DŁUTEK Zofia
1996-04-27
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMIUK Małgorzata 1994-04-05 OSOT Szczecin ZPO
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
4 ADAMIECKA Julia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
5 ADRIAN Daria 1997-05-09 LUKS Dwójka Namysłów OPL
6 ALEKSANDER Alicja 1996-09-22 LIUKS Kruszwica KPO
7 ARENDARSKA Magdalena 1995-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
8 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
9 BACHMATIUK Magdalena 1986-01-14 PLKS Gwda Piła WLP
10 BADACZEWSKA Beata 1995-11-18 MKS-MOSM Bytom SLK
11 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
13 BARANOWSKA Sandra 1998-08-20 UKS Skaut Będzin SLK
14 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
15 BARTOS Jagoda 1996-08-03 MKS Baszta Szamotuły WLP
16 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
17 BARTU¦ Patrycja 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
18 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
19 BEJM Marta 1997-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BERNAT Gabriela 1997-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
21 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
22 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
23 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
24 BIAŁOŻYT Kinga 1999-03-10 LKS Pogórze Skoczów SLK
25 BIERNAT Karolina 1995-01-17 LUKS Zabrzeg SLK
26 BISTYGA Magdalena 1995-03-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
27 BLI¬NIAK Kamila 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
28 BOCHENEK Dominika 1999-08-22 TL ROW Rybnik SLK
29 BONK Agnieszka 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
30 BORCZAK Aleksandra 1995-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
31 BOREK Agnieszka 1993-04-03 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
32 BORKOWSKA Aleksandra 1995-01-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
33 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
34 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
35 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
36 BRANNY Daria 1997-01-01 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
37 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
39 BRYŁA Dominika 2000-12-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 BRYŁKA Justyna 1999-01-27 LKS Górnik Wałbrzych DOL
41 BUDNY Katarzyna 1994-04-21 LUKS Zabrzeg SLK
42 BUGLA Beata 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
43 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
44 BUKOWSKA Magdalena 1995-09-24 LUKS Dwójka Namysłów OPL
45 BULIŃSKA Nikola 1999-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
46 BUMBAR Karolina 1997-06-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
47 BURAKIEWICZ Katarzyna 1997-07-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
48 BURDZIK Paulina 1996-06-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 BURDZY Marta 1996-07-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
50 CABAN Kaja 1994-08-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
51 CAREWICZ Sandra 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
52 CEBRAT Anna 1993-07-21 MKS Żywiec SLK
53 CERBIŃSKA Katarzyna 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 CETNAROWICZ Anna 1996-09-23 UKS Kobylanka MLP
55 CHACIŃSKA Natalia 1999-07-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
56 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
57 CHOJNOWSKA Magdalena 1991-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 CHOLEWA Joanna 1997-05-15 MKS Ekonomik Nysa OPL
59 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
61 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
62 CHWIERUT Monika 1996-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
63 CHWIOŁKA Paula 1996-03-30 LUKS Dwójka Namysłów OPL
64 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
65 CICHOWSKA Agnieszka 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
66 CIE¦LOK Zuzanna 1999-04-06 RMKS Rybnik SLK
67 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 CIURKO Agata 1997-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
69 CYGAN Kamila 1998-05-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
70 CYGAN Karolina 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
71 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
72 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
74 DˇBROWSKA Katarzyna 1995-08-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
75 DERAS Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
76 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
77 DĘBIEC Angelika 1996-07-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
78 DĘBOWIEC Tatiana 1999-02-11 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
79 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
80 DŁUGOSZ Paulina 1997-07-03 LUKS Podium Kup OPL
81 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS ŁódĽ LDZ
82 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
83 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
84 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
85 DROZDOWSKA Marta 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
86 DUBAJ Justyna 1992-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
87 DUBIŃSKA Jagoda 1998-09-08 TS AKS Chorzów SLK
88 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
89 DUDZIK Justyna 1993-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
90 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
91 DURA Aleksandra 1995-11-29 niest. ŁódĽ LDZ
92 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
93 DWORAKOWSKA Paulina 1995-01-01 niest. Katowice SLK
94 DYMARZ Patrycja 1999-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
95 DYMEK Magdalena 1999-01-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
97 DZIEDZIC Katarzyna 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
98 DZIEMIERA Martyna 1995-02-04 TS AKS Chorzów SLK
99 DZIURLA Angelika 1997-01-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
100 DZWONEK Angelika 1998-06-24 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
101 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
102 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
103 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
104 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
105 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
106 FISZER Monika 1995-01-05 TS AKS Chorzów SLK
107 FITZON Ewelina 1995-01-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
108 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS ŁódĽ LDZ
109 FOJT Kinga 1997-05-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
110 FORNAL Karolina 1995-04-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 FUKS Anna 1995-09-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
112 FURTACZ Agata 1995-02-08 TS AKS Chorzów SLK
113 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
114 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
115 GAJ Karolina 1997-08-01 SKS Kusy Kraków MLP
116 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
117 GANIEK Angelika 1997-01-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
118 GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 GAUDYN Weronika 1992-12-10 WKS Wawel Kraków MLP
120 GAWĘDA Nina 1997-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
121 GAWROŃSKA Magdalena 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
122 GAWRZYDEK Karolina 1997-01-09 UKS Melo Błonie MAZ
123 GˇSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
124 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
125 GŁOMBIK Sonja 2001-05-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
126 GŁOWIŃSKA Justyna 1997-12-12 BKL Bełchatów LDZ
127 GNIEŁKA Ewa 1991-01-06 TS AKS Chorzów SLK
128 GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 niestowarzyszona POL
129 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
130 GOLIASZ Julia 1997-08-09 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
131 GOLIK Weronika 1996-09-11 BKL Bełchatów LDZ
132 GOŁBA Natalia 1997-01-01 TS AKS Chorzów SLK
133 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
134 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
135 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
136 GRABOWSKA Małgorzata 1988-02-05 KS AZS AWF Kraków MLP
137 GRAMIAK Dominika 1997-02-16 MKS MOS Wrocław DOL
138 GROBARCZYK Natalia 2000-12-11 LUKS Zabrzeg SLK
139 GRONAU Karolina 1984-07-12 MKS Start Lublin LBE
140 GRUCA Emila 1996-09-15 LUKS Podium Kup OPL
141 GRY¦ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
142 GRZEGORZEK Kinga 1996-07-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
143 GRZEGORZEK Wiktoria 1999-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
144 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
145 GRZYB Sandra 1997-01-01 UKS Skaut Będzin SLK
146 GUTKOWSKA Kamila 1997-04-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
147 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
148 HAŁAS Karolina 1995-02-08 LUKS Zabrzeg SLK
149 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
150 HELIOSZ Paulina 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
151 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
152 HUTNIK Katarzyna Maria 1997-03-23 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
153 IBROM Kamila 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 MKLA Łęczyca LDZ
155 IRZIK Anita 1996-02-27 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
156 IWANOWICZ Patrycja 1996-01-01 niest. Kraków MLP
157 JACKOWSKA Sylwia 1994-01-30 TS AKS Chorzów SLK
158 JAGŁA Wiktoria 2002-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
159 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
160 JAKUBCZYK Katarzyna 1992-11-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
161 JAROSŁAWSKA Daria 1996-11-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
162 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
163 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
164 JA¦KIEWICZ Dagmara 1996-05-11 MKS Ekonomik Nysa OPL
165 JAWOROWSKA Magdalena 1997-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
166 JEKIEŁEK Paulina 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
167 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
168 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 JONIEC Magdalena 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
170 JURKOWSKA Patrycja 1996-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
171 JUSZCZAK Kinga 1995-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
172 KABUT Wiktoria 2000-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
173 KALANDYK Mariola 1995-03-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 KALFAS Angelika 1996-12-23 UKS Junior Kamesznica SLK
175 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
176 KAŁUŻA Jessica 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
177 KAMIŃSKA Kamila 2000-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
178 KAMIŃSKA Sandra 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
180 KANABUS Sandra 1997-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
181 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
182 KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
183 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
184 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
185 KAZIENKO Patrycja 1998-06-22 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
186 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
187 KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
188 KIEWLICZ Katarzyna 1997-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
189 KŁODA Justyna 1996-05-10 MKS Ustroń SLK
190 KNAPIK Kinga 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
191 KOBUS Izabela 1995-05-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 KOKOT Honorata 1999-01-15 LKS Pszczyna SLK
193 KOLASA Kamila 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
194 KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 SKLA Sopot POM
195 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
196 KOŁOCZEK Aleksandra 1996-02-01 LUKS Zabrzeg SLK
197 KOŁOCZEK Gabriela 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
198 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
199 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 KONDRAT Izabela 1995-02-20 KS Podlasie Białystok POD
201 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
202 KONOPNICKA Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
203 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
204 KORDEK Natalia 1999-05-15 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
205 KORDUS Aleksandra 1996-04-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
206 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
207 KOSTOWSKA Aleksandra 1998-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
208 KOTLARCZYK Martyna 1997-07-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
209 KOWALCZYK Natalia 1995-10-15 RLTL ZTE Radom MAZ
210 KOWALEWSKA Wiktoria 1997-11-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
211 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
212 KOWALSKA Klaudia 1993-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
213 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
214 KOWALSKA Natalia 1996-12-31 TS AKS Chorzów SLK
215 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
216 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
217 KOZAK Agnieszka 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
218 KOZIOŁ Katarzyna 1995-12-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
219 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
220 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
221 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
222 KRAUS Aleksandra 1995-03-27 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
223 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
224 KRYSTA Monika 1995-09-07 MKS Ustroń SLK
225 KRYSZTOF Anna 1993-03-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
226 KRZANOWSKA Dorota 1993-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
227 KRZYWDA Malwina 1994-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
228 KSIˇŻEK Martyna 1989-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
229 KUBIAK Zuzanna 1998-04-30 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
230 KUBICA Patrycja 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
231 KUCHARZAK Izabela 1991-11-23 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
232 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
233 KUCZERA Sabina 1997-06-18 MKS Ekonomik Nysa OPL
234 KUDŁATY Paulina 1996-05-26 UKS Kobylanka MLP
235 KUJAWA Aleksandra 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
236 KURCHABA Solomiia 1995-11-24 niest. Katowice SLK
237 KURIAŃCZYK Justyna 1996-01-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
238 KWARCIŃSKA Magdalena 1996-11-02 UKS Kobylanka MLP
239 KWA¦NIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
240 KWA¦NIEWSKA Michalina 1991-10-22 ZLKL Zielona Góra LBU
241 KWIECIEŃ Marta 1999-12-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
242 LACH Paulina 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
243 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
244 LEW Kinga 1998-07-01 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
245 LEWICKA Paulina 1995-08-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
246 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
247 LIGUDA Joanna 1997-04-05 LUKS Podium Kup OPL
248 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
249 LIS Klaudia 1999-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
251 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
252 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
253 LITTWIN Adrianna 1998-07-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 LUBIŃSKA Marcelina 1997-03-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
255 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
256 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
257 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
258 ŁAPA Klaudia 1996-05-16 KS Agros Zamo¶ć LBE
259 ŁAZAR Magdalena 1997-05-03 KS Podlasie Białystok POD
260 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
261 ŁĘKOWSKA Manuela 1996-02-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
262 ŁOSINIECKA Magda 1995-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
263 ŁUCZKIEWICZ Pola 1995-09-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
264 ŁUDCZAK Sandra 1992-01-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
265 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
266 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
267 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
268 MACHNER Ines 1996-07-23 UKS-MOS Opole OPL
269 MACIˇGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
270 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
271 MAGIERA Małgorzata 1993-01-01 RMKS Rybnik SLK
272 MAŁEK Sonia 1991-12-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
273 MARCHEWKA Angelika 1992-08-10 WKS Wawel Kraków MLP
274 MARKIEWICZ Martyna 1992-01-01 TS AKS Chorzów SLK
275 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
276 MASTAJ Patrycja 1995-10-09 ULKS Lipinki MLP
277 MASTELA Anna 1992-10-17 TS AKS Chorzów SLK
278 MA¦LANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
279 MEKOK Emilia 1997-12-19 LUKS Podium Kup OPL
280 MENDE Karolina 1996-03-22 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
281 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
282 MICHALSKA Olga 1997-01-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
283 MICHALSKA Wiktoria 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
284 MICHNIK Angelika 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
285 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
286 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
287 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
288 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
289 MISIARZ Joanna 1995-01-06 UKS Junior Kamesznica SLK
290 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
291 MI¦ Anna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
292 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
293 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
294 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
295 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
296 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
297 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
298 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
299 NACIĘGA Klaudia 1995-01-01 niest. Kraków MLP
300 NAJDROWSKA Paulina 1994-10-13 MKS-MOSM Bytom SLK
301 NAJGEBAUER Justyna 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
302 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
303 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
304 NIEWIADOMSKA Aleksandra 1995-05-18 WKS Flota Gdynia POM
305 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
306 NIEWIEDZIAŁ Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
307 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
308 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
309 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
310 NIŻNIK Karolina 1992-08-18 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
311 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
312 NOWAK Gabriela 1995-05-23 WKS Wawel Kraków MLP
313 NOWAK Martyna 1989-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 NOWAK Nikola 1998-03-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
315 NOWAK Weronika 1996-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
316 NOWAKOWSKA Adrianna 1994-08-09 MTS Junior Sopot POM
317 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS ŁódĽ LDZ
318 NOWICKA Anna 1992-10-01 RKS Skra Warszawa MAZ
319 NYKLEWICZ Natalia 1996-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
320 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
321 OGIŃSKA Daria 1995-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
322 OGRODNIK Magdalena 1989-07-25 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
323 OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
324 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
325 OLSZEWSKA Wiktoria 1997-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
326 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
327 OSOWIEC Vanessa 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
328 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
329 OTRZONEK Klaudia 1998-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
330 PAGIEŁA Dominika 1997-09-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
331 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
332 PASAMONIK Klaudia 1998-05-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
333 PATYK Agnieszka 1992-03-08 TS AKS Chorzów SLK
334 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
335 PAWLIKOWSKA Aleksandra 1994-02-20 MTS Junior Sopot POM
336 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
337 PENKATY Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
338 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
339 PIASECKA Marta 1996-06-19 GKS Piast Gliwice SLK
340 PIˇTEK Magdalena 1995-12-10 MKS-MOS Katowice SLK
341 PIEGZA Andrea 1996-11-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
342 PIEKARSKA Monika 1994-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
343 PIERZYNIAK Natalia 1997-07-14 KL Bałtyk Koszalin ZPO
344 PLE¦NIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
345 PŁACHTA Kamila 1999-04-03 RLTL ZTE Radom MAZ
346 PŁONKA Katarzyna 1988-06-28 SKLA Sopot POM
347 PODHAJNY Magda 1995-12-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
348 POLA Paula 2000-01-01 TL ROW Rybnik SLK
349 POLAK Agnieszka 1997-11-09 UKS Skaut Będzin SLK
350 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
351 POŁETEK Karolina 1997-12-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
352 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
353 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
354 PO¬NIAK Aleksandra 1995-05-18 GTS Bojszowy SLK
355 PRAŻUCH Agnieszka 1988-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
356 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
357 PROKOPOWICZ Anna 1996-03-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
358 PRÓCHNO Paulina 1997-08-05 GKS Piast Gliwice SLK
359 PRU¦ Małgorzata 1997-01-12 UKS SMS Warszawa MAZ
360 PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
361 PUSTELNIK Karolina 1998-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
362 PUSTELNIK Natalia 1998-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
363 PUSTLIK Katarzyna 1995-01-01 niest. Katowice SLK
364 PUSTUŁ Katarzyna 1995-06-26 MKS-MOS Katowice SLK
365 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
366 PYSZ Magdalena 1996-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
367 RASZEWSKA Anna 1993-03-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
368 RATAJCZAK Marika 1998-01-23 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
369 RˇCZKA Natalia 1995-07-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
370 REINERT Aleksandra 1997-09-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
371 RESZKA Małgorzata 1989-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
372 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
373 ROSIAK Sonia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
374 RUDZIŃSKA Małgorzata 1999-06-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
375 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
376 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
377 SADLAK Alicja 1996-02-22 UKS-MOS Opole OPL
378 SADLIK Monika 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
379 SAJDAK Bogna 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
380 SALIK Magdalena 1993-11-26 MKS-MOSM Bytom SLK
381 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
382 SEDLAREK Joanna 1999-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
383 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
384 SIEDLACZEK Sara 1999-04-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
385 SIEMBIGA Dominika 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
386 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
387 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
388 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
389 SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
390 SKOMOROWSKA Klaudia 1996-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
391 SKRZYPEK Sonia 1995-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
392 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
393 SMOLINIEC Dominika 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
394 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
395 SOCHA Alicja 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
396 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
397 SPOREK Marlena 1996-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
398 SPYRA Żaneta 1995-09-01 MKS-MOS Katowice SLK
399 STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
400 STANKIEWICZ Karolina 1995-07-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
401 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
402 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
403 STAWARZ Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
404 STˇPOREK Magdalena 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
405 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
406 STRZˇDAŁA Katarzyna 1996-08-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
407 STRZELCZYK Karolina 1993-02-18 TS AKS Chorzów SLK
408 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
409 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
410 SUDUŁ Aleksandra 1996-01-28 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
411 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
412 SU¦ Paulina 1995-04-11 TS AKS Chorzów SLK
413 SWARCEWICZ Kinga 1996-06-14 GULKS Barwice ZPO
414 SZCZOTKA Iwona 1996-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
415 SZCZUREK Aneta 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
416 SZCZUREK Angelika 1995-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
417 SZCZUREK Klaudia 1992-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
418 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
419 SZEWC Martyna 1995-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
420 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
421 SZKOLNICKA Gabriela 1992-04-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
422 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
423 SZOPA Patrycja 1992-11-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
424 SZURAJ Marta 1994-07-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
425 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
426 SZYMONIK Marlena 1998-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
427 SZYNDLAREWICZ Kamila 1998-04-26 LUKS Podium Kup OPL
428 ¦CIESZKA Patrycja 1997-01-09 MKS Żywiec SLK
429 ¦CIWIARSKA Oliwia 1996-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
430 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
431 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
432 ¦WIĘTEK Marianna 1997-10-29 LUKS Zabrzeg SLK
433 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
434 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
435 TEICHMANN Wioletta 1985-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
436 TEKIELI Aleksandra 2001-11-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
437 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
438 TOMASZEK Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
439 TROMBIK Wiktoria 1997-01-01 MKS Ustroń SLK
440 TWORZYDŁO Joanna 1995-07-13 LUKS Podium Kup OPL
441 UKLEJA Agata 1997-05-12 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
442 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
443 URBA¦ Anna 1995-03-01 UKS Junior Kamesznica SLK
444 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
445 WACHOWICZ Karolina 1996-05-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
446 WALCZYK Patrycja 1994-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
447 WAWRZYNIAK Monika 1995-03-22 O¦ AZS Poznań WLP
448 WˇS Joanna 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
449 WEIHRAUCH Mirela 1996-09-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
450 WESOŁOWSKA Zyta 1999-01-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
451 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
452 WIĘCŁAWEK Dominika 1993-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
453 WIKTOR Martyna 1998-01-01 RMKS Rybnik SLK
454 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
455 WILKOS Izabela 1993-07-04 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
456 WINKOWSKA Patrycja 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
457 WISZOWATA Paulina 1995-10-12 KS Podlasie Białystok POD
458 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
459 WOJTALA Klaudia 1997-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
460 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
461 WOJTASIK Dagmara 1995-10-24 MKS Piast Lwówek ¦l±ski DOL
462 WOJTULEWICZ Barbara 1995-03-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
463 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
464 WOLNICKA Izabela 1995-10-22 SKS Kusy Kraków MLP
465 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
466 WOLSZCZAK Maria 1994-01-17 LKS Pszczyna SLK
467 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
468 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
469 WO¬NICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS ŁódĽ LDZ
470 WÓJCIK Paulina 1992-05-30 MKS-MOSM Bytom SLK
471 WÓJTOWICZ Kamila 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
472 WREJNEROWSKA Marlena 1995-01-01 MKS Żywiec SLK
473 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
474 WRÓBEL Ewelina 1994-01-01 MKS Żywiec SLK
475 WRÓBEL Patrycja 1994-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
476 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
477 WRZOS Klaudia 1995-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
478 WYRZYKOWSKA Kinga 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
479 ZACZKOWSKA Dorota 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
480 ZAGRODNIK Joanna 1996-03-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
481 ZAJˇC Angelika 1996-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
482 ZAJˇC Zuzanna 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
483 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
484 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
485 ZATOROWSKA Zuzanna 1993-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
486 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
487 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
488 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
489 ZIMA Sandra 1996-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
490 ZIMNOCH Magdalena 1993-05-19 RKS Skra Warszawa MAZ
491 ZUBEK Julia 1996-10-02 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
492 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
493 ZWOLIŃSKA Oliwia 1996-07-27 MKS Żywiec SLK
494 ZYCH Zuzanna 1994-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
495 ZYGMUNT Andżelika 1996-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
496 ZYGMUNT Angelika 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
497 ZYGUŁA Barbara 1994-04-22 MKS-MOS Katowice SLK
498 ŻEBROWSKA Karolina 1990-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
499 ŻELE¬NIAK Izabela 1994-01-08 UKS Gimpas Pasłęk WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32451701164246sekund