ZYGMUNT Patryk
1998-02-14
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1993-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCIO Konrad
1996-01-08
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Maksym
1997-01-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMUS Maciej
1998-03-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKI Maciej
1998-06-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRZEJEWSKI Marek
1997-05-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRZEJEWSKI Mateusz
1996-06-23
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANIOŁA Dominik
2000-02-11
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAJOREK Kamil
1997-09-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAŁA Adam
1997-01-01
Gimnazjum 2 Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BAŁDYGA Marcin
1998-12-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAŁDYGA Mateusz
1998-12-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BANEVICIUS Sarunas
1991-11-20
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARNU¦ Paweł
1997-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARTCZAK Krzysztof
1995-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARTCZAK Maciej
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARYLUK Mateusz
1998-01-01
Gimnazjum 1 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BASZYŃSKI Bartłomiej
2000-01-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BEDNARCZYK Paweł
1998-08-10
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BELLA Sebastian
2001-08-15
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BENDOWSKI Łukasz
1999-01-01
LO Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BIAZIK Bartosz
1994-01-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BIERNACKI Damian
1999-02-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BIEŻUŃSKI Kacper
2001-06-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BIS Michał
1996-11-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BLOCH Łukasz
1997-01-13
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BŁASZCZAK Michał
1998-01-16
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BŁOSZYK Łukasz
1998-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BODZIAK Łukasz
1998-05-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BOJARSKI Arkadiusz
1980-06-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BOJKO Kamil
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BOŁDYSZ Mariusz
1999-01-02
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BOMBA Cezary
1999-06-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BORKOWSKI Jakub
2001-06-26
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BOROWICKI Kordian
1998-01-06
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOROWIECKI Jan
1998-07-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BORUCH Mateusz
1997-05-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BRONISZ Kacper
1999-02-12
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BRZYSKI Kacper
1999-08-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BUCIAK Wojciech
1998-05-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BUKOWIECKI Konrad
1997-03-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BURCZYŃSKI Grzegorz
1976-04-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BURZYCKI Remigiusz
1998-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BURZYŃSKI Wojciech
1998-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BU¦KO Krzysztof
1998-05-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BYK Daniel
1997-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CECH Jakub
1999-04-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CETNARSKI Wojciech
2000-07-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CHACZATRIAN Adrian
1997-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CHAŁUPKA Tyberiusz
1999-04-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CHMURA Patryk
1998-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CHMURZYŃSKI Donatan
1998-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CHODON Kamil
1993-03-23
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHODOROWSKI Stanisław
1997-05-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHRZANOWSKI Jakub
1998-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CIE¦LAK Krystian
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CUBER Bartosz
2001-01-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CYBA Piotr
1999-04-03
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CZAJKA Miłosz
1997-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CZAJKOWSKI Przemysław
1988-10-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CZAPLARSKI Aleksander
1998-06-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CZAPNIK Adrian
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CZAPOR Wiktor
1997-06-26
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CZARNOWSKI Piotr
1998-04-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CZEPIEL Krzysztof
1995-05-19
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CZERWIŃSKI Mateusz
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CZYLKOWSKI Kamil
1998-11-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DAREWSKI Amadeusz
1998-03-06
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DARGA Marcin
1989-07-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DAWID Jakub
1999-01-01
NG Lubsko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DˇBEK Rafał
1997-08-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DĘBOWSKI Marcin
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DĘBSKI Patryk
1996-11-09
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DRYZEK Damian
1993-12-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DUDA Adrian
1998-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DUDEK Michał
1997-01-01
Gimnazjum Bobrowice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DUDZIK Korneliusz
1998-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
DU¦ Mariusz
1996-06-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
DZIĘGIEL Paweł
1999-06-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DZIK Jakub
1999-06-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FAJER Bartosz
1998-01-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FALCZYSZYN Wiktor
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
FEDOROWICZ Dawid
1997-01-01
Gimnazjum 2 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
FELKEL Mateusz
1998-04-24
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
FERENC Łukasz
1999-07-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
FIGURSKI Przemysław
1999-12-16
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
FRˇCZAK Kamil
1995-04-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
FRY¦ Oskar
1999-02-06
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
FRY¦NY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
FRY¦NY Oskar
1998-01-22
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GADZIŃSKI Piotr
1998-07-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GAJDA Szymon
1998-09-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GAŁˇZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GASZTYK Damian
1997-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GA¬DZIEWICZ Mateusz
1998-01-01
Gimnazjum Nowogród Bobrzański
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GIBASZEK Mateusz
1997-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GIL Marcin
1997-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GŁADKOWSKI Mateusz
2001-01-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GNIATOWSKI Mateusz
1999-01-01
Gimnazjum 3 Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GODLEWSKI Szymon
1997-10-28
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GOŁĘBIOWSKI Szymon
1999-11-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GONTARSKI Łukasz
1997-02-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GORTAT Krystian
1999-11-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GO¦CIŁO Jarosław
1999-04-21
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GO¬DZIEWICZ Piotr
2001-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GÓRECKI Andrzej
1998-09-01
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GÓRSKI Patryk
2000-01-07
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GRABAS Tobiasz
1997-01-01
Gimnazjum 1 ¦wiebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GRAJKOWSKI Maciej
2000-03-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GRĘDA Kacper
2001-04-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GRUCHAŁA Mateusz
1998-01-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GRUSZCZYŃSKI Aleksander
1998-01-01
Gimnazjum 3 Wiechlice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GRZE¦KOWIAK Kamil
1998-01-01
Gimnazjum 1 Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GUDRO Andrzej
1994-04-08
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GUNERA Mateusz
1998-05-07
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GUTOWSKI Radosław
1998-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GUZE Jakub
1999-04-08
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
HALKIEWICZ Bartłomiej
1999-01-07
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
HARATYK Michał
1992-04-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
HERDA Krzysztof
1997-03-27
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
HODYL Rafał
1999-01-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
HORBOWY Patryk
1999-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
HUCZEK Radosław
1999-03-11
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
HUSAK Dominik
1999-01-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
HUTNIK Jarosław
1999-04-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ISKIERSKI Adrian
1999-01-01
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
IWANIUK Kacper
1998-02-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JACH Sebastian
1996-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JAKUBÓW Filip
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
JANICKI Krzysztof
1997-06-20
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
JANUSZKIEWICZ Miłosz
1998-09-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
JARMOŁOWICZ Michał
1999-05-28
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
JARZEMBOWSKI Maciej
2000-07-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
JASIŃSKI Łukasz
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
JĘCEK Michał
1999-07-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
JÓZEFIAK Tomasz
1998-02-11
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
JUCHNER Mateusz
1998-04-16
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
JUSZCZAK Sebastian
1997-06-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
JUSZCZYK Michał
1999-11-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KACZMARCZYK Tomasz
1999-10-18
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KAFKA Piotr
1999-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KALINA Patryk
1997-05-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KARABAN Krystian
1998-01-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KARPOWICZ Krystian
1997-06-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KARPOWICZ Tadeusz
1960-12-11
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KARY¦ Wojciech
1997-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KASPERSKI Wiktor
1997-04-13
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KASZUBA Igor
1999-06-21
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KAWKA Bartosz
1997-09-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KEMPSKI Bartosz
1996-01-07
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KIELISZKOWSKI Łukasz
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KIN Mateusz
1999-06-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KIRON Dawid
2000-01-01
KS Trójka Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KITTA Piotr
1999-08-31
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KŁOSZEWSKI Kamil
1999-04-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KMIEĆ Witold
1997-09-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KOBUSIŃSKI Szymon
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KOKOSZEWSKI Oskar
2000-01-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOLAŃCZYK Filip
1998-02-16
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KOMINEK Andrzej
1982-11-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KONDYCKI Paweł
1996-06-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KOPAŁA Dawid
1996-07-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KORDEK Karol
1997-01-01
SG Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KORZEC Patryk
1999-12-17
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KOSAKOWSKI Krzysztof
1998-03-01
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOSZAŁKA Wojciech
1998-03-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KOWALCZYK Norbert
2000-06-09
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KOWALSKI Adam
1997-05-13
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KOWALSKI Adam
1999-07-20
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KOWALSKI Bartosz
1999-05-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KOWALSKI Mateusz
1997-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KOZAK Kamil
1996-05-31
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KOZAKIEWICZ Michał
1997-09-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KOZŁOWSKI Mateusz
1998-09-21
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KO¬LIK Filip
1998-08-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KRAJEWSKI Piotr
1997-03-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KRA¦ Oskar
1997-01-01
I LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KREY Dominik
1997-01-01
Gimnazjum Łagów Lubuski
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KRIEGER Patryk
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KRUKOWSKI Marek
1999-03-30
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KRYMSKI Wojciech
1997-09-23
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KRZYŻEWICZ Norbert
1998-05-17
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KUBACZYK Krzysztof
1997-02-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KUBIK Damian
1998-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KUBIS Michał
2000-08-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KUBUS Paweł
1998-07-31
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KUCHCIAK Marcel
2000-01-22
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KULEŃ-SŁAWEŃSKI Grzegorz
1999-04-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KURIATA Maciej
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KUROSZ Michał
1995-04-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KU¦NIEREK Mateusz
1997-01-01
Gimnazjum 1 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KU¦NIERZ Patryk
1999-03-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KUTRYBA Michał
1998-07-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KUTRYBA Wojciech
1997-02-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KUZIO Mateusz
1998-11-15
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KU¬NIAR Jakub
1998-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KWA¦NIEWSKI Mateusz
1995-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KWIATKOWSKI Jakub
1998-09-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KWIECIEŃ Michał
1999-06-18
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KWIECIŃSKI Mateusz
1999-08-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
LACHOWSKI Sebastian
1997-10-13
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
LASOTA Michał
1998-07-26
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
LAUDAŃSKI Szymon
1998-09-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
LECHOWSKI Daniel
1997-03-14
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
LE¦NIAK Tomasz
1999-01-01
Gimnazjum 2 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
LEWKOWICZ Tomasz
1996-05-30
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
LIANA Marcin
1996-05-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
LICHODZIEJEWSKI Tomasz
1999-01-01
Gimnazjum 2 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
LIS Bartłomiej
1984-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
LISIECKI Krystian
1999-06-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
LUBIENIECKI Maciej
1993-02-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
ŁABA Jan
1998-09-08
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
ŁACH Wojciech
1998-01-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ŁADOCHA Paweł
1997-05-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
ŁAPA Krystian
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ŁAPO Artur
2000-03-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ŁAWNICKI Filip
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ŁEBEK Marek
1997-01-31
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ŁUKSZO Łukasz
1997-01-19
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ŁUKSZO Sebastian
1994-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ŁYSK Kacper
1999-06-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ŁYSKAWA Jakub
1997-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MAGNUCKI Szymon
1996-11-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MAJEWSKI Damian
1998-01-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MAKOWSKI Adam
2000-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MAKURAT Wojciech
1998-02-01
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MAŁACHOWSKI Piotr
1983-06-07
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MAŁYSZ Michał
1995-07-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MARCHEWKA Szymon
1998-03-21
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MARCHLEWSKI Szymon
1997-12-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MARCINKIEWICZ Gabriel
1999-06-20
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MAREK Andrzej
1999-11-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MAROK Wojciech
2001-09-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MARUSZCZAK Maciej
1999-09-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MATUSZAK Jakub
1998-01-06
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MATUSZEWSKI Kamil
1999-01-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MATYSIAK Sebastian
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MAZUR Łukasz
1999-10-28
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MAZUR Michał
1999-06-25
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MAZUR Szymon
1998-09-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
MICHAJLUK Paweł
1998-09-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
MICHNIEWICZ Maciej
1998-03-21
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
MICHTA Michał
1997-04-22
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
MIKIETIUK Kamil
1997-05-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
MIKULSKI Krystian
2000-08-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
MIKUNDA Jakub
1997-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
MIRANOWICZ Oskar
1998-10-06
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
MŁYŃSKI Krzysztof
1997-09-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MOKIJEWSKI Patryk
1996-03-14
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MOL Michał
1998-04-24
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MRÓWKA Bartłomiej
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MUTWIL Hubert
1996-02-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
MY¦KÓW Adam
1995-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
MY¦KÓW Rafał
1997-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
NAGLIK Sebastian
1997-02-21
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
NALEWAJKO Alan
1998-08-10
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
NENKIN Jakub
1997-06-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
NIED¬WIECKI Damian
2000-09-09
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
NOWAK Dawid
1998-01-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
NOWAK Mateusz
2000-01-04
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
NOWAK Paweł
1998-11-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
NOWICKI Damian
1997-05-20
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
OGRABEK Michał
1995-05-19
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
OLEKSIEJUK Jakub
1998-05-20
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
OLSZEWSKI Bartłomiej
1998-09-02
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
OLSZEWSKI Kacper
1997-03-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
OPCZYŃSKI Marek
1998-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ORZECHOWSKI Kamil
1997-06-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ORZEL Michał
1997-10-21
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
OSIŃSKI Marek
1997-04-14
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
OWADIUK Leszek
1996-03-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
OWADIUK Wiktor
1999-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PABICH Paweł
1997-06-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PACHURKA Michał
1996-03-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PALUS Cezary
1998-02-14
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PAŁYS Andrzej
1999-02-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PAPROCKI Radosław
1997-01-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PATOŁA Hubert
1998-01-13
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PATYK Marcin
1997-01-14
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PAWELSKI Patryk
1995-02-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PAWŁOWSKI Radosław
1997-01-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PERKOWSKI Krzysztof
1998-01-15
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
PIASECZNY Dawid
1998-07-21
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
PIEKARNIK Radosław
1999-08-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
PIELA Wiktor
1997-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
PIETRUCHA Miłosz
1997-05-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
PIETRZAK Norbert
2000-01-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
PIGAN Dominik
1997-01-01
Gimnazjum 1 Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
PIOTROWICZ Oskar
2000-07-20
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PIOTROWSKI Sebastian
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
PITER Marcin
1997-03-06
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
PLUTA Karol
1997-01-12
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
PŁAZA Łukasz
1998-01-01
Gimnazjum Rzepin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
PŁÓCIENNIK Patryk
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
PNIEWSKI Cezary
1998-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
PODSTAWKA Dawid
1997-02-07
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
POLANIN Krzysztof
1997-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
POPŁAWSKI Radosław
1997-01-08
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
PO¬NIAK Krystian
1998-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
PÓŁTORAK Gabriel
1999-02-27
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
PÓŁTORAK Szymon
1997-03-06
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
PRAJWOWSKI Kacper
1999-07-27
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
PROMIŃSKI Hubert
1998-01-01
ZSP 4 Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
PRZYBYŁA Krystian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
PRZYBYŁA Leszek
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
PRZYBYŁEK Łukasz
1999-07-27
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
PRZYCHODZKI Krzysztof
1998-07-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
PTAK Adam
1998-10-26
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
PTAK Mateusz
1998-05-18
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
PUDŁOWSKI Szymon
1989-07-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
PUGACZ Mateusz
1997-10-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
PURZYCKI Remigiusz
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
PYTLAK Paweł
1999-04-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
PYTLAK Piotr
1999-04-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
RADZIEJ Fabian
1998-02-08
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
RADZISZEWICZ Adrian
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
RENDASZKA Rafał
1998-01-06
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
RIGGA Jakub
1998-04-23
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
ROGOWSKI Tomasz
1999-03-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
ROMANOWICZ Patryk
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
ROZMARYNOWSKI Patryk
1995-12-25
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
RUDNICKI Filip
2000-02-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
RUSINKO Michał
1999-04-03
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
RYBARCZYK Aleksander
1993-03-13
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
RYGIEL Jakub
1998-02-23
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
RY¦KIEWICZ Michał
1998-07-16
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
RZECHOWSKI Łukasz
1995-03-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
RZESZUTKO Bartosz
1997-09-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
RZYSZCZAK Paweł
1995-02-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SABAJTIS Gracjan
2000-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SACHMATA Adrian
1997-05-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SALETROWICZ Marcin
1998-04-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SASIN Kamil
1998-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SCHAB Dominik
1997-01-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SCHUBERT Kacper
1995-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SĘDROWICZ Maciej
1997-05-19
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SIEJKOWSKI Dominik
1995-08-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SKALSKI Tomasz
1998-01-01
PG Babimost
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SKIBA Jacek
1998-09-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SKOLIMOWSKI Bartosz
1996-09-15
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SKOP Mateusz
1999-01-25
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SKOPIŃSKI Michał
2000-09-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SKRZYPIŃSKI Mateusz
1999-09-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SKWIERZYŃSKI Jakub
2001-11-18
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SŁONKA Tomasz
1998-09-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SMOLAREK Krzysztof
1999-03-14
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SNOPEK Marcin
1999-02-21
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SOBCZAK Michał
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
SOCHACKI Dominik
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
SONNENBERG Mateusz
1998-10-07
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
STANIUCHA Adrian
1998-04-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
STANOWSKI Adam
1997-03-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
STAŃSKI Olgierd
1973-04-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
STEC Dominik
1999-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
STEFANIAK Radosław
1997-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
STEFANOWSKI Maciej
1998-01-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
STELTMANN Łukasz
1997-04-17
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
STĘPIEŃ Krzysztof
1997-05-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
STOLARCZYK Miłosz
1998-01-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
STORA Adam
1996-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
STÓJ Bartłomiej
1996-05-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
STRELCZUK Wojciech
1955-08-16
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
SWANCAR Kamil
1998-07-20
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
SZAJERKA Adam
1997-06-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
SZANDROWSKI Dawid
1998-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
SZARŁATA Przemysław
1999-08-05
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
SZCZYPIOR Bartosz
1999-05-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
SZELˇGIEWICZ Marcin
1998-04-01
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
SZEWCZYK Dawid
1998-06-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
SZEWCZYK Seweryn
1998-01-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
SZLENDAK Dawid
1999-01-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
SZOZDA Mateusz
1997-02-04
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
SZULCZYK Mateusz
1997-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
SZUSZKIEWICZ Piotr
2001-01-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
SZUTER Konrad
1997-01-01
ZST Lubsko
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
SZWIEC Kamil
1996-09-14
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
SZYDLIK Kamil
1999-05-24
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
SZYDŁOWSKI Patryk
1998-12-19
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
SZYMAŃSKI Miłosz
1998-09-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
SZYSZKOWSKI Jakub
1991-08-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
¦LIWA Mateusz
1993-02-16
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
¦LIWA Radosław
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
¦MIGIEL Szymon
1998-01-01
ZSP 4 Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
¦WIDRAK Damian
1997-04-10
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
¦WIECZKOWSKI Marcin
1998-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
¦WIERAD Patryk
1999-02-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
¦WIERCZEK Hubert
2001-11-24
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
TAMA Adrian
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
TIL Krzysztof
1998-05-09
UKS Halszka Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
TLAŁKA Bartosz
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
TOFIL Mateusz
1999-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
TOMIAK Krzysztof
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
TRYBULSKI Michał
2001-03-16
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
TRYBUS Władysław
2000-08-15
KU AZS PWSZ w Kro¶nie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
TUROS Piotr
1999-07-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
TYSZKA Mateusz
1998-01-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
UCHMAN Bartłomiej
1999-09-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
URBAN Paweł
1999-05-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
WAJER Ireneusz
1999-01-20
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
WAL Adam
1998-01-09
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
WALCZAK Marek
1980-03-17
LUKS Sukces Komprachcice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
WALENDA Michał
1997-07-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
WALKOWIAK Marek
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
WARCHOŁ Mateusz
1997-01-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
WCZELIK Mikołaj
1997-04-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
WEICHERT Dawid
1996-06-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
WEISS Wojciech
1997-12-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
WERSTLER Rafał
1997-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
WIECZOREK Krzysztof
1997-02-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
WIECZOREK Szymon
1999-01-01
Gimnazjum Kargowa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
WIJASZKA Michał
1999-05-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
WIKTOROWICZ Patryk
1997-01-09
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
WILCZYŃSKI Dominik
1998-02-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
WILK Maciej
1999-05-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
WINIARSKI Wojciech
1996-12-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
WINTONIAK Arkadiusz
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
WI¦NIK Michał
1998-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
WITHOFF Kewin
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
WLAZŁY Jakub
2000-06-17
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
WŁODARCZYK Filip
1997-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
WOCH Krzysztof
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
WOJCIECHOWSKI Dawid
1997-07-21
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
WOJCIECHOWSKI Patryk
1994-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
WOJTU¦ Mikołaj
1998-10-31
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
WOLSKI Patryk
1999-06-13
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
WOŁKOWSKI Karol
1995-04-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
WO¦ Michał
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
WRÓBEL Dawid
2000-02-22
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
WRÓBEL Wiktor
2000-05-06
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
WRZAŁKOWSKI Kacper
1995-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
WUJCZAK Tomasz
1999-01-01
CKZiU Elektryk Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
WYSOCKI Kacper
1999-01-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
WYSOCKI Mateusz
1998-03-22
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
WYSOCKI Tomasz
1997-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
ZACHOSZCZ Piotr
1996-05-16
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
ZAGÓRSKI Bartosz
1999-01-22
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
ZAWADZKI Michał
1999-05-29
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
ZELMA Tomasz
1997-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
ZIELIŃSKI Michał
1996-04-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
ZIELIŃSKI Przemysław
1998-07-20
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
ZIĘBIEC Kamil
1995-03-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
ZIĘCINA Michał
1997-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
ŻEBROWSKI Oskar
2000-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
ŻELAZO Dawid
1999-02-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
ŻUKOWSKI Damian
1998-01-01
Gimnazjum 3 Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
ŻUKOWSKI Mateusz
1997-09-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik