MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
4 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
5 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
6 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
7 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
8 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
9 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
12 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BIELECKI Adam 1993-04-18 GKS Piast Gliwice SLK
18 BIERAK Sebastian 1996-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
20 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
21 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
22 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
23 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
24 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
26 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
29 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
32 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
33 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
34 BUKAŁA Dawid 1994-05-12 SPLA Tychy SLK
35 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 CHOJNACKI Mateusz 1994-04-29 KS Gwardia Piła WLP
38 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
39 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
40 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
41 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
43 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
44 CIĘŻKI Daniel 1994-07-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
45 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
46 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
47 CZECH Piotr 1997-01-17 MKS Żywiec SLK
48 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
49 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 ĆWIK Kamil 1999-09-24 LKS Polkowice DOL
51 DANIELAK Adam 1997-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
52 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
53 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
56 DOBOSZ Igor 1998-01-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
58 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
59 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
60 DROŻDŻ Filip 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
61 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
63 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
64 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
65 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
67 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
68 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
69 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 FAERBER Marcin 1986-09-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
71 FALEJCZYK Mateusz 1994-08-11 TS AKS Chorzów SLK
72 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
73 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
74 FROŃ Karol 1990-06-14 UKS Olimpia Zabrze SLK
75 FUGAS Tomasz 1994-01-03 WKS Wawel Kraków MLP
76 GAŁKA Kamil 1988-02-20 SKLA Sopot POM
77 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
78 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
79 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
82 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
83 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
84 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
85 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
86 GÓRSKI Artur 1994-12-20 LKS Olimpic Szczecin ZPO
87 GRABOWSKI Dawid 1995-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
88 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
89 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
90 GRZEGORCZYK Artur 1997-05-08 TKKF Czarni Katowice SLK
91 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
92 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
93 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 GUT Paweł 1990-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
96 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
97 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
98 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
99 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
100 HELIOSZ Daniel 1994-11-17 TL ROW Rybnik SLK
101 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
102 HRYŃ Dawid 1997-01-01 TKKF Czarni Katowice SLK
103 HUDZIAK Marek 1987-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
104 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 IDZIAK Łukasz 1993-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 ISBRANDT Maciej 1994-03-01 MKS-MOS Katowice SLK
107 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
108 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
109 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
110 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
111 JARMUSIEWICZ Kamil 1995-03-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
112 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
113 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
114 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
115 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
116 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
117 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
118 JONDA Filip 1993-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
119 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
121 JUSZCZYK Michał 1995-11-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KAJSTURA Tomasz 1994-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
124 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
125 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
127 KAMIŃSKI Jakub 1994-06-07 MUKL Brodnica KPO
128 KANIA Grzegorz 1995-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
129 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
130 KANIA Rafał 1994-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
132 KAPŁON Kamil 1994-01-19 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
133 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
134 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
136 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
139 KITA Michał 1992-03-27 UKS-MOS Opole OPL
140 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
142 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
143 KLUSZCZYŃSKI Artur 1992-05-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
144 KMIEĆ Szymon 1993-06-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
145 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
147 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
148 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
149 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
150 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
151 KONDRAT Igor 1995-02-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
152 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
153 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
155 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
156 KOSEK Łukasz 1995-01-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
158 KOSTECZKA Michał 1995-04-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
159 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
160 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
161 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
162 KOWALSKI Dariusz 1992-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
163 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
165 KRAKOWCZYK Kamil 1996-06-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
166 KRASOWSKI Patryk 1994-12-13 TS AKS Chorzów SLK
167 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
168 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
169 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
171 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
172 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
173 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
174 KSIĄŻEK Adam 1993-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
175 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
177 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
178 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 KUBICA Sebastian 1994-01-01 niest. Katowice SLK
180 KUCEK Roman 1994-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
182 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
184 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
185 KULIK Marcin 1994-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
186 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 KUPIŃSKI Mateusz 1995-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
188 KUREK Kamil 1995-10-03 MKS-MOS Katowice SLK
189 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
190 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
192 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
193 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
194 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
195 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
196 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
197 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
198 LIPKA Mateusz 1993-07-13 UKS Czwórka Żory SLK
199 LITERSKI Kamil 1993-09-22 UKS Młodzik Warszawa MAZ
200 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
201 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
202 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
203 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
204 ŁYCZAK Kamil 1996-08-29 WLKS Wrocław DOL
205 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
206 MACURA Wiktor 1994-11-21 MUKS SZS Cieszyn SLK
207 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
209 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
210 MAKÓWKA Adrian 1995-12-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
211 MALESZKA Karol 1992-03-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
213 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
215 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
216 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 MARCZUK Szymon 1995-07-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
218 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
219 MAREK Krzysztof 1992-05-15 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
220 MARKIEL Rafał 1996-10-24 MKS Tempo Kęty MLP
221 MARKOWSKI Wojciech 1999-09-22 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
222 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
223 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
224 MARZEC Grzegorz 1993-09-02 MKS Tempo Kęty MLP
225 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
226 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
228 MECH Arkadiusz 1994-01-22 MKS-MOS Katowice SLK
229 MEKITÓW Michał 1993-04-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
230 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
231 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
232 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
233 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
234 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
235 MIROWSKI Daniel 1996-01-22 GKS Piast Gliwice SLK
236 MLECZKO Wojciech 1994-10-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
237 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
238 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
239 MOSAKOWSKI Mateusz 1997-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
240 MOTAK Paweł 1993-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
241 MOŻDŻONEK Grzegorz 1995-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
242 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
243 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
244 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
245 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
246 MYSZOR Bartłomiej 1996-08-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
247 NADOLSKI Daniel 1995-11-30 GKS Piast Gliwice SLK
248 NADZIEJKO Jakub 1995-07-03 KS Energetyk Jaworzno SLK
249 NISZCZUK Patryk 1993-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
250 NOGAJ Michał 1985-03-07 SPLA Tychy SLK
251 NOWACKI Maciej 1994-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
252 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 NOWAK Michał 1993-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
254 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
255 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
256 OLBER Tomasz 1997-05-14 LUKS Zabrzeg SLK
257 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
258 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
260 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
261 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
262 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
263 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
264 OSIEK Kamil 1996-04-15 TS AKS Chorzów SLK
265 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
267 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
268 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
269 PAKOSZ Krzysztof 1993-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
270 PAŃKÓW Dawid 1997-11-16 MKS-MOSM Bytom SLK
271 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
272 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
273 PAWLIK Tomasz 1998-05-19 MKS-MOSM Bytom SLK
274 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
275 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
276 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
277 PIKSA Dawid 1986-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
278 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
279 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
280 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
281 PIRÓG Paweł 1997-04-04 MKS MOS Wrocław DOL
282 POCZĘTY Jakub 1998-06-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
283 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
284 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
285 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
286 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
287 PRUŚ Mikołaj 1994-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
288 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
289 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
290 RADKO Mateusz 1992-01-21 KS Energetyk Jaworzno SLK
291 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 ROGÓŻ Marcin 1994-03-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
293 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
294 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
295 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
296 ROWIŃSKI Wojciech 1995-04-18 MUKS ILKUS Olkusz MLP
297 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
298 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
299 RYBAK Arnold 1997-06-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
300 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
301 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
303 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
304 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
305 SERAFIN Aleksander 1995-08-29 TS AKS Chorzów SLK
306 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
307 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
308 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
309 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
310 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
311 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
312 SŁOWIOK Dawid 1997-02-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
313 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
314 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
315 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
316 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
317 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
318 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
319 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
320 SOBORA Łukasz 1978-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
321 SOCHIERA Patryk 1998-06-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
322 SODKIEWICZ Krzysztof 1989-02-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
323 SOLORZ Maciej 1998-03-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
324 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
325 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
326 STAŃCZYK Kamil 1992-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
327 STASZUK Krystian 1993-06-04 MKS-MOS Katowice SLK
328 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
329 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
330 STRZĄDAŁA Przemysław 1995-02-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
331 STRZELIŃSKI Dawid 1995-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
332 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
333 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
334 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
335 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
336 SZCZOTKA Łukasz 1991-04-24 UKS Junior Kamesznica SLK
337 SZCZUPAK Michał 1994-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
338 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
339 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
340 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
341 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
342 SZYDŁO Mateusz 1998-07-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
343 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
344 ŚLEDŹ Dominik 1990-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
345 ŚLÓSARZ Mateusz 1995-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
346 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
347 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
348 ŚNIEŻEK Andrzej 1993-10-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
349 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
350 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
351 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
352 TOKARCZYK Paweł 1992-01-01 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
353 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
354 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
355 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
356 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
357 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
358 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
359 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
360 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
361 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
362 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
363 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
364 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
365 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
366 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 MUKS Kadet Rawicz WLP
367 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
368 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
369 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
370 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
371 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
372 WIŚNIEWSKI Filip 1997-01-03 MKS-MOS Katowice SLK
373 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
374 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
375 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
376 WOREK Jarosław 1993-01-01 MKS Żywiec SLK
377 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
378 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
379 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
380 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
381 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
382 WRÓBLEWSKI Jan 1994-06-12 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
383 WYCZYŃSKI Krzysztof 1993-04-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
384 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
385 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
386 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
387 ZADWORNY Jan 1995-09-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
388 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
389 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
390 ZALEWSKI Daniel 1995-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
391 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
392 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
393 ZIARKIEWICZ Oktawiusz 1994-12-09 TL ROW Rybnik SLK
394 ZIELIŃSKI Adrian 1994-04-12 WKS Wawel Kraków MLP
395 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
396 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
397 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
398 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
399 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
400 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
401 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
402 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
403 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2294819355011sekund