DĄBROWSKA Martyna
1994-04-05
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABŁAŻEWICZ Karolina 1995-02-19 UKS Czwórka Białystok POD
2 ADAMCZYK Dominika 1995-08-11 MKL Toruń KPO
3 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
4 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BARAN Agata 1995-06-02 AZS UMCS Lublin LBE
7 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
9 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
10 BEDNAREK Ewelina 1993-03-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
11 BOCIAN Dominika 1995-09-19 UKS Przełaj Żerków WLP
12 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
13 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
14 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BRZOZOWSKA Agnieszka 1995-01-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
17 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
18 CEBULSKA Matylda 2001-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
19 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHMUR Magdalena 1993-09-27 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
22 CHRZANOWSKA Magdalena 1992-11-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
23 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
24 CIERŻNIAK Malwina 1995-05-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
25 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
26 CITKOWSKA Aleksandra 1993-01-01 niest. Białystok POD
27 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
28 CZARNATA Marcelina 1994-01-01 ULKS Tychowo ZPO
29 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
30 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
31 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
32 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
34 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
35 DRYJA Ewelina 1993-07-04 KKL Kielce SWK
36 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
37 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
38 DWORAKOWSKA Natalia 1991-05-02 KS Podlasie Białystok POD
39 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
40 DZIEŻYK Ewelina 1993-02-12 KS Podlasie Białystok POD
41 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
42 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
44 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
45 GAŁKA Magdalena 1994-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
46 GARSTKA Weronika 1994-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
47 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
48 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
49 GĄSKA Karolina 1995-12-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
50 GEISLER Katarzyna 1994-07-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
51 GELIŃSKA Natalia 1995-11-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
53 GLUCHOWSKA Katarzyna 1994-01-01 niest. Szczecin ZPO
54 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
56 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
57 GÓRALSKA Anna 1996-07-10 KL Wałcz ZPO
58 GRABOWSKA Ewelina 1993-12-06 KS Podlasie Białystok POD
59 GROMEK Aneta 1993-01-01 MKS Olimp Łobez ZPO
60 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
61 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
62 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
63 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
64 GUTOWSKA Iwona 1995-05-23 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
65 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
66 HORDEJUK Marta 1995-10-11 KL Bałtyk Koszalin ZPO
67 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
68 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
69 JAGIEŁŁO Anna 1994-07-07 UKS Barnim Goleniów ZPO
70 JANAS Ilona 1990-07-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
71 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
72 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
73 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
74 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
75 JAS Ewa 1993-03-28 KL Bałtyk Koszalin ZPO
76 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
77 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
78 JUNAK Magdalena 1998-06-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KACZMAREK Jagoda 1994-06-27 MKS Baszta Szamotuły WLP
80 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
82 KALINICZENKO Anastasiya 1994-03-18 OSOT Szczecin ZPO
83 KALINOWSKA Zuzanna 1993-06-04 MKL Toruń KPO
84 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
86 KARCZ Liwia 1997-07-27 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
87 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
89 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
90 KASYK Anna 1993-01-16 MKL Szczecin ZPO
91 KAŹMIERCZAK Oktawia 1996-06-06 UKS Copernicus Żabów ZPO
92 KECLER Aleksandra 1997-09-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
93 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
94 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
95 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KOŁAKOWSKA Dominika 1993-01-01 Gimnazjum Dziwnów ZPO
97 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
98 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
99 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
100 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
101 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
102 KORPIK Julita 1994-01-21 UKS Olimp Duszniki WLP
103 KOSTKA Martyna 1996-09-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
104 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
105 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
106 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
107 KOZAK Aleksandra 1994-04-16 MMKS Gdańsk POM
108 KRASZEWSKA Natalia 1998-01-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
110 KUBACKA Dominika 1993-09-11 MKS Junior Złocieniec ZPO
111 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 KUCHARSKA Małgorzata Maria 1998-08-15 UKS Technik Augustów POD
113 KUTA Bianka 1994-07-27 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
114 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
115 LEWANDOWSKA Klaudia 1996-11-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
116 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
117 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 LIPSKA Agnieszka 1995-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
119 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
120 LIS Martyna 1994-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ
121 LORENC Monika 1994-04-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
122 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
123 ŁAWRENIN Anna 1997-01-03 UKS 55 Łódź LDZ
124 ŁOWKIET Ewelina 1995-01-01 niest. Szczecin ZPO
125 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
126 ŁUGOWSKA Patrycja 1995-07-20 UKS MOSiR Działdowo WMZ
127 MACIEJEWSKA Natalia 1994-01-13 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
128 MAJEWSKA Klaudia 1995-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
129 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
130 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 MUKL Brodnica KPO
132 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
133 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
134 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
135 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
136 MATUSZAK Martyna 1995-02-04 LUKS Orkan Września WLP
137 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
138 MICHALSKA Jagoda 1994-03-26 KS Gwardia Piła WLP
139 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
140 MILANIUK Monika 1995-05-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
141 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
142 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
143 MODRZEJEWSKA Ewelina 1985-05-16 MKL Szczecin ZPO
144 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
145 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
146 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
147 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
148 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 MURAWSKA Marta 1995-06-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
150 NAUMCZYK Agnieszka 1994-03-27 ZLKL Zielona Góra LBU
151 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
152 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 NOWAK Natalia 1994-09-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
154 OKONOWSKA Kamila 1995-06-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
155 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
156 ORŁOWSKA Magdalena 1994-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
157 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
158 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
159 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 PARZUCHOWSKA Patrycja 1993-02-27 ULKS Tychowo ZPO
162 PELC Joanna 1995-01-01 LKS Olimpic Szczecin ZPO
163 PIECYK Katarzyna 1995-02-06 UKS Czwórka Białystok POD
164 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
165 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
167 POCIEJ Aleksandra 1995-12-16 MKS Kusy Szczecin ZPO
168 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
169 PODLASZCZAK Weronika 1995-06-23 MKL Szczecin ZPO
170 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
171 POŁCZYŃSKA Patrycja 1994-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
172 POŁUSZAŃCZYK Katarzyna 1995-01-01 VI LO Białystok POD
173 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
174 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
176 PRZEPŁATA Weronika 1996-02-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
177 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
178 PUCZYŁOWSKA Emilia 1995-05-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
179 ROMEJ Aleksandra 1996-04-01 ŁKB Trucht Łobez ZPO
180 ROSA Jagoda 1994-01-01 niest. Szczecin ZPO
181 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Młodzik Warszawa MAZ
182 RUTKOWSKA Martyna 1992-03-24 KS Podlasie Białystok POD
183 RZEPCZYK Anna 1994-04-07 MKS Sambor Tczew POM
184 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 UKS 55 Łódź LDZ
185 SIEKIERZYCKA Sara 1995-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
186 SIENKIEWICZ Aleksandra 1997-11-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
187 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
188 SIKORA Natalia 1994-06-15 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
189 SINIKIEWICZ Iga 1998-02-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
190 SIOŁA Marcelina 1996-11-29 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
191 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
192 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
193 SMAKOWSKA Magdalena 1994-08-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
194 SOCHAJ Anna 1995-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
195 SOKOŁOWSKA Eliza 1995-06-03 KS Podlasie Białystok POD
196 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
198 STAŚKIEWICZ Katarzyna 1994-11-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
199 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 STRZELECKA Malwina 1994-01-01 UKL Ósemka Police ZPO
201 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
202 SWARCEWICZ Kinga 1996-06-14 GULKS Barwice ZPO
203 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
204 SZEWCZYK Natalia 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
205 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
206 SZUMIŃSKA Weronika 1992-07-28 LLKS Pomorze Stargard ZPO
207 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
208 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
209 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
210 SZYMAŃSKA Magda 1995-01-21 LKS Olimpic Szczecin ZPO
211 ŚLĘZAK Natalia 1995-05-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
212 ŚLIWKA Sylwia 1993-01-01 Gimnazjum Mrzeżyno ZPO
213 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
214 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
215 TEKLIŃSKA Ewa 1994-12-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
216 TKACZYK Marzena 1995-01-01 niest. Szczecin ZPO
217 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
218 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
219 WASYLUK Aleksandra 1995-01-01 niest. Szczecin ZPO
220 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
221 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
222 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
223 WIEKIERA Monika 1994-10-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
224 WIEROŻĘBSKA Magdalena 1998-04-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
225 WILK Martyna 1994-08-14 RKS Łódź LDZ
226 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
227 WINKIEWICZ Justyna 1993-09-07 KS Podlasie Białystok POD
228 WIŚNIEWSKA Paulina 1994-11-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
229 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
230 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
231 WOJTASIK Magdalena 1994-03-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
232 WOJTKIEWICZ Oliwia 1995-01-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
233 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
234 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
235 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
236 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
237 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
238 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
239 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
240 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
241 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
242 WYSOCKA Marzena 1995-06-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
243 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
245 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
246 ZALEWSKA Martyna 1994-02-03 MKL Toruń KPO
247 ZAMOJSKA Klaudia 1995-04-10 KS Podlasie Białystok POD
248 ZAPOLSKA Gabriela 1994-01-01 niest. Szczecin ZPO
249 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
250 ŻALIKOWSKA Małgorzata 1996-07-06 MKS Juvenia Białystok POD
251 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
252 ŻELIŃSKA Gabriela 1996-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
253 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35982990264893sekund