSKI Bartosz
1995-08-21
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
LONDZIN Marcin
1992-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
LUBELSKI Łukasz
1975-01-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ŁEMPICKI Radosław
1994-12-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ŁUKASIAK Robert
1995-10-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
MACIEJCZYK Przemysław
1995-05-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
MACIEJOWSKI Tomasz
1994-01-01
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
MACJON Marcin
1992-07-05
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
MADEJ Paweł
1991-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
MAGIERA Jakub
1997-01-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
MAJ Kamil
1995-04-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
MAJCHERKIEWICZ Grzegorz
1991-07-10
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
MAKOWSKI Michał
1986-04-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
MAŁOLEPSZY Maciej
1994-01-01
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
MAŃKOWSKI Kamil
1995-01-05
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
MARCINISZYN Konrad
1994-08-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
MARCINKOWSKI Piotr
1996-03-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
MARCZAK Jakub
1993-10-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
MARCZAK Tomasz
1996-08-18
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
MAROŃ Tomasz
1996-03-22
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
MARSZAŁEK Marcel
1995-09-23
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
MARSZOLIK Mateusz
1993-09-21
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
MATUSZEWSKI Sebastian
1994-01-01
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
MATYCZ Marcin
1995-01-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MAZUR Daniel
1995-09-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MAZUREK Daniel
1990-12-12
LUKS Azymek Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MEHLICH Dawid
1994-01-10
LUKS Azymek Zdzieszowice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MICHNIAK Jan
1992-06-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MIKUS Tomasz
1994-07-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MILER Michał
1994-09-17
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MILEWSKI Marek
1992-06-15
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MIODOŃSKI Wojciech
1994-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MISA Bartłomiej
1993-02-24
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MIŚKOWIEC Tomasz
1981-09-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MODRZEJEWSKI Bartosz
1995-12-07
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MODRZEJEWSKI Łukasz
1992-12-17
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MOLEK Dariusz
1994-05-29
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MOMOT Patryk
1994-08-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MROZEK Bartłomiej
1988-04-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MUCHA Piotr
1995-07-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MUSIAŁ Grzegorz
1996-04-05
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
NITKA Maciej
1993-10-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
NITYCHORUK Kamil
1991-02-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
NOWAK Dawid
1994-05-25
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
NOWAK Dominik
1996-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
NOWICKI Adam
1990-08-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
NOWICKI Marcin
1997-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
NOWICKI Sebastian
1994-07-04
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
NOWOTNY Bartosz
1996-05-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
OBLIZAJEK Kacper
1993-04-11
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
OCZKI Jakub
1996-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
OLEJARZ Artur
1988-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
OMELKO Rafał
1989-01-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ORZEŁ Michał
1995-11-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
OSIEK Kamil
1996-04-15
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
OSTROWSKI Artur
1988-07-10
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
OSTROWSKI Rafał
1985-02-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
OŚLIZŁO Łukasz
1989-05-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
PACUŁA Bartosz
1992-02-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
PAJĄK Daniel
1998-04-21
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
PARADOWSKI Marcin
1994-01-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
PARSZCZYŃSKI Łukasz
1985-05-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
PASZYŃSKI Piotr
1981-11-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
PAWŁOWSKI Dawid
1993-10-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
PAWŁOWSKI Tomasz
1995-03-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
PĘKALSKI Piotr
1991-01-16
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
PIĄTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
PIECZKO Jakub
1995-11-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PIETRAS Kamil
1993-03-25
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PIETRZYKOWSKI Szymon
1994-02-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PIĘTKA Wiesław
1965-10-09
KS Piętka Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
PIKUŁA Adrian
1995-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
PINDYCH Marcel
1996-03-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PIOTROWICZ Patryk
1994-09-08
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
PIOTROWSKI Krzysztof
2000-03-28
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
PIWOWARCZYK Wojciech
1994-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
POKROP Hubert
1985-11-02
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
POLAK Rafał
2000-01-31
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
POLAKOWSKI Paweł
1995-10-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
POŁEĆ Damian
1997-01-14
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
POPCZYK Jakub
1993-01-29
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
POTOK Daniel
1993-02-12
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PRĘDKI Marek
1994-12-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PRIMUS Paweł
1993-06-29
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PRZERADA Daniel
1997-06-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PRZYBYCIEŃ Radosław
1989-06-06
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PRZYBYŁO Michał
1995-11-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PSZENICZNY Piotr
1994-11-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PUKACZ Dawid
2000-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
RACZKOWSKI Patryk
1994-09-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
RADWAŃSKI Patryk
1996-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
RĄCZKA Mateusz
1994-02-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
RDZANEK Jakub
1993-06-10
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
ROGOZIK Mariusz
1986-04-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
ROIK Damian
1995-05-29
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
RUDNIK Damian
1995-04-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
RUSS Radosław
1996-04-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
RYGIEL Jakub
1992-05-11
KU AZS PWSZ w Krośnie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
RYSZKA Dariusz
1992-11-24
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
RZEPCZYK Remigiusz
1993-07-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
SATOR Damian
1996-02-25
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
SIEKIERA Sebastian
1992-03-12
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
SIERADZKI Mateusz
1997-06-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
SIERŻĘGA Jakub
1995-08-12
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
SIKORSKI Dawid
1995-05-14
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
SKIBA Łukasz
1995-02-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
SKOP Adam
1990-12-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
SKRZYPCZAK Kamil
1991-12-31
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
SMOLIŃSKI Sebastian
1991-07-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
SOWIK Wojciech
1996-02-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
STASZUK Krystian
1993-06-04
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
STEFANIAK Bartosz
1996-02-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
STEFANIEC Mateusz
1991-12-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
STEMPLOWSKI Grzegorz
1995-08-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
STROJNY Mateusz
1990-01-01
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
STRUSIŃSKI Marcin
1994-04-10
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
STRZĄDAŁA Przemysław
1995-02-14
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SUCHANEK Rafał
1995-01-31
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SUŁEK Adam
1991-12-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SURMA Krystian
1997-02-24
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SWAT Nataniel
1994-09-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SWITEK Paweł
1997-05-18
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SZAFARCZYK Marcin
1990-08-07
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SZOSTAK Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SZOSTOPAL Dawid
1993-06-14
MKS Ekonomik Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SZYMICZEK Szymon
1991-06-28
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ŚLUSAREK Kacper
2001-01-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
TABOR Dominik
1995-04-24
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
TEODOROWICZ Mariusz
1995-08-17
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
TŁUŚCIK Damian
1994-04-22
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
TOPOLNICKI Szymon
1994-02-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
TOSIK Jakub
1995-06-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
TOTH Paweł
1992-03-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
TRONT Adam
1995-11-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
TUREK Aleksander
1998-11-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
TURSKI Krzysztof
2000-06-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
TURSKI Tomasz
1999-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
TUSZYŃSKI Jerzy
1996-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
UCIECHOWSKI Marcin
1988-10-05
LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
URBANIAK Mateusz
1986-07-01
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
WALOSKI Dawid
1992-05-29
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
WARZOCHA Adrian
1994-10-18
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
WASKIN Szymon
1996-03-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
WĘGLER Kamil
1995-07-15
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
WIŚNIEWSKI Arkadiusz
1987-09-04
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
WIŚNIEWSKI Łukasz
1992-04-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
WŁOSTOWSKI Mateusz
1995-12-19
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
WNUK Paweł
1996-01-23
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
WOJNA Kacper
2002-02-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
WOJTAL Tomasz
1993-01-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
WOJTALA Wojciech Stanisław
1996-05-13
LKS Spartakus Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
WOJTEK Paweł
1994-03-30
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
WOŚKO Kacper
2003-02-21
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
WOŹNIAK Jakub
1998-02-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
WOŹNICA Daniel
1993-04-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
WÓJCIK Bartłomiej
1994-11-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
WRONA Łukasz
1991-10-01
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
WRZAŁEK Wojciech
1996-02-29
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
WYRZYKIEWICZ Adrian
1995-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
WYSOCKI Mateusz
1995-07-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
ZABOROWSKI Paweł
1995-07-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
ZACZEK Dawid
1996-09-23
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
ZADWORNY Jan
1995-09-05
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
ZALEWSKI Krystian
1989-04-11
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
ZAWIŚLAK Paweł
1998-06-29
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ZBLEWSKI Tadeusz
1984-05-15
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ZBYDNIEWSKI Andrzej
1996-10-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ZEGARLICKI Tomasz
1994-12-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ZEMŁA Marcin
1992-03-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ZIĘBA Jakub
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ZIĘBIŃSKI Bartek
1994-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ZYSKOWSKI Kamil
1994-06-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ŻAK Mariusz
1995-02-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ŻEBROWSKI Dawid
1991-01-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
ŻYCHSKI Marcin
1994-07-13
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik