CZERWIŃSKI Przemysław
1983-07-28
OSOT Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Jakub
1998-05-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJAK Krzysztof
1975-01-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Damian
1986-01-01
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJEWSKI Krystian
1992-04-09
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANUSZKIEWICZ Jakub
1998-01-21
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARSKI Piotr
1994-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BLEJA Marek
1996-05-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁASZCZYK Jan
1996-01-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BŁASZCZYK Patryk
1995-04-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORKOWSKI Jakub
1997-03-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWIK Rafał
1992-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRˇSZKIEWICZ Maciej
1992-02-14
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CELMER Damian
1987-10-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHMARA Jakub
1983-01-16
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHRUSTNY Daniel
1996-04-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CYBULSKI Filip
1995-02-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZERNIAK Przemysław
1984-03-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZUŁKOWSKI Marcin
1981-10-29
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DIDENKOW Mateusz
1987-04-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUDZIŃSKI Artur
1987-04-08
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DU¦ Hubert
1995-03-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DŻAMAN Borys
1996-09-17
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ERDMAŃSKI Rafał
1981-02-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FIRGANEK Artur
1988-01-01
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GINDERA Robert
1984-02-26
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GÓRSKI Karol
1995-07-31
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRANAT Karol
1999-07-17
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRUBECKI Paweł
1981-01-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRZEGORCZYK Patryk
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HABAJ Mirosław
1989-04-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HERMAN Marek
1987-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HEROK Jarosław
1988-09-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JERZY Mateusz
1995-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JURGA Łukasz
1988-07-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KIERSKI Jan
1994-05-31
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KINAL Grzegorz
1981-01-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KŁODA Michał
1993-08-01
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KŁODZIŃSKI Paweł
1985-11-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOLASA Adam
1975-08-02
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOLASA Marcin
1986-03-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KONIUSZEWSKI Łukasz
1985-05-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KORCZAK Karol
1983-06-26
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KORZEWA Daniel
1988-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOSTEK Dawid
1996-06-06
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KOTLARSKI Bartosz
1987-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KOZŁOWSKI Mateusz
1991-01-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KRUPKA Artur
1996-09-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KUPKA Kamil
1996-05-06
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LEWANDOWSKI Jakub
1989-07-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LEWICKI Andrzej
1985-08-16
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LISEK Piotr
1992-08-16
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁADO Tomasz
1988-11-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁAPACZ Michał
1984-05-14
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŁO¦ Mateusz
1989-05-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŁUKANOWSKI Bartosz
1998-08-05
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj
1987-10-30
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MASŁOWSKI Piotr
1984-02-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MATUSZEWSKI Łukasz
1986-02-16
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MICHALSKI Łukasz
1988-08-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MYSZKOWSKI Igor
1997-12-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MYTY¦ Mateusz
1986-05-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NABOŻNY Jacek
1989-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NAWOCKI Piotr
1970-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
NONAS Piotr
1984-04-26
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
NOWOCIN Daniel
1980-08-19
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem
1995-10-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PAWLIK Karol
1994-03-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PEWIŃSKI Jakub
1986-05-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PIEŃKOWSKI Tomasz
1983-05-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PIOTROWICZ Przemysław
1987-09-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PIOTROWSKI Sebastian
1994-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PYRA Dawid
1987-03-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ROSA Oskar
1983-08-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RÓŻYC Michał
1987-06-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RUDKOWSKI Olaf
1992-07-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SIUBA Jakub
1992-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SKRZYŃSKI Krzysztof
1982-01-14
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SOBERA Robert
1991-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STROK Michał
1996-11-03
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STRZELCZYK Michał
1985-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STRZELCZYK Paweł
1984-02-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SWATOWSKI Hubert
1996-04-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZCZEPAŃSKI Marcin
1990-08-13
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZEWCZYK Stanisław
1997-03-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZMELC Jarosław
1987-10-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZWAROCKI Paweł
1984-09-10
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZWEDZKI Kamil
1989-07-04
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZYMAŃSKI Damian
1984-11-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
¦LADOWSKI Jan
1996-02-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
¦WIERKOT Artur
1993-02-17
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
TOMCZAK Cezary
1987-04-01
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
TORKOWSKI Rafał
1992-09-12
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
URBAŃSKI Adrian
1983-10-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WESOŁOWSKI Krzysztof
1999-08-15
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WĘGRZYŃSKI Jerzy
1985-08-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
WIEŻEL Radosław
1989-12-15
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WILCZYŃSKI Mateusz
1992-05-08
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WŁUKA Jacek
1983-10-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WOJCIECHOWSKI Paweł
1989-06-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WROŃSKI Tomasz
1985-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WYPRZAŁ Jarosław
1986-03-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ZDUŃCZYK Patryk
1991-11-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ZIĘTEK Błażej
1986-09-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ŻEWŁAKOW Kamil
1992-12-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ŻURAWICZ Ireneusz
1978-01-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
ŻUROWSKI Bartosz
1992-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik