KONARZEWSKA Martyna
1991-02-13
UKS MOSiR Działdowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Małgorzata
1996-01-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Martyna
1992-01-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Żaneta
1995-08-05
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AFELT Julia
1999-11-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ARSENIUK Anna
1981-07-05
TS Opatrunki Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BALCER Weronika
2001-10-30
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BALCEREK Aleksandra
1996-05-01
MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAŃKOWSKA Anna
1990-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARANOWSKA Mariola
1993-11-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARCEWICZ Marta
1986-10-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARCEWICZ Monika
1991-07-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARCIŃSKA Milena
1994-08-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARKA Martyna
1992-07-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARTOSZAK Paulina
1997-05-20
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BASZAK Agata
1993-08-09
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEHNKE Antonina
1989-06-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BERNARDELLI Iwona
1985-02-19
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIAŁA Agata
1994-05-31
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIAŁA Antonina
1994-07-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIELAK Natalia
2002-05-10
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIEŃKOWSKA Aleksandra
2006-06-09
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BILAWA Karolina
1995-05-12
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIRYŁO Katarzyna
1973-04-06
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIRYŁO Urszula
1995-05-31
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BODNAR Anna
1982-05-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOJARCZUK Monika
1989-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOJARSKA Karolina
1993-11-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BRYŚ Daria
1992-12-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRZOZOWSKA Natalia
1993-02-17
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUDZIŁEK Martyna
1996-01-07
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BUJNICKA Patrycja
1993-07-21
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BULIK Grażyna
1974-04-08
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BURSZTA Matylda
1992-04-29
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BUTLER Katarzyna
2001-01-17
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BZDYK Katarzyna
1984-01-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CELIŃSKA Anna
1979-03-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHODKIEWICZ Amelia
2006-11-09
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHOROSTKOWSKA Zofia
2004-09-16
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CICHOCKA Angelika
1988-03-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CYBULSKA Dagmara
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CYBULSKA Klaudia
1999-05-28
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CZARNOTA Małgorzata
1999-02-22
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CZERWIEŃ Ewelina
1993-12-13
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CZERWIŃSKA Amelia
1995-03-30
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CZERWIŃSKA Katarzyna
1990-10-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CZEŚNIK Maria
1977-01-01
KS As Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DABROWSKA Karolina
1975-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DALIDOWICZ Maja
2002-07-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DAWIDZIUK-GOSK Diana
1994-11-24
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DĄBROWSKA Beata
1989-11-29
Yulo Run Team Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DEPUTAT Joanna
1976-05-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DĘBIŃSKA Magdalena
1994-04-17
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DOBRZYŃSKA Monika
1998-02-23
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DOMINIAK Sara
1993-01-25
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DOWNAR Katarzyna
1989-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DRÓŻDŻ Joanna
1981-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DUDEK Zofia
2001-12-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DULAK Katarzyna
1993-03-28
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DURKALEC Jagoda
1992-04-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DYBIKOWSKA Julita
1992-08-07
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DZIEDZIECH Izabela
1991-07-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika
1989-06-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DZIUK Dagmara
1987-09-18
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia
1984-07-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ELWART Klaudia
1996-10-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
FRANKIEWICZ Wioletta
1977-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
FRĄCKOWIAK Magdalena
1993-05-31
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
FREDO Karolina
1997-10-23
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FRYŚ Kinga
1998-01-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
FURMAŃSKA Paulina
1992-03-09
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GADOMSKA Dominika
1993-05-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GAJEWSKA Izabella
1981-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GALIŃSKA Eliza
2006-07-25
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GAŁA Katarzyna
2000-07-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GAŁĄZKA Klaudia
2000-10-30
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GAŁKOWSKA Anna
1991-12-20
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GAWKOWSKA Joanna
1991-07-03
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GAWŁOWSKA Daria
1995-04-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GAWRON Roksana
1995-08-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GAWROŃSKA Aneta
1994-10-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GĘGA Monika
1994-03-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GIELEC Monika
1995-07-14
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GIERACH Milena
2000-04-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GIET Magdalena
1997-02-18
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GIZA Karolina
1989-04-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GLAZIK Anna
2004-04-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GLIŚCIŃSKA Katarzyna
1995-10-06
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GŁAŻEWSKA Wioleta
1996-06-17
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GŁOMB Agnieszka
1990-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2001-11-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GOLIŃSKA Natalia
2002-12-08
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GOŁEK Diana
1983-08-07
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GOSTOMCZYK Ewelina
1996-08-09
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GRABOWSKA Kinga
2000-04-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GRABOWSKA Olga
2003-11-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GRAMAN Natalia
1998-11-07
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GREFKOWICZ Natalia
1997-01-18
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GREGOROWICZ Dominika
2001-03-12
KL Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GRZELAK Dominika
1997-02-15
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GRZESIKOWSKA Natalia
1996-01-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GRZONKA Kamila
1986-12-10
KS Sokół Zblewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GUZ Katarzyna
1989-11-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GWÓŹDŹ Ewa
1990-02-12
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
HAŁAS Karolina
1995-02-08
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
HANOWSKA Weronika
1998-12-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
HARASIM Monika
1988-09-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
HAYDER Kamilia
1988-11-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
HEDZIELSKA Weronika
1998-06-08
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
HEINESEN Valborg
1986-11-12
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
HRYCYK Anna
2003-07-11
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
IWAŃSKA Monika
1991-05-03
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
IZNEROWICZ Karolina
1998-05-25
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JACEWICZ Paulina
1996-04-13
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JACKIEWICZ Monika
1992-12-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JAGIELSKA Ewa
1982-10-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JAKIMOWSKA Paulina
1988-06-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JAKUBCZAK Aleksandra
1982-09-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JANIAK Katarzyna
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JANKOWSKA Karolina
1993-11-26
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JANKOWSKA Katarzyna
1993-12-03
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JANKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JANKOWSKA Marlena
1993-03-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JANKOWSKA Sonia
1990-01-21
GLKS Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JAREMKO Nina
1994-05-10
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JARZĄBEK Sabina
1993-12-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JASIŃSKA Magdalena
1995-07-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JASTRZĘBSKA Magdalena
1993-07-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JAŚKOWSKA Agata
1999-07-06
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JEDAMSKA Karolina
1993-02-16
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JENDRO Justyna
1992-02-02
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JĘDRZEJCZYK-PILZ Dominika
1985-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KACZMAREK Monika
1989-05-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KACZYŃSKA Paulina
1991-07-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KALINOWSKA Emilia
2003-08-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KALUGA Milena
1992-05-28
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KAMIEŃ Dorota
1972-01-01
AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KAMIŃSKA Dominika
1995-03-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KAMIŃSKA Jagoda
1999-07-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KAMIŃSKA Monika
1992-11-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KAMPA Dalia
1986-10-04
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KANICZ Aleksandra
2008-02-17
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KARDAS Ilona
1994-10-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KARKOSZKA Małgorzata
1980-06-14
KBKS Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KARNAS Kinga
1994-11-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KAROLCZUK Aleksandra
2004-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KARPIŃSKA Weronika
2001-12-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KARPIUK Małgorzata
2003-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KASIERSKA Ewa
1948-11-25
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KASZUBOWSKA Kinga
1995-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KAZUBOWSKA Dominika
1994-04-28
LLKS Smętowo Graniczne
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KAŹMIERCZAK Katarzyna
1992-02-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KĘDZIA Milena
1997-06-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KĘDZIORA Magdalena
1992-11-21
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KILISZEK Paulina
1991-04-05
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KISIELEWSKA Dorota
1997-07-21
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KLEWIN Aleksandra
1998-04-29
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KLIMEK Beata
1999-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KLIMKOWSKA Agata
1993-10-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KŁODA Dominika
1996-11-08
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KŁOSIŃSKA Ewa
1990-08-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KŁOSOWSKA Adrianna
1999-02-06
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOBESZKO Barbara
1998-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KOŁACKA Małgorzata
1993-12-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KOŁATKA Monika
1997-07-16
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KONDEJA Emilia
1994-11-25
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KONDYS Natalia
1993-06-11
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KONIECZEK Alicja
1994-11-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOPEĆ Lucyna
1993-01-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KORNIEWICZ Katarzyna
1977-04-29
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KORWEL Martyna
2005-11-20
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KORYTKOWSKA Justyna
1986-03-12
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KORYTOWSKA Olga
2006-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KOSSAKOWSKA Julia
2001-03-22
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KOSTRZEWSKA Justyna
1982-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KOSZ Monika
1994-06-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KOTAS Magdalena
1994-09-02
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KOTECKA Julita
1991-03-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KOWAL Matylda
1989-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KOWALSKA Agnieszka
1980-07-20
KS Schulo Team Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KOWALSKA Katarzyna
1985-04-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KOZIEŁ Olga
1995-04-13
UKS WiR Łopuszno
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KOZŁOWSKA Aleksandra
2007-06-10
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KOZŁOWSKA Karolina
1990-08-19
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KRALSKA Joanna
1997-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KRAUSE Wiktoria
2001-01-17
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KRAWCZYK Natalia
1988-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KRAWCZYŃSKA Marta
1988-07-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KRAWIEC Ewelina
1995-09-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KROPIEWNICKA Julita
1994-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KRÓLIKOWSKA Emilia
1991-02-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KRUPA Aleksandra
1999-11-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KRZEMIŃSKA Roksana
1993-01-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KUCHARSKA Ewa
1981-06-02
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KUJAWSKA Monika
1994-05-24
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KULESA Justyna
1988-07-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KULESA Monika
1992-06-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KULKA Regina
1989-08-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KULPA Paulina
1993-04-01
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KUROWSKA Katarzyna
1991-09-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KUSZCZAK Natalia
1994-10-07
CWKS Vęgoria Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KUŚMIEREK Agnieszka
1998-04-20
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KUTA Patrycja
1992-08-21
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KUZYK Agnieszka
1976-02-28
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KWIECIEŃ Magda
1990-04-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
LABICKA Oliwia
2008-08-24
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
LATAŃSKA Zuzanna
2001-08-04
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
LAZAR Dominika
1994-04-07
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
LEMANOWICZ Maja
2001-12-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
LEMAŃSKA Aleksandra
1992-06-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
LEMIESZ Aneta
1981-01-17
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
LEŚNIEWSKA Alicja
1993-04-14
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
LIPKA Barbara
2000-11-12
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
LIPSKA-MAZUREK Paulina
1992-09-09
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
LISOWSKA Aleksandra
1990-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
LITWIŃSKA Jagoda
1993-02-27
UKS bieganie.pl Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
LUBA Alicja
1983-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
LUBIEJEWSKA Ewelina
1993-08-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
LUBSZCZYK Izabela
1991-01-05
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
LULIŃSKA Kamila
1995-02-04
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
Ł. M.
1992-12-08
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ŁAPIŃSKA Anna
1989-12-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ŁASKAWIEC Marta
1992-02-05
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ŁAWRUKAJTIS Anna
2001-08-02
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ŁOPATA Kinga
1995-07-16
MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ŁUGIEWICZ Adrianna
2003-11-11
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ŁUKASIEWICZ Dominika
1994-03-07
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MACH Angelika
1991-09-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MAIK Daria
1997-08-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MAJDECKA Andżelika
1995-07-06
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MAKOWSKA Danuta
1977-07-21
ABiC Jabłonowo Pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MALEC Małgorzata
1996-04-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MALINA Rozalia
2004-12-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MALINOWSKA Oliwia
2005-01-02
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MALMON Oliwia
1998-06-10
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MARCINIAK Paulina
1998-01-26
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MARCIŃCZYK Izabela
2003-01-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MAREK Martyna
2001-01-20
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MARMON Sara
1992-09-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MASŁOWSKA Martyna
1990-02-03
ULKS Bystrzyca Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MATEJKOWSKA Aleksandra
1999-01-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MATUSZCZAK Izabela
2000-01-02
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MATYSIAK Hanna
1990-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MAZEK Emilia
1993-01-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MELOCH Arleta
1979-08-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
MENDECKA Michalina
1992-01-23
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
MICHALAK Sandra
1987-04-01
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
MICHAŁKÓW Beata
1990-04-14
KRT Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
MIELNIK Magdalena
1991-05-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
MIERZEJEWSKA Agnieszka
1985-10-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
MIKULAK Natalia
1997-04-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MINTA Zuzanna
2006-07-23
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MISIAK Alicja
1993-09-08
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MISJAN Malwina
1996-06-27
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MŁYNARCZYK Liliana
2003-08-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
MOKROS Zuzanna
1993-05-25
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
MULKITYN Patrycja
1995-09-08
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
MUSIELEWICZ Zofia
2000-10-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
MUSZYŃSKA Agata
1995-06-05
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
NADOLSKA Karolina
1981-09-06
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
NAKONIECZNA Paulina
1994-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
NAPIERAJ Dominika
1991-12-12
KB Falstart Rudniki
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
NAWROCKA Weronika
1999-10-18
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
NERS Weronika
1993-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
NĘCKA Urszula
1984-06-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
NIEMYJSKA Beata
2001-02-09
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
NIEŚCIOR Paulina
1991-01-28
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
NITZKA Sabina
1996-06-13
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
NOWACKA Daria
1993-03-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
NOWAK Natalia
1997-12-10
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
NOWAKOWSKA Anna
1991-02-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
NOWAKOWSKA Dominika
1985-01-25
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
NOWAKOWSKA Oliwia
1993-05-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
O A
1995-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
OCHAL-KALENDAROVA Olga
1985-07-15
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
OGORODNIK Kornelija
2000-12-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
OLWERT Malwina
2005-01-02
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
ORZECHOWSKA Dorota
2005-09-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
OSTASZEWSKA Eliza
1994-05-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
OSTROWSKA Sandra
2000-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PACHOTA Marta
1991-06-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PALUCH Kamila
1994-01-28
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PARANIAK Samanta
1993-10-18
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PARSZCZYŃSKA Izabela
1988-09-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PARZYCHOWSKA Marta
1994-01-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PASZKIEWICZ Izabela
1988-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PATAS Magdalena
1990-05-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
PAWIŃSKA Patrycja
1992-11-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
PAWŁOWSKA Aleksandra
1999-08-30
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
PAWŁOWSKA Dorota
1980-03-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
PAWŁOWSKA Marika
1993-07-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
PAWŁOWSKA Marlena
1973-10-23
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
PERET Elżbieta
1982-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PĘDZIWIATER Klaudia
1993-11-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PĘTLICKA Julia
2002-01-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
PIĄTAK Magdalena
2000-07-10
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
PIECHOCKA Katarzyna
1975-11-23
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
PIECHÓR Małgorzata
1990-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
PIEŃKOSZ Marta
2001-02-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
PIETRUCZUK Alicja
2000-01-14
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
PILARSKA Karolina
1987-07-19
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
PILARSKA Klaudia
1991-09-03
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
PIOTROWSKA Joanna
1994-10-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
PLIŚ Renata
1985-02-05
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
PŁUKARSKA Karina
1995-04-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila
1990-06-07
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna
1994-12-22
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
POCHRANOWICZ Aleksandra
1990-07-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
POCIECHA Patrycja
1994-01-01
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
PODSIADŁO Roksana
1992-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
POGODA Kamila
1999-06-18
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
POKRZYWIŃSKA-OSIOR Beata
1986-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
POLEWSKA Karolina
1999-02-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
POPŁAWSKA Agnieszka
1982-01-01
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
POWOLNA Żaneta
1995-11-20
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
POŻAROWSZCZYK Karolina
1989-01-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
PREIS Kamila
1994-06-07
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
PRUSS Wiktoria
2001-09-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
PRZEMYK Kamila
1995-11-03
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
PRZYBYSZ Natalia
2001-09-20
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
PRZYGÓDZKA Angelika
1988-06-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
PRZYJAZNA Anna
1997-07-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
PUKA Patrycja
1991-09-07
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
PUSTOŁA Beata
1990-10-22
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
RADZIKOWSKA Patrycja
2003-01-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
RAWIŃSKA Emilia
2007-06-16
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
REDZIŃSKA Oliwia
2000-05-11
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
RĘBISZ Judyta
1997-04-19
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
ROMEJ Justyna
1994-06-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
ROZMUS Anna
1988-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
ROZUMKIEWICZ Sonia
1990-01-21
Świdnicka Grupa Biegowa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
RUDNIKOWICZ Aleksandra
1998-08-27
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
RUTKOWSKA Michaela
1997-04-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
RYBACKA Joanna
1986-10-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
RYCHCIK Patrycja
2002-05-02
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
RZEPNIEWSKA Joanna
1979-06-13
Markowi Biegacze Marki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
RZYMEK Sabina
1994-12-26
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SADOWSKA Milena
1999-01-04
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SADOWSKA Natalia
1995-05-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SARAT Paulina
1989-03-01
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SARNOWSKA Jadwiga
2000-03-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SAWICKA Anna
1985-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SAWOSTIANIK Anna
1991-03-17
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SCHAB Joanna
1976-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SEKUŁA Katarzyna
1993-06-01
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SERWATKA Bernadetta
1991-12-08
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SIENNICKA Magdalena
1993-05-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SILARSKA Dorota
1993-08-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SIWEK Paulina
1993-04-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SKARZYŃSKA Magdalena
1987-11-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SKÓRA Agnieszka
1993-04-13
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SKÓRSKA Paula
1994-01-06
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SKULIMOWSKA Sara
1995-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SKWIERAWSKA Martyna
1991-01-01
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
SŁOMIŃSKA Dominika
1997-11-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
SODEL Kamila
1992-01-12
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
SOKÓŁ Zuzanna
2001-04-09
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
SÓJKA Klaudia
1999-09-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
STANOCH Adrianna
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
STAŃCZAK Dominika
1996-11-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
STARKOWSKA Klaudia
1998-01-22
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
STEFANOWICZ Inez
2003-10-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
STEFANOWICZ Monika
1980-05-15
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
STELMACH Agata
1982-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
STOPYRA Natalia
2001-07-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
STRUCIŃSKA Daria
1994-03-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
STRUCIŃSKA Martyna
1995-03-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
STRUPIŃSKA Beata
1992-04-21
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
STRUPIŃSKA Dorota
1990-06-19
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
STRUPIŃSKA Iwona
1994-04-22
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
STYCZYŃSKA Elżbieta
1994-07-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
SUCHAR Monika
1991-08-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
SUDZIŃSKA Mariola
1976-07-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
SZAJNER Justyna
1997-05-29
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
SZANIAWSKA Agata
2003-02-27
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
SZEWCZYK Kinga
1995-10-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
SZKIŁĄDŹ Aleksandra
1993-08-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
SZKLARSKA Karolina
2004-01-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
SZMIGIEL Klaudia
1996-11-13
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
SZWARNÓG Jolanta
1992-04-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
SZYJA Klaudia
1998-07-01
ULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
SZYMA Karolina
1993-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
SZYMAŃCZUK Agnieszka
1987-05-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
SZYMKIEWICZ Julia
2001-02-20
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
SZYSZKA Anna
1990-02-14
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
ŚLESZYCKA Anna
1998-12-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
ŚLUSARCZYK Katarzyna
1991-09-11
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
ŚLUSARCZYK Katarzyna
1989-08-15
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
ŚLUSARCZYK Mariola
1990-01-04
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
ŚNIETKA Dorota
1999-02-17
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
ŚWIECA Katarzyna
1992-05-07
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
ŚWIERCZYŃSKA Justyna
1987-02-26
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
ŚWIĘCKA Magdalena
1999-06-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
TABOJKA Angelika
1993-05-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
TALAR Patrycja
1986-04-15
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
TAMBORSKA Agata
1988-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
TAPEK Paulina
1993-05-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
TARKA Angelika
1994-10-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
TAS Adrianna
1994-04-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
TATAREWICZ Angelika
1998-04-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
TEKIEŃ Joanna
1987-06-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
TEREFENKO Joanna
1993-05-02
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
TOMCZYK Sylwia
1996-07-23
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
TOPKA Beata
1999-01-20
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
TOPP Marta
1997-02-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
TOROŃ Małgorzata
2000-11-03
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
TREMBICKA Aleksandra
1999-10-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
TROŚCIANKO Kornelia
2003-12-02
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
TRZASKALSKA Justyna
1992-12-14
MULKS Terespol
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
TRZCIŃSKA Joanna
1999-10-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
TRZEBIATOWSKA Kamila
1993-08-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
TRZECIAK Magdalena
1995-04-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
TUSZYŃSKA Nikola
2005-07-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
UBYSZ Karolina
1983-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ULIŃSKA Otylia
2004-09-06
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
URBAN Monika
2005-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
WACŁAWSKA Natalia
1991-04-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
WALCZAK Aleksandra
1999-10-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
WALCZAK Sylwia
1991-01-24
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
WALENCIK Aneta
1992-09-13
LKS Spartakus Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
WALENDZIK Marta
1996-04-17
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
WALTER Klaudia
1990-11-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
WANTOWSKA Aleksandra
1996-11-02
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
WARCHOŁ Justyna
1997-03-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
WARDA Martyna
1992-11-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
WARDASZKA Angelika
1995-04-19
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
WARZYŃSKA Zuzanna
2005-03-16
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
WASILEWSKA Sylwia
1998-03-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
WAŚKOWSKA Adrianna
1998-02-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
WĘGRZYN Magdalena
1995-05-05
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
WIECHA Dominika
1998-09-08
UKS Orientuś Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
WIEDEREK Aleksandra
1986-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
WIELGOSZ Anna
1993-11-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
WIERNICKA Zuzanna
2006-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
WIERZBOWSKA Anna
2003-10-03
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
WIERZBOWSKA Małgorzata
2005-05-06
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
WIKTORCZYK Anna
1998-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
WILCZYŃSKA Julia
2004-04-26
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
WILIŃSKA Natalia
1993-06-10
LUKS Żórawina
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
WIŚNIEWSKA Katrin
1995-10-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
WLIZŁO Anna
2005-10-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
WŁOCH Anna
1994-01-24
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
WOJNA Anna
1986-09-28
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
WOJTANOWSKA Paulina
1989-03-01
GLKS Świdnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
WOJTULEWICZ Anna
1987-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
WOJTYŁA-SIKORA Barbara
1995-12-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
WOSZCZEK Danuta
1978-02-20
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
WOŹNIAK Justyna
1991-09-11
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
WÓJCIK Anna
1994-05-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
WÓJCIK Marta
1991-03-28
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
WÓJCIK Weronika
1987-10-31
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
WRÓBLEWSKA Monika
1989-11-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
WYCHOWAŁEK Martyna
1994-12-16
KS Plan Bieganie Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
WYKA-MAJECKA Weronika
1994-01-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
WYSOK Sylwia
1994-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
ZABOROWSKA Sylwia
1994-02-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
ZAPART Aleksandra
1990-08-10
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
ZEMBRZUSKA Justyna
1986-03-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
ZIELIŃSKA Emilia
1983-03-26
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
ZIENKIEWICZ Kinga
2006-01-05
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
ZIÓŁEK Weronika
2003-04-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
ZIÓŁKOWSKA Natalia
1999-06-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
ZYGIEL Oliwia
2007-03-18
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
ŻDANUK Agnieszka
2000-05-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
ŻOŁĘDZIOWSKA Klaudia
1994-06-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
ŻULIŃSKA Kamila
2005-03-20
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
ŻYWICKA Zuzanna
2008-08-29
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik