FIJAK Ewa
1995-08-17
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
2 ADAMIECKA Julia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
3 ANTONOWICZ Agnieszka 1994-03-06 LUKS Podium Kup OPL
4 ARENDARSKA Magdalena 1995-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
5 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
6 BADACZEWSKA Beata 1995-11-18 MKS-MOSM Bytom SLK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 BARANOWSKA Sandra 1998-08-20 UKS Skaut Będzin SLK
9 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
10 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
11 BIERNAT Karolina 1995-01-17 LUKS Zabrzeg SLK
12 BLI¬NIAK Kamila 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
13 BONK Agnieszka 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
14 BORCZAK Aleksandra 1995-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
15 BORKOWSKA Aleksandra 1995-01-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
16 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
17 BRANNY Daria 1997-01-01 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
18 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
19 BRYŁA Dominika 2000-12-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
20 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
21 BUKOWSKA Magdalena 1995-09-24 LUKS Dwójka Namysłów OPL
22 BUMBAR Karolina 1997-06-25 AZS-AWF Katowice SLK
23 CAREWICZ Sandra 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
24 CEBRAT Anna 1993-07-21 MKS Żywiec SLK
25 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
26 CHOJNOWSKA Magdalena 1991-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 CHUDZIŃSKA Joanna 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
31 CHWIERUT Monika 1996-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
32 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
33 CIE¦LOK Zuzanna 1999-04-06 RMKS Rybnik SLK
34 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
35 CZOPKA Katarzyna 1994-01-01 niest. Katowice SLK
36 DERAS Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
37 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
40 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
41 DROP Magdalena 1986-09-21 UKS Trójka Sandomierz SWK
42 DROZDOWSKA Marta 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
43 DROŻDŻ Daria 1994-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
44 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
46 DWORAKOWSKA Paulina 1995-01-01 niest. Katowice SLK
47 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 DZIEMIERA Martyna 1995-02-04 TS AKS Chorzów SLK
49 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
50 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
51 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
52 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
53 FISZER Monika 1995-01-05 TS AKS Chorzów SLK
54 FITZON Ewelina 1995-01-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
55 FUKS Anna 1995-09-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
56 FURTACZ Agata 1995-02-08 TS AKS Chorzów SLK
57 GACMANGA Marcelina 1994-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
58 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
59 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
60 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
61 GANIEK Angelika 1997-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
62 GAUDYN Weronika 1992-12-10 WKS Wawel Kraków MLP
63 GAWROŃSKA Magdalena 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
64 GIZA Olga 1996-09-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
65 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
66 GŁOMBIK Sonja 2001-05-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
67 GŁOWIŃSKA Justyna 1997-12-12 BKL Bełchatów LDZ
68 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
69 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
70 GOLIK Weronika 1996-09-11 BKL Bełchatów LDZ
71 GOŁBA Natalia 1997-01-01 TS AKS Chorzów SLK
72 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
73 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
74 GÓRA Katarzyna 1994-05-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
75 GRABOWSKA Małgorzata 1988-02-05 KS AZS AWF Kraków MLP
76 GROBARCZYK Natalia 2000-12-11 LUKS Zabrzeg SLK
77 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
78 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
79 GRY¦ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
80 GRZEGORZEK Kinga 1996-07-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
81 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
82 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
83 HAŁAS Justyna 1996-01-17 LUKS Zabrzeg SLK
84 HAŁAS Karolina 1995-02-08 LUKS Zabrzeg SLK
85 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
86 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
87 IBROM Kamila 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
88 IRZIK Anita 1996-02-27 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
89 IWANOWICZ Patrycja 1996-01-01 niest. Kraków MLP
90 JACKOWSKA Sylwia 1994-01-30 TS AKS Chorzów SLK
91 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
92 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
93 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
94 JAWOROWSKA Magdalena 1997-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
95 JEKIEŁEK Paulina 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
96 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 JONIEC Magdalena 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
98 KALFAS Angelika 1996-12-23 UKS Junior Kamesznica SLK
99 KAŁUŻA Jessica 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
100 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
101 KANABUS Sandra 1997-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
102 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
103 KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
105 KĘDZIOR Anna 1996-06-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
106 KISZEWSKA Kornelia 1995-03-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
107 KŁODA Justyna 1996-05-10 MKS Ustroń SLK
108 KNAPIK Kinga 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
109 KOŁOCZEK Aleksandra 1996-02-01 LUKS Zabrzeg SLK
110 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
111 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KONDRAT Izabela 1995-02-20 KS Podlasie Białystok POD
113 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KONIOR Marta 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
115 KONOPNICKA Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
116 KOPACZ Paulina 1994-02-08 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
117 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
118 KORDUS Aleksandra 1996-04-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
119 KOWALEWSKA Wiktoria 1997-11-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
120 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
123 KOZIOŁ Katarzyna 1995-12-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
124 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
125 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
126 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
127 KRYSTA Monika 1995-09-07 MKS Ustroń SLK
128 KRZANOWSKA Dorota 1993-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
129 KRZYWDA Malwina 1994-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
130 KUBICA Patrycja 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
131 KUJAWA Aleksandra 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
132 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
133 LABURDA Wiktoria 2002-05-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
134 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
135 LEWICKA Paulina 1995-08-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
136 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
137 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
138 LIS Klaudia 1999-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
139 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 LORANC Patrycja 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
142 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
143 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
144 ŁOSINIECKA Magda 1995-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
145 ŁUCZKIEWICZ Pola 1995-09-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
146 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
147 MACIˇGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
148 MAGIERA Małgorzata 1993-01-01 RMKS Rybnik SLK
149 MAJKA Patrycja 1998-02-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
150 MARKOWSKA Zuzanna 1992-01-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 MĘDRALA Natalia 1994-04-21 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
152 MICHALSKA Wiktoria 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
153 MICHNIK Angelika 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
154 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
155 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
156 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
157 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
158 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
159 MROWIEC Adrianna 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 NACIĘGA Klaudia 1995-01-01 niest. Kraków MLP
161 NAJDROWSKA Paulina 1994-10-13 MKS-MOSM Bytom SLK
162 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 NIEWIADOMSKA Aleksandra 1995-05-18 WKS Flota Gdynia POM
164 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
166 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
167 NOCOŃ Karolina 2001-01-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
168 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
169 NOWAK Gabriela 1995-05-23 WKS Wawel Kraków MLP
170 NOWAK Stella 2001-08-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
171 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS ŁódĽ LDZ
172 NOWO¦WIAT Agnieszka 1995-01-29 MKS Truso Elbl±g WMZ
173 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
174 OGIŃSKA Daria 1995-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
175 OSOWIEC Vanessa 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
176 PAGIEŁA Dominika 1997-09-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
177 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
178 PENKATY Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
180 PIELUŻEK Aleksandra 1995-01-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
181 PLE¦NIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
182 PŁONKA Katarzyna 1988-06-28 SKLA Sopot POM
183 PODHAJNY Magda 1995-12-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
185 PO¬NIAK Aleksandra 1995-05-18 GTS Bojszowy SLK
186 PRAŻUCH Agnieszka 1988-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
187 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
188 PROKOPOWICZ Anna 1996-03-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
189 PURGAŁ Karolina 1995-01-24 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
190 PUSTLIK Katarzyna 1995-01-01 niest. Katowice SLK
191 PUSTUŁ Katarzyna 1995-06-26 MKS-MOS Katowice SLK
192 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
193 PYSZ Magdalena 1996-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
194 RADTKE Natalia 1996-02-14 MKS Sambor Tczew POM
195 RADZISZEWSKA Kamila 1995-11-11 LUKS Dwójka Namysłów OPL
196 RAK Agnieszka 2002-10-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
197 RASZEWSKA Anna 1993-03-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 RˇCZKA Natalia 1995-07-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
199 ROSIAK Sonia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
200 RYCHLIK Natalia 2000-06-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
201 RYSZCZYK Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 SAJDAK Bogna 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
204 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
205 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
206 SIEMBIGA Dominika 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
207 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
208 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
209 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
210 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
211 SKNETUSKA Magdalena 1994-01-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
212 SKRZYPEK Sonia 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
213 SŁAWIŃSKA Sonia 1995-09-27 OSOT Szczecin ZPO
214 SMOLINIEC Dominika 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
215 SMUTEK Sylwia 1991-06-20 LKS Kłos Olkusz MLP
216 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
217 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
218 SOCHA Alicja 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
219 SPOREK Marlena 1996-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
220 SPYRA Żaneta 1995-09-01 MKS-MOS Katowice SLK
221 STANKIEWICZ Karolina 1995-07-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
223 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
224 STˇPOREK Magdalena 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
225 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
226 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
227 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
228 SUDUŁ Aleksandra 1996-01-28 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
229 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
230 SU¦ Paulina 1995-04-11 TS AKS Chorzów SLK
231 SZCZOTKA Iwona 1996-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
232 SZCZUREK Angelika 1995-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
233 SZCZUREK Klaudia 1992-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
234 SZEWC Martyna 1995-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
235 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
236 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
237 SZOPA Patrycja 1992-11-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
238 SZULIŃSKA Wioleta 1995-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
239 SZURAJ Marta 1994-07-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
240 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
241 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
242 ¦WIDERSKA Katarzyna 1994-03-10 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
243 ¦WIĘTEK Marianna 1997-10-29 LUKS Zabrzeg SLK
244 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
245 TEICHMANN Wioletta 1985-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
246 TEKIELI Aleksandra 2001-11-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
247 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
248 TOMASZEK Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
249 TROMBIK Wiktoria 1997-01-01 MKS Ustroń SLK
250 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
251 TWORZYDŁO Joanna 1995-07-13 LUKS Podium Kup OPL
252 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
253 URBA¦ Anna 1995-03-01 UKS Junior Kamesznica SLK
254 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
255 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
256 WALCZYK Patrycja 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
257 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
258 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
259 WARZECHA Jagoda 2002-09-19 MKS-MOS Katowice SLK
260 WAWRZYNIAK Monika 1995-03-22 O¦ AZS Poznań WLP
261 WˇS Joanna 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
262 WEJNEROWSKA Marlena 1995-01-01 Łucznik Żywiec SLK
263 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
264 WIĘCŁAWEK Dominika 1993-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
265 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
266 WINKOWSKA Patrycja 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
267 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
268 WOJTASIK Dagmara 1995-10-24 MKS Piast Lwówek ¦l±ski DOL
269 WOLSZCZAK Maria 1994-01-17 LKS Pszczyna SLK
270 WO¬NIAK Ada 1997-08-19 RKS ŁódĽ LDZ
271 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
272 WÓJCIK Paulina 1992-05-30 MKS-MOSM Bytom SLK
273 WREJNEROWSKA Marlena 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
274 WRÓBEL Ewelina 1994-01-01 MKS Żywiec SLK
275 WRÓBEL Patrycja 1994-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
276 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
277 WRZOS Klaudia 1995-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
278 WYRZYKOWSKA Kinga 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
279 ZACZKOWSKA Dorota 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
280 ZAGRODNIK Joanna 1996-03-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
281 ZAJˇC Angelika 1996-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
282 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
283 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
284 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
285 ZYCH Zuzanna 1994-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
286 ZYGUŁA Barbara 1994-04-22 MKS-MOS Katowice SLK
287 ŻEBROWSKA Karolina 1990-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1733500957489sekund