BIJOWSKI Kamil
1993-02-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
4 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 ANDRUKIEWICZ Andrzej 1991-06-25 KS Podlasie Białystok POD
7 ANDRYSIAK Tomasz 1993-03-19 RKS Łódź LDZ
8 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
9 BACKIEL Łukasz 1991-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
12 BANASZCZYK Patryk 1993-07-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
13 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
14 BARANOWSKI Wojciech 1993-10-07 AZS UMCS Lublin LBE
15 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
16 BAZAK Nikodem 1998-06-09 KKL Kielce SWK
17 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
18 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
19 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
20 BIECIUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
22 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
24 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BIELECKI Mateusz 1995-01-26 niest. Łódź LDZ
26 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 BŁASIK Adam 1995-06-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BŁOSZUK Jakub 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
30 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 BOROWICZ Tomasz 1993-03-17 KKL Kielce SWK
32 BRONAKOWSKI Łukasz 1991-03-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
34 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
35 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
36 BUDZANOWSKI Marcin 1993-10-18 LKS Vectra Włocławek KPO
37 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
38 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
39 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
40 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
41 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
42 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
43 CHOJNOWSKI Karol 1995-05-16 KS Podlasie Białystok POD
44 CHYLIŃSKI Daniel 1994-09-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
45 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 SL Olimpia Poznań WLP
46 CIERESZKO Maciej 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
48 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
49 CYCHOL Daniel 1995-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 CYGLER Robert 1991-03-08 KS Orzeł Warszawa MAZ
51 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
52 CZARNOWSKI Adam 1994-01-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 CZEREMCHA Kamil 1991-06-03 UKS Czwórka Białystok POD
54 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
55 CZYŻ Maciej 1990-02-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
56 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
57 CZYŻEWSKI Damian 1993-01-01 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
58 ĆWIEK Rafał 1992-08-31 OKLA Ostrołęka MAZ
59 DANAJ Łukasz 1993-11-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
60 DĄBROWA Mateusz 1997-01-31 KS Podlasie Białystok POD
61 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 DOBROWOLSKI Jakub 1991-10-24 LKS Lubusz Słubice LBU
63 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
64 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
66 DROŻDŻ Patryk 1994-03-24 RKS Łódź LDZ
67 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
68 DUDEK Jacek 1994-07-09 MLKS Rakowice DOL
69 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
70 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 FARMUS Aleksander 1993-09-30 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 FIJAŁKOWSKI Igor 1992-02-05 LKS Olimpic Szczecin ZPO
73 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
74 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
75 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 FURMAŃCZYK Kacper 1997-02-14 MLKS Sokół Lubin DOL
77 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
78 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 MLKS Agros Żary LBU
79 GARBICZ Krzysztof 1978-03-21 UKS Vis Skierniewice LDZ
80 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
82 GAWRYCH Kamil 1994-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
85 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
86 GINTOWT Adrian 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
87 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
90 GODLEWSKI Paweł 1986-06-29 KS Podlasie Białystok POD
91 GORZKIEWICZ Eryk 1994-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
92 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 GRABOWICZ Krystian 1993-03-02 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
95 GRABOWSKI Jarosław 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
96 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
97 GROBELNY Piotr 1995-04-06 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
98 GRUDNIEWSKI Piotr 1993-03-02 RKS Skra Warszawa MAZ
99 GRYGIELKO Tomasz 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
100 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
101 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
102 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
103 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
104 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 LKS Lubusz Słubice LBU
105 HRYNIUK Łukasz 1991-09-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
106 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
107 IDŹKOWSKI Mateusz 1996-05-14 MKS Juvenia Białystok POD
108 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
109 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
111 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
112 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
113 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
114 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
115 JAKUBOWIAK Przemysław 1998-01-18 MULKS MOS Sieradz LDZ
116 JAKUBOWSKI Łukasz 1993-02-13 KS Podlasie Białystok POD
117 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 JAROS Andrzej 1990-07-19 KS Agros Zamość LBE
120 JARZĄBSKI Grzegorz 1992-01-25 UKS Czwórka Białystok POD
121 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 JASIŃSKI Paweł 1993-05-14 KS Podlasie Białystok POD
123 JAWORSKI Szymon 1992-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
126 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
127 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
128 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
129 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 KACZOR Wojciech 1997-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
131 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
132 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
133 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
134 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
135 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
136 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
137 KARCZEWSKI Mateusz 1992-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
139 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
140 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
141 KARPUSIEWICZ Jacek 1995-07-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
