PODOBIŃSKI Arkadiusz
1997-05-28
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 AZS-AWF Gorzów LBU
3 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
5 ARCZYŃSKI Mirosław 1992-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
6 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
7 BAKALARCZYK Bartłomiej 1998-08-25 AZS Łódź LDZ
8 BANASIAK Patryk 1998-03-15 AZS Łódź LDZ
9 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BASISTA Patryk 2000-02-25 UKS Kobylanka MLP
11 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
12 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
13 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BIALE Jakub 1994-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIELECKI Dominik 1996-09-12 niest. Warszawa MAZ
17 BIGAS Chrystian 1996-11-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
19 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
20 BLACHA Łukasz 1997-02-19 AZS Łódź LDZ
21 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
22 BOBIŃSKI Dawid 1999-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
23 BOBROWSKI Piotr 1995-11-25 niest. Lublin LBE
24 BOCK Kamil 1998-03-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
25 BOGUSZ Dawid 1997-10-01 ZKS Unia Tarnów MLP
26 BOJDOŁ Damian 1997-07-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
27 BOLSZAKOW Miłosz 1997-02-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
28 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
29 BORÓWKA Bartosz 1998-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
30 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
31 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
32 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
33 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 BUCZKOWSKI Sławomir 1991-01-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
35 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
36 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
38 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
39 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
41 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
43 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
44 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
45 CHUDZIK Kamil 1999-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
46 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
47 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
48 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
49 CZEKAJ Maciej 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
50 CZEKAJ Marcin 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
51 CZERNECKI Jacek 1991-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
52 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
53 DANIELAK Adam 1997-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
55 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
56 DOBROWOLSKI Szymon 1992-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
57 DROZDOWICZ Damian 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
58 DUDEK Bartłomiej 1997-03-10 UKS Kobylanka MLP
59 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
60 DUDZIAK Marcin 1996-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
61 DUDZIK Jakub 1997-09-21 SKS Kusy Kraków MLP
62 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
63 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
64 DYCHUS Patryk 1998-11-04 SKS Kusy Kraków MLP
65 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
67 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
68 DZWONEK Wiktor 1999-07-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
69 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
70 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
71 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
72 FEDORUK Radosław 1997-08-27 KB MOSiR Jastrzębie SLK
73 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
74 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
75 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
76 FRYDECKI Jakub 1997-03-24 WKS Wawel Kraków MLP
77 FURTOK Dominik 1998-02-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
78 G A 1998-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
79 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
80 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
81 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
82 GAJEWSKI Szymon 1993-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
83 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
84 GARBACKI Natan 1998-01-04 SKS Kusy Kraków MLP
85 GASIŃSKI Filip 1998-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
86 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
87 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
88 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
89 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
91 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
92 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
93 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
94 GODLEWSKI Daniel 1996-07-11 ZKS Unia Tarnów MLP
95 GOJDŹ Dorian 1998-01-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
96 GOLAS Artur 1997-10-11 SKS Kusy Kraków MLP
97 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
98 GÓRA Łukasz 1997-09-30 UKS Kobylanka MLP
99 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
100 GÓRNY Szymon 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
102 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
103 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
104 GRYMEK Oskar 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
105 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 GRZYBOWSKI Konrad 1998-10-28 SKS Kusy Kraków MLP
107 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
108 GWIZDAŁA Mikołaj 1995-10-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 GWIŻDŻ Dawid 1999-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
110 HACZEK Jakub 1997-01-30 ULKS Bielgim Bielany MLP
111 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
112 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
113 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 HOŁUJ Bartłomiej 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
115 HOŁUJ Bernard 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
116 HUCZEK Kamil 1997-01-17 LKS Brzezina Osiek MLP
117 ISBRANDT Maciej 1994-03-01 MKS-MOS Katowice SLK
118 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
119 JAJKO Karol 1998-05-15 WKS Wawel Kraków MLP
120 JAKUBIAK Marcin 1997-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
121 JANIGA Bartłomiej 1998-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
122 JANKIEWICZ Krzysztof 1994-12-28 AZS-AWF Gorzów LBU
123 JARMUSIEWICZ Kamil 1995-03-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
124 JASIŃSKI Łukasz 1996-06-15 LKS Brzezina Osiek MLP
125 JASIŃSKI Wojciech 1996-03-08 LKS Brzezina Osiek MLP
126 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 JASKIERNIK Sebastian 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
128 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
130 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
131 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 KALINA Konrad 1996-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
134 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 KANIOWSKI Bartosz 1995-12-29 WKS Wawel Kraków MLP
136 KAPŁON Kamil 1994-01-19 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
137 KARNOWSKI Adrian 1986-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
138 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 KATAŃSKI Wojciech 1998-06-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
140 KĄDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
141 KĘDZIOR Michał 1997-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KLIMEK Piotr 1998-07-22 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
144 KLUSKA Grzegorz 1995-01-01 UKS Kobylanka MLP
145 KŁOCZKO Marcin 1991-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
146 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
147 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
148 KOLOMPAR Aleksander 1995-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
149 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
150 KONDRAT Aleksander 1994-07-26 niest. Gdańsk POM
151 KONWA Mateusz 1995-02-24 CRS Barlinek ZPO
152 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 KORCZYK Dariusz 1998-04-11 MKS Tempo Kęty MLP
154 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
155 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
156 KOSIOR Dariusz 1999-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
157 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
158 KOWAL Bartłomiej 1999-04-23 GKS Piast Gliwice SLK
159 KOWAL Dawid 2000-01-06 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
160 KOWALIK Przemysław 2001-01-13 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
161 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
162 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 KOZERA Jakub 1998-12-14 SKS Kusy Kraków MLP
164 KOZIEŁ Radosław 1996-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
165 KOZIK Piotr 1997-01-01 niest. Warszawa MAZ
166 KOZIOŁ Łukasz 1996-04-23 ULKS Lipinki MLP
167 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
169 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 KRAKOWCZYK Kamil 1996-06-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
171 KRAWIEC Robert 1993-09-21 WKS Wawel Kraków MLP
172 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
173 KRYSKA Marek 1997-05-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
174 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
176 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
177 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
178 KUBIAK Mariusz 1991-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
179 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
180 KUCHAREK Piotr 1992-02-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
181 KUCZYŃSKI Łukasz 1998-01-10 AZS UMCS Lublin LBE
182 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
183 KULKA Mateusz 1997-08-14 MKS Tempo Kęty MLP
184 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
185 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
187 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
188 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
189 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
190 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 KWIATKOWSKI Rafał 1998-01-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
193 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
194 KWIECIEŃ Wojciech 1994-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
196 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
197 LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 AZS UMCS Lublin LBE
198 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
199 LINCHARD Marcin 1993-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
200 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
201 LUBOŃSKI Jakub 2001-03-16 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
202 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
203 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
204 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
205 M B 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
206 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
207 MAGDA Kacper 1997-01-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
208 MAGIERA Mateusz 1993-07-21 TL ROW Rybnik SLK
209 MAGIERA Szymon 1998-03-30 TL ROW Rybnik SLK
210 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
211 MAJDA Michał 1996-03-22 LKS Brzezina Osiek MLP
212 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
213 MALIK Przemysław 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
214 MAREK Jakub 1999-05-29 LUKS Zabrzeg SLK
215 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
216 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
217 MAZUR Tobiasz 2000-06-05 UKS Kobylanka MLP
218 MENDELSKI Dawid 1995-02-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
219 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
220 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
221 MICKIEWICZ Piotr 1994-09-12 niest. Warszawa MAZ
222 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
223 MIŁOŃ Kamil 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
224 MISZCZAK Jakub 1991-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
225 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
226 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
227 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
228 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MOSAKOWSKI Mateusz 1997-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
230 MOTAK Jakub 1992-03-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
232 MRÓZ Jan 2000-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
233 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
234 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
235 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
236 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
237 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
238 NESKA Patryk 1997-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
239 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
240 NIZIOŁEK Mateusz 1999-11-15 UKS Kobylanka MLP
241 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
242 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
243 NOCUŃ Łukasz 1997-04-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
244 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
245 NOWAK Patryk 1997-08-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
246 NOWAKOWSKI Jan 1997-06-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
247 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
248 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
249 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
250 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
251 ORLIKOWSKI Paweł 1995-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
252 OSADNIK Dawid 1993-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
253 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
254 PALLASCH Adrian 1997-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
255 PAPIERNIAK Bartosz 1997-09-19 LKS Kłos Olkusz MLP
256 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
257 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
258 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
259 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
260 PIEKARZ Krystian 1993-11-24 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
261 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
262 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
263 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
264 PILCH Oskar 1994-03-13 LKS Kłos Olkusz MLP
265 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
266 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
267 PLATA Bartłomiej 1997-07-24 UKS Junior Kamesznica SLK
268 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
269 POCIĘGIEL Dariusz 1996-10-31 UKS Jedynka Skawina MLP
270 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
271 POLYPCHUK Oleksander 1996-07-11 niest. Kielce SWK
272 POPIELAK Kamil 1999-01-01 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
273 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
274 PRAŻUCH Wiktor 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
275 PRZYBYLSKI Wojciech 1995-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
276 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
277 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
278 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
279 PYZOWSKI Michał 1994-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
280 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
281 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
282 RAJ Rafał 1998-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
283 RAJTAR Kamil 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
284 RAŹNY Dawid 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
285 REMBOWSKI Sebastian 1997-02-09 AZS Łódź LDZ
286 RĘBISZ Bartłomiej 1997-03-28 MKS Stal Nowa Dęba PDK
287 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
288 ROWIŃSKI Wojciech 1995-04-18 MUKS ILKUS Olkusz MLP
289 RUDEK Łukasz 1998-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
290 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
291 RURKA Tomasz 1999-02-02 UKS Kobylanka MLP
292 RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
293 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
294 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
295 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
296 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
297 SANAK Arkadiusz 1999-12-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
298 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
299 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
300 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
301 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SCHAB Stanisław 1996-04-06 MLUKS Tarnów MLP
303 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
304 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
305 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
306 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
307 SEROCZYŃSKI Michał 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
308 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
309 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
310 SIEWNIAK Michał 1992-12-22 WKS Wawel Kraków MLP
311 SIKORA Jakub 1996-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
312 SIKORA Patryk 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
313 SIKORA Piotr 1996-04-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
314 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
315 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
316 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
317 SŁOWIK Maciej 1997-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
318 SMOLNIK Krzysztof 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
319 SOBIERAJ Dawid 1995-01-01 KKL Kielce SWK
320 SOBIESZEK Stanisław 1995-11-30 MKS Start Lublin LBE
321 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
322 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
323 SOWIŃSKI Jakub 1985-11-15 IKS Olkusz MLP
324 SROKA Maciej 2001-07-06 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
325 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
326 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
327 STASZUK Krystian 1993-06-04 MKS-MOS Katowice SLK
328 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
329 STERNA Radosław 1996-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
330 STĘPIEŃ Mateusz 1999-03-19 AZS Łódź LDZ
331 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
332 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
333 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
334 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
335 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
336 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
337 SWOBODA Grzegorz 1995-08-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
338 SYCH Tomasz 1997-04-20 AZS Łódź LDZ
339 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
340 SZCZEPAN Grzegorz 1992-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
341 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
342 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
343 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
344 SZELIGA Kacper 1996-04-15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
345 SZEWCZYK Adrian 2002-02-18 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
346 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
347 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
348 SZROMEK Adam 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
349 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
350 SZYDŁO Mateusz 1998-07-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
351 SZYDŁOWSKI Sebastian 1995-12-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
352 SZYMAJDA Marcin 1993-09-27 niest. Warszawa MAZ
353 SZYMAŃSKI Mateusz 1998-01-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
354 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
355 SZYRSZEŃ Rafał 1991-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
356 ŚLĘZAK Piotr 1995-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
357 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
358 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
359 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
360 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
361 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
362 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
363 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
364 TLAŁKA Gustaw 1994-09-26 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
365 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
366 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
367 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
368 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
369 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
370 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
371 URBAŃCZYK Hugo 1995-04-29 MOSM Tychy SLK
372 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
373 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
374 WALA Sławomir 1996-09-24 niestowarzyszony POL
375 WALASZEK Krzysztof 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
376 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
377 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
378 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
379 WĄS Bartosz 1997-02-16 MKS Żywiec SLK
380 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
381 WENDZIK Karol 1996-03-24 TL ROW Rybnik SLK
382 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
383 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
384 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
385 WIS Tomasz 1997-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
386 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
387 WIŚNIEWSKI Mateusz 1995-06-09 AZS Łódź LDZ
388 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
389 WOREK Dawid 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
390 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
391 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
392 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
393 WÓJCIK Rafał 1997-01-27 LKS Smolnik Męcina MLP
394 WÓJCIK Szymon 1998-08-03 niest. Kraków MLP
395 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
396 WRONISZEWSKI Kamil 1997-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
397 WRÓBEL Dominik 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
398 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
399 WRÓBLEWSKI Jan 1994-06-12 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
400 ZAJĄC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
401 ZAJĄC Mateusz 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
402 ZAPAŁA Jakub 2002-08-13 MKS Rabka-Zdrój MLP
403 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
404 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
405 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
406 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
407 ZIARKOWSKI Mateusz 1998-01-30 WKS Wawel Kraków MLP
408 ZIĘBA Patryk 1997-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
409 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
410 ZIMA Benjamin 1998-02-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
411 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
412 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
413 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
414 ŻELAZKO Tomasz 1998-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
415 ŻELAZNY Patryk 1997-03-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25814914703369sekund