WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSIEJCZUK Łukasz 1995-08-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
3 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
4 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
5 BABYNKO Karol 1994-09-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BADUREK Maciej 1988-10-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
10 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BANASZKIEWICZ Jakub 1996-02-22 LKS Vectra Włocławek KPO
12 BANDZAREWICZ Paweł 1993-12-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 BARANOWSKI Michał 1998-03-04 MKS Unia Hrubieszów LBE
14 BARON Kamil 1997-05-15 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
15 BARTOSIŃSKI Wojciech 1992-09-30 LKS Olimpic Szczecin ZPO
16 BAWIRSZ Jakub 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 BĄCZEK Jakub 1997-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
18 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
19 BELGRAU Szymon 1994-12-16 OŚ AZS Poznań WLP
20 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
22 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
23 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
24 BIMKIEWICZ Jarosław 1993-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
25 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BOLEK Daniel 1992-04-03 ULKS Technik Trzcinica PDK
27 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
28 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
29 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
30 BORUCKI Łukasz 1991-05-13 KS Agros Zamość LBE
31 BORYS Robert 1994-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 BRATKOWSKI Marek 1994-07-18 LKS Lubusz Słubice LBU
33 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
34 BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
36 BUBA Przemysław 1994-03-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
38 BUCZEK Sylwester 1993-04-11 KS Agros Zamość LBE
39 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
40 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
41 BZOWY Patryk 1995-07-07 UKS Przełaj Żerków WLP
42 CELAK Mateusz 1996-01-10 MKL Szczecin ZPO
43 CHABKO Paweł 1995-02-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
44 CHMIELEWSKI Mirosław 1992-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
45 CHMIELIŃSKI Mateusz 1995-05-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 CHOIŃSKI Karol 1993-01-01 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
47 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 CHOJNOWSKI Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
49 CHOJNOWSKI Michał 1994-01-01 UKS Technik Augustów POD
50 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
51 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
52 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
53 CIARKOWSKI Michał 1994-01-02 MUKS Płock MAZ
54 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
55 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
56 COPIK Bartłomiej 1995-09-20 GKS Piast Gliwice SLK
57 CYBULSKI Jacek 1992-07-26 niest. Warszawa MAZ
58 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
59 CZAPIEWSKI Konrad 1997-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
60 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 CZEREMCHA Przemysław 1993-02-08 UKS Czwórka Białystok POD
62 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
63 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
64 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
65 CZUPAŁA Martin 1994-11-09 UKS Olimpia Zabrze SLK
66 CZYŻ Michał 1991-12-30 MLKS Sparta Złotów WLP
67 DALECKI Mateusz 1996-01-16 LKS Lubusz Słubice LBU
68 DANILCZUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
69 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
70 DARASZKIEWICZ Dawid 1994-08-29 UKS Technik Augustów POD
71 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
72 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
75 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
77 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
78 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
79 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 DOLINA Daniel 1996-03-27 LKS Znicz Biłgoraj LBE
81 DOLINA Dariusz 1997-02-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
82 DOMAGAŁA Daniel 1999-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
83 DOMAGAŁA Patryk 1997-04-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
84 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
86 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
87 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
88 DYRLAGA Tomasz 1990-11-09 TS AKS Chorzów SLK
89 DZIAŁOSZEK Dawid 1996-07-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
90 DZIENIS Paweł 1993-11-23 UKS Technik Augustów POD
91 DZIEWICKI Kacper 1993-09-02 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
92 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
93 ERLICH Piotr 1996-05-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
94 EWERTOWSKI Damian 1996-05-15 MLKS Ostróda WMZ
95 FALKNER Konrad 1995-01-01 niest. Białystok POD
96 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
97 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
98 FLORCZYŃSKI Łukasz 1996-06-25 SKS Sokół Malbork POM
99 FLOREK Łukasz 1994-09-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
100 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
101 FRANKOWSKI Mateusz 1995-04-02 SSMKS Parasol Wrocław DOL
102 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
103 FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 KS Team run Gdańsk POM
104 FRYDRYKIEWICZ Oskar 1994-02-04 MKL Szczecin ZPO
105 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
106 GALICIA PEREZ Arnold 1993-03-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
107 GAŁĄZKA Marcin 1989-07-13 GKS Wilga Garwolin MAZ
108 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
109 GARSKI Dawid 1995-08-04 MLKS Baszta Bytów POM
110 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
111 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
112 GĄSIORSKI Michał 1988-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 GIL Waldemar 1994-02-17 UKS Czapla Białe Błota KPO
114 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
115 GOŁĄB Łukasz 1996-02-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
