LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Rafał 1993-01-01 niest. Białystok POD
2 AMS Tomasz 1993-06-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
3 ANDRZEJUK Bogusław 1975-04-11 KS Podlasie Białystok POD
4 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
5 BABYNKO Karol 1994-09-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BADUREK Maciej 1988-10-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
8 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
9 BAWIRSZ Jakub 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BECHT Lukas 1986-02-07 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
11 BELGRAU Szymon 1994-12-16 OŚ AZS Poznań WLP
12 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
13 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
14 BIRBACH Rafał 1992-02-25 MLKS Ostróda WMZ
15 BOLEK Daniel 1992-04-03 ULKS Technik Trzcinica PDK
16 BRZESKI Karol 1993-05-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BUBA Przemysław 1994-03-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 BUŚ Szymon 1992-08-18 LKS Ostromecko KPO
19 BYLICA Mateusz 1993-07-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
20 CHABKO Paweł 1995-02-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 CHLEBICZ Dominik 1990-01-25 MULKS MOS Sieradz LDZ
22 CHODUN Piotr 1992-09-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
23 CHOJNOWSKI Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
24 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
25 CHUDZYŃSKI Tadeusz 1975-07-02 KS Romex Płońsk MAZ
26 DANILCZUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
27 DARASZKIEWICZ Dawid 1994-08-29 UKS Technik Augustów POD
28 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
31 DĘBY Dawid 1993-01-01 niest. Białystok POD
32 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
35 DZIENIS Paweł 1993-11-23 UKS Technik Augustów POD
36 FILIPCZAK Marcin 1992-04-15 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
37 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
38 FILIPIAK Michał 1991-11-24 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
39 FIT Kamil 1992-01-01 niest. Białystok POD
40 GAŁĄZKA Marcin 1989-07-13 GKS Wilga Garwolin MAZ
41 GAWRYSIAK Mateusz 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
42 GĄSIORSKI Michał 1988-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 GOLIK Miłosz 1993-04-05 LLKS Osowa Sień LBU
44 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 GRUBIAK Bartosz 1992-08-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
46 GUMIENNY Paweł 1992-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 HERING Mateusz 1991-03-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
49 IDZIAK Michał 1992-08-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
50 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
51 JANUSZEK Artur 1994-07-15 LKS Kłos Olkusz MLP
52 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 SKB Kraśnik LBE
53 JAWORSKI Michał 1995-10-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
54 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
55 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
56 KALINOWSKI Krystian 1993-01-01 VI LO Białystok POD
57 KALISZ Adam 1994-03-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 KAMIŃSKI Patryk 1992-06-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
59 KAWIK Tomasz 1991-02-15 TL ROW Rybnik SLK
60 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
61 KIKOWSKI Mariusz 1992-09-02 MULKS MOS Sieradz LDZ
62 KLEPACZ Krystian 1994-01-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
64 KLOC Paweł 1993-04-25 AZS UMCS Lublin LBE
65 KLUBA Marcin 1993-10-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 KONIECZEK Dawid 1993-06-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
67 KONOPSKI Kacper 1995-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
68 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
69 KORZENIEWSKI Mateusz 1992-03-25 KS Podlasie Białystok POD
70 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
71 KOSTERA Krzysztof 1993-04-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
72 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
73 KRÓLIKOWSKI Marcin 1994-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
74 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
75 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
76 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
77 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
78 KUCHARCZYK Tomasz 1989-12-30 WKB Meta Lubliniec SLK
79 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 KUROWSKI Kamil 1994-07-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
81 KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
82 KUTKA Dawid 1991-04-28 LLKS Osowa Sień LBU
83 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
84 LABUDDA Andrzej 1985-06-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
85 LENCZEWSKI Łukasz 1994-07-07 KS Podlasie Białystok POD
86 LEŚNIEWSKI Daniel 1992-10-27 MUKL Brodnica KPO
87 LEŚNIEWSKI Łukasz 1996-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
88 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
89 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
90 ŁEMPICKI Radosław 1994-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 ŁĘGOWSKI Robert 1996-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
92 ŁUKASZEWSKI Patryk 1989-07-29 SONiS CROSS Warszawa MAZ
93 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 1991-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
94 MAŁYSZEK Norbert 1993-08-10 KS Agros Zamość LBE
95 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
96 MARCZAK Jakub 1993-10-06 KS AZS AWF Kraków MLP
97 MATUSZCZAK Rafał 1994-07-13 LLKS Osowa Sień LBU
98 MICHALAK Mateusz 1993-03-01 LKS Maraton Turek WLP
99 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
101 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
102 MYSERA Cezary 1993-03-05 MUKS Płock MAZ
103 MYSERA Emil 1993-09-01 MLKL Płock MAZ
104 NIEDŹWIECKI Mateusz 1996-02-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 NIKOROWSKI Piotr 1993-09-19 LLKS Osowa Sień LBU
106 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
107 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 NOWICKI Wojciech 1991-11-20 UKS Technik Augustów POD
109 NOŻYŃSKI Dariusz 1980-01-01 niest. Warszawa MAZ
110 OKUŁA Damian 1994-08-07 MKS Juvenia Białystok POD
111 OLSZEWSKI Kamil 1992-04-15 MUKL Brodnica KPO
112 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
113 OSIOR Bartłomiej 1983-08-01 LUKS Dystans Wydminy WMZ
114 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
116 OSSOWSKI Jakub 1992-08-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
117 OSTASZEWSKI Arkadiusz 1993-04-03 niest. Białystok POD
118 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
119 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
120 PĘSZYŃSKI Łukasz 1994-01-16 MUKS Płock MAZ
121 PIASKOWSKI Arkadiusz 1993-09-07 SL Olimpia Poznań WLP
122 PIETRAS Kamil 1993-03-25 STS Skarżysko-Kamienna SWK
123 PIOTROWSKI Adrian 1991-03-18 KS Podlasie Białystok POD
124 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
125 PLESKOWICZ Łukasz 1993-09-17 KS Podlasie Białystok POD
126 PROTASIEWICZ Damian 1994-01-01 II LO Suwałki POD
127 PRZEPIÓRKA Jacek 1993-03-11 LKB im. Braci Petk Lębork POM
128 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 PTAK Michał 1992-01-01 LUKS Podium Kup OPL
130 PUCYK Przemysław 1988-10-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 PUŚCIŃSKI Michał 1993-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
132 PYSZEL Florian 1995-03-24 BKS Wataha Warszawa MAZ
133 RAJCZAK Jakub 1991-12-07 OŚ AZS Poznań WLP
134 RDZANEK Jakub 1993-06-10 LUKS Zabrzeg SLK
135 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
136 ROBAK Kamil 1992-02-14 MKS Start Lublin LBE
137 ROGALSKI Rafał 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
138 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 LKS Zantyr Sztum POM
139 ROGOWSKI Zbigniew 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
140 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
141 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
142 RUDNIK Sebastian 1992-04-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
143 RUSINIAK Rafał 1993-02-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 RYDZIŃSKI Patryk 1995-06-30 niest. Warszawa MAZ
145 SACHARCZUK Piotr 1994-04-04 KS Podlasie Białystok POD
146 SADOWSKI Waldemar 1980-01-01 niest. Białystok POD
147 SERWA Wojciech 1993-10-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
148 SIELAWA Piotr 1994-01-01 II LO Suwałki POD
149 SIENKIEWICZ Sebastian 1995-02-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
151 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
152 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
153 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
154 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
155 SOBUTKA Tomasz 1973-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
156 SOCHA Mateusz 1992-03-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
157 SOŁOWIEJ Paweł 1994-02-04 MKS Juvenia Białystok POD
158 STACHOWIAK Hubert 1992-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
159 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
160 STEC Jarosław 1990-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
161 STEFANIAK Dawid 1993-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
162 SUPIŃSKI Adam 1991-12-31 KS Podlasie Białystok POD
163 SYCHOWSKI Mateusz 1995-06-30 KS Zawkrze Mława MAZ
164 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
165 SZAŁECKI Dariusz 1992-11-04 MUKS Płock MAZ
166 SZCZEPANEK Paweł 1992-07-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
167 SZNAJDER Mateusz 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
168 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
169 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 KS Podlasie Białystok POD
171 ŚLUSARCZYK Dominik 1993-06-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
172 ŚWIĘCKI Mieczysław 1995-01-01 VI LO Białystok POD
173 ŚWITAŁA Piotr 1993-09-19 STS Skarżysko-Kamienna SWK
174 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
175 TROCHIM Tomasz 1993-09-21 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
176 TRUSZKOWSKI Łukasz 1988-04-26 KS Podlasie Białystok POD
177 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
178 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
179 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
180 WICKOWSKI Dariusz 1992-08-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
181 WIŚNIEWSKI Łukasz 1992-04-04 AZS Łódź LDZ
182 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
183 WOLWARK Rafał 1990-01-01 niest. Białystok POD
184 WOŁOSZYK Kamil 1993-07-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
185 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
186 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
187 WÓJTOWICZ Mateusz 1994-01-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
188 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
189 WRONOWSKI Rafał 1986-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
190 WYSOKIŃSKI Dawid 1992-07-07 AZS UMCS Lublin LBE
191 WYSZOMIERSKI Damian 1996-07-30 KS Podlasie Białystok POD
192 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
193 ZAKRZEWSKI Łukasz 1994-07-05 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMZ
194 ZAMIELSKI Paweł 1993-04-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
195 ZASADA Tomasz 1994-09-22 MLKL Płock MAZ
196 ZAWACKI Sylwester 1993-12-27 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
197 ZAWADZKI Mariusz 1991-06-16 MUKL Brodnica KPO
198 ZAWISTOWSKI Krzysztof 1991-10-13 PLKS Gwda Piła WLP
199 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
200 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
201 ZYSKOWSKI Kamil 1994-06-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 ŻYCHSKI Marcin 1994-07-13 UKS Wiking Rychnowy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44200992584229sekund