MENCFEL Marcin
1996-05-04
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 LKS Jantar Ustka POM
5 ANTONIK Bartosz 1998-08-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
6 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BAJ Mikołaj 1992-12-18 KL Lechia Gdańsk POM
8 BAKALARSKI Szymon 1995-05-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
9 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BARAN Patryk 1998-04-22 niestowarzyszony POL
11 BARANOWSKI Damian 2000-03-10 MKL Szczecin ZPO
12 BARGIEL Kamil 1998-03-31 KL Bałtyk Koszalin ZPO
13 BARTCZAK Krzysztof 1995-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
14 BARTOSIEWICZ Radosław 1995-06-30 KL Gdynia POM
15 BARZOWSKI Karol 1991-08-05 SKLA Sopot POM
16 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BAUWENS Dennis 1992-02-05 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
18 BAZALIN Daniel 1997-01-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
19 BĄCZEK Paweł 1997-03-17 KKL Kielce SWK
20 BĄCZYK Paweł 1994-01-01 SKLA Słupsk POM
21 BEDNARZ Bartosz 1997-05-15 SKLA Sopot POM
22 BEDNARZ Bartosz 1997-04-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
23 BEDNARZ Grzegorz 1995-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
24 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
25 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
26 BIAŁOSKÓRSKI Artur 1997-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 BIELANG Seweryn 1998-08-29 SKLA Sopot POM
28 BIELAWA Mateusz 1996-01-01 WKS Flota Gdynia POM
29 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
31 BŁASZCZYK Mateusz 1994-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
33 BŁASZKOWSKI Marek 1998-02-16 UKS Lipusz POM
34 BŁAWAT Marcin 1993-03-10 KL Gdynia POM
35 BOCH Jakub 1992-08-05 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
36 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 BODNAR Damian 1996-03-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
38 BOGDANOWICZ Łukasz 1996-02-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 BOGUSZ Marcin 1990-10-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
41 BONDARENKO Krystian 1991-10-22 LKS Fenix Słupsk POM
42 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
43 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
44 BORKOWSKI Krzysztof 1994-04-06 UKS Lipusz POM
45 BORKOWSKI Mateusz 1996-08-10 KL Lechia Gdańsk POM
46 BORKOWSKI Michał 1991-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
47 BOROWSKI Marcin 1995-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 BRODAWKA Dawid 1997-05-01 niest. Lublin LBE
49 BRYŚ Kamil 1996-05-12 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
50 BRZESKI Paweł 1996-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
53 BUCHHOLZ Roger 1996-11-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
54 BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 BUGA Sebastian 1995-07-26 niest. Gdańsk POM
56 BUI MINH Mariusz 1997-09-23 MKS Sambor Tczew POM
57 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
58 BURCZYK Marcin 1995-11-06 MKS Sambor Tczew POM
59 CABAŃSKI Michał 1997-06-23 SKLA Słupsk POM
60 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
61 CHAMSKI Kamil 1996-07-07 MKS Sambor Tczew POM
62 CHAMSKI Tomasz 1999-06-10 MKS Sambor Tczew POM
63 CHIWENGA Chrispen 1996-07-04 niest. Kraków MLP
64 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 CHMIELAK Hubert 1989-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
68 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
69 CHORAB Krystian 1996-05-31 WKS Flota Gdynia POM
70 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
72 CHWAŁYK Damian 1995-05-17 ULKS Lipinki MLP
73 CHWARZYŃSKI Krzysztof 1995-02-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 CIARKOWSKI Damian 1999-08-10 WKS Flota Gdynia POM
75 CICHY Łukasz 1995-04-17 niest. Z.Góra LBU
76 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
77 CIESIELSKI Marek 1997-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 CIĘŻKI Kamil 1995-07-11 PLKS Gwda Piła WLP
79 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
80 CISKOWSKI Jakub 1996-05-08 RKS Rumia POM
81 CYBIŃSKI Paweł 1995-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
82 CYMERMAN Jakub 2000-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 CZAJA Marcin 1998-01-01 UKS Jedynka Reda POM
84 CZARNECKI Radosław 1996-10-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
85 CZARNIK Artur 1992-01-01 niest. Lublin LBE
86 CZECH Tomasz 1998-10-29 niest. Katowice SLK
87 CZEKAŁA Piotr 1996-01-01 SKLA Sopot POM
88 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
89 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
90 CZUBACHOWSKI Alek 1997-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
91 CZULIŃSKI Łukasz 1998-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
92 CZURAK Kamil 1999-11-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
93 CZURYLIK Michał 1999-05-24 MMKS Gdańsk POM
94 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
95 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
96 DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 WKS Flota Gdynia POM
97 DANELSKI Krzysztof 1996-02-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
98 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
100 DĄBROWSKI Piotr 1993-02-25 STS Pomerania Szczecinek ZPO
101 DELIMATA Wojciech 1990-03-05 MKL Toruń KPO
102 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
103 DŁUGOSZ Patryk 1995-10-05 PLKS Gwda Piła WLP
104 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
105 DOMASZK Adam 1999-02-20 UKS Lipusz POM
106 DRASZAWKA Bartłomiej 1994-03-24 KS Gwardia Piła WLP
107 DREWNOWSKI Mariusz 1997-10-11 KL Iskra Białogard ZPO
108 DROZYŃSKI Michał 1993-12-21 niest. Bydgoszcz KPO
109 DRÓŻDŻ Marcin 1983-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 DRWAL Aleksander 1994-03-02 niest. Kraków MLP
111 DRWAL Piotr 1973-11-09 LKS Jantar Ustka POM
112 DUDA Stanisław 1985-01-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
113 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
114 DURYCH Maciej 1996-07-26 KL Lechia Gdańsk POM
115 DUSIŃSKI Adam 1994-04-05 MKL Szczecin ZPO
116 DUŚ Hubert 1995-03-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
117 DYGAS Rafał 1989-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
118 DYKBAN Kacper 1998-12-04 UKS Zaspa Gdańsk POM
119 DYS Marcin 1996-04-13 LKS Jantar Ustka POM
120 DYS Piotr 1992-10-24 LKS Jantar Ustka POM
121 DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
122 EWKOWSKI Rafał 1997-04-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
123 FELSKI Filip 2001-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
125 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
126 FLAK Piotr 1997-11-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
127 FORDUŃSKI Paweł 1995-08-15 MKS Sambor Tczew POM
128 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 FRYCZ Łukasz 1998-08-24 SKLA Sopot POM
130 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
131 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 SKLA Sopot POM
132 GAŁECKI Kamil 1996-03-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
133 GBURCZYK Patryk 1995-02-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
134 GELO Patryk 1994-08-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
135 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
136 GEPFERT Przemysław 1996-02-21 niest. Katowice SLK
137 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
138 GIŻYCKI Łukasz 1996-05-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
139 GLAZA Przemysław 1996-06-10 SKLA Sopot POM
140 GLESKE Sebastian 1997-02-14 RKS Rumia POM
141 GLICH Krystian 1996-04-28 MKL Toruń KPO
142 GŁADKIEWICZ Kamil 1995-01-05 SKLA Sopot POM
143 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
144 GŁOMSKI Piotr 1996-05-26 SKLA Sopot POM
145 GŁOWACKI Bartłomiej 1996-01-30 UKS Kusy Warszawa MAZ
146 GŁOWACKI Dawid 1996-02-11 KS Gwardia Piła WLP
147 GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 KKL Rodło Kwidzyn POM
148 GOŁUCHOWSKI Jarosław 1996-01-01 ULKS Tychowo ZPO
149 GÓRALCZYK Adrian 1993-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
150 GÓRECKI Andrzej 1998-09-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
151 GRABOWSKI Marek 1991-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 GRAŚ Bartosz 1997-06-19 KS Gwardia Piła WLP
153 GRELA Adam 1995-10-27 MKL Szczecin ZPO
154 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
155 GRISHANOVICH Oleg 1996-09-22 niest. Lublin LBE
156 GROSS Adam 1997-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
157 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
158 GRYKA Patryk 1995-01-27 PLKS Gwda Piła WLP
159 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
160 GRZELAK Mieszko 1996-01-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
161 GUIDON Francois-xavier 1991-02-28 niest. Katowice SLK
162 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
163 GURBIN Maciej 1993-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
164 GURZYŃSKI Michał 1994-01-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
165 GUTOWSKI Jakub 1994-01-01 SKLA Słupsk POM
166 HENCLIK Jacek 1994-05-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
167 HERBA Filip 1997-04-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
168 HINC Oskar 1996-12-28 KL Lechia Gdańsk POM
169 HINC Radosław 1994-12-21 SKLA Sopot POM
170 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
171 HULISZ Filip 1995-02-15 BKS Bydgoszcz KPO
172 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
173 HYL Kacper 1997-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
174 IGNACIK Gabriel 1997-08-19 SKLA Słupsk POM
175 INGRAM Maciej 1998-02-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
176 IZDEBSKI Grzegorz 1994-04-08 MMKS Gdańsk POM
177 JABŁOŃSKI Patryk 1997-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
178 JACHIMOWICZ Eryk 1996-05-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
179 JAGUSCH Miłosz 1993-03-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
180 JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
181 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
182 JAKUBOWICZ Jakub 1996-01-03 niest. Lublin LBE
183 JAKUBOWSKI Dominik 1999-12-04 WKS Flota Gdynia POM
184 JAKUĆ Denis 1995-09-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
185 JANICKI Krzysztof 1997-06-20 KL Gdynia POM
186 JANKOWICZ Piotr 1998-10-25 MLKS Sokół Lubin DOL
187 JANOWSKI Bartosz 1996-07-14 MKS Sambor Tczew POM
188 JASIEWICZ Paweł 1992-03-28 LKS Jantar Ustka POM
189 JASKULSKI Patryk 1990-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
190 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
191 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
192 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 JOSKOWSKI Michał 1996-02-27 SKLA Sopot POM
194 JÓZEFÓW Patryk 1994-10-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
195 JÓŹWIAK Paweł 1995-05-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
196 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
197 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
198 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 JUŚ Sebastian 1996-08-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
200 KACPRZAK Marcin 1995-02-09 AZS Łódź LDZ
201 KALBARCZYK Bartłomiej 1996-12-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
202 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
203 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 KAMIŃKI Jakub 1995-12-17 KL Gdynia POM
205 KAMIŃSKI Mariusz 1994-01-26 MMKS Gdańsk POM
206 KAMIŃSKI Norbert 1998-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
207 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
208 KARAŚ Michał 1996-02-29 ULKS Muflon Bielawa DOL
209 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
210 KARNAS Tomasz 1993-01-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
211 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
212 KAŹMIERCZAK Dawid 1995-05-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
213 KAŹMIERSKI Michał 1998-11-11 LIUKS Kruszwica KPO
214 KENSIK Patryk 1996-09-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
215 KĘDRA Paweł 1994-01-23 MKS Sambor Tczew POM
216 KIEDROWSKI Dawid 1997-05-26 MKS Sambor Tczew POM
217 KIEDROWSKI Marcin 1992-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
218 KIELBRATOWSKI Dawid 1995-01-18 SKLA Sopot POM
219 KIELBRATOWSKI Krzysztof 1996-02-26 SKLA Sopot POM
220 KIERSKI Jan 1994-05-31 UKS Olimp Mazańcowice SLK
221 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
222 KLEIN Łukasz 1996-03-11 SKLA Sopot POM
223 KLUCZYŃSKI Hubert 1997-06-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
224 KOBYLARZ Radosław 1994-08-18 BKS Bydgoszcz KPO
225 KOBYŁKA Bartosz 1989-02-24 UKS 12 Kalisz WLP
226 KOCHANOWSKI Tomasz 1990-03-07 niest. Bydgoszcz KPO
227 KOCHAŃSKI Adrian 1996-06-07 LKS Smolnik Męcina MLP
228 KOŁAKOWSKI Przemysław 1993-09-09 UKS 55 Łódź LDZ
229 KOŁTUNIAK Ireneusz 1995-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
230 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
231 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
232 KONISZEWSKI Patryk 1994-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
233 KONOFAŁ Patryk 1996-01-20 LKS Fenix Słupsk POM
234 KOPIŃSKI Przemysław 1996-01-01 MKS Olimp Parczew LBE
235 KOPYCIŃSKI Oskar 1994-09-28 SKLA Słupsk POM
236 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
237 KORDOWSKI Mariusz 1994-02-06 LUKS Sport z Kultura ZSO Wydminy WMZ
238 KORKOWSKI Kacper 1998-02-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
239 KORNAGA Wojciech 1995-10-24 niest. Katowice SLK
240 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
241 KORPIK Dominik 1995-08-01 SL Olimpia Poznań WLP
242 KOSCIELAK Wojciech 1995-01-01 MMKS Gdańsk POM
243 KOSIOR Michał 1995-07-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
244 KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 LKS Jantar Ustka POM
245 KOTŁOWSKI Patryk 1996-05-22 GKS Żukowo POM
246 KOWALCZYK Marcin 1996-01-17 RKS Łódź LDZ
247 KOWALSKI Adam 1997-05-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
248 KOWALSKI Adrian 1998-09-21 PLKS Gwda Piła WLP
249 KOWALSKI Hubert 2001-03-07 MKL Szczecin ZPO
250 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
251 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
252 KOZŁOWSKI Adrian 1997-06-21 MKS Święc Sławno ZPO
253 KOZŁOWSKI Mariusz 1994-04-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
254 KOZŁOWSKI Tomasz 1993-09-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
255 KRAWCZYK Mateusz 1994-11-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
256 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
257 KRAWIEC Szymon 1997-01-14 RKS Rumia POM
258 KRĘCKI Sławomir 1995-12-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
259 KRYSZKIEWICZ Tomasz 1998-01-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
260 KRYŻA Kacper 1997-08-07 MKS Sambor Tczew POM
261 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
262 KRZYŻOPOLSKI Mariusz 1998-05-29 MKS Truso Elbląg WMZ
263 KUBISZ Tomasz 1995-01-01 SKLA Sopot POM
264 KUCHCZYŃSKI Marcin 1995-02-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
265 KUCHLIN Patryk 1996-10-22 KL Lechia Gdańsk POM
266 KUCZEWSKI Mateusz 1993-08-06 KL Lechia Gdańsk POM
267 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
268 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
269 KUJAWA Marcin 1989-05-08 MLKS Krajna Sępólno KPO
270 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
271 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
272 KULIK Piotr 1996-06-29 SKLA Sopot POM
273 KUPIS Oskar 1998-01-01 MMKS Gdańsk POM
274 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
275 KURCZEWSKI Maciej 1996-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
276 KURDUN Anton 1996-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
277 KUROŃ Rafał 1996-01-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
278 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
279 KUZIO Mateusz 1998-11-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
280 KWIATKOWSKI Bernard 1991-08-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
281 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
282 KWIATKOWSKI Sebastian 1996-11-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
283 KWIDZIŃSKI Marcin 2000-04-24 KS Wejher Wejherowo POM
284 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
285 KWINTA Rafał 1996-04-13 SKLA Słupsk POM
286 LACHOWSKI Sebastian 1997-10-13 MKS Junior Złocieniec ZPO
287 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
288 LAMTSCHEK Michał 1997-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
289 LASKA Radosław 1997-05-22 UKS Lipusz POM
290 LAWER Marcin 1997-08-17 KS Gwardia Piła WLP
291 LEBIODA Piotr 1992-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 LEHNORT Mateusz 1995-07-02 niest. Katowice SLK
293 LEMAN Damian 1991-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
294 LENARTOWSKI Maciej 1995-12-11 OSOT Szczecin ZPO
295 LEWANDOWSKI Adrian 1999-06-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
296 LEWANDOWSKI Aleks 1996-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
297 LEWANDOWSKI Damian 1996-01-01 KS Piast Wilczęta WMZ
298 LEWIŃSKI Krystian 1995-11-19 SKLA Sopot POM
299 LIGMAN Bartosz 1996-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
300 LIGUZ Benjamin 1995-01-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
301 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
302 LIPIŃSKI Oliwer 1996-05-07 UKS Lipusz POM
303 LIPSKI Oskar 1996-09-05 SKLA Słupsk POM
304 LUDWICZAK Oskar 1997-03-19 MKS Sambor Tczew POM
305 ŁABĘCKI Kordian 1996-10-04 SKLA Słupsk POM
306 ŁEPKOWSKI Damian 1996-07-15 MKL Toruń KPO
307 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
308 ŁUNIEWSKI Borys 1996-02-12 MKL Szczecin ZPO
309 ŁUNKIEWICZ Mateusz 1994-06-16 LKS Jantar Ustka POM
310 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 LUKS Orkan Września WLP
311 MACIEJEWSKI Miron 1975-03-18 niest. Poznań WLP
312 MAJ Grzegorz 1997-06-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
313 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
315 MAK Bartosz 1997-04-05 niest. Kraków MLP
316 MAKULEC Łukasz 1996-03-03 niest. Warszawa MAZ
317 MALINOWSKI Adrian 1995-08-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
318 MALINOWSKI Alan 1994-06-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
319 MALINOWSKI Patryk 1996-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
320 MAŁEJKYJ Damian 1997-04-16 KS Piast Wilczęta WMZ
321 MAŁKIEWICZ Michał 1995-04-11 MKS Sambor Tczew POM
322 MARACH Kamil 1996-02-28 MKL Toruń KPO
323 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
324 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
325 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
326 MAZIARZ Kamil 1995-01-20 GULKS Barwice ZPO
327 MAZUR Karol 1999-06-12 MKL Szczecin ZPO
328 MAZUR Mikołaj 1996-06-14 UKS Jedynka Reda POM
329 MERTKA Wiktor 1997-09-07 UKS Cyprianka