JABŁOŃSKI Marcin
1994-09-29
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
3 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
6 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
7 BANY Bartłomiej 1998-05-29 UKS Filipides Teresin MAZ
8 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
9 BARTOSZEK Marcin 1989-07-13 MKS Start Lublin LBE
10 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
13 BŁAŻKOWSKI Damian 1994-06-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BOGUCKI Michał 1993-02-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
15 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
16 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
17 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
18 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
19 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
21 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
22 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
24 CHYLIŃSKI Daniel 1990-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
27 CIERESZKO Maciej 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
28 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
29 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
30 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
31 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
32 CZARNOWSKI Adam 1994-01-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
33 CZEREMCHA Kamil 1991-06-03 UKS Czwórka Białystok POD
34 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
35 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
37 DARASZKIEWICZ Rafał 1993-01-01 niest. Białystok POD
38 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
39 DOLECKI Grzegorz 1989-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
40 DROGOSZ Michał 1995-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
41 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
42 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
43 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
44 FABIN Michał 1994-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
45 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 GAWRYCH Kamil 1994-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
49 GODLEWSKI Paweł 1986-06-29 KS Podlasie Białystok POD
50 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
54 GRONWALD Przemysław 1994-01-01 niest. Białystok POD
55 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
57 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
58 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
59 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
60 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
61 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
62 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
63 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 JABŁOŃSKI Konrad 1995-04-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
67 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
68 JANOWSKI Kacper 1994-03-05 niest. Białystok POD
69 JAROCEWICZ Gabriel 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
70 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
71 JASIŃSKI Cyprian 1988-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
72 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 JASIŃSKI Paweł 1993-05-14 KS Podlasie Białystok POD
74 JASIUK Damian 1991-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
75 JAWOROWSKI Sebastian 1993-01-01 UKS Lider Trzcianne POD
76 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
77 JELONEK Dorian 1995-01-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
78 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
79 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
81 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
82 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
83 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
84 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
85 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
86 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
87 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
88 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
90 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
93 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
94 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
95 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
96 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
97 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 KROTOSZYŃSKI Jan 1994-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
100 KUCZYŃSKI Adam 1994-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
101 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
102 KUJAWA Piotr 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
103 KULBACKI Michał 1994-01-01 UKS Technik Augustów POD
104 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
105 KUŹNICKI Bartosz 1993-08-31 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
106 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
107 KWIECIEŃ Wojciech 1994-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 LACHOWICZ Piotr 1995-01-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 LENDZION Maciej 1992-08-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
111 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
112 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
113 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
114 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
115 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
116 LUDORF Daniel 1993-01-01 UKS przy LO Sejny POD
117 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
118 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
119 ŁAGOCKI Mateusz 1996-05-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
121 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
122 ŁODZIŃSKI Robert 1994-03-04 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
123 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 MAJEWSKI Bartłomiej 1994-02-11 AZS Łódź LDZ
125 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 MALWIŃSKI Karol 1994-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
128 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
129 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
130 MATCZUK Kamil 1992-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 MATEUSZCZYK Mateusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
132 MIASKOWSKI Rafał 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
133 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
134 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
135 MISTYGACZ Adam 1991-01-05 AZS Łódź LDZ
136 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
137 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
139 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
140 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
141 NIEMIEC Sebastian 1992-01-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 NOWAK Damian 1993-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
143 NOWAK Wojciech 1992-04-08 UKS 19 Bojary Białystok POD
144 NOWAKOWSKI Patryk 1995-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
145 NOWICKI Dawid 1996-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
146 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
147 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
149 OLIWA Jakub 1993-01-15 LLKS Osowa Sień LBU
150 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
153 OSTAPCZUK Kamil 1990-03-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
154 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
155 PACEWICZ Wojciech 1995-01-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
156 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
157 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
158 PASYŃCZUK Robert 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
159 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
160 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 MULKS MOS Sieradz LDZ
161 PILUK Tomasz 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
162 PIOŚ Jakub 2000-03-06 AZS UMCS Lublin LBE
163 PLEWIŃSKI Krystian 1993-05-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
164 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
165 POGORZELSKI Artur 1994-01-06 MKS Juvenia Białystok POD
166 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 PRACZUK Łukasz 1994-05-20 KS Podlasie Białystok POD
169 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
170 PRZYBYŁEK Bartosz 1993-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 PUŁAWSKI Radosław 1993-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
172 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
173 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 RACZKOWSKI Filip 1997-12-29 KM Aktywni Sochaczew MAZ
175 RAFAŁKO Patryk 1994-01-01 UKS Lider Trzcianne POD
176 RDZANEK Jakub 1993-06-10 LUKS Zabrzeg SLK
177 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
178 ROGAŁO Piotr 1994-02-22 KS Podlasie Białystok POD
179 ROGOWSKI Michał 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
180 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 ROJSZA Wojciech 1992-09-09 KS Podlasie Białystok POD
182 ROMANIK Damian 1994-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
183 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
184 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
186 RURARZ Daniel 1996-02-03 KKL Kielce SWK
187 RUSINOWICZ Paweł 1993-01-01 niest. Białystok POD
188 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
189 RUTKOWSKI Michał 1993-07-10 KS Podlasie Białystok POD
190 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
191 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
192 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
193 SAFARYN Mateusz 1996-01-01 niest. Białystok POD
194 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
196 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
197 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
198 SIUDA Mateusz 1995-11-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
199 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
200 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
201 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
202 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
203 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
204 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 SOBOŃ Dawid 1993-01-04 UKS WiR Łopuszno SWK
206 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
207 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
209 STOCHAJ Artur 1995-03-16 KS Gwardia Piła WLP
210 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
213 SUDÓŁ Łukasz 1994-02-09 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
214 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
215 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
216 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
217 SZCZEPANEK Konrad 1994-01-31 RKS Łódź LDZ
218 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
219 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
220 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
221 ŚMIETAŁO Paweł 1996-04-02 KS Podlasie Białystok POD
222 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
223 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
224 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
225 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
226 TOCZYSKI Krzysztof 1993-09-25 KS Podlasie Białystok POD
227 TOMASZEWSKI Kamil 1993-01-01 niest. Białystok POD
228 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
229 WALCZYK Michał 1994-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
230 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
231 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
232 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
233 WIERZBICKI Krzysztof 1993-01-01 niest. Białystok POD
234 WILAMOWSKI Błażej 1994-02-02 KS Podlasie Białystok POD
235 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
236 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
237 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
238 WITKOWSKI Paweł 1993-10-24 MLKS Czarni Olecko WMZ
239 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
240 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
241 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
242 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
243 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
244 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27580189704895sekund