JABŁOŃSKI Marcin
1994-09-29
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
3 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
5 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
6 BANY Bartłomiej 1998-05-29 UKS Filipides Teresin MAZ
7 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
8 BARTOSZEK Marcin 1989-07-13 MKS Start Lublin LBE
9 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
12 BŁAŻKOWSKI Damian 1994-06-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BOGUCKI Michał 1993-02-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
14 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
15 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
16 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
17 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
18 BUKS Damian 1996-01-01 ZSR Krzyżewo POD
19 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
20 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
21 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
22 CHYLIŃSKI Daniel 1990-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
25 CIERESZKO Maciej 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
27 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
28 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
29 CZARNOWSKI Adam 1994-01-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 CZEREMCHA Kamil 1991-06-03 UKS Czwórka Białystok POD
31 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
32 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
34 DARASZKIEWICZ Rafał 1993-01-01 niest. Białystok POD
35 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
36 DOLECKI Grzegorz 1989-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
37 DROGOSZ Michał 1995-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
38 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
39 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
40 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
41 FABIN Michał 1994-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
42 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
43 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 GAWRYCH Kamil 1994-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
46 GODLEWSKI Paweł 1986-06-29 KS Podlasie Białystok POD
47 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
49 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
50 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
51 GRONWALD Przemysław 1994-01-01 niest. Białystok POD
52 GRYC Paweł 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
53 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
54 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
55 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
56 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
57 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
58 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
59 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 JABŁOŃSKI Konrad 1995-04-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
63 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
64 JANOWSKI Kacper 1994-03-05 niest. Białystok POD
65 JAROCEWICZ Gabriel 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
66 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
67 JASIŃSKI Cyprian 1988-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
68 JASIŃSKI Paweł 1993-05-14 KS Podlasie Białystok POD
69 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 JASIUK Damian 1991-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
71 JAWOROWSKI Sebastian 1993-01-01 UKS Lider Trzcianne POD
72 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
73 JELONEK Dorian 1995-01-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
75 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
77 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
78 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
79 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
80 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
81 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
82 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
83 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
84 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
86 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 KIERSKI Dawid Jarosław 1996-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
88 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
90 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
91 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
92 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
93 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 KROTOSZYŃSKI Jan 1994-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
96 KUCZYŃSKI Adam 1994-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
97 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 KUJAWA Piotr 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
99 KULBACKI Michał 1994-01-01 UKS Technik Augustów POD
100 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
101 KUŹNICKI Bartosz 1993-08-31 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
102 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
103 KWIECIEŃ Wojciech 1994-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 LACHOWICZ Piotr 1995-01-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
105 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 LENDZION Maciej 1992-08-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
108 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
109 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
110 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
111 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
112 LUDORF Daniel 1993-01-01 UKS przy LO Sejny POD
113 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
114 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
115 ŁAGOCKI Mateusz 1996-05-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
117 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
118 ŁODZIŃSKI Robert 1994-03-04 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
119 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
120 MAJEWSKI Bartłomiej 1994-02-11 AZS Łódź LDZ
121 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
122 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 MALWIŃSKI Karol 1994-04-05 UKS Czwórka Białystok POD
124 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
125 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
126 MATCZUK Kamil 1992-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
127 MATEUSZCZYK Mateusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
128 MIASKOWSKI Rafał 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
129 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
130 MISTYGACZ Adam 1991-01-05 AZS Łódź LDZ
131 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
132 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
134 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
135 NIEMIEC Sebastian 1992-01-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 NOWAK Damian 1993-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
137 NOWAK Wojciech 1992-04-08 UKS 19 Bojary Białystok POD
138 NOWAKOWSKI Patryk 1995-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
139 NOWICKI Dawid 1996-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
140 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
141 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
143 OLIWA Jakub 1993-01-15 LLKS Osowa Sień LBU
144 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
147 OSTAPCZUK Kamil 1990-03-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
148 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 PACEWICZ Wojciech 1995-01-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
150 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
152 PASYŃCZUK Robert 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
153 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
154 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 MULKS MOS Sieradz LDZ
155 PILUK Tomasz 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
156 PIOŚ Jakub 2000-03-06 AZS UMCS Lublin LBE
157 PLEWIŃSKI Krystian 1993-05-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
158 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 POGORZELSKI Artur 1994-01-06 MKS Juvenia Białystok POD
160 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
162 PRACZUK Łukasz 1994-05-20 KS Podlasie Białystok POD
163 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
164 PRZYBYŁEK Bartosz 1993-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 PUŁAWSKI Radosław 1993-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
166 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
167 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 RACZKOWSKI Filip 1997-12-29 KM Aktywni Sochaczew MAZ
169 RAFAŁKO Patryk 1994-01-01 UKS Lider Trzcianne POD
170 RDZANEK Jakub 1993-06-10 LUKS Zabrzeg SLK
171 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
172 ROGAŁO Piotr 1994-02-22 KS Podlasie Białystok POD
173 ROGOWSKI Michał 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
174 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 ROJSZA Wojciech 1992-09-09 KS Podlasie Białystok POD
176 ROMANIK Damian 1994-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
177 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
178 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
179 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
180 RURARZ Daniel 1996-02-03 KKL Kielce SWK
181 RUSINOWICZ Paweł 1993-01-01 niest. Białystok POD
182 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
183 RUTKOWSKI Michał 1993-07-10 KS Podlasie Białystok POD
184 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
185 SACHARCZUK Patryk 1996-10-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
186 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
187 SAFARYN Mateusz 1996-01-01 niest. Białystok POD
188 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
190 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
191 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
192 SIUDA Mateusz 1995-11-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
193 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
194 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
195 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
196 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
197 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
198 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
199 SOBOŃ Dawid 1993-01-04 UKS WiR Łopuszno SWK
200 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
201 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
203 STOCHAJ Artur 1995-03-16 KS Gwardia Piła WLP
204 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
206 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
207 SUDÓŁ Łukasz 1994-02-09 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
208 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
209 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
210 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
211 SZCZEPANEK Konrad 1994-01-31 RKS Łódź LDZ
212 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
213 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
214 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
215 ŚMIETAŁO Paweł 1996-04-02 KS Podlasie Białystok POD
216 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
217 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
218 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
219 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
220 TOCZYSKI Krzysztof 1993-09-25 KS Podlasie Białystok POD
221 TOMASZEWSKI Kamil 1993-01-01 niest. Białystok POD
222 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
223 WALCZYK Michał 1994-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
225 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
226 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
227 WIERZBICKI Krzysztof 1993-01-01 niest. Białystok POD
228 WILAMOWSKI Błażej 1994-02-02 KS Podlasie Białystok POD
229 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
230 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
231 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
232 WITKOWSKI Paweł 1993-10-24 MLKS Czarni Olecko WMZ
233 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
234 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
235 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
236 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
237 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
238 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17394399642944sekund