142 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
143 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
144 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
145 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
146 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
147 KĘPCZYŃSKI Jarosław 1993-03-03 MUKS Płock MAZ
148 KĘSICKI Maciej 1994-02-16 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
149 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
152 KOCON Tomasz 1992-01-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
153 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
154 KOŁODZIEJCZYK Piotr 1996-07-21 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
155 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
156 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
157 KONDRACIUK Michał 1992-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
158 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
159 KOŃCZAL Paweł 1994-05-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
160 KOŃKA Michał 1993-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
161 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
162 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
163 KOPROWSKI Amadeusz 1994-01-01 MKL Szczecin ZPO
164 KORDZIUKIEWICZ Jakub 1998-06-17 KS Podlasie Białystok POD
165 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
166 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
167 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
168 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Podium Kup OPL
169 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
170 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
171 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
172 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
173 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
174 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
175 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
176 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
178 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
179 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
180 KRYSIAK Paweł 1992-03-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
181 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
182 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
184 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
185 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 KULESZA Artur 1994-01-08 KS Podlasie Białystok POD
187 KULIGOWSKI Michał 1995-05-27 KS Podlasie Białystok POD
188 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
189 KUŚMIERCZUK Dominik 1993-02-05 MKS Agros Chełm LBE
190 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 KWIATKOWSKI Bartłomiej 1994-05-24 RLMKS Orlęta Radom MAZ
192 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
193 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
194 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
195 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
196 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
198 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
199 LEWKO Mateusz 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
200 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
201 LIPKA Mateusz 1993-07-13 UKS Czwórka Żory SLK
202 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
203 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
204 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
205 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
206 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
207 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 MKS Start Lublin LBE
208 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
209 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
210 MACIEJEWSKI Dawid 1993-09-30 LUKS Wieża Postomino ZPO
211 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
212 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
213 MAJEWSKI Michał 1991-06-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
215 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
216 MALINOWSKI Adrian 1995-08-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
217 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
218 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
219 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 MARCZAK Piotr 1997-02-09 KM Aktywni Sochaczew MAZ
221 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
222 MARKIEWICZ Michał 1992-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
223 MASŁOWSKI Radosław 1998-03-19 KS Podlasie Białystok POD
224 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
225 MATEJA Kamil 1993-07-09 SL Olimpia Poznań WLP
226 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MAZOWIECKI Paweł 1989-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
228 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
229 MICHALSKI Arkadiusz 1993-01-12 KS Wisła Puławy LBE
230 MIKOŁAJEWSKI Jakub 1992-06-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
231 MILANIUK Kacper 1999-01-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
232 MILER Michał 1998-09-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
233 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
234 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
235 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
236 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 KS Agros Zamość LBE
237 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
239 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
240 MROWIEC Gracjan 1989-08-07 ZLKL Zielona Góra LBU
241 MUCHEL Mateusz 1993-05-04 AZS-AWF Gorzów LBU
242 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
243 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
244 MUTWIL Hubert 1996-02-06 MLKS Agros Żary LBU
245 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
246 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
247 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
248 NITKA Dawid 1996-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 NIŹNIK Daniel 1995-04-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
250 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
251 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
252 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
253 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
254 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
255 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
256 OLSZEWSKI Tomasz 1995-01-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
257 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
258 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
259 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
260 OSADNIK Dawid 1993-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
261 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
262 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
263 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
264 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
265 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
266 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
267 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
268 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
269 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
270 PĘDZIŃSKI Paweł 1993-08-02 MUKS Legnica DOL
271 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
272 PIECZYŃSKI Łukasz 1994-04-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
273 PIERÓG Paweł 1992-05-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 PILECKI Patryk 1994-07-15 MKS Juvenia Białystok POD
276 PILUK Tomasz 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
277 PIOTROWSKI Marcin 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
278 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
279 POGORZELSKI Bartłomiej 1997-11-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
280 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
281 POMICHTER Dawid 1996-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
282 POMICHTER Mateusz 1992-05-31 KS Podlasie Białystok POD
283 POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
284 POWAŁOWSKI Łukasz 1993-05-03 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
285 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
286 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
287 PUŁAWSKI Radosław 1993-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
288 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
289 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
290 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
291 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
292 RATAJCZAK Mateusz 1994-05-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
293 ROGAŁO Piotr 1994-02-22 KS Podlasie Białystok POD
294 ROJSZA Wojciech 1992-09-09 KS Podlasie Białystok POD
295 ROMANIUK Mateusz 1993-01-01 MKS Start Lublin LBE
296 ROSŁANIEC Maciej 1992-05-11 MKS Juvenia Białystok POD
297 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
298 RUDOLF Artur 1995-01-01 niest. Poznań WLP
299 RUŁA Radosław 1987-08-18 niest. Białystok POD
300 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
301 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
302 RUTKOWSKI Hubert 1992-07-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
303 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
305 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
306 SACHANOWICZ Jakub 1992-01-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
307 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
308 SAKOWICZ Daniel 1992-11-30 MKS Juvenia Białystok POD
309 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
310 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
311 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
312 SIDOROWICZ Maciej 1994-10-10 MKS Juvenia Białystok POD
313 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
314 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
315 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
317 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
318 SKORUPIŃSKI Mateusz 1996-12-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
319 SKORUPSKI Robert 1996-05-04 KS Podlasie Białystok POD
320 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
321 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
322 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
323 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
324 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
325 SOBIESZEK Jan 1993-08-25 MKS Start Lublin LBE
326 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
327 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
328 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
329 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
330 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
331 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
332 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
333 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
334 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
335 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
336 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
337 SUSZYCKI Paweł 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
338 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
339 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
340 SZCZECH Paweł 1991-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
341 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
342 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
343 SZCZYPKA Marcin 1993-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
344 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
345 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
346 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
347 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
348 SZYMACHA Patryk 1999-09-23 AZS Łódź LDZ
349 ŚMIECHOWSKI Tomasz 1993-02-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
350 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
351 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
352 TARGOŃSKI Kamil 1994-12-05 LKS Maraton Turek WLP
353 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
354 TOMCZUK Damian 1994-02-13 KS Podlasie Białystok POD
355 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
356 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
357 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
358 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
359 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
360 WIĄCEK Paweł 1993-09-25 MOSM Tychy SLK
361 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
362 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
363 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
364 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
365 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
366 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
367 WILK Piotr 1992-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
368 WINIAREK Michał 1995-02-09 MUKS Płock MAZ
369 WIŚNIEWSKI Mateusz 1995-06-09 AZS Łódź LDZ
370 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
371 WITKOWSKI Janusz 1993-01-01 niest. Białystok POD
372 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
373 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
374 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
375 WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 LUKS Orkan Września WLP
376 WYCZYŃSKI Krzysztof 1993-04-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
377 YETSYK Anton 1993-08-19 OKLA Ostrołęka MAZ
378 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
379 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
380 ZALEWSKI Mateusz 1993-12-25 UKS Czwórka Białystok POD
381 ZAMBRZYCKI Patryk 1993-11-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
382 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
383 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
384 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
385 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
386 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
387 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
388 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
389 ŻEBROWSKI Damian 1992-01-01 niest. Białystok POD
390 ŻUK Szymon 1996-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30961990356445sekund