KONIOR Justyna
1995-11-23
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMIUK Małgorzata 1994-04-05 OSOT Szczecin ZPO
2 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
3 ADAMIECKA Julia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
4 ANTONOWICZ Agnieszka 1994-03-06 LUKS Podium Kup OPL
5 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
6 ARENDARSKA Magdalena 1995-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
7 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
8 BACHAR Paulina 1992-11-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
9 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BARAN Aleksandra 1997-07-18 KKL Kielce SWK
11 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
12 BEJM Marta 1997-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 BERNAT Gabriela 1997-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
14 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
15 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
16 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
17 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
20 BONK Agnieszka 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
21 BORCZAK Aleksandra 1995-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
22 BORKOWSKA Aleksandra 1995-01-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
23 BOROWSKA Agnieszka 1991-10-21 LKS Zantyr Sztum POM
24 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
25 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
26 BRANNY Daria 1997-01-01 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
27 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
29 BRYŚ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
30 BRZOZOWSKA Anna 1994-01-15 KS Wisła Puławy LBE
31 BUDZIK Joanna 1993-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
32 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
33 BURAKIEWICZ Katarzyna 1997-07-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
34 BURDZIK Paulina 1996-06-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
35 CABAN Kaja 1994-08-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 CETNAROWICZ Anna 1996-09-23 UKS Kobylanka MLP
37 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
38 CHOJOWSKA Irena 1995-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
39 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
40 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
41 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
42 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
43 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 CZAJKA Kinga 1995-03-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
45 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
46 CZAUS Samanta 1994-06-06 MKS Agros Chełm LBE
47 CZEPIEC Angelika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
48 CZERWIEC Natalia 1996-07-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
49 DĄBROWSKA Katarzyna 1995-08-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
50 DERAS Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
51 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 DĘBIEC Angelika 1996-07-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
53 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
54 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
55 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
56 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
58 DURAJ Agnieszka 1995-01-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
59 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
60 DYMARZ Patrycja 1999-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
61 DZIDO Aleksandra 2000-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
62 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
63 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
64 DZIURGOT Daria 1998-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
65 DZIURLA Angelika 1997-01-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
66 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
67 FIGURA Sandra 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
68 FIGURSKA Oktawia 1996-11-14 SKLA Słupsk POM
69 FIGURSKA Weronika 1994-08-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
70 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
71 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
72 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
73 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
74 FORNAL Karolina 1995-04-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
75 FUKS Anna 1995-09-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
76 FURTACZ Agata 1995-02-08 TS AKS Chorzów SLK
77 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
79 GAJ Karolina 1997-08-01 SKS Kusy Kraków MLP
80 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
81 GARANTY Jolanta 1997-08-20 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
82 GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 GAWROŃSKA Magdalena 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
84 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
85 GIERA Dominika 1997-11-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
86 GIEROŃSKA Kinga 1996-05-08 WKS Wawel Kraków MLP
87 GIZA Olga 1996-09-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
88 GLAZER Magdalena 2000-04-08 KS Komunalni Sanok PDK
89 GŁODOWSKA Agnieszka 1995-08-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
91 GŁOWIŃSKA Justyna 1997-12-12 BKL Bełchatów LDZ
92 GNIEŁKA Ewa 1991-01-06 TS AKS Chorzów SLK
93 GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 niestowarzyszona POL
94 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
95 GOLIK Weronika 1996-09-11 BKL Bełchatów LDZ
96 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
97 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
98 GRABOWSKA Małgorzata 1988-02-05 KS AZS AWF Kraków MLP
99 GROBARCZYK Natalia 2000-12-11 LUKS Zabrzeg SLK
100 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
101 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
102 GUTKOWSKA Kamila 1997-04-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
103 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
104 HACZEK Klaudia 1998-11-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
105 HAŁAS Karolina 1995-02-08 LUKS Zabrzeg SLK
106 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
107 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
108 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
109 JANUSZYK Anna 1996-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
110 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
111 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
112 JAWOROWSKA Magdalena 1997-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
113 JEKIEŁEK Paulina 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
114 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
115 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
116 JUSZCZAK Kinga 1995-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
117 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
118 KALANDYK Mariola 1995-03-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
120 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
121 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
122 KANABUS Sandra 1997-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
123 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
124 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
125 KAWKA Roksana 1995-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
126 KAZIENKO Patrycja 1998-06-22 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 KISZEWSKA Kornelia 1995-03-14 MKS Kusy Szczecin ZPO
129 KLUK Dominika 1995-09-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
130 KŁODA Justyna 1996-05-10 MKS Ustroń SLK
131 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
132 KNAPIK Kinga 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
133 KOBUS Izabela 1995-05-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 KOCENIAK Katarzyna 1995-10-07 LKS Stal Mielec PDK
136 KOCUR Weronika 1996-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
138 KOŁOCZEK Aleksandra 1996-02-01 LUKS Zabrzeg SLK
139 KOŁODZIEJ Amelia 1998-08-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
140 KOMINIAK Ewelina 1993-07-26 MKLA Łęczyca LDZ
141 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
142 KONDRAT Izabela 1995-02-20 KS Podlasie Białystok POD
143 KONKEL Karolina 1993-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 KONOPNICKA Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
145 KOPACZ Paulina 1994-02-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
146 KOPECKA Ada 1994-12-16 MKS Sambor Tczew POM
147 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
148 KORDEK Natalia 1999-05-15 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
149 KORDUS Aleksandra 1996-04-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
150 KOWALCZYK Natalia 1995-10-15 RLTL ZTE Radom MAZ
151 KOWALEWSKA Anna 1996-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
152 KOWALEWSKA Wiktoria 1997-11-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
153 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
155 KOWALSKA Klaudia 1993-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
157 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
158 KOZAK Edyta 1996-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
159 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
160 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
161 KRAUS Aleksandra 1995-03-27 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
162 KRAWCZYK Karolina 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
163 KRYSTA Monika 1995-09-07 MKS Ustroń SLK
164 KRYSZTOF Anna 1993-03-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
165 KUBIAK Zuzanna 1998-04-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
166 KUCHARZAK Izabela 1991-11-23 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
167 KUDŁATY Paulina 1996-05-26 UKS Kobylanka MLP
168 KUJAWA Aleksandra 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
169 KUKULAK Katarzyna 1995-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
170 KURCHABA Solomiia 1995-11-24 niest. Katowice SLK
171 KURIAŃCZYK Justyna 1996-01-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
172 KWARCIŃSKA Magdalena 1996-11-02 UKS Kobylanka MLP
173 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
174 LESIUK Alicja 1998-07-09 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
175 LEW Kinga 1998-07-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
176 LEWICKA Paulina 1995-08-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
177 LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 KS Podlasie Białystok POD
178 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
179 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
180 LIS Klaudia 1999-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
181 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
184 LITWIN Aleksandra 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
185 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
186 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
187 ŁAPA Klaudia 1996-05-16 KS Agros Zamość LBE
188 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
189 ŁĘKOWSKA Manuela 1996-02-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
190 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-12-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
191 ŁOSINIECKA Magdalena 1995-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
192 ŁYŻWA Joanna 1995-08-19 MKS MOS Wrocław DOL
193 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
195 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
196 MASTAJ Patrycja 1995-10-09 ULKS Lipinki MLP
197 MASTELA Anna 1992-10-17 TS AKS Chorzów SLK
198 MATOGA Ewelina 1998-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
199 MATYJA Klaudia 1999-09-24 BKL Bełchatów LDZ
200 MATYSZKOWICZ Magdalena 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
201 MICHALIK Dominika 1996-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
202 MICHAŁEK Aleksandra 1993-05-03 KS Gwardia Piła WLP
203 MICHNIK Angelika 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
204 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
205 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
206 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
207 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
208 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
209 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
210 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 MULARCZYK Iwona 1995-09-19 KKL Kielce SWK
212 NAJGEBAUER Justyna 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
213 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
214 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
215 NIEWIADOMSKA Aleksandra 1995-05-18 WKS Flota Gdynia POM
216 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
217 NIEWIEDZIAŁ Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
218 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
219 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
220 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
221 NOWAK Gabriela 1995-05-23 WKS Wawel Kraków MLP
222 NOWAK Martyna 1989-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
224 NOWAK Monika 1995-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
225 NOWAKOWSKA Adrianna 1994-08-09 MTS Junior Sopot POM
226 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
227 NOWICKA Anna 1992-10-01 RKS Skra Warszawa MAZ
228 NYKLEWICZ Natalia 1996-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
229 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
230 ODO Patrycja 1997-02-05 KKL Kielce SWK
231 OGIŃSKA Daria 1995-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
232 OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
233 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
234 OLSZAŃSKA Patrycja 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
235 PASAMONIK Klaudia 1998-05-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
236 PASTUŁA Kinga 1998-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
237 PATYK Agnieszka 1992-03-08 TS AKS Chorzów SLK
238 PAWLIKOWSKA Aleksandra 1994-02-20 MTS Junior Sopot POM
239 PAWŁOWICZ Joanna 1995-05-19 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
240 PECKA Alicja 1995-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
241 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
242 PENKATY Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
243 PIASECKA Marta 1996-06-19 GKS Piast Gliwice SLK
244 PIĄTEK Magdalena 1995-12-10 MKS-MOS Katowice SLK
245 PIECHNIK Natalia 1995-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
246 PIEGZA Andrea 1996-11-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
247 PIEKARSKA Monika 1994-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
248 PIELUŻEK Aleksandra 1995-01-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
249 PIERZYNIAK Natalia 1997-07-14 KL Bałtyk Koszalin ZPO
250 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
251 PLEŚNIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
252 PŁACHTA Kamila 1999-04-03 RLTL ZTE Radom MAZ
253 PŁONKA Katarzyna 1988-06-28 SKLA Sopot POM
254 PŁONKA Weronika 1998-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
255 POŁEĆ Karolina 1997-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
256 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
257 PRAŚKIEWICZ Klaudia 1997-03-22 KKL Kielce SWK
258 PRAŻUCH Agnieszka 1988-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
259 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
260 PRZEWOŹNIAK Wiktoria 2000-03-27 SKS Kusy Kraków MLP
261 PUSTELNIK Karolina 1998-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
262 PUSTELNIK Natalia 1998-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
263 RACHWALSKA Kamila 1998-04-27 KS Komunalni Sanok PDK
264 RADTKE Natalia 1996-02-14 MKS Sambor Tczew POM
265 RATAJCZAK Marika 1998-01-23 LUKS Orkan Września WLP
266 REINERT Aleksandra 1997-09-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
267 REZULAK Katarzyna 1995-10-14 MKL Toruń KPO
268 ROSIAK Sonia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
269 RÓG Letycja 1996-07-29 UKS Trójka Sandomierz SWK
270 RUDZIŃSKA Małgorzata 1999-06-03 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
271 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
272 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
273 SAJDAK Bogna 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
274 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
275 SIECZKOWSKA Martyna 1990-10-23 MLKL Płock MAZ
276 SIEDLACZEK Sara 1999-04-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
277 SIKORA Julia 1995-01-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
278 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
279 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
280 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
281 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
282 SKORUPSKA Ewelina 1995-10-16 UKS Trójka Sandomierz SWK
283 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 SŁAWIŃSKA Sonia 1995-09-27 OSOT Szczecin ZPO
285 SMOLINIEC Dominika 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
286 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
287 SOBAŚ Justyna 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
288 SOKOŁOWSKA Alicja 1997-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
289 SPOREK Marlena 1996-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
290 SPYRA Żaneta 1995-09-01 MKS-MOS Katowice SLK
291 STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
292 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
293 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
294 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
295 SUCHODOLSKA Anna 1992-09-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
296 SUDUŁ Aleksandra 1996-01-28 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
297 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
298 SZKOLNICKA Gabriela 1992-04-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
299 SZPAŁEK Aleksandra 2001-10-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
300 SZULIŃSKA Wioleta 1995-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
301 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
302 SZYMAŃSKA Justyna 1993-01-19 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
303 SZYMASZEK Magdalena 1996-11-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
304 SZYMASZEK Patrycja 1996-09-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
305 SZYMONIK Marlena 1998-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
306 ŚCIWIARSKA Oliwia 1996-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
307 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
308 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
309 TABOR Agnieszka 1995-08-10 LKS Stal Mielec PDK
310 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
311 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
312 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
313 TOMASZEK Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
314 TROMBIK Wiktoria 1997-01-01 MKS Ustroń SLK
315 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
316 TWORZYDŁO Joanna 1995-07-13 LUKS Podium Kup OPL
317 TYLIBA Dominika 1995-04-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
318 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
319 URBANEK Karolina 1992-04-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
320 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
321 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
322 WACHOWICZ Karolina 1996-05-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
323 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
324 WAWRZYNIAK Monika 1995-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
325 WĄS Joanna 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
326 WEIHRAUCH Mirela 1996-09-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
327 WIĘCŁAWEK Dominika 1993-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
328 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
329 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
330 WILKOS Izabela 1993-07-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
331 WINKOWSKA Patrycja 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
332 WISZOWATA Paulina 1995-10-12 KS Podlasie Białystok POD
333 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
334 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
335 WOJTASIK Dagmara 1995-10-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
336 WOJTULEWICZ Barbara 1995-03-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
337 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
338 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
339 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
340 WOŹNIAK Alicja 1996-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
341 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
342 WÓJCIK Kamila 2000-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
343 WÓJTOWICZ Kamila 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
344 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
345 WRÓBEL Patrycja 1994-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
346 WYRZYKOWSKA Kinga 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
347 ZAJĄC Zuzanna 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
348 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
349 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
350 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
351 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
352 ZELECH Aleksandra 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
353 ZIĘBA Dominika 1997-05-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
354 ZIMA Sandra 1996-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
355 ZIOMEK Monika 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
356 ZUBEK Julia 1996-10-02 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
357 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
358 ŻELEŹNIAK Izabela 1994-01-08 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
359 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23832988739014sekund