KUĆ Dariusz
1986-04-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Jakub
1987-11-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAGIŃSKI Cezary
1989-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGROWSKI Tomasz
1986-12-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALCEREK Adam
1998-01-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BALCERZAK Piotr
1975-06-25
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANASZCZYK Patryk
1993-07-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAŃSKI Przemysław
1993-07-11
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BĄCZYK Jarosław
1988-03-02
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDNARCZYK Sebastian
1989-09-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BERGER Mateusz
1984-09-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIEGAJŁO Mateusz
1991-02-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIELCZYK Michał
1984-06-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BIERNAT Tomasz
1983-02-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIJOWSKI Kamil
1993-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BLICHARZ Cezary
1981-12-31
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BŁASZCZUK Wojciech
1983-02-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BŁOCIAN Rafał
1986-03-11
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BODZEK Marcin
1980-07-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOGUNIA Arkadiusz
1986-01-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BOJAR Maciej
1986-09-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BORYSIEWICZ Paweł
2001-05-21
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRĄCZKOWSKI Robert
1983-06-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BRZEGOWY Arkadiusz
1996-02-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BRZUCHALA Michał
1986-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BUJNOWSKI Tomasz
1985-03-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BURZYŃSKI Dariusz
1986-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CAŁKOWSKI Przemysław
1986-06-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CELMER Damian
1987-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CEMBALA Michał
1989-01-31
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CHRZANOWSKI Jakub
1988-04-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CHYŁA Łukasz
1981-03-31
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CIEŚLA Mikołaj
1993-09-09
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CUPRYNIAK Przemysław
1984-05-09
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CYGLER Robert
1991-03-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CZŁONKA Michał
1987-01-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ĆWIEK Patryk
1987-08-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DĄBROWSKI Adam
1986-09-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DĄBROWSKI Daniel
1983-09-23
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DERDOWSKI Oskar
1986-01-01
ULKS Zielony Dąb Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DMOCHOWSKI Adam
1984-01-22
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DOLIŃSKI Radosław
1985-11-26
MKS Zryw Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DRAPAŁA Radosław
1986-03-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DROZD Radosław
1984-02-24
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DUNAL Patryk
1990-03-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DUSZYŃSKI Kamil
1986-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DYJA Leszek
1978-06-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DYKAS Paweł
1992-02-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DYSZLEWSKI Kamil
1987-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DZIK Bartłomiej
1988-04-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DZIKOWSKI Paweł
1989-05-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
FIGURA Michał
1995-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
FIRLIK Patryk
1991-10-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
FLORKOWSKI Jakub
2000-06-28
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
FOSTIAK Krzysztof
1991-01-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GAD Mateusz
1995-10-10
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GAJ Adam
1983-04-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GAUZA Łukasz
1990-04-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GIEBAŁ Kamil
2001-08-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GIERSZEWSKI Daniel
1994-04-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GIL Marcin
1981-01-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GIZA Maciej
1986-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GIŻYŃSKI Jakub
1990-07-03
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GLIŃSKI Marcin
1985-05-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GOLUCH Robert
1987-08-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GROBELNY Jakub
1999-03-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GRYNKIEWICZ Marcin
1990-03-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GRZELA Damian
1983-11-03
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
1993-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HARDEJ Paweł
1985-11-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
HELBIK Błażej
1993-05-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
IGNAŚ Mariusz
1987-02-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JABŁOŃSKI Krzysztof
1985-04-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JABŁOŃSKI Tomasz
1990-07-31
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JABRZYŃSKI Michał
1994-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JACYNA Miłosz
1987-01-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANISZEWSKI Marcin
1986-12-07
MKS Zryw Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANKOWSKI Adam
1984-04-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JANOWICZ Damian
1986-07-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JAROSZEWICZ Grzegorz
1985-07-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JARZĄBEK Sebastian
1992-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JASIŃSKI Paweł
1993-03-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JELONEK Michał
1984-04-15
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JĘDREASZ Przemysław
1984-02-10
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JĘDRUSIK Mateusz
1991-05-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JĘDRUSIŃSKI Marcin
1981-09-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JÓZEFIAK Adrian
1986-02-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JÓŹWIAK Tomasz
1986-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
JURKIEWICZ Marcin
1986-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
JUSZCZYK Adam
1987-09-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KACZOREK Marcin
1986-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KACZYŃSKI Marcin
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KALANDYK Hubert
1994-05-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KALITKA Roman
1986-07-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KALWASIŃSKI Ariel
1997-04-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KAMIŃSKI Artur
1999-04-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KARCZEWSKI Mateusz
1992-07-26
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KARNIA Kornel
1999-04-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KAROLAK Damian
1989-07-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KASPEROWICZ Michał
1986-04-08
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KĘDZIA Piotr
1984-06-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KĘDZIERSKI Łukasz
1990-05-24
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KĘSICKI Maciej
1994-02-16
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KLEINA Karol
1987-08-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KLIMA Jakub
1987-10-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KLIMCZAK Piotr
1980-01-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KLUCZYŃSKI Tomasz
1993-07-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KŁODZIŃSKI Paweł
1985-11-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KNOP Juliusz
1998-02-05
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KOLASA Piotr
1976-02-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KONDRATOWICZ Tomasz
1979-07-31
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOPECKI Radosław
1987-02-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KOPEĆ Dominik
1985-07-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KORCZYŃSKI Michał
1983-09-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KORNOBIS Maciej
1988-02-04
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KOROLEWICZ Kamil
1986-06-22
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KOSIŃSKI Borys
1986-01-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KOSSAKOWSKI Grzegorz
1991-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KOSSOWSKI Daniel
1981-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KOŚCIAŃSKI Arkadiusz
1983-07-31
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KOTUŁA Krzysztof
1990-05-02
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KOWALSKI Hubert
2001-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KOWALSKI Konrad
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KOWALSKI Piotr
2002-01-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KOZA Paweł
1985-11-07
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KOZIOŁ Przemysław
1993-01-27
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KOZŁOWSKI Kacper
1986-12-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KOZŁOWSKI Przemysław
1998-01-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KRĘŻEL Dominik
1999-08-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KRYŃSKI Kamil
1987-05-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KRZEMIŃSKI Michał
1983-10-02
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KRZEMIŃSKI Robert
1986-06-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KRZEWINA Jakub
1989-10-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KRZYWAŃSKI Marcin
1975-08-29
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KRZYWIEC Stanisław
1989-09-22
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KUBACZYK Robert
1986-08-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KUBECZKO Marcin
1986-02-02
MKS Budomark Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KULCZAK Marcin
1982-10-24
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KULESZA Jarosław
1977-08-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KULIK Marek
1984-03-02
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KUNZ Konrad
1986-03-07
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KUROWSKI Mateusz
1996-06-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KUZIEMSKI Jakub
1996-06-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KWIATKOWSKI Karol
1996-08-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KWIATKOWSKI Robert
1993-12-01
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
LESZCZYŃSKI Damian
1991-06-27
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
LEWANDOWICZ Jakub
1987-08-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
LEWAŃSKI Mikołaj
1986-08-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
LIGIĘZA Łukasz
1992-07-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
LONDZIN Marcin
1992-04-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ŁASZEWSKI Marcin
1994-06-02
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ŁAWRESZUK Marcin
1990-01-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ŁAZEBA Piotr
1990-08-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ŁĘCZYCKI Artur
2000-02-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ŁOJEWSKI Dariusz
1984-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ŁUNIEWSKI Michał
1986-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MALIK Mateusz
1991-11-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MAREK Paweł
1987-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MASZTAK Kamil
1984-07-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MATUSZAK Robert
1984-07-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MATYJA Piotr
1992-09-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
MATYLA Roman
1986-01-01
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
MAZOWIECKI Paweł
1989-08-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
MAZURKIEWICZ Grzegorz
1996-03-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
MELECH Marek
1990-06-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
MICHALEWSKI Andrzej
1995-07-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
MICHAŁOWSKI Bartosz
1999-01-10
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
MIELCAREK Marek
1948-12-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
MILIAN Marcin
1995-05-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
MIŃKO Tomasz
1986-01-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
MIODOŃSKI Robert
1986-10-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
MIREK Krzysztof
1996-02-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
MISZCZAK Jakub
1991-07-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
MITEK Grzegorz
1978-10-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
MODRZEJEWSKI Piotr
1994-10-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
NABIAŁEK Łukasz
1989-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
NABIAŁEK Przemysław
1986-02-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
NIEWIARA Marcin
1981-04-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
NOGA Artur
1988-05-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
NOWAK Artur
1984-02-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
NOWAK Marcin
1977-08-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
NOWAK Piotr
1989-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
NOWAK Rafał
1989-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
NOWAK Tomasz
1995-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
OLEJARCZYK Kacper
1987-01-01
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
OLSZEWSKI Artur
1986-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
OLSZEWSKI Paweł
1989-07-23
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
OLSZOWY Dawid
1993-07-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
OSADNIK Dawid
1993-02-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
OSTAPIUK Mateusz
1993-12-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
OSTROMĘCKI Arkadiusz
1996-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
PARUZEL Olaf
1988-07-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
PAWLIK Jakub
1991-04-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
PAWŁOWICZ Aleksander
1988-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
PAWŁOWSKI Adam
1992-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
PAWŁOWSKI Grzegorz
1987-02-04
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
PAWŁOWSKI Tomasz
1992-05-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
PESEL Hubert
1988-06-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
PIĄTKOWSKI Marcin
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
PIERÓG Paweł
1992-05-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
PIERÓG Paweł
1987-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
PIETRZAK Tomasz
1986-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
PIKSA Dawid
1986-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
PILARCZYK Ryszard
1975-11-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
PLUTA Mateusz
1987-12-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
PŁACZEK Łukasz
1983-07-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
PŁONKA Paweł
1986-01-23
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
POCHOPIEŃ Przemysław
1982-01-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
PODBIELSKI Marcin
1987-06-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
POŁOŃSKI Kamil
1985-09-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
POPOWNIAK Patryk
1991-10-30
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
POTASIŃSKI Damian
1987-04-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
PRYGA Łukasz
1985-01-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
PTAK Paweł
1983-01-28
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
PYRZ Bartosz
1996-11-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
RAKOWSKI Dawid
1992-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
RĘBISZ Łukasz
1986-02-05
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ROGOWSKI Przemysław
1980-02-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ROGUCKI Piotr
1987-07-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ROKICKI Łukasz
1983-06-23
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
ROMAŃSKI Marcin
1985-01-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
ROSZKO Jacek
1987-11-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
ROSZKOWSKI Grzegorz
1989-07-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
RÓŻALSKI Michał
1991-06-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
RÓŻAŃSKI Maciej
1984-09-07
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
RUDNICKI Piotr
1986-10-06
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
RYŃSKI Damian
1989-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
RYŚ Ziemowit
1986-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SAKOWICZ Daniel
1992-11-30
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SALAMONOWICZ Wiktor
1999-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SALMONOWICZ Wojciech
1993-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SAMBORSKI Maciej
1988-03-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SĄDEJ Mirosław
1983-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
SIENKIEWICZ Karol
1986-03-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
SKRZYPCZAK Szymon
1984-08-22
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
SKUBINA Paweł
1992-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
SŁONECKI Marek
1984-04-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
SŁOWIKOWSKI Przemysław
1993-11-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
SŁUPKOWSKI Krzysztof
1987-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
SMOLIŃSKI Piotr
1986-01-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
SMOSARSKI Dominik
1999-09-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
SOBÓR Damian
1988-01-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
SPYCHAŁA Leszek
1985-09-25
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
STAŚKIEWICZ Dominik
1993-04-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
STECZKO Paweł
1986-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
STEFAN Dominik
1982-04-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
STELMASIAK Dariusz
1985-04-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
STOPA Artur
1999-09-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
SUŁEK Adrian
1989-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
SUPIŃSKI Kamil
1992-02-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
SUWALSKI Arkadiusz
1986-09-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
SZCZĘŚNIAK Artur
1991-01-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
SZPANOWSKI Kacper
2001-09-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
SZTĄBER Adam
1986-12-23
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
SZYDŁOWSKI Sebastian
1995-12-08
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ŚLIGOWSKI Tomasz
1987-01-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
TALACHA Marcin
1996-05-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
TALKOWSKI Tomasz
1984-02-23
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
TOCZEK Radosław
1986-12-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
TOMASZEWSKI Krzysztof
1987-08-18
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
TOMIAŁOWICZ Łukasz
1987-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
TOMKIEWICZ Marcin
1989-05-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
TOTOŚ Filip
1989-04-09
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
TRĄBCZYŃSKI Szymon
1981-06-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
TROCHIMIAK Łukasz
1985-03-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
TULIN Zbigniew
1976-04-01
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
TYBURSKI Błażej
1987-02-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
TYNIEC Krystian
1988-04-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
TYSZKA Cezary
1986-03-15
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
URBAŚ Marcin
1976-09-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
WALASZCZYK Marcin
1987-04-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
WALCZAK Wiktor
1982-06-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
WALCZYŃSKI Karol
1984-08-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
WASIAK Jarosław
1984-01-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
WASZKOWIAK Erwin
1980-02-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
WERNER Konrad
1987-01-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
WESELA Adrian
1998-11-15
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
WIADEREK Piotr
1984-02-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
WIECZORKOWSKI Adrian
2000-06-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
WIERNIK Tomasz
1984-06-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
WIERUSZEWSKI Rafał
1981-02-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
WIERZCHOWIEC Piotr
1990-01-01
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
WILGOCKI Jacek
1993-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
WINKLER Bojan
1988-03-01
MMKS Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
WITKOWSKI Kamil
1986-06-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
WOJCIECHOWSKI Adrian
1998-01-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
WOLAK Krzysztof
1987-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
WOLTMANN Kacper
1997-01-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
WOŹNIAK Szymon
1999-08-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
WÓJCIK Karol
1989-03-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
ZACZEK Artur
1989-02-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
1980-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
ZALEWSKI Mikołaj
2001-05-06
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
ZARZYŃSKI Filip
1998-02-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
ZDEBIAK Arnold
1993-05-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
ZIELIŃSKI Andrzej
1990-06-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
ZIELIŃSKI Kamil
1986-01-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
ZIĘBA Szymon
1989-03-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
ZIMNIEWICZ Grzegorz
1991-10-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
ZIÓŁKOWSKI Fabian
1986-01-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
ZONTEK Arkadiusz
1979-09-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
ZUBALA Tomasz
1987-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik