DEPTA Michał
1996-10-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARAN Waldemar 1996-10-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
4 BUCZKOWSKI Michał 1993-07-24 ULKS Athletics Nysa OPL
5 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 CZAPLA Krystian 1995-01-16 IKS Olkusz MLP
7 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 DEREWECKI Mateusz 1995-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
9 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
10 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
11 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 GAJEWSKI Szymon 1993-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
13 GˇSIOROWSKI Jakub 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
14 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
15 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
16 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
18 HUJDUS Dominik 1990-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
19 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
20 KACZMARCZYK Tomasz 1990-03-17 MLUKS Tarnów MLP
21 KASPRZAK Patryk 1993-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
22 KIERBIED¬ Dawid 1995-05-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
23 KIJOWSKI Adrian 1993-07-05 ZKS Unia Tarnów MLP
24 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 KMIEĆ Szymon 1993-06-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
26 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
27 KOZIOŁ Łukasz 1996-04-23 ULKS Lipinki MLP
28 KROTOSZYŃSKI Jan 1994-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
29 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 KUCHARZYK Sebastian 1996-01-01 MLUKS Tarnów MLP
31 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
32 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
33 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
35 LEPAK Korneliusz 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
36 LE¦NIAK Szymon 1994-03-24 WKS Wawel Kraków MLP
37 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
38 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
39 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
40 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 MASTALSKI Daniel 1993-01-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
42 MIREK Krzysztof 1996-02-15 SKS Kusy Kraków MLP
43 MOLEK Dariusz 1994-05-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 MORAWA Przemysław 1996-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
45 MOTAK Jakub 1992-03-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 NADZIEJKO Jakub 1995-07-03 KS Energetyk Jaworzno SLK
48 NIEZGODA Maciej 1990-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
49 NOWAK Dawid 1994-05-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
50 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
51 OGORZAŁY Tomasz 1986-01-05 KS AZS AWF Kraków MLP
52 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
53 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 ONIK Stefan 1994-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
55 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
56 OSTROWSKI Piotr 1994-06-10 MLUKS Tarnów MLP
57 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
58 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 PENKATY Bartosz 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
60 PIECH Kacper 1990-10-11 WKS Wawel Kraków MLP
61 PIEKARZ Krystian 1993-11-24 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
62 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
63 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
64 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
65 PÓŁTORAK Aleksander 2000-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 PRZYBYLSKI Wojciech 1995-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
67 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
68 ROWIŃSKI Wojciech 1995-04-18 MUKS ILKUS Olkusz MLP
69 SALA Michał 1997-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
70 SANCAKLI Denis 1997-08-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
71 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
72 SIBIK Andrzej 1992-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
73 SIKORA Jakub 1996-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
74 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
76 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
77 STEC Ryszard 1996-01-01 ULKS Lipinki MLP
78 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
79 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 SZYDŁOWSKI Sebastian 1995-12-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
81 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
82 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
83 WESTER Tomasz 2002-02-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
84 WĘC Mateusz 1993-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
85 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
86 WIERUSZ Piotr 2001-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 WITEK Sebastian 1995-02-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
88 WOJTARA Piotr 1994-01-01 MLUKS Tarnów MLP
89 WO¬NIAK Kamil 1995-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
90 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 KKL Kielce SWK
91 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
92 WRZAŁEK Piotr 1995-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
93 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 ZIAJA Piotr 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
95 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
96 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
97 ŻACZEK Maciej 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.086044073104858sekund