MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
2 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
6 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
7 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
13 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 BOČEK Artur 1996-09-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
16 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
19 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
21 BZDAWSKI Maciej 1983-02-09 WOSzK Zakopane MLP
22 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
26 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
27 CHWAŁYK Damian 1995-05-17 ULKS Lipinki MLP
28 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
30 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
32 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
33 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
34 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
35 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
36 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
37 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 DELERT Tomasz 1996-04-20 LKS Stal Mielec PDK
39 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
41 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
42 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
43 DROZDOWICZ Damian 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
46 FĄFARA Kamil 1996-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 FRANUS Kamil 1996-10-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
48 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
49 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
50 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
51 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
52 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
55 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
56 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
57 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 GODLEWSKI Daniel 1996-07-11 ZKS Unia Tarnów MLP
59 GOLAS Artur 1997-10-11 SKS Kusy Kraków MLP
60 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
62 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
63 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
64 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
66 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
67 GULCZYŃSKI Bartosz 1995-03-02 LKS Olimpic Szczecin ZPO
68 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
69 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
70 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 HERBUT Eryk 1996-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
72 HOŁUJ Bartłomiej 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
73 IZBIŃSKI Łukasz 1997-02-15 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
74 IZBIŃSKI Patryk 1995-08-14 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
75 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
76 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
77 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
78 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
79 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
80 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
83 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
85 KACZUBA Krzysztof 1996-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
86 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
88 KANABROCKI Michał 1996-01-17 MKL 12 Jelenia Góra DOL
89 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
91 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 KIDA Jakub 1997-02-12 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
93 KIERBIEDŹ Dawid 1995-05-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
94 KISZKA Maciej 1995-05-26 KB Krościenko Wyżne PDK
95 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 KLIMEK Arkadiusz 1996-04-02 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
97 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
101 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
102 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
103 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
104 KORZEC Bartosz 1996-05-04 ULKS Lipinki MLP
105 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
106 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 KOWALCZYK Wojciech 1996-08-04 KS Agros Zamość LBE
108 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
109 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
110 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
111 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
112 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
114 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 KULIK Bartłomiej 1997-06-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
116 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
117 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
118 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
119 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
120 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
121 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
122 LECHOCKI Grzegorz 1997-02-23 AZS-AWF Gorzów LBU
123 LELAKOWSKI Kamil 1997-05-10 LKS Stal Mielec PDK
124 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
125 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
126 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
127 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
128 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
129 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
130 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
131 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
132 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 MARUNOWSKI Wiktor 1997-02-04 KS Energetyk Jaworzno SLK
134 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
135 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
136 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
137 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
138 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
140 MIKRUT Michał 1996-09-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
141 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
142 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
144 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
145 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
146 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
147 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
148 MUCHA Sylwester 1997-05-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
149 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
150 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
151 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
152 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
153 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
154 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
156 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
157 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
159 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
160 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
161 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
162 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
163 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
164 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 OSTROWSKI Piotr 1994-06-10 MLUKS Tarnów MLP
166 OŚLIZŁO Piotr 1996-01-01 UKS Orły Glinianka MAZ
167 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
169 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
170 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
171 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
172 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 MULKS MOS Sieradz LDZ
173 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
174 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
175 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
176 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
177 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
178 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
179 PICHETA Adrian 1997-03-19 KKL Kielce SWK
180 PIETRASZKO Filip 1995-10-29 MLKS Agros Żary LBU
181 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
183 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
184 PŁOKITA Wiktor 1997-07-06 UKS Starówka Radom MAZ
185 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
186 POCIĘGIEL Dariusz 1996-10-31 UKS Jedynka Skawina MLP
187 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
188 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
189 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek 1996-12-30 KL Wałcz ZPO
190 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
191 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
193 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
194 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
195 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
196 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
197 SABAT Piotr 1993-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
198 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
199 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
200 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
201 SCHAB Stanisław 1996-04-06 MLUKS Tarnów MLP
202 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
203 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
204 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
205 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
206 SIKORA Piotr 1996-04-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
207 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
208 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
209 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz 1995-09-28 RLTL ZTE Radom MAZ
210 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
211 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
212 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
213 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
214 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
216 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
217 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
218 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
219 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
220 STAWNY Rafał 1996-02-23 LUKS Orkan Września WLP
221 STEFANOWICZ Adrian 1994-03-31 LKS Stal Mielec PDK
222 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
224 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
225 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
226 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
227 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
228 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
229 SZCZEPANIAK Mateusz 1999-08-18 UMLKS START Wieruszów LDZ
230 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
231 SZCZUDLIŃSKI Artur 1996-01-13 LIUKS Kruszwica KPO
232 SZCZYGLAK Wojciech 1996-02-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
233 SZELIGA Kacper 1996-04-15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
234 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
235 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
236 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
237 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
238 SZYDŁOWSKI Sebastian 1995-12-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
239 ŚWIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
241 TOMASZEWSKI Michał 1994-03-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
242 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
243 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
244 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
245 WALCZAK Artur 1996-03-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
246 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
247 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
248 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
249 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
250 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
251 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
252 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
253 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
254 WILCZYŃSKI Szymon 1997-01-12 niest. Bydgoszcz KPO
255 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
256 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
257 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
258 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
259 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
260 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
261 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
262 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
263 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
264 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
265 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
266 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
267 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
268 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
269 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
270 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
271 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 MKS Jedynka Jarocin WLP
272 ZIELIŃSKI Rafał 1997-05-24 UKS GOK Zduny LDZ
273 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
274 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
275 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
276 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
277 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
278 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
279 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
280 ŻUBROWSKI Rafał 1995-09-13 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21169900894165sekund