OLSZEWSKI Bartłomiej
1994-02-10
UMKS Iskra Wolsztyn
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Szymon
1998-02-17
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ACHTEL Mariusz
1996-05-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZEWSKI Michał
1997-02-22
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKI Andrzej
1997-07-08
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEWSKI Kamil
1995-10-27
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAJON Tomasz
1996-11-21
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAK Mateusz
1994-02-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAŁASZ Dawid
2003-01-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARON Kamil
1997-05-15
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTCZAK Tobiasz
2002-03-13
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BEDNARSKI Łukasz
1995-04-18
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEDNARZ Adam
1994-03-04
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BELGRAU Szymon
1994-12-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BELGRAU Tobiasz
1997-11-18
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIEDERMAN Marcin
1998-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIELECKI Marek
2003-07-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIJAK Patryk
1996-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIŃKIEWICZ Bartosz
1994-07-27
MKL Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOSACKI Marcin
1999-10-25
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BOSY Daniel
1989-02-16
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BUJAŁA Michał
1987-11-03
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BYCZKOWSKI Mateusz
1995-11-16
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BYCZYK Juliusz
2002-05-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BYLICA Mateusz
1993-07-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BYTNIEWSKI Szymon
1991-03-06
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BZOWY Patryk
1995-07-07
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHIMIAK Rafał
1993-01-24
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHRIN Filip
1994-02-04
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHUDZICKI Adam
1987-05-08
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
COMBIK Marcin
1994-05-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CZAPLICKI Maciej
1998-02-22
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZYŻ Maciej
1999-03-11
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZYŻ Wiktor
2002-12-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZYŻEWSKI Arkadiusz
1996-02-14
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DACHTERA Jan
1999-05-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DRUCIAREK Jarosław
1985-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DRYKA Filip
1999-06-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DWORCZAK Nikodem
1998-03-02
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DZIKOWSKI Rafał
1996-04-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
FABISIAK Mateusz
1996-04-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
FELCZAK Jakub
1994-07-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
FELSKOWSKI Bartosz
2001-01-17
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
FILIPIAK Konrad
1993-06-10
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
FRĄSZCZAK Patryk
1995-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
FRICZ Karol
1992-11-28
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
FRYDRYKIEWICZ Oskar
1994-02-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GAIK Kamil
1997-02-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GALICIA PEREZ Arnold
1993-03-16
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GAŁGAŃSKI Marek
1997-09-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GAŁKOWSKI Damian
1994-12-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GARCZAREK Mateusz
1993-02-17
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GASPEROWICZ Aleksander
1998-12-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GEMBALSKI Łukasz
1998-07-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GŁUSZEK Sławomir
1981-04-17
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GOŁDYN Tomasz
1994-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GORZELAŃCZYK Paweł
1996-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GÓRSKI Miłosz
1994-01-13
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GÓRSKI Piotr
1997-01-01
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GÓRZYŃSKI Robert
2001-01-13
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GRABEK Maciej
1992-02-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GRACZYK Adrian
1988-04-29
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GROSICKI Wit
1999-08-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GRZELAK Arkadiusz
1992-03-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GRZEŚKOWIAK Kornel
1993-11-14
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GUBAŃSKI Jakub
1996-01-30
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GULCZYŃSKI Marek
1999-02-24
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
HADAS Krzysztof
1996-08-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
HADRYŚ Dawid
1997-08-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HANTKIEWICZ Patryk
1996-08-30
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HAZAK Stanisław
2002-11-08
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HELON Radosław
1994-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HORDYCH Jan
1997-04-21
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ILSKI Piotr
1995-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ISKRA Cezary
1993-08-27
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JAGŁA Dawid
1990-12-09
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JANOWSKI Filip
1991-06-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JANUSZ Tomasz
1993-08-07
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JAŹWIECKI Stanisław
1995-12-25
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KAŁUZIAK Dawid
1997-05-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KAPELA Paweł
1990-03-15
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KARCZEWSKI Dorian
1997-10-11
UKS Skoczek Skoki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KARKOSZKA Marcin
1993-10-21
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KARMELITA Marcin
1993-01-13
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KAWIK Tomasz
1991-02-15
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KĄS Kajetan
1993-03-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KEMPA Jan
1994-05-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KĘDZIERSKI Michał
1992-12-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KĘSY Marcin
1985-04-06
WSSiRN Start Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KIAŁKA Maciej
1995-04-04
MKL Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KIC Damian
1996-04-30
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KICKI Mateusz
2000-02-05
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KLIMCZAK Piotr
1994-01-26
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KLIMKOWSKI Szymon
1994-02-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KLUCZYŃSKI Hubert
1997-06-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KLUPP Michał
1993-08-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KŁODNICKI Michał
1995-05-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KOBYŁKA Adam
1994-01-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KOKOCIŃSKI Dawid
2003-10-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KOKOCKI Paweł
1990-12-06
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KONIECZNY Adam
1992-03-12
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KOPEĆ Mateusz
1996-05-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KORCZ Dawid
1997-03-05
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KOSTERA Krzysztof
1993-04-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOWALCZYK Andrzej
1987-07-28
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOWALSKI Mariusz
1989-08-20
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOZAK Jakub
1997-05-12
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOZDRA Krzysztof
1995-04-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOZŁOWSKI Michał
1997-07-17
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KRAUS Krzysztof
1994-05-02
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KRAUZE Filip
1997-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KRAWCZYK Jacek
1996-06-10
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KRYGIER Krzysztof
1991-06-21
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KUBACZYK Marcin
1997-01-07
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KUBIAK Kacper
2004-01-03
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KUBIAK Patryk
1996-01-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KUJAWA Wiktor
1993-08-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KUKUŁKA Daniel
1998-04-04
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KUŁAGA Arkadiusz
1998-01-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KUREK Michał
1998-03-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KWAPISZEWSKI Kacper
2000-01-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KWIATKOWSKI Krzysztof
1998-01-19
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
LASOŃ Przemysław
1990-10-12
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
LASZCZOWSKI Dawid
1995-07-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
LEWANDOWSKI Jakub
1997-01-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
LINDER Daniel
1993-05-09
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
LORKIEWICZ Mateusz
1994-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
ŁAWROWSKI Michał
1993-05-23
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ŁYSKAWKA Bartosz
1996-04-23
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MACIEJEWSKI Marek
1993-03-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MAJDZIŃSKI Konrad
1997-03-09
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MALISZEWSKI Filip
1998-08-29
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MALUNG Bartosz
1996-06-26
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MANC Szymon
1995-08-15
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MAŃCZYŃSKI Arkadiusz
1997-08-31
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MARYSIAK Adam
1988-01-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MASZNER Tomasz
1994-05-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MATUSZCZAK Rafał
1994-07-13
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
MEGER Michał
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
MICHALAK Mateusz
1993-03-01
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
MIKOŁAJCZAK Hubert
1995-01-20
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MIKOŁAJCZAK Piotr
1996-03-16
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MIKOŁAJCZYK Mateusz
1993-09-29
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MIREK Rafał
1993-09-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MODRZEJEWSKI Mariusz
1993-09-03
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MOLSKI Amadeusz
2002-02-15
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MRACHACZ Piotr
1997-06-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MUCHA Piotr
1995-07-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MUSIOŁ Bartosz
1994-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
NIEWIADOMSKI Igor
1994-08-02
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
NIKOROWSKI Piotr
1993-09-19
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
NOGALSKI Denis
1998-01-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
NOWAK Dariusz
1997-11-21
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
NOWAK Jakub
1992-12-27
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
NOWICKI Marcin
1997-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ODALSKI Jakub
1995-08-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
OLEJNICZAK Daniel
1994-02-17
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
OLEŚ Wojciech
1994-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
OLSZEWSKI Sebastian
1996-01-05
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
OLSZEWSKI Wojciech
2000-02-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ORGANISTA Jakub
1995-09-08
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ORYWAŁ Mateusz
2003-03-17
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
OSEŁKA Przemysław
1995-07-06
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
OSOSIŃSKI Kamil
1998-07-06
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
OSSOWSKI Jakub
1992-08-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
OSTASZEWSKI Arkadiusz
1993-04-03
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PALIGA Krzysztof
2000-02-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
PASZAK Michał
1991-05-30
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
PAWEŁCZAK Mateusz
1995-01-26
KB Florian Zajączki Drugie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
PIASKOWSKI Arkadiusz
1993-09-07
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
PIECHOWIAK Bartosz
1993-06-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
PIETRAK Piotr
1996-08-23
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
PIETRZAK Tomasz
1997-04-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
PIOTROWIAK Marcin
1994-05-23
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
PIOTROWICZ Patryk
1994-09-08
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
PIOTROWSKI Radosław
1996-05-07
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
PIWOWARCZYK Wojciech
1994-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
POCHOPIEŃ Mikołaj
1994-05-04
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
POCZEWSKI Jan
1999-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
POKROP Hubert
1985-11-02
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
POPKO Miłosz
1994-02-10
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej
1993-01-04
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
PRZYWORSKI Krzysztof
1995-11-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
PSZCZOŁA Dariusz
1990-12-12
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PTAK Nikodem
1995-10-30
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
PUCH Denis
1993-10-10
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
RATAJCZAK Adrian
1998-09-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
REGINIA Dariusz
1995-03-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
RODEWALD Mateusz
1993-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ROSIEK Krzysztof
1996-07-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
RUDZIŃSKI Mateusz
1997-03-11
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
RZEPECKI Aleksander
2000-08-22
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
SAMIŁO Mateusz
1993-01-02
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
SARBAK Grzegorz
1999-01-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
SERWA Wojciech
1993-10-06
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
SIKORA Artur
1995-06-10
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
SKUBISZYŃSKI Wojciech
1993-02-20
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
SMĘDOWSKI Paweł
1994-09-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
SMOLAREK Marcin
1995-07-21
UKS Junior Nietążkowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
SOKALSKI Patryk
1996-01-22
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
SPYCHAŁA Franciszek
2002-07-20
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
STASIK Damian
2000-02-21
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
STAWNY Rafał
1996-02-23
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
STEFANIAK Dawid
1993-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SUCHOŃSKI Mateusz
1994-04-12
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SUŁEK Adam
1991-12-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
SZATECKI Maksymilian
1996-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
SZKWAREK Grzegorz
1997-06-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
SZURMIŃSKI Adam
1994-06-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
SZYMALAK Grzegorz
1996-07-08
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
SZYMANOWSKI Krzysztof
1993-01-11
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
SZYMBORSKI Rafał
1992-07-05
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ŚWIRGOŃ Adam
1994-05-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
TOMCZAK Grzegorz
1990-07-13
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
TOMCZAK Marcin
1995-08-13
MKL Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
TOMIAK Dariusz
1991-04-02
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
TOMIAK Mirosław
1996-02-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
TRACZ Jakub
2001-08-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
TUROWSKI Kamil
1996-10-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
URBANIAK Damian
1995-01-26
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
WAWRZYKOWSKI Jakub
1997-12-21
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
WAWRZYNIAK Mikołaj
1993-09-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
WERNER Kamil
1999-12-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
WERNER Piotr
1992-04-22
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
WIETECHA Jakub
1999-05-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
WILK Piotr
2002-08-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
WIŚNIEWSKI Kacper
2000-01-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
WŁOCH Andrzej
1995-07-01
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
WŁODARCZAK Jan
1991-07-29
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
WOJCIECHOWSKI Wiktor
1995-07-21
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
WOJNOWSKI Grzegorz
1999-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
WOJTASIK Dawid
1996-09-25
KU AZS PWSZ w Krośnie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
WOJTASZAK Paweł
1996-10-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
WOLSKI Arnold
1993-12-08
UKS Junior Nietążkowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
WOSTAL Aleksander
1992-12-05
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
WROTNIAK Krystian
1995-01-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
WRÓBEL Bartosz
1995-01-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
WRZALIK Adrian
1996-09-02
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
WYLEGAŁA Dawid
1996-06-12
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
WYRZYKIEWICZ Adrian
1995-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
WYSOKIŃSKI Dawid
1992-07-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
ZABIELSKI Krzysztof
1995-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
ZAGÓRSKI Adam
1992-12-25
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
ZAJĄC Krystian
1994-07-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
ZALEWSKI Paweł
1992-01-27
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
ZASKÓRSKI Hubert
1995-02-18
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
ZDROJEWSKI Krystian
1998-10-09
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
ZDUN Konrad
1995-07-31
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ZEGARLICKI Tomasz
1994-12-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
ZŁOTNIK Tomasz
1996-06-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
ŻOŁNOWSKI Maciej
1997-09-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
ŻURAWSKI Mateusz
1997-03-25
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik