JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 1994-01-01 niest. Białystok POD
2 ADAMSKI Rafał 1993-01-01 niest. Białystok POD
3 AFANASJEW Piotr 1991-05-02 PKS Gwardia Szczytno WMZ
4 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
5 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
6 BACH Przemysław 1997-06-20 KS Podlasie Białystok POD
7 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BANDZAREWICZ Paweł 1993-12-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BAŃKA Mateusz 1993-09-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
12 BARANOW Łukasz 1992-02-19 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
14 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BIBUŁOWICZ Paweł 1990-06-11 MKS Juvenia Białystok POD
17 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
18 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
19 BILIŃSKI Andrzej 1993-01-01 niest. Białystok POD
20 BIRBACH Rafał 1992-02-25 MLKS Ostróda WMZ
21 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
22 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
23 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 BORYS Robert 1994-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 BUBA Przemysław 1994-03-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
29 BUCZEK Sylwester 1993-04-11 KS Agros Zamość LBE
30 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
31 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 BUJNIUK Andrzej 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 CHODOROWSKI Tomasz 1992-03-30 MKS Juvenia Białystok POD
34 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
35 CHOJNOWSKI Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
36 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
37 CHYLIŃSKI Daniel 1990-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
40 CIECIERSKI Damian 1994-02-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
42 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
43 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
44 CZECH Mateusz 1993-01-01 niest. Białystok POD
45 CZEREMCHA Przemysław 1993-02-08 UKS Czwórka Białystok POD
46 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
47 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
48 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
49 ĆWIKŁOWSKI Paweł 1992-12-02 niest. Białystok POD
50 DANILCZUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
51 DARASZKIEWICZ Dawid 1994-08-29 UKS Technik Augustów POD
52 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
55 DĘBY Dawid 1993-01-01 niest. Białystok POD
56 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
57 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
58 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
59 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
60 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
61 DZIENIS Paweł 1993-11-23 UKS Technik Augustów POD
62 DZIKI Paweł 1994-09-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
63 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
64 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
65 FIT Kamil 1992-01-01 niest. Białystok POD
66 FLAK Michał 1992-01-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 FLORCZYŃSKI Łukasz 1996-06-25 SKS Sokół Malbork POM
68 GACMAN Piotr 1991-08-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
69 GALBARCZYK Daniel 1994-07-07 RLTL ZTE Radom MAZ
70 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
72 GAWRYSIAK Mateusz 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
73 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
74 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 GĘŚLICKI Łukasz 1996-12-31 niest. Białystok POD
76 GIMINSKI Bartłomiej 1995-10-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
77 GŁOWACKI Karol 1994-05-15 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
80 GRODZKI Marcin 1993-07-31 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
81 GRZEŚ Dariusz 1994-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
82 GUBA Adrian 1993-01-22 OKS Start Otwock MAZ
83 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
84 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
86 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
87 HRYSZKO Paweł 1994-08-26 MKS Juvenia Białystok POD
88 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 IWICKI Artur 1991-03-25 MKL Toruń KPO
90 JABŁONOWSKI Patryk 1992-03-30 MKS Juvenia Białystok POD
91 JABŁOŃSKI Bolesław 1993-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
92 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
93 JAMIOŁKOWSKI Piotr 1992-01-01 niest. Białystok POD
94 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
95 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
96 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
97 JASIŃSKI Mateusz 1991-08-16 OKS Start Otwock MAZ
98 JAWORSKI Michał 1995-10-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
99 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
100 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
101 JURZYK Maciej 1994-06-25 MKS Pogoń Siedlce MAZ
102 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
103 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
104 KAJETANEK Piotr 1995-06-30 MLKS Ostróda WMZ
105 KALISZ Adam 1994-03-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
106 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
108 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
109 KARASIEWICZ Wojciech 1992-07-01 UKS Impuls Warszawa MAZ
110 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
111 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
112 KAWECKI Kasjan 1996-09-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
113 KAZIMIERCZAK Damian 1996-01-01 TL Białowieża POD
114 KAŹMIERCZAK Mateusz 1993-08-12 LLKS Osowa Sień LBU
115 KLEPACZ Krystian 1994-01-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
117 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
118 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
119 KOCHANOWSKI Michał 1993-01-14 MKS Start Lublin LBE
120 KOĆ Piotr 1997-02-26 MKS Pogoń Siedlce MAZ
121 KOŁCZ Dawid 1991-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
122 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
123 KONDRACKI Marcin 1994-03-08 KS Podlasie Białystok POD
124 KORZENIEWSKI Mateusz 1992-03-25 KS Podlasie Białystok POD
125 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
126 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
128 KOWALSKI Marcin 1993-04-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
129 KOZIEŁ Michał 1992-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
130 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
132 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
133 KROPIEWNICKI Sebastian 1992-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
135 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
136 KRZOSEK Damian 1995-04-26 RLTL ZTE Radom MAZ
137 KSIĄŻEK Adam 1993-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
138 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
139 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
140 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
141 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 KULESZA Artur 1994-01-08 KS Podlasie Białystok POD
143 KULIK Grzegorz 1993-09-25 KS Agros Zamość LBE
144 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
145 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
146 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
147 KWAPICH Piotr 1992-04-24 LLKS Gubin LBU
148 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
149 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
151 LENCZEWSKI Łukasz 1994-07-07 KS Podlasie Białystok POD
152 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
153 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
154 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
155 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
156 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
157 ŁEMPICKI Radosław 1994-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
159 ŁUGOWSKI Patryk 1995-01-04 MLKS Ostróda WMZ
160 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
162 MAKARUK Marcin 1995-12-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
163 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
164 MALCZYK Maciej 1994-04-02 KS Podlasie Białystok POD
165 MARCZYŃSKI Paweł 1993-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
166 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
167 MATEJUK Piotr 1994-01-21 MKS Start Lublin LBE
168 MATNER Paweł 1991-11-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 MATURZYŃSKI Tomasz 1994-06-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
170 MAZUR Daniel 1995-09-18 OKS Start Otwock MAZ
171 MAZUR Paweł 1996-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
172 MAZUR Piotr 1995-02-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
173 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
174 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 MICHOWSKI Łukasz 1997-07-29 KS Agros Zamość LBE
176 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
177 MISA Bartłomiej 1993-02-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
178 MISJAN Rafał 1993-07-17 KS Team Baryła Gorzów LBU
179 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
180 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
181 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
182 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 MYSERA Emil 1993-09-01 MLKL Płock MAZ
184 NIEBRZYDOWSKI Michał 1992-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
185 NIECKARZ Aleksander 1998-05-08 SKS Sokół Malbork POM
186 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
187 NIEŚCIOR Paweł 1993-02-07 LKS Znicz Biłgoraj LBE
188 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
189 NIŹNIK Daniel 1995-04-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
190 NORDWING Rafał 1988-07-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
192 NOWAKOWSKI Wojciech 1994-02-28 LKS Lubusz Słubice LBU
193 OKUŁA Damian 1994-08-07 MKS Juvenia Białystok POD
194 OLECHOWSKI Konrad 1993-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 OLSZEWSKI Kamil 1992-04-15 MUKL Brodnica KPO
196 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
197 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
198 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
199 OWCARZ Tomasz 1994-08-31 UKS Technik Augustów POD
200 PAWŁOWSKI Tomasz 1995-03-14 KS Podlasie Białystok POD
201 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 PĘSZYŃSKI Łukasz 1994-01-16 MUKS Płock MAZ
203 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
204 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
205 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
206 PIOTROWSKI Adrian 1991-03-18 KS Podlasie Białystok POD
207 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 PIWOWAR Stanisław 1993-12-16 ULKS Technik Trzcinica PDK
209 PLESKOWICZ Łukasz 1993-09-17 KS Podlasie Białystok POD
210 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
211 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
213 POLAKOWSKI Paweł 1995-10-12 OKLA Ostrołęka MAZ
214 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
215 PRUSZKOWSKI Grzegorz 1993-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
216 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
217 PUKOWSKI Paweł 1995-05-10 STS Skarżysko-Kamienna SWK
218 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
219 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
220 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
221 RAFAŁKO Krzysztof 1995-01-01 VI LO Białystok POD
222 RĄCZKA Mateusz 1994-02-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
223 REJMER Łukasz 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
224 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
225 ROGALA Patryk 1993-02-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
226 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
227 ROGOWSKI Zbigniew 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
229 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
230 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
231 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
232 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
233 RUSINIAK Rafał 1993-02-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
234 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
235 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
236 SACHARCZUK Piotr 1994-04-04 KS Podlasie Białystok POD
237 SAMEŁKO Łukasz 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
238 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
239 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
240 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
241 SĘDŁAK Rafał 1993-04-04 LKS Stal Mielec PDK
242 SIELIWONIUK Rafał 1991-03-01 MKS Juvenia Białystok POD
243 SIENKIEWICZ Sebastian 1995-02-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
244 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
245 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
246 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
247 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
248 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
249 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
250 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
251 STĘPNIAK Mateusz 1996-01-25 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
252 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 STRUCK Adam 1990-04-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
254 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
255 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
256 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
257 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
258 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
259 SUPIŃSKI Grzegorz 1996-01-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
260 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
261 SZAŁECKI Dariusz 1992-11-04 MUKS Płock MAZ
262 SZEWCZYK Jan 1991-06-21 KS Agros Zamość LBE
263 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
264 SZULC Kacper 1997-01-12 UKS Wiking Rychnowy POM
265 SZUSTOWICZ Krystian 1989-01-21 AZS UMCS Lublin LBE
266 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 KS Podlasie Białystok POD
267 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
268 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
269 ŚWITAŁA Kacper 1993-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
270 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
271 TOMCZUK Damian 1994-02-13 KS Podlasie Białystok POD
272 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
273 TRUSZKOWSKI Łukasz 1988-04-26 KS Podlasie Białystok POD
274 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
275 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
276 WALCZYK Michał 1994-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
277 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
278 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
279 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
280 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
281 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
282 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
283 WĄSOWSKI Jakub 1997-01-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
284 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
285 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
286 WIĘCKOWSKI Mateusz 1989-02-27 MUKS Płock MAZ
287 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
288 WISZNIEWSKI Bartosz 1993-01-01 niest. Białystok POD
289 WIŚNIEWSKI Jakub 1977-11-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
290 WITKOWSKI Mateusz 1998-07-18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
291 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
292 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
293 WOLWARK Rafał 1990-01-01 niest. Białystok POD
294 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
295 WRONOWSKI Rafał 1986-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
296 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
297 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
298 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
299 WYSZOMIERSKI Damian 1996-07-30 KS Podlasie Białystok POD
300 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
301 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
302 ZACZEK Adam 1992-02-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
303 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
304 ZALEWSKI Mateusz 1993-06-20 OKLA Ostrołęka MAZ
305 ZALEWSKI Paweł 1993-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
306 ZASADA Tomasz 1994-09-22 MLKL Płock MAZ
307 ZAWADZKI Mariusz 1991-06-16 MUKL Brodnica KPO
308 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
309 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
310 ZYSKOWSKI Kamil 1994-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.9638991355896sekund