MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
2 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
6 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
7 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
13 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 BOČEK Artur 1996-09-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
16 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
19 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
21 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BZDAWSKI Maciej 1983-02-09 WOSzK Zakopane MLP
23 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
27 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
28 CHWAŁYK Damian 1995-05-17 ULKS Lipinki MLP
29 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
31 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
33 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
34 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
35 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
36 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
37 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
38 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
39 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 DELERT Tomasz 1996-04-20 LKS Stal Mielec PDK
41 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
43 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
44 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
45 DROZDOWICZ Damian 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
46 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
48 FĄFARA Kamil 1996-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 FRANUS Kamil 1996-10-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
51 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
52 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
53 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
54 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 GODLEWSKI Daniel 1996-07-11 ZKS Unia Tarnów MLP
61 GOLAS Artur 1997-10-11 SKS Kusy Kraków MLP
62 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
63 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
64 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
65 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
66 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
68 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
69 GULCZYŃSKI Bartosz 1995-03-02 LKS Olimpic Szczecin ZPO
70 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
71 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
72 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
73 HERBUT Eryk 1996-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
74 HOŁUJ Bartłomiej 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
75 IZBIŃSKI Łukasz 1997-02-15 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
76 IZBIŃSKI Patryk 1995-08-14 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
77 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
78 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
79 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
80 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
81 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
82 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
83 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
85 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
86 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
87 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
88 KACZUBA Krzysztof 1996-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
89 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
91 KANABROCKI Michał 1996-01-17 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
94 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 KIDA Jakub 1997-02-12 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
96 KIERBIEDŹ Dawid 1995-05-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
97 KISZKA Maciej 1995-05-26 KB Krościenko Wyżne PDK
98 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
99 KLIMEK Arkadiusz 1996-04-02 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
100 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
101 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
105 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
106 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
107 KORZEC Bartosz 1996-05-04 ULKS Lipinki MLP
108 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
109 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 KOWALCZYK Wojciech 1996-08-04 KS Agros Zamość LBE
111 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
113 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
115 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
117 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
118 KULIK Bartłomiej 1997-06-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
119 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
121 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
122 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
124 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
125 LECHOCKI Grzegorz 1997-02-23 AZS-AWF Gorzów LBU
126 LELAKOWSKI Kamil 1997-05-10 LKS Stal Mielec PDK
127 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
128 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
129 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
130 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
131 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
132 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
133 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
134 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 MARUNOWSKI Wiktor 1997-02-04 KS Energetyk Jaworzno SLK
137 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
138 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
139 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
140 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
141 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
142 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 MUKS Płock MAZ
143 MIKRUT Michał 1996-09-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
144 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
145 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
147 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
148 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
150 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
151 MUCHA Sylwester 1997-05-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
152 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
153 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
154 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
155 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
156 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
157 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
158 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
159 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
160 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
161 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
162 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
163 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
164 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
166 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
167 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 OSTROWSKI Piotr 1994-06-10 MLUKS Tarnów MLP
169 OŚLIZŁO Piotr 1996-01-01 UKS Orły Glinianka MAZ
170 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
171 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
172 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
173 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
174 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
175 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 MULKS MOS Sieradz LDZ
176 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
177 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
179 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
180 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
181 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
182 PICHETA Adrian 1997-03-19 KKL Kielce SWK
183 PIETRASZKO Filip 1995-10-29 MLKS Agros Żary LBU
184 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
185 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
186 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
187 PŁOKITA Wiktor 1997-07-06 UKS Starówka Radom MAZ
188 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
189 POCIĘGIEL Dariusz 1996-10-31 UKS Jedynka Skawina MLP
190 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
191 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
192 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek 1996-12-30 KL Wałcz ZPO
193 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
194 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
196 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
197 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
198 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
200 SABAT Piotr 1993-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
201 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
202 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
203 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
204 SCHAB Stanisław 1996-04-06 MLUKS Tarnów MLP
205 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
207 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
209 SIKORA Piotr 1996-04-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
210 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
211 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
212 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz 1995-09-28 RLTL ZTE Radom MAZ
213 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
214 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
215 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
216 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
217 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
218 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
219 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
220 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
221 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
222 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
223 STAWNY Rafał 1996-02-23 LUKS Orkan Września WLP
224 STEFANOWICZ Adrian 1994-03-31 LKS Stal Mielec PDK
225 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
227 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
228 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
229 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
230 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
231 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
232 SZCZEPANIAK Mateusz 1999-08-18 UMLKS START Wieruszów LDZ
233 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
234 SZCZUDLIŃSKI Artur 1996-01-13 LIUKS Kruszwica KPO
235 SZCZYGLAK Wojciech 1996-02-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
236 SZELIGA Kacper 1996-04-15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
237 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
238 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
239 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
240 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
241 SZYDŁOWSKI Sebastian 1995-12-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
242 ŚWIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
243 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
244 TOMASZEWSKI Michał 1994-03-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
245 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
246 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
247 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
248 WALCZAK Artur 1996-03-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
249 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
250 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
252 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
253 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
254 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
255 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
256 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
257 WILCZYŃSKI Szymon 1997-01-12 niest. Bydgoszcz KPO
258 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
260 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
261 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
262 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
263 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
264 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
265 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
266 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
267 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
268 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
269 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
270 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
271 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
272 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
273 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
274 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 MKS Jedynka Jarocin WLP
275 ZIELIŃSKI Rafał 1997-05-24 UKS GOK Zduny LDZ
276 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
277 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
278 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
279 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
280 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
281 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
282 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
283 ŻUBROWSKI Rafał 1995-09-13 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20843100547791sekund