KWIATKOWSKA Alicja
1995-03-23
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Edyta 1994-01-18 MLUKS Tarnów MLP
2 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
3 BACHARA Klaudia 1997-03-07 MLUKS Tarnów MLP
4 BAJGER Dominika 1995-05-26 LUKS Zabrzeg SLK
5 BALIŃSKA Ewelina 1995-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BANASIK Monika 1990-09-11 WKS Wawel Kraków MLP
7 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BAŃBUŁA Aleksandra 1995-06-09 MKS Ekonomik Nysa OPL
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 BARTMAN Agata 1994-05-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
12 BARTUŚ Justyna 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
13 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
14 BEDNARCZYK Karolina 1997-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
15 BEDNAREK Monika 1999-05-24 WLKS Wrocław DOL
16 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 BENKOWSKA Nina 1998-02-07 WLKS Wrocław DOL
18 BERKOWSKA Karolina 1996-12-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
19 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
20 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
23 BIENIEK Paulina 1993-08-29 MKS Ekonomik Nysa OPL
24 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
25 BOMBA Kinga 1988-07-07 KS AZS AWF Kraków MLP
26 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
27 BRANDYK Iwona 1994-01-12 TS AKS Chorzów SLK
28 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
29 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
30 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
31 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
32 BUDNY Katarzyna 1994-04-21 LUKS Zabrzeg SLK
33 BULDA Aleksandra 1992-03-12 UKS Jedynka Skawina MLP
34 CHIBOWSKA Natalia 1997-06-26 GKS Piast Gliwice SLK
35 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CHMIELIK Monika 1996-04-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
37 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CHOJNACKA Ilona 1995-10-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
40 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
41 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
42 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
44 CICHOŃ Klaudia 1995-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
45 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
46 CISZEK Justyna 1996-04-20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
47 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
48 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
49 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
50 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
51 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
53 DOBKOWSKA Klaudia 1995-11-06 UKS Młodzik Warszawa MAZ
54 DOMAGAŁA Patrycja 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
55 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
56 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
57 DRAGOSZ Justyna 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
58 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
59 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
60 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
61 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
62 DYRCZ Justyna 1993-07-08 niest. Kraków MLP
63 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
64 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
65 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
66 FORNAL Ewa 1995-03-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
67 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
68 GADZIŃSKA Anna 1990-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
70 GARSTKA Weronika 1994-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
71 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
72 GAWLIŃSKA Katarzyna 1993-01-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
73 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 GDAŃSKA Dominika 1995-07-02 KS Agros Zamość LBE
75 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
76 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
77 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
78 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
79 GOŁĄBEK Anna 1995-04-20 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
80 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
81 GÓRKIEWICZ Barbara 1995-04-07 LKS Brzezina Osiek MLP
82 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
83 GRAJA Ewa 1996-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
84 GREŃ Aleksandra 1996-01-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
85 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
86 GRZYMAŁA Roksana 1996-03-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
87 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
88 GUTOWICZ Monika 1996-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
89 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
90 HAJNOSZ Barbara 1993-11-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
91 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
92 HENDEL Mirela 1998-04-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
94 HORWAT Barbara 1994-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
95 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
96 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
97 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
99 JACKOWSKA Sylwia 1994-01-30 TS AKS Chorzów SLK
100 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
101 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
102 JANIK Dominika 1997-03-01 KS Komunalni Sanok PDK
103 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
104 JARGUZ Żaneta 1992-03-26 MKS-MOSM Bytom SLK
105 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
106 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
107 JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
108 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
109 JEWUŁA Klaudia 1996-05-06 SKS Kusy Kraków MLP
110 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
111 JĘDRZEJCZYK Edyta 1997-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
112 JĘDRZEJCZYK Kinga 1995-01-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
113 JUREC Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
114 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
115 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
116 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
118 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
119 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
120 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
121 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
122 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 KAZIMIERSKA Pamela 1997-07-10 MKS Ekonomik Nysa OPL
124 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 KILIAN Justyna 1993-05-30 LKS Stal Mielec PDK
126 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
127 KLIMEK Iwona 1995-03-22 MLUKS Tarnów MLP
128 KLIMZA Dagmara 1995-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
129 KNAK Magdalena 1997-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
130 KOKOT Honorata 1999-01-15 LKS Pszczyna SLK
131 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
132 KONIECZNA Ewelina 1994-06-02 TS AKS Chorzów SLK
133 KOPCZAK Kamila 1995-07-22 UKS Kusy Warszawa MAZ
134 KORDYS Katarzyna 1995-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
136 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
137 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
138 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
139 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
140 KOWAL Melania 1994-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
141 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KOWALSKA Hanna 1991-08-16 AZS-AWF Katowice SLK
143 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
144 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
145 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
146 KOZAK Aleksandra 1994-04-16 MMKS Gdańsk POM
147 KOZIARSKA Iga 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
148 KRACHULEC Zuzanna 1998-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
149 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
150 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 KRAWCZYK Weronika 1996-12-13 UKS Kusy Bukowno MLP
152 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
153 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
154 KRUPIŃSKA Paulina 1995-03-15 MKS MOS Wrocław DOL
155 KRZECZOWSKA Paulina 1994-09-11 KS AZS AWF Kraków MLP
156 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
157 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
158 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
159 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
160 KUCIA Paulina 1995-11-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
162 KURKOWSKA Justyna 1993-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
163 KUROWSKA Katarzyna 1991-09-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 KURPAS Agnieszka 1995-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
165 KUWIK Ilona 1996-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
166 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
167 KUŹNICKA Martyna 1993-08-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
169 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
170 LASKOWSKA Agnieszka 1995-01-01 niest. Katowice SLK
171 LEWICKA Paulina 1995-08-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
172 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
173 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
174 LIPA Urszula 1995-05-03 STS Skarżysko-Kamienna SWK
175 LIS Ewelina 1996-01-26 ZKS Unia Tarnów MLP
176 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
177 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
178 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
179 LURANC Patrycja 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
180 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
181 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
182 ŁUKASIK Magdalena 1993-11-13 MKS-MOSM Bytom SLK
183 ŁUKASZEWSKA Dagmara 1997-03-28 MKL Toruń KPO
184 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna 1997-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
185 ŁYSEK Marta 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
186 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
188 MALINOWSKA Natalia 1989-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
189 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
191 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
192 MARKIEFKA Paulina 1997-12-28 ZLKL Zielona Góra LBU
193 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
194 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MATYSZKOWICZ Magdalena 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
196 MAZAN Żaneta 1992-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
197 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
198 MĘDREK Jagoda 1998-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
199 MICHALIK Ewa 1999-07-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
200 MICHALSKA Aleksandra 1996-01-08 STS Skarżysko-Kamienna SWK
201 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
202 MIGDAŁ Hanna 1997-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
204 MIKURDA Weronika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
205 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
206 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
207 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
208 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
209 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
210 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
211 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
213 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
214 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
215 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
216 NASTASOWSKA Patrycja 1997-09-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
217 NOGA Magdalena 1992-02-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
218 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
219 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
220 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
221 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
222 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
223 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
224 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
225 OLSZAK Karolina 1999-09-12 TS AKS Chorzów SLK
226 OLSZAŃSKA Joanna 1994-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
228 ORZECHOWSKA Edyta 1996-05-31 LKS Smolnik Męcina MLP
229 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
230 PACEK Andżelika 1995-06-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
231 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
232 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
233 PASIERBEK Magdalena 1990-04-19 KS AZS AWF Kraków MLP
234 PECHCIN Olga 1992-01-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
235 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
236 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
237 PĘCAK Klaudia 1995-05-05 KKB MOSiR Krosno PDK
238 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
239 PĘTKOWSKA Kinga 1995-10-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
240 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
241 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
242 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
243 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
244 PODSIADŁO Roksana 1992-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
245 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
246 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
247 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
248 POLNIK Weronika 1993-12-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
249 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
250 PRZEWŁODZKA Monika 1996-08-26 UKS Trójka Sandomierz SWK
251 PTASZNIK Aleksandra 1998-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
252 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
253 RAJTER Sylwia 1996-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
254 RAPACZ Marcelina 1995-12-30 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
255 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
256 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
257 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
258 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
259 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
260 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 RZEPKA Joanna 1995-06-29 LUKS Orkan Września WLP
262 RZEPKA Klaudia 1995-01-19 ZKS Unia Tarnów MLP
263 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 UKS 55 Łódź LDZ
264 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
265 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
266 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
267 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
268 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
269 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
270 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
271 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
272 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
273 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
274 SŁOWIK Weronika 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
275 SMYRSKA Alicja 1984-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 SOBASZEK Małgorzata 1994-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
277 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
278 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
279 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
280 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
281 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
282 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
283 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
284 STASIAK Dorota 1996-01-02 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
285 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
286 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
287 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
288 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
289 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
290 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
291 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
292 SZCZEŚNIAK Angelika 1997-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
293 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
294 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
295 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
296 SZTUCKA Julia 1995-07-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 SZWARNÓG Jolanta 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
298 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
299 SZYLAKOWSKA Justyna 1992-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
300 SZYMKO Wiktoria 1999-08-01 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
301 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
302 ŚLIWA Sabina 1992-06-22 KS Agros Zamość LBE
303 ŚLIWIAK Patrycja 1995-08-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
304 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
305 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
306 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
307 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
308 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
309 TARNOWSKA Edyta 1988-12-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
310 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
311 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
312 TEKLIŃSKA Ewa 1994-12-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
313 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
314 TOMCZYK Agnieszka 1994-04-09 LKS Stal Mielec PDK
315 TOŚ Barbara 1996-01-21 UKS Trójka Sandomierz SWK
316 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
317 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
318 TRZCIŃSKA Klaudia 1994-03-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 TRZMIEL Katarzyna 1995-02-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
320 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
321 TUTAK Elwira 1995-06-12 KS Komunalni Sanok PDK
322 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
323 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
324 WĄS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
325 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
326 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
327 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
328 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
329 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
330 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
331 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
332 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
333 WINDAK Anna 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
334 WIŚNIEWSKA Daria 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
335 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
336 WOJCIECHOWSKA Katarzyna 1995-06-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
337 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
338 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
339 WOLCZYŃSKA Jaśmina 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
340 WOLNICKA Izabela 1995-10-22 SKS Kusy Kraków MLP
341 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
342 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
343 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
344 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
345 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
346 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
347 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
348 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
349 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
350 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
351 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
352 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
353 ZIELIŃSKA Adrianna 1995-03-28 MKS Baszta Szamotuły WLP
354 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
355 ZIMNICKA Marta 1985-03-12 niest. Kraków MLP
356 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
357 ŻAK Karolina 1989-07-02 niest. Kraków MLP
358 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna 1996-11-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
359 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
360 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35539698600769sekund