ROKICKI Łukasz
1983-06-23
KL Iskra Białogard
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Jakub
1979-09-26
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Jakub
1987-11-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AMBROZIK Łukasz
1983-02-21
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGROWSKI Tomasz
1986-12-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALCERZAK Piotr
1975-06-25
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANASZCZYK Michał
1994-07-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARANOWSKI Patryk
1986-06-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARWICKI Paweł
1981-04-09
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BĄCZYK Jarosław
1988-03-02
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELCZYK Michał
1984-06-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIERNAT Tomasz
1983-02-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁOCIAN Rafał
1986-03-11
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BONDALSKI Sławomir
1983-03-17
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZUCHALA Michał
1986-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDZIEJEWSKI Kamil
1988-09-14
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BURGIEL Adam
1987-04-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BURZYŃSKI Dariusz
1986-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BZDAWA Maciej
1983-02-09
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CEMBALA Michał
1989-01-31
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHOROMAŃSKI Michał
1983-05-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHYŁA Łukasz
1981-03-31
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CUBER Wojciech
1982-05-12
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CUPRYNIAK Przemysław
1984-05-09
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZUCHNOWSKI Daniel
1983-05-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZUPRYŃSKI Krzysztof
1987-08-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZUPRYŃSKI Łukasz
1986-03-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZYŻ Radosław
1988-01-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ĆWIEK Patryk
1987-08-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ĆWIERTNIA Michał
1988-04-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DĄBROWA Jakub
1989-04-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DĄBROWSKI Adam
1986-09-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOBEK Paweł
1987-12-12
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOMAGAŁA Łukasz
1987-01-13
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DOMŻALSKI Maciej
1992-08-20
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DRAPAŁA Radosław
1986-03-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUPLICKI Marcin
1977-06-17
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DUSZYŃSKI Kamil
1986-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DYJA Leszek
1978-06-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DYJAS Jakub
2002-05-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
FIGA Robert
1987-04-10
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
FIJAŁKOWSKI Igor
1992-02-05
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
FOSTIAK Krzysztof
1991-01-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GAJ Adam
1983-04-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GALOR Jakub
1986-07-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GARBICZ Krzysztof
1978-03-21
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GĄSIOROWSKI Marcin
1981-08-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GIBKI Jakub
2003-02-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GIL Marcin
1981-01-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GŁUSZYŃSKI Paweł
1983-01-23
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GOGOŁEK Marcin
1989-04-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GORCZYŃSKI Marcin
1991-03-26
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GREGORCZYK Rafał
1990-04-03
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRZEGORCZYK Karol
1984-09-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HAJDUK Dawid
2005-04-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HRYNIUK Łukasz
1991-09-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
HUDZIAK Marek
1987-03-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ILCZUK Mariusz
1983-03-14
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JABŁOŃSKI Krzysztof
1985-04-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JANISZAK Kamil
1995-12-29
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JANTA LIPIŃSKI Maciej
2002-10-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JAROS Andrzej
1990-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JASZCZUR Michał
1981-09-26
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JENCZ Robert
2002-09-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JĘDRUSIK Mateusz
1991-05-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JĘDRUSIŃSKI Marcin
1981-09-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JOHNA Tomasz
1988-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JÓZEFIAK Adrian
1986-02-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JÓZEFÓW Patryk
1994-10-30
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KACNER Sebastian
1990-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KALITKA Roman
1986-07-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KAROLAK Damian
1989-07-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KAWA Tomasz
1987-05-08
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KEMPA Damian
1985-01-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KĘDZIA Piotr
1984-06-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KLIMA Jakub
1987-10-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KLIMCZAK Piotr
1980-01-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KŁACZAŃSKI Marcin
1989-07-04
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KMIECIAK Robert
1981-11-04
TS Opatrunki Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KMIEĆ Marcin
1987-01-04
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOCZOŃ Krzysztof
1982-03-31
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KONDRATOWICZ Tomasz
1979-07-31
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOPEĆ Dominik
1985-07-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KORPAL Łukasz
1984-07-10
MKS Zryw Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOSSAKOWSKI Grzegorz
1991-02-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOSSOWSKI Daniel
1981-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KOSUCIŃSKI Sławomir
1981-01-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KOSZYK Rafał
1989-06-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOŚCIELNIAK Patryk
2002-02-05
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KOWALIK Daniel
2003-02-14
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KOZŁOWSKI Kacper
1986-12-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KOZŁOWSKI Łukasz
1987-05-07
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KRAWCZYK Przemysław
1999-11-30
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KRUK Dariusz
1983-04-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KRYŃSKI Kamil
1987-05-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KRZYWAŃSKI Marcin
1975-08-29
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KUBACZYK Robert
1986-08-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KUCHARSKI Bartosz
1988-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KUCHARSKI Piotr
1982-06-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KUĆ Dariusz
1986-04-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KULESZA Jarosław
1977-08-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KUPIEC Tomasz
1982-05-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KWIATKOWSKI Tomasz
1991-04-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
LEWAŃSKI Mikołaj
1986-08-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
LIS Sebastian
1990-01-01
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MAĆKOWIAK Robert
1970-05-13
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MAJDA Bartosz
1986-08-22
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MAK Kacper
1996-01-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MAKAJ Mateusz
1991-04-16
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MALINOWSKI Michał
1983-09-17
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MALIŃSKI Szymon
1989-07-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MANDZIUK Adrian
1988-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MARCINISZYN Marcin
1982-09-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MARCZYK Mikołaj
1990-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MARUSA Maksymilian
2004-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MASZTAK Kamil
1984-07-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MATŁOCH Wojciech
1986-02-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MATUSZAK Robert
1984-07-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MAZUREK Przemysław
1986-01-04
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MAZURKIEWICZ Kamil
1988-07-27
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MĄKINA Arkadiusz
1986-03-16
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MEJER Jacek
1982-07-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MICHALAK Maciej
1987-01-01
ULKS Zielony Dąb Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MICHALIK Konrad
1985-08-13
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MITEK Grzegorz
1978-10-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MUSIATOWICZ Wojciech
1980-09-14
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MYRTA Szymon
1988-05-15
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
NIECIECKI Adam
1987-05-14
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
NIEJADLIK Tomasz
1980-03-28
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
NIEWIARA Marcin
1981-04-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
NOWAK Marcin
1977-08-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
OGANIACZYK Piotr
1989-08-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
OGONOWSKI Szymon
1985-07-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
OSIŃSKI Jan
2005-11-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PAŁKOWSKI Dawid
2004-09-18
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PAPUGA Łukasz
1983-12-28
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PATYNA Tomasz
1978-05-11
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PAWŁOWSKI Łukasz
1982-03-13
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PĘKALA Damian
1989-04-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PIECHNIK Mateusz
1984-03-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PIEJKO Michał
2004-01-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PIERÓG Paweł
1987-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PIERSIŃSKI Michał
1981-05-29
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PILARCZYK Ryszard
1975-11-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PIOTROWSKI Marcin
1985-03-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PLAWGO Marek
1981-02-25
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PLESIAK Jakub
1992-03-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PŁYTNIK Wojciech
1992-10-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
POPŁAWSKI Tomasz
1992-05-14
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PORZUCZEK Bartosz
1981-12-29
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
POTASIŃSKI Damian
1987-04-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PRYGA Łukasz
1985-01-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PTAK Paweł
1983-01-28
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
RADZISZEWSKI Krzysztof
1987-09-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
REJMAK Mieszko
1984-02-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ROGOWSKI Przemysław
1980-02-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ROMANOWSKI Łukasz
1981-02-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ROMAŃSKI Marcin
1985-01-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ROSZKO Jacek
1987-11-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ROŻEK Dawid
1984-05-08
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
RÓŻAŃSKI Maciej
1984-09-07
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
RUMIŃSKI Mikołaj
2004-02-21
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
RUTKOWSKI Michał
1983-03-03
MKS Zryw Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
RYCHLIK Łukasz
1992-04-21
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
RYŃSKI Damian
1989-03-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
RYŚ Ziemowit
1986-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SAMBORSKI Maciej
1988-03-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SERAFIN Remigiusz
1994-03-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SIENKIEWICZ Karol
1986-03-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SILWANOWICZ Adrian
1992-10-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SIWACKI Szymon
1986-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SMOLIŃSKI Piotr
1986-01-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SOBÓR Damian
1988-01-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
STANKIEWICZ Gabriel
1994-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
STĘPKOWSKI Radosław
1979-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
STOCHAJ Tomasz
1987-04-04
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
STUDNIK Grzegorz
1981-01-03
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SURTEL Michał
1981-06-21
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SYPNIEWSKI Tomasz
1984-08-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SZAROLETA Michał
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SZCZEPANIAK Szymon
1987-11-21
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SZTĄBER Adam
1986-12-23
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SZUMERT Kamil
1993-04-26
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SZYMCZAK Tomasz
1989-03-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ŚLIWKA Rafał
1982-03-17
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
ŚMIDOWICZ Kacper
2001-04-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ŚWIERCZEWSKI Tomasz
1988-03-22
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
TALKOWSKI Tomasz
1984-02-23
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
TARNOWSKI Piotr
1989-04-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
TĘCZA Damian
1985-04-24
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
TOTOŚ Filip
1989-04-09
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
TYBURSKI Błażej
1987-02-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
URBAŚ Marcin
1976-09-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WALASZCZYK Marcin
1987-04-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WALCZAK Wiktor
1982-06-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WARDECKI Krzysztof
1968-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WASIAK Jarosław
1984-01-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WASZKOWIAK Erwin
1980-02-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WAWIÓRKO Marcin
1984-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WAŻNY Krzysztof
1985-05-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WIADEREK Piotr
1984-02-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WIERNIK Tomasz
1984-06-18
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WIERUSZEWSKI Rafał
1981-02-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WILAMOWSKI Łukasz
1989-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WINTROWICZ Miłosz
1995-09-25
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WITEK Marcin
1980-06-11
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WITKOWSKI Kamil
1986-06-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WITKOWSKI Sebastian
1986-01-20
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WŁODARCZYK Marcin
1990-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WOJTKOWSKI Jan
1986-09-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WOLAK Krzysztof
1987-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WÓJCIK Karol
1989-03-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WÓJCIK Tomasz
1984-01-26
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WRÓBEL Marcin
1987-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WYDMUCH Cezary
2003-02-20
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WYPYSZYŃSKI Jarosław
1985-05-18
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WYSOCKI Konrad
1982-04-28
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
1980-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZALESKI Tomasz
1987-01-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZIELIŃSKI Andrzej
1990-06-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ZIMNY Emanuel
1981-01-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ZIÓŁKOWSKI Fabian
1986-01-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
ZRADA Piotr
1984-01-03
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik