SICIARZ Klaudia
1998-03-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Edyta 1994-01-18 MLUKS Tarnów MLP
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
4 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 BACHAR Paulina 1992-11-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
6 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
8 BARAŃSKA Agnieszka 1998-03-07 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
11 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BĄK Katarzyna 1998-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BERNAŚ Monika 1995-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
14 BERNAT Gabriela 1997-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
15 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
16 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
20 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
22 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 BOROWIAK Agata 1996-06-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
24 BOROWSKA Kamila 1999-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
25 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
27 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 BUBNIAK Magdalena 1997-01-09 ULKS Lipinki MLP
30 BUJAK Martyna 1998-05-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
31 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
33 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
34 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHMIELIK Monika 1996-04-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
38 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
39 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHYRA Angelika 1997-12-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
41 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
42 CIECHANOWSKA Magdalena 2000-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
43 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 CIĘŻKOWSKA Katarzyna 1996-06-18 SKS Kusy Kraków MLP
45 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
48 CYMBALAK Weronika 1998-06-11 UKS Gepard Warszawa MAZ
49 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
50 CZARNYNOGA Martyna 1998-02-10 GTS Bojszowy SLK
51 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 CZOPEK Oliwia 1998-10-29 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
53 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
54 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
55 DANIEWSKA Agata 1992-04-11 RKS Skra Warszawa MAZ
56 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
57 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
59 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
60 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
61 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
62 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 DOMAGAŁA Patrycja 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
64 DOROSZCZUK Magdalena 1993-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
65 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
67 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
68 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
69 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
70 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
71 DZIKI Oliwia 1998-06-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
72 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
73 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 FIODOROW Alicja 1985-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
75 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
76 FORGACZ Klaudia 1995-01-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
77 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
78 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
79 GALAS Ewelina 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
80 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
81 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
82 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
83 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
84 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
86 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
87 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
88 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
89 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
90 GÓRKIEWICZ Barbara 1995-04-07 LKS Brzezina Osiek MLP
91 GÓRSKA Dorota 1998-04-29 UKS Achilles Leszno WLP
92 GÓRSKA Ewelina 1995-09-18 UKS-MOS Opole OPL
93 GROTKIEWICZ Weronika 1998-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
94 GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 GRZEGORCZYK Weronika 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 GRZEGORZEWSKA Daria 1990-08-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
97 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
98 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
100 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
101 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
102 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
103 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
104 HALISTA Patrycja 1990-01-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
106 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
108 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 HYŻY Natalia 1997-01-02 AZS Łódź LDZ
110 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
111 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
113 JANKOWSKA Aleksandra 1997-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
114 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
115 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
116 JANUSZ Gabriela 1995-09-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
117 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
118 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
119 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
120 JASKÓŁA Jolanta 1999-10-15 KKL Kielce SWK
121 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
122 JEWUŁA Klaudia 1996-05-06 SKS Kusy Kraków MLP
123 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
124 JOPEK Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
125 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
126 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 JURCZYK Kinga 1996-06-26 LKS Brzezina Osiek MLP
128 JUREC Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
129 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
130 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
131 KACORZYK Aleksandra 1997-05-07 LKS Brzezina Osiek MLP
132 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
133 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
134 KALETA Olga 1994-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KALINOWSKA Olga 1997-11-25 RKS Łódź LDZ
136 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
137 KANIA Justyna 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
138 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
139 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KAREŃSKA Anna 1997-06-21 MKL Szczecin ZPO
141 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
144 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
145 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
146 KIWIOR Natalia 1998-09-18 MLUKS Tarnów MLP
147 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
148 KOBUS Izabela 1995-05-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
150 KOJS Alicja 1998-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
151 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
152 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
153 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
154 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
155 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
157 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
158 KORZEŃ Weronika 1997-05-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
159 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
160 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
161 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
162 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
164 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
165 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
166 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
167 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
168 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
169 KRATA Natalia 1995-09-10 MUKS ILKUS Olkusz MLP
170 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
171 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 KREMPASKA Julia 1998-09-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
173 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
174 KRÓL Izabela 1995-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
175 KRYŁOWICZ Joanna 1993-05-16 AZS Łódź LDZ
176 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
177 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
178 KSIĄŻEK Martyna 1989-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
179 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
180 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
181 KUDUK Nikola 1998-03-25 MKL Szczecin ZPO
182 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
183 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
185 KUSIŃSKA Natalia 1997-04-27 AZS Łódź LDZ
186 KUWIK Ilona 1996-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
187 KUŹMA Justyna 1997-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
188 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
189 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
190 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
191 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
192 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
193 LACHENDRA Olga 1998-03-26 AZS Łódź LDZ
194 LATAŁA Anna 1998-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
195 LATAWSKA Mariola 1995-05-30 MLUKS Tarnów MLP
196 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
197 LENART Alicja 1998-05-12 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
198 LESZCZYŃSKA Wiktoria 1997-11-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
199 LEWANDOWSKA Anna 1997-03-23 MKL Toruń KPO
200 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-20 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
201 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
202 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
203 LINOWSKA Karolina 1998-04-28 ULKS Gryf Rytwiany SWK
204 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
205 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
206 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
207 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
208 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
209 LURANC Patrycja 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
210 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
211 ŁĄCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
212 ŁĘGOWSKA Ewelina 1995-02-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
213 ŁĘKOWSKA Manuela 1996-02-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
214 ŁOSIK Aleksandra 1995-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
215 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
216 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
217 MACHALSKA Gabriela 1998-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
218 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
219 MADEJCZYK Angelika 1991-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
220 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
221 MAŁACZEWSKA Zofia 1997-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
222 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
223 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
224 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
225 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
226 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
228 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
229 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
230 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
231 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
232 MIERZWA Justyna 1999-02-28 WKS Wawel Kraków MLP
233 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
235 MIGDAŁ Hanna 1997-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
237 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
238 MIKURDA Weronika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
239 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
240 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
241 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
242 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
244 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
245 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
246 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
248 NABAGŁO Alicja 2000-11-14 IKS Olkusz MLP
249 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
250 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
251 NORWA Patrycja 1999-02-10 AZS UMCS Lublin LBE
252 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
253 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
254 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
255 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
256 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
257 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
258 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
260 OLECHOWSKA Magdalena 1997-03-17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
261 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
262 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
263 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
264 PAKOS Nina 1995-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
265 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
267 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
268 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
269 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
270 PAŃSZCZYK Katarzyna 1995-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
271 PAPIERNIAK Patrycja 1998-03-02 ULKS Lipinki MLP
272 PARTYKA Alicja 1996-09-14 RKS Łódź LDZ
273 PAWLAK Karolina 1997-10-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
274 PAWŁOWSKA Katarzyna 1995-02-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
275 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
276 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
277 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
278 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
279 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
280 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
281 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
282 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
284 PŁONKA Weronika 1998-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
285 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
286 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
287 POŁEĆ Karolina 1997-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
288 POPIELAK Paulina 2000-01-01 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
289 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
290 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
291 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
292 PTASZNIK Aleksandra 1998-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
293 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
294 PYRYT Agata 1998-01-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
295 PYŚK Natalia 1997-11-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
296 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
297 RAPACZ Marcelina 1995-12-30 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
298 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
299 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
300 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
301 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
302 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
303 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
304 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
305 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
306 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
307 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
308 RZEPECKA Monika 1993-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
309 RZYMEK Sabina 1994-12-26 MLUKS Tarnów MLP
310 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
311 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
312 SAWICKA Olga 1997-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
313 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
314 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
315 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
316 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
317 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
318 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
319 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
320 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
321 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
322 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
323 SKUBIK Aleksandra 1997-05-16 MOSM Tychy SLK
324 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
325 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
326 SOBASZEK Magdalena 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
327 SOBASZEK Małgorzata 1994-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
328 SOCHA Alicja 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
329 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
330 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
331 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
332 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
333 SROKA Anna 1999-05-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
334 STACHEL Weronika 1997-03-25 SKS Kusy Kraków MLP
335 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
336 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
337 STARZAK Anna 1988-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
338 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
339 STASIAK Julia 1996-03-24 AZS Łódź LDZ
340 STASIAK Natalia 1997-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
341 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
342 STOKOWSKA Alicja 1997-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
343 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
344 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
345 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
346 SUCHAŃSKA Justyna 1997-01-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
347 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
348 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
349 SUŁKOWSKA Julia 1997-04-14 MKL Szczecin ZPO
350 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
351 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
352 SUŚ Paulina 1995-04-11 TS AKS Chorzów SLK
353 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
354 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
355 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
356 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
357 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
358 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
359 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
360 SZCZUREK Aneta 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
361 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
362 SZLEHUBER Daniela 1998-03-05 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
363 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
364 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
365 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
366 ŚLIWA Aleksandra 1995-11-28 UKS Kobylanka MLP
367 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
368 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
369 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
370 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
371 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
372 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
373 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
374 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
375 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
376 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
377 TROJAK Marcelina 1998-11-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
378 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
379 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
380 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
381 TRZMIEL Katarzyna 1995-02-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
382 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
383 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
384 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
385 TUROWSKA Paulina 1993-02-25 niest. Kraków MLP
386 UFIR Justyna 1997-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
387 ULMER Aleksandra 1998-03-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
388 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
389 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
390 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
391 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
392 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
393 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
394 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
395 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
396 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
397 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
398 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
399 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
400 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
401 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
402 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
403 WOLNY Justyna 1994-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
404 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
405 WÓJCIK Gabriela 1999-03-28 SKS Kusy Kraków MLP
406 WÓJCIK Klaudia 1998-06-26 ULKS Lipinki MLP
407 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
408 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
409 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
410 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
411 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
412 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
413 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
414 ZAJĄC Monika 1994-03-03 KS Agros Zamość LBE
415 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
416 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
417 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
418 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
419 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
420 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
421 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
422 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
423 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
424 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
425 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
426 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4044361114502sekund