116 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
117 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
119 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
120 GÓRSKI Miłosz 1994-01-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
121 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
122 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
123 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
124 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 GROCH Paweł 1996-03-12 KS Agros Zamość LBE
126 GRODZKI Dawid 1996-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
127 GRODZKI Marcin 1993-07-31 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
128 GRUNWALD Daniel 1994-01-01 UKS Granatowa Trójka Ełk WMZ
129 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
130 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
131 GRZYWIŃSKI Wojciech 1994-09-16 LKS Zantyr Sztum POM
132 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 GUZOWSKI Dariusz 1969-07-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
134 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
135 HACZKUR Cezary 1997-11-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
136 HADRYŚ Dawid 1997-08-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
137 HALCZAK Szymon 1994-06-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
138 HAŁAS VEL ŁAGODA Kamil 1994-07-07 MKS Agros Chełm LBE
139 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
140 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
141 HERING Mateusz 1991-03-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
142 HERMAN Artur 1992-01-23 LUKS Żórawina DOL
143 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
144 HRYSZKO Paweł 1994-08-26 MKS Juvenia Białystok POD
145 ILCZUK Mikołaj 1996-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
146 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 IWANICZ Rafał 1996-06-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
148 JABŁOŃSKI Bolesław 1993-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
149 JACHYM Tomasz 1993-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
150 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
151 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
152 JAMROZ Michał 1997-02-21 LKS Znicz Biłgoraj LBE
153 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
154 JANOTA Jan 1987-03-11 TS AKS Chorzów SLK
155 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
156 JANUSZEK Artur 1994-07-15 LKS Kłos Olkusz MLP
157 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
158 JARANOWSKI Andrzej 1993-09-02 MUKL Brodnica KPO
159 JASTRZĘBSKI Damian 1994-09-07 SKB Kraśnik LBE
160 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 SKB Kraśnik LBE
161 JASZCZUR Mateusz 1994-06-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
162 JAWOROWSKI Rafał 1993-07-29 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
163 JAŹWIECKI Stanisław 1995-12-25 KB Krościenko Wyżne PDK
164 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
165 JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1998-03-28 PTT Delta Płock MAZ
166 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
167 JURZYK Maciej 1994-06-25 MKS Pogoń Siedlce MAZ
168 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
169 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
170 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
171 KACZMARSKI Mateusz 1994-12-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 KACZMARYN Kamil 1994-01-01 niest. Białystok POD
173 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
174 KAJETANEK Piotr 1995-06-30 MLKS Ostróda WMZ
175 KALASZCZYŃSKI Łukasz 1984-01-01 niest. Warszawa MAZ
176 KALISZ Adam 1994-03-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
177 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
178 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
179 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
180 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
181 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
182 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
183 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
184 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
185 KAWECKI Kasjan 1996-09-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
186 KAŹMIERCZAK Mateusz 1993-08-12 LLKS Osowa Sień LBU
187 KĄS Kajetan 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
189 KĘDZIORSKI Krystian 1995-07-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
190 KICZUŁA Konrad 1995-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
191 KILP Karl Konstantin 2001-08-30 KS Parkiet Hajnówka POD
192 KINASZ Jerzy 1994-01-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
194 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
195 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
196 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
197 KLOCEK Wacław 1993-12-08 MKS Start Lublin LBE
198 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 KNAP Szczepan 1995-07-11 KS Agros Zamość LBE
200 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
201 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
202 KONIECZEK Dawid 1993-06-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
203 KONOPSKI Kacper 1995-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
204 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
205 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
206 KORZENIEWSKI Mateusz 1992-03-25 KS Podlasie Białystok POD
207 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
209 KOSTERA Krzysztof 1993-04-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
210 KOSTRZEWA Filip 2000-03-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
211 KOT Aleksander 1994-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
212 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
213 KOTYLA Szymon 1992-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
215 KOWALSKI Sebastian 1994-01-11 KKL Kielce SWK
216 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
217 KOZDRA Krzysztof 1995-04-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
218 KRAJEWSKI Andrzej 1994-08-22 LUKS Wieża Postomino ZPO
219 KRAMAR Lubomir 1998-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
220 KRAUS Krzysztof 1994-05-02 MKS Olimp Łobez ZPO
221 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
222 KRAWCZYK Łukasz 1997-02-17 RLTL ZTE Radom MAZ
223 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
224 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
225 KRÓLIKOWSKI Marcin 1994-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
226 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
227 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
228 KRZEŚNIAK Mikołaj 1998-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
229 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
230 KUBACZYK Marcin 1997-01-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
231 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 KUBIEC Tomasz 1995-03-07 KS Podlasie Białystok POD
234 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
235 KULIK Grzegorz 1993-09-25 KS Agros Zamość LBE
236 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
238 KUMOLKA Michał 1994-07-29 UKS Achilles Leszno WLP
239 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
240 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
241 KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
242 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
243 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
244 KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 LLKS Osowa Sień LBU
245 LABUDDA Andrzej 1985-06-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
246 LACHOWSKI Patryk 1995-11-03 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
247 LASZCZOWSKI Dawid 1995-07-30 LLKS Osowa Sień LBU
248 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
249 LECHWAR Zbigniew 1997-03-18 ULKS Technik Trzcinica PDK
250 LENCZEWSKI Łukasz 1994-07-07 KS Podlasie Białystok POD
251 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
252 LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 LKB Rudnik SWK
253 LEŚNIEWSKI Łukasz 1996-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
254 LEWANDOWSKI Rafał 1994-07-11 MLKS Ostróda WMZ
255 LINKA Kamil 1995-02-02 KS Gwardia Piła WLP
256 LIPIŃSKI Bartosz 1995-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
257 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
258 LUBAŚ Tomasz 1994-03-11 MLKS Sokół Lubin DOL
259 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
260 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
261 ŁAPSZO Tomasz 1996-09-15 KS Podlasie Białystok POD
262 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
263 ŁEMPICKI Radosław 1994-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
264 ŁĘGOWSKI Robert 1996-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
265 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
266 ŁOZA Dawid 1998-07-13 MKS Unia Hrubieszów LBE
267 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
268 MACJON Marcin 1992-07-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
269 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
270 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 1991-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
271 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
272 MAKAREWICZ Mateusz 1992-08-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
273 MAKARUK Marcin 1995-12-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
274 MAKIŁA Mikołaj 1994-01-12 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
275 MALCZYK Maciej 1994-04-02 KS Podlasie Białystok POD
276 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
277 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
278 MALINOWSKI Damian 1993-01-01 niest. Białystok POD
279 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
280 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
281 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
283 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
284 MARON Maciej 1995-10-27 UKS G-8 Bielany MAZ
285 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
286 MATURZYŃSKI Tomasz 1994-06-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
287 MATUSZCZAK Rafał 1994-07-13 LLKS Osowa Sień LBU
288 MAZERSKI Bartosz 1976-11-30 LKS Zantyr Sztum POM
289 MAZUR Daniel 1995-09-18 OKS Start Otwock MAZ
290 MIANOWICZ Łukasz 1989-12-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
291 MICHOWSKI Łukasz 1997-07-29 KS Agros Zamość LBE
292 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
293 MIKOŁAJCZAK Piotr 1996-03-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
294 MIKOŁAJEWSKI Michał 1996-12-20 LUKS Boguszyce LDZ
295 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
296 MISIUREK Krzysztof 1988-09-20 KS Wisła Puławy LBE
297 MŁODZIANOWSKI Bartłomiej 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
298 MŁYNARCZYK Paweł 2000-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
299 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
300 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
301 MOCEK Daniel 1996-02-14 KS Maków Biega MAZ
302 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
303 MOLEK Dariusz 1994-05-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
304 MOMOT Patryk 1994-08-20 KS Agros Zamość LBE
305 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
306 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
307 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
308 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
309 MUCHA Piotr 1995-07-15 LKS Lubusz Słubice LBU
310 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
311 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
312 NACHMAN Dawid 1995-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
313 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
314 NIECIECKI Rafał 1995-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
315 NIECKARZ Aleksander 1998-05-08 SKS Sokół Malbork POM
316 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
317 NIEWIADOMSKI Igor 1994-08-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
318 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
319 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
320 NOWAK Dawid 1994-05-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
321 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
322 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
323 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
324 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
325 NOWICKI Marcin 1997-03-08 UKS Achilles Leszno WLP
326 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OŚ AZS Poznań WLP
327 NOWICKI Wojciech 1991-11-20 UKS Technik Augustów POD
328 OKUŁA Damian 1994-08-07 MKS Juvenia Białystok POD
329 OLECHOWSKI Konrad 1993-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
330 OLEJARCZYK Henryk 1993-02-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
331 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
332 OLESIŃSKI Marcin 1999-07-01 GKS Piast Gliwice SLK
333 OLSZAK Tobiasz 1996-02-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
334 OLSZEWSKI Sebastian 1996-01-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
335 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
336 OSEŁKA Przemysław 1995-07-06 niest. Warszawa MAZ
337 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
338 OSSOWSKI Jakub 1992-08-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
339 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
340 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
341 OWCARZ Tomasz 1994-08-31 UKS Technik Augustów POD
342 OWOCKI Emil 1996-03-16 MKS Durasan Płońsk MAZ
343 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
344 OZGA Przemysław 1996-12-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
345 PAJĄK Bartłomiej 1989-11-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
346 PALACZ Jakub 1996-03-27 PLKS Gwda Piła WLP
347 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
348 PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 KS Podlasie Białystok POD
349 PASIK Łukasz 1995-06-01 MLKS Ostróda WMZ
350 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
351 PAWLAK Bartosz 1990-01-01 niest. Warszawa MAZ
352 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
353 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
354 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
355 PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 UKS Sokół Żmigród DOL
356 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
357 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
358 PILICHOWSKI Daniel 1996-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
359 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
360 PIOTROWSKI Adrian 1991-03-18 KS Podlasie Białystok POD
361 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
362 PIOTROWSKI Mateusz 1991-09-16 MLKS Ostróda WMZ
363 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
364 PIWOWAR Stanisław 1993-12-16 ULKS Technik Trzcinica PDK
365 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
366 PLESKOWICZ Łukasz 1993-09-17 KS Podlasie Białystok POD
367 POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
368 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
369 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
370 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
371 POKROP Hubert 1985-11-02 WKS Grunwald Poznań WLP
372 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
373 POLAKOWSKI Paweł 1995-10-12 OKLA Ostrołęka MAZ
374 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
375 POTERAJ Piotr 1993-01-01 niest. Białystok POD
376 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
377 POTRZUSKI Kamil 1987-05-11 niest. Warszawa MAZ
378 PRĘDKI Marek 1994-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
379 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993-01-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
380 PRZEPIÓRKA Jacek 1993-03-11 LKB im. Braci Petk Lębork POM
381 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
382 PRZYCHODZKI Krzysztof 1994-04-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
383 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
384 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
385 PSZENICZNY Piotr 1994-11-05 LKS Stal Mielec PDK
386 PUCYK Przemysław 1988-10-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
387 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
388 PUZANOWSKI Grzegorz 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
389 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
390 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
391 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
392 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
393 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
394 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
395 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
396 ROGALSKI Rafał 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
397 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 LKS Zantyr Sztum POM
398 ROGUSKI Michał 1997-07-24 MKS Pogoń Siedlce MAZ
399 ROKICKI Jacek 1995-04-28 UKS Technik Radom MAZ
400 ROMASZKO Albert 1998-11-26 MKS Unia Hrubieszów LBE
401 ROSIEK Łukasz 1987-10-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
402 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
403 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
404 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
405 ROŻENKO Michał 2001-01-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
406 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
407 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 MUKS Płock MAZ
408 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
409 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
410 RUSINIAK Rafał 1993-02-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
411 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
412 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
413 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
414 SACHARCZUK Piotr 1994-04-04 KS Podlasie Białystok POD
415 SAMEŁKO Łukasz 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
416 SATOR Damian 1996-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
417 SAWICKI Oskar 1997-12-29 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
418 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
419 SERWA Wojciech 1993-10-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
420 SIELIWONIUK Rafał 1991-03-01 MKS Juvenia Białystok POD
421 SIENKIEWICZ Sebastian 1995-02-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
422 SIEŃKO Radosław 1996-01-01 niest. Białystok POD
423 SIERŻĘGA Jakub 1995-08-12 UKS Trójka Sandomierz SWK
424 SIKORA Jarosław 1994-01-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
425 SKIBA Łukasz 1995-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
426 SKOWROŃSKI Łukasz 1994-07-15 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
427 SKRZECZ Remigiusz 1995-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
428 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
429 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
430 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
431 SOBCZAK Kamil 1994-01-18 MUKS Płock MAZ
432 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
433 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
434 SOBUTKA Tomasz 1973-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
435 SOŁOWIEJ Paweł 1994-02-04 MKS Juvenia Białystok POD
436 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
437 SOWIK Wojciech 1996-02-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
438 STANULEWICZ Łukasz 1994-01-01 niest. Białystok POD
439 STARUCH Jan 1997-01-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
440 STARZHYŃKYI Andrii 1990-06-18 KS Wisła Puławy LBE
441 STASIK Marek 1992-08-06 MULKS MOS Sieradz LDZ
442 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
443 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
444 STĘPNIAK Kacper 1994-01-01 BKS Bydgoszcz KPO
445 STOKŁOSA Patryk 1997-02-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
446 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
447 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
448 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
449 SURMA Krystian 1997-02-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
450 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
451 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
452 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
453 SZCZEPANEK Paweł 1992-07-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
454 SZNAJDER Mateusz 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
455 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
456 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
457 SZPAJCHER Zbigniew 1993-05-11 LKS Zantyr Sztum POM
458 SZULC Kacper 1997-01-12 UKS Wiking Rychnowy POM
459 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 KS Podlasie Białystok POD
460 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 LKS Sana Kościan WLP
461 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
462 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
463 ŚLĄZEK Michał 1995-09-29 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
464 ŚLUSARCZYK Dominik 1993-06-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
465 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
466 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
467 ŚWIESIULSKI Łukasz 1992-09-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
468 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
469 TABER Konrad 1996-06-08 niest. Warszawa MAZ
470 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
471 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
472 TROJANOWSKI Mariusz 1996-09-25 MLUKS Tarnów MLP
473 URBANEK Jakub 1993-01-01 niest. Białystok POD
474 URBANOWSKI Adrian 1996-10-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
475 URBANOWSKI Mikołaj 1993-02-22 LKS Ostromecko KPO
476 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
477 WARZOCHA Adrian 1994-10-18 MLKS Sokół Lubin DOL
478 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
479 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
480 WĄSOWSKI Jakub 1997-01-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
481 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
482 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
483 WICHOWSKI Jacek 1987-09-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
484 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
485 WIĘCEK Mateusz 1996-05-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
486 WILK Mikołaj 1996-02-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
487 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
488 WIŚNIEWSKI Łukasz 1992-04-04 AZS Łódź LDZ
489 WITKOWSKI Mateusz 1998-07-18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
490 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 niest. Warszawa MAZ
491 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
492 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
493 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
494 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
495 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
496 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
497 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
498 WOSZCZAK Piotr 1994-10-09 KS Agros Zamość LBE
499 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
500 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 MKS Juvenia Białystok POD
501 WÓJCIK Bartłomiej 1996-03-19 RLTL ZTE Radom MAZ
502 WÓJTOWICZ Michał 1993-03-25 KS Agros Zamość LBE
503 WRÓBEL Bartosz 1995-01-10 WKS Flota Gdynia POM
504 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
505 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
506 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
507 WYSOCKI Paweł 1993-01-01 niest. Białystok POD
508 WYSOKIŃSKI Dawid 1992-07-07 AZS UMCS Lublin LBE
509 WYSZOMIERSKI Damian 1996-07-30 KS Podlasie Białystok POD
510 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
511 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
512 ZABORSKI Mateusz 1993-06-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
513 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
514 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
515 ZAKRZEWSKI Łukasz 1991-02-26 LKS Vectra Włocławek KPO
516 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
517 ZALEWSKI Mateusz 1993-06-20 OKLA Ostrołęka MAZ
518 ZAWACKI Przemysław 1992-10-12 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
519 ZBLEWSKI Leszek 1973-12-25 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
520 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
521 ZEMŁA Marcin 1992-03-03 WKS Wawel Kraków MLP
522 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
523 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
524 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
525 ZŁOTUCHA Łukasz 1995-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
526 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
527 ZYSKOWSKI Kamil 1994-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
528 ŻĄDŁO Jacek 1991-05-17 LKS Stal Mielec PDK
529 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
530 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
531 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
532 ŻYCHSKI Marcin 1994-07-13 UKS Wiking Rychnowy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1443099975586sekund