BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS ŁódĽ
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1993-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Maciej
1991-01-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKI Jakub
1987-11-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ALEKSANDROWICZ Kamil
1995-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ALGIERSKI Paweł
1992-03-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
AMBROZIK Przemysław
1988-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANDRZEJCZAK Jakub
1998-06-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ANTCZAK Sławomir
1990-04-09
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ARCZYŃSKI Grzegorz
1995-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
AWTUCH Grzegorz
1998-08-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BACZKOWSKI Michał
1991-02-19
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAGROWSKI Majk
1993-08-13
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANASIAK Patryk
1998-03-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BANASIAK Tomasz
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARSKI Piotr
1994-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARTKOWIAK Dariusz
1993-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARTKOWIAK Radosław
1991-04-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARTNIAK Mateusz
1993-01-23
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BARY¦ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BAUMGART Paweł
1990-12-31
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BAUWENS Dennis
1992-02-05
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BEDENAK Emil
1991-07-26
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BEDNARZ Patryk
1994-02-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BELOWSKI Kamil
1995-01-01
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BERKOWICZ Piotr
1990-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BERLIŃSKI Daniel
1994-11-30
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BESZTAK Adam
1990-02-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIAŁOWˇS Hubert
1998-01-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIELECKI Dominik
1996-09-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BIENIASZ Paweł
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BILICKI Wojciech
1994-07-01
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BLEJA Marek
1996-05-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BŁASZCZYK Mateusz
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOBROWSKI Piotr
1995-11-25
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOCH Jakub
1992-08-05
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOCIEK Mateusz
1993-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BODZEK Tomasz
1988-11-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BOGDANOWICZ Michał
1995-02-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOGUSZ Karol
1993-05-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BOGUSZ Marcin
1990-10-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BOROWIK Rafał
1992-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BREŃSKI Dominik
2000-10-29
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BRODA Tomasz
1993-08-04
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRYGOŁA Łukasz
1991-09-11
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BRYL Kacper
1988-01-16
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRZEZIŃSKI Marek
1995-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BUCHAJCZYK Łukasz
1993-05-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BUDYTA Mikołaj
1993-06-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BUDZISZEWSKI Mirosław
1995-03-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUŃKOWSKI Mariusz
1993-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BURNAT Adrian
1993-03-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BURZAK Rafał
1996-07-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BYLEDBAŁ Dawid
1992-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CABAN Damian
1996-02-04
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CAŁKA Mateusz
1992-07-24
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CELMER Damian
1987-10-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CETLICER Filip
2001-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHEŁMIŃSKI Paweł
1996-02-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHMIELEWSKI Grzegorz
1996-03-06
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHMIELEWSKI Michał
1993-11-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHMIELNICKI Jakub
1994-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHMURA Łukasz
1993-08-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHOJNACKI Krzysztof
1995-04-08
SKS Start ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHU Tien
1997-06-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CIECHANOWICZ Marcin
1994-01-07
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIE¦LUKOWSKI Przemysław
1988-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CISIŃSKI Maciej
1997-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CYBIŃSKI Paweł
1995-07-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CYRANKA Przemysław
1990-06-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CZAJKA Mateusz
1992-08-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZARNIK Artur
1992-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZARNY Jarosław
1990-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CZEKOŃSKI Karol
1993-10-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CZERNIAK Norbert
1991-05-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CZUPRYŃSKI Krzysztof
1987-08-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DAJCZ Damian
1992-01-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DALEKI Błażej
1992-11-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DARMOFAŁ Dominik
1994-08-29
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DAROSZEWSKI Jakub
1991-11-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DˇBROWSKI Patryk
1994-05-02
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DˇBROWSKI Piotr
1993-02-25
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DELIMATA Wojciech
1990-03-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DŁUTEK Mateusz
1992-01-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DOBCZYŃSKI Arkadiusz
1994-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DOBROWOLSKI Szczepan
1992-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DOLACIŃSKI Grzegorz
1995-07-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DONIEC Andrzej
1989-10-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DRASZAWKA Bartłomiej
1994-03-24
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DROZYŃSKI Michał
1993-12-21
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DRO¬DZIEL Jakub
1997-08-05
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DUBAKO Tomasz
1996-01-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DUDA Michał
1990-02-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DUDEK Krzysztof
1995-07-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DUDEK Marcin
1986-08-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DUDZIAK Bartosz
1994-10-07
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DUSIŃSKI Adam
1994-04-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DZIAŁKOWSKI Łukasz
1993-03-08
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DZIEDZIC Jakub
1993-01-22
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DZIĘCIOŁ Paweł
1992-02-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DZIĘDZIOŁA Krystian
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DZIKOWICZ Damian
1999-07-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DZIWNIEL Michał
1991-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
EICHLER Adam
1991-03-28
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
EWKOWSKI Rafał
1997-04-03
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
FABISZEWSKI Kacper
1997-01-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
FELCZAK Jakub
1994-07-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
FIEBIG Mateusz
1992-07-20
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
FIGAT Piotr
1993-08-19
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
FIGAT Tomasz
1995-11-14
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
FIGURA Michał
1995-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
FRANCZAK Marcin
1993-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FULARZ Maciej
1990-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GAD Mateusz
1995-10-10
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GAGAJEK Marcel
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GAŁANDZIEJ Jakub
1997-03-17
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GARCZYK Błażej
1994-02-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GARSZTKA Marcin
1992-11-04
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GAUDYN Jakub
1992-09-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GAWRON Patryk
2001-03-04
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GAWRONIAK Marcin
1990-03-14
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GˇBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GEMBALCZYK Aleksander
1994-09-20
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GEPFERT Przemysław
1996-02-21
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GERŁOWICZ-RAMIREZ Tomasz
1996-11-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GIESZCZYŃSKI Rafał
1994-02-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GLIŃSKI Kamil
1990-01-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GŁADYSZ Artur
1995-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GMERCZYŃSKI Kamil
1991-09-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GOŁĘBIEWSKI Kacper
1992-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GO¦CINIAK Marcin
1989-02-22
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GÓRALCZYK Adrian
1993-04-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GÓRNIAK Rafał
1992-07-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GRACZYK Maciej
2001-06-11
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GRALA Łukasz
1988-06-02
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GRA¦ Filip
1992-01-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GRELA Adam
1995-10-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GREWLING Łukasz
1983-06-13
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GRINIEWICZ Tomasz
1991-12-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GRISHANOVICH Oleg
1996-09-22
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GROCHECKI Daniel
1993-04-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GRODECKI Arkadiusz
1993-02-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GROŃSKI Piotr
1997-06-17
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GRUDZIEŃ Mateusz
1993-04-27
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GRUSZCZYŃSKI Artur
1997-02-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GRYCMAN Jakub
2001-04-19
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GRZˇ¦LEWICZ Paweł
1989-10-29
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GRZELA Adrian
1992-03-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRZESZCZUK Piotr
1992-06-04
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRZYBOWSKI Karol
1997-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GUIDON Francois-xavier
1991-02-28
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GURZYŃSKI Michał
1994-01-08
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GUTEK Michał
1991-09-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GUZIEWICZ Adrian
1993-07-18
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GWIZDAŁA Mikołaj
1995-10-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GWÓ¬D¬ Jacek
1989-06-28
MKL Puszcza Drezdenko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
HADRY¦ Emil
1993-09-27
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
HARASIMOWICZ Łukasz
1992-09-24
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
HOFFMANN Karol
1989-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
HORYD Mateusz
1994-08-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
HUBICKI Łukasz
1995-03-15
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
HULISZ Szymon
1991-10-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
IDZINIAK Wojciech
1991-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
IGNACZEWSKI Michał
1994-03-30
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ISZCZAK Michał
1986-01-17
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
JABŁOŃSKI Tomasz
1990-07-31
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
JACHIMOWSKI Wojciech
1999-02-10
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
JAGODZIŃSKI Hubert
1997-01-01
MUKS Jedynka Międzychód
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
JAGUSCH Miłosz
1993-03-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
JAKUBOWIAK Kamil
1996-01-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
JAKUBOWSKI Mariusz
1989-01-07
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
JANIAK Michał
1995-06-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
JANICKI Dawid
1994-11-03
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
JANICKI Tomasz
1996-01-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
JANKOWIAK Paweł
1989-12-05
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy
2001-10-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JANUS Bartłomiej
1992-05-18
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JANUSZ Wojciech
1993-08-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JARNOT Damian
1995-09-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JAROSZ Jakub
1998-08-25
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JARZĘBSKI Robert
1992-05-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JASIŃSKI Patryk
1991-04-12
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JASZCZUK Tomasz
1992-03-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JA¦CZAK Artur
1991-07-07
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JEZIERSKI Jakub
1996-07-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JÓZEFOWICZ Adrian
1993-06-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JÓ¬WIAK Paweł
1997-02-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JÓ¬WIAK Tomasz
1991-08-16
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JURDECZKA Piotr
1987-07-22
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JUSTYŃSKI Mikołaj
1992-07-19
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JUSZCZAK Tomasz
1997-12-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KABZA Filip
1992-08-19
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KACPRZAK Jan
1995-01-17
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KACPRZAK Konrad
1998-04-01
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KACPRZAK Michał
1996-07-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KACZOR Mariusz
1990-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KALISZAK Maciej
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KAŁKA Mateusz
1996-01-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KAŁU¬NIAK Rafał
1996-02-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KAMIŃSKI Marcin
1992-04-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KAŃCZOK Mateusz
1993-06-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KARBOWIAK Wojciech
1992-03-11
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KARGULEWICZ Artur
1989-03-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KARNAS Tomasz
1993-01-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KARPIŃSKI Paweł
1992-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KASJANIUK Tomasz
1996-09-23
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KA¬MIERSKI Paweł
1989-05-30
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KˇDZIOŁKA Konrad
1998-10-09
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KˇKOL Dawid
1992-07-20
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KĘPA Bogdan
1992-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KĘSY Mateusz
1991-05-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KIENDZIERSKI Maciej
1993-01-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KISTER Jakub
2000-09-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KITTA Rafał
1992-07-08
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KLAPA Łukasz
1993-02-17
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KLIMEK Piotr
1998-07-22
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KLISZKA Paweł
1991-05-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KNOP Juliusz
1998-02-05
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KOBYLARZ Radosław
1994-08-18
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KOKOCIŃSKI Jakub
1996-09-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KOLAWA Michał
1992-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KOŁODZIEJSKI Mateusz
1991-06-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KOMAR Patryk
1991-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KONDRACIUK Karol
1987-01-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KONDRAT Aleksander
1994-07-26
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KONOPSKI Radosław
1991-07-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KONWA Mateusz
1995-02-24
CRS Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KOPCZYŃSKI Michał
1991-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KORTAS Mirosław
1995-01-01
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOSICKI Marcin
1995-06-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KOSIOR Michał
1995-07-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOSTRZEWSKI Mateusz
1992-01-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KOSTYRA Kamil
1989-09-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KOWALCZEWSKI Szymon
1997-10-22
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOWALCZYK Oskar
1995-10-02
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOWALCZYK Piotr
1993-10-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOWALEWSKI Jakub
1994-06-14
CRS Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KOWALSKI Piotr
1997-06-19
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KOZAK Marcin
2002-09-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KOZIARA Daniel
1996-04-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KOZIARSKI Grzegorz
1987-09-17
KU AZS Uniwersytet Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOZIK Jakub
1992-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOZIK Piotr
1997-02-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOZŁOWSKI Konrad
1997-04-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KOZŁOWSKI Mateusz
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KOZŁOWSKI Tomasz
1993-09-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KRAJEWSKI Maksymilian
1995-04-10
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KRASNOBORSKI Alan
1992-04-04
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KRASOWSKI Adam
1993-05-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KRASOWSKI Mariusz
1991-03-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KRAWCZYK Marcin
1991-10-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KRAWCZYK Mateusz
1994-11-05
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KRÓL Tomasz
1987-12-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KRUCZYK Kamil
1996-02-29
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KRZEMIŃSKI Robert
1986-06-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KRZESZEWSKI Rafał
1990-04-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KUBAT Paweł
1989-08-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KUBIAK Maciej
1991-02-17
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KUCHARSKI Michał
1992-03-30
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KUCHCZYŃSKI Marcin
1995-02-17
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KUCZEWSKI Mateusz
1993-08-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KUCZYŃSKI Łukasz
1998-01-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KUDERCZAK Tomasz
1995-03-09
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KUJAWA Tomasz
1992-01-03
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KULA Michał
1991-03-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KULMACZEWSKI Jan
1995-04-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KUPRIANOWICZ Tomasz
1990-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KURDUN Anton
1996-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KUROSZ Rafał
1990-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KU¦ Emanuel
2000-01-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KWIATKOWSKI Krzysztof
1992-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KWIATKOWSKI Marcin
1995-02-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KWIECIEŃ Paweł
1997-03-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
LASKOWSKI Wiktor
1991-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
LECH Łukasz
1994-04-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
LEMAN Damian
1991-02-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
LEMIESZ Michał
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
LENARTOWSKI Maciej
1995-12-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
LENTOWICZ Jarosław
1992-04-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
LEPIATO Maciej
1988-08-18
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
LEWANDOWSKI Krzysztof
1986-11-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
LEWANDOWSKI Michał
1988-08-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
LINCHARD Marcin
1993-03-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
LIS Piotr
1990-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
LUBIENIECKI Maciej
1993-02-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
LUBOWIECKI Dawid
1995-01-23
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
LUTY Przemysław
1992-07-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
ŁOBODA Patryk
1986-03-02
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
ŁOPATA Daniel
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
ŁOSINIECKI Kamil
1992-06-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
ŁÓJ Patryk
1991-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ŁUKASIK Adrian
1993-02-08
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
MACHAJ Szymon
1988-01-10
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
MADEJ Michał
1991-12-16
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
MAGIERA Mateusz
1993-07-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
MAJCHRZAK Paweł
1992-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
MAJEK Jakub
1991-02-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
MAJEWSKI Mateusz
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
MAJEWSKI Michał
1985-01-01
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
MAŁYCHA Daniel
1993-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
MANDZIUK Kamil
1997-01-03
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
MANTORSKI Jakub
1983-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
MARCHEL Jakub
1991-11-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
MARCHWIŃSKI Maciej
1994-04-18
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
MAREK Vincent
1998-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
MATUSZCZAK Damian
1990-11-13
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
MAZAN Bartosz
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
MICHALAK Jakub
1986-04-17
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
MICHALAK Piotr
1991-07-25
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
MICKIEWICZ Mateusz
1988-02-16
LUKS Błyskawica Czartajew
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
MICKIEWICZ Piotr
1994-09-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
MIELCAREK Bartosz
1993-06-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
MIELCZAREK Cezary
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
MIELNIK Grzegorz
1992-02-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
MIĘTKI Piotr
1991-02-17
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
MILEWSKI Paweł
1993-06-19
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
MIRA Filip
1999-07-24
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
MŁOCZKOWSKI Jakub
1997-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
MŁYNARCZYK Łukasz
1992-01-19
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MOGIELNICKI Marek
1992-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MOŁCZAN Adam
1992-05-28
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MOŁCZAN Dawid
1996-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MOSUR Bartosz
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MROCZEK Kamil
1997-04-26
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MROWIEC Gracjan
1989-08-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MROWIEC Witold
1995-06-10
UKS Sprint ZSME Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MUCHEL Mateusz
1993-05-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MUTWIL Hubert
1996-02-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MUŻDZYŃSKI Krystian
1994-03-17
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MYSIALA Bartłomiej
1996-02-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
NADARZYŃSKI Szymon
1988-12-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
NICIŃSKI Piotr
1993-01-18
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
NIESOBSKI Jacek
1991-01-01
LUKS Sokoły Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
NIKODEM Damian
1994-09-18
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
NOWACKI Maciej
1994-07-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
NOWAK Damian
1993-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
NOWAKOWSKI Mateusz
1991-01-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
NOWEK Wiktor
1992-06-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
NOWICKI Damian
1992-06-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
NOWICKI Damian
1996-09-27
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
OBŁˇKOWSKI Przemysław
1999-05-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
OLBRYCH Dominik
1995-07-12
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
OLCZYKOWSKI Krzysztof
1996-11-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
OLESIŃSKI Jakub
1995-06-15
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
OLESZKIEWICZ Paweł
1988-05-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
OPATRZYK Kamil
1993-02-21
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
OSHINYEMI Edward
1992-08-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
OSIŃSKI Marcin
1994-04-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
OSSOWSKI Mateusz
1991-01-06
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
OTTO Damian
1993-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
OWCZAREK Konrad
1987-12-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
PABICH Łukasz
1990-01-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
PADUCH Bartosz
1995-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
PAJˇK Patryk
2000-02-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
PAJOR Andrzej
1991-11-24
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
PANEK Grzegorz
1993-09-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
PASTUSZKO Marcin
1991-05-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
PASZCZUK Bartosz
1990-08-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
PASZEK Dariusz
1996-06-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
PAWELSKI Bartosz
1995-01-12
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
PAWELSKI Marcin
1993-10-30
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
PAWLAK Dominik
1997-02-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
PAWLAK Norbert
1993-03-31
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
PAWLISZAK Jakub
1999-10-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
PAWLUK Mateusz
1992-06-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
PAZDERSKI Piotr
1991-07-20
UKS Jedynka Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
PĘCAK Kamil
1995-05-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
PĘDZIŃSKI Paweł
1993-08-02
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
PIˇTEK Artur
1994-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
PIˇTKOWSKI Radomir
1993-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
PIEKARCZYK Michał
1990-02-16
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
PIEKARNIK Bartosz
1993-02-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
PIERÓG Paweł
1992-05-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
PIETRUS Michał
1994-03-12
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
PIOTROWICZ Krzysztof
1991-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
PIOTROWSKI Sebastian
1994-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
PŁAWIAK Marek
1994-04-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
PODGÓRSKI Konrad
1989-06-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
PODOBIŃSKI Arkadiusz
1997-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
PODSIADŁO Aleksander
1995-08-23
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
PODSIADŁO Kamil
1991-11-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
POKOLENKO Paweł
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
POLASIK Artur
1995-05-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
POPŁAWSKI Maciej
1992-04-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
POPOWSKI Kamil
1996-01-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
PROKOP Wojciech
1991-01-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
PRZYBYLSKI Damian
1990-02-23
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
PRZYBYLSKI Wojciech
1995-01-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
PRZYBYŁA Wiktor
1992-08-06
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
PRZYBYŁEK Bartosz
1993-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
PRZYSTALSKI Michał
1993-01-20
KL Kopernik Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
PRZYWARA Dawid
1994-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
PSZCZÓŁKA Krzysztof
1995-04-29
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
PUCZKO Paweł
1998-05-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
PYLYPCHUK Oleksandr
1996-11-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
RABOWSKI Adrian
1989-04-21
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
RADZIO Maciej
1995-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
RAJTAK Szymon
1993-07-28
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
RAK Jakub
2000-10-20
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
REJMUS Michał
1991-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
REJMUS Rafał
1995-08-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
RENTFLEJSZ Maciej
1991-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
ROCZON Przemysław
1992-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
ROMANIUK Jakub
2000-06-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
ROSIAK Michał
1986-05-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
ROSŁONIEC Krystian
1989-11-25
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
ROSZKOWSKI Daniel
1992-02-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
RUCKI Piotr
1992-09-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
RUDEK Szymon
1998-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
RUDKOWSKI Olaf
1992-07-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
RUDNICKI Jakub
1993-01-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
RUDNIK Kacper
2001-03-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
RUSINIAK Krzysztof
1987-05-31
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
RUTKOWSKI Jarosław
1991-08-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
RUTKOWSKI Olaf
1992-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
RYBUS Patryk
1995-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
RYDER Dawid
2000-03-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
RYGLEWICZ Jakub
1995-02-16
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
RY¦ Kacper
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
RZEPKA Miłosz
1986-07-01
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
SADLAK Michał
1992-03-13
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
SAKOWSKI Michał
1993-09-24
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
SALAMONOWICZ Adrian
1994-11-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
SASKA Tomasz
1982-03-27
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
SAWICKI Dawid
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
SˇCZAWA Jakub
1993-08-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
SCHOŁTUN Przemysław
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
SEMEGIN Bartosz
1994-01-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
SIEDLECKI Marek
1995-07-01
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
SIELICKI Artur
1993-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
SIEMIENKIEWICZ Mateusz
1991-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
SIERAKOWSKI Karol
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
SIERNY Robert
1991-08-20
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
SIEROCKI Radosław
1992-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
SIEWIELEC Łukasz
1994-12-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
SIUBA Jakub
1992-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
SKLEPOWICZ Patryk
1993-09-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
SKORCZ Marcin
1991-11-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
SKOTARCZAK Jakub
1992-04-30
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
SKRZYPACZ Krystian
1998-12-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
SKUBINA Paweł
1992-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
SKURKA Dariusz
1987-11-18
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
SŁABOSZ Dominik
2002-02-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
SMUS Artur
1999-04-19
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
SOBCZYK Mateusz
1999-01-12
UKS Dziewi±tka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
SOBERA Robert
1991-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
SOBIESZEK Stanisław
1995-11-30
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
SOBORA Łukasz
1978-11-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
SOKOŁOWSKI Maciej
2001-04-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
SÓJKA Kamil
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
STACHÓW Krzysztof
1993-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
STARZAK Marcin
1985-10-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
STAWIARZ Dariusz
1993-02-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
STECKA Szymon
1994-06-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
STELMASZEWSKI Tomasz
1991-09-29
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
STERNA Radosław
1996-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
STOPYRA Artur
1990-11-05
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
STRZELECKI Adam
1992-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
STYŁA Aleksander
1991-12-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
SUPROŃ Paweł
1996-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
SUSZCZYK Paweł
1991-04-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
SUSZEK Marcin
1990-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
SYCH Tomasz
1997-04-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
SYGUŁA Konrad
1995-07-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
SYPNIEWSKI Maksym
1991-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
SZCZEPANEK Konrad
1994-01-31
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
SZCZEPANIAK Daniel
1996-06-21
MUKS Jedynka Międzychód
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
SZCZĘSNY Paweł
1992-07-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
SZCZUREK Mateusz
1991-05-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
SZCZYGIEŁ Kacper
1992-02-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
SZELCZYŃSKI Damian
1994-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
SZESTAŁO Piotr
1991-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
SZKOPAŃSKI Jakub
1996-09-22
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
SZKWAREK Krzysztof
1997-05-02
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
SZMAJA Przemysław
1992-10-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
SZOFER Miłosz
1993-01-11
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
SZPACZYŃSKI Łukasz
1993-01-06
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
SZTADILÓW Michał
1990-05-03
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
SZTUCZKA Rafał
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
SZUBER Paweł
1996-06-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
SZUFREIDA Damian
1994-05-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
SZYMAJDA Marcin
1993-09-27
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SZYRSZEŃ Rafał
1991-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
¦CIRA Paweł
2002-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
¦LEBODA Piotr
1987-01-22
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
¦LED¬ Bartłomiej
1992-05-21
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
¦LIWIŃSKI Piotr
1988-01-01
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
¦WIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
¦WIERCZYNA Bartosz
1998-02-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
TABORSKI Dawid
1993-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
TALARCZYK Bartosz
1998-01-01
SP 21 Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
TARGOŃSKI Kamil
1994-12-05
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
TIETIERIN Paweł
1993-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
TOCHA Patryk
1991-04-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
TROJANOWSKI Michał
1990-02-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
TRUSZYŃSKI Karol
1994-03-19
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
TRZEBOŃSKI Mateusz
1996-01-15
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
TWARDOWSKI Adrian
1990-04-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
TYCZKA Damian
1992-05-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
TYMA Kamil
1991-03-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
URBAN Tomasz
1993-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
UWIJAŁA Krzysztof
1990-11-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
VARANOVICH Pavel
1994-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
WACŁAWIAK Michał
1992-01-09
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
WALASZCZYK Marcin
1987-04-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
WALĘCKI Wiktor
1997-07-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
WALKOWIAK Paweł
1992-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
WALKOWSKI Damian
1990-02-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
WASILUK Piotr
1991-06-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
WATOŁA Maciej
1991-02-19
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
WAWRZYNIAK Paweł
1995-05-04
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
WEISER Grzegorz
1992-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
WELCZ Marcin
1993-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
WERSTLER Stanisław
1993-04-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
WIˇCEK Mateusz
1994-09-11
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
WICHER Tomasz
1997-11-29
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
WIECZOREK Kamil
1991-07-08
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
WIECZOREK Piotr
1988-06-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
WIERZBICKI Bartłomiej
1994-08-25
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
WIERZBIŃSKI Bartosz
1995-01-29
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
WIĘCŁAW Kacper
1996-05-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
WILCZYŃSKI Mateusz
1992-05-08
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
WILK Mateusz
1991-04-28
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
WI¦LICKI Maciej
1996-11-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
WI¦NIEWSKI Jacek
1991-01-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
WI¦NIEWSKI Karol
2001-06-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
WITKOWSKI Piotr
1996-10-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
WOJCIECHOWSKI Szymon
1992-01-31
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
WOJDYŁA Karol
1992-09-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
WOJNO Arkadiusz
1990-06-27
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
WOJTAS Sebastian patryk
1993-02-12
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
WOJTU¦ Krzysztof
1993-02-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
WOJTYSIAK Bartosz
2002-09-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
WOLANKIEWICZ Igor
1998-10-21
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
WOLAŃCZYK Rafał
1993-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
WO¬NIAK Adam
1987-01-01
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
WO¬NIKIEWICZ Tobiasz
2000-11-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
WOŻNIAK Marcin
1996-02-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
WÓJCIK Tomasz
2000-10-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
WRÓBEL Łukasz
1992-04-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
WRÓBLEWSKI Kamil
1992-04-27
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
WRÓBLEWSKI Michał
1993-01-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
ZALISZ Arkadiusz
1994-01-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
ZALWERT Maciej
1991-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
ZAMBROWSKI Michał
1993-09-18
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
ZAMBRZYCKI Patryk
1993-11-09
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
ZAPERTY Jacek
1997-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
ZDUNEK Konrad
1996-02-26
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
ZGODZIŃSKI Marcin
1992-04-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
ZIELIŃSKI Igor
1991-04-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
ZIEMBA Robert
1996-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
ZIÓŁKOWSKI Konrad
1996-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
ZIUŁCZYK Patryk
1992-08-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
ŻEBROWSKI Patryk
1995-06-18
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
ŻOŁDOWICZ Marcin
1993-11-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
ŻUREK Mateusz
1993-10-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
ŻUROWSKI Bartosz
1992-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
ŻYŁA Tobiasz
1992-10-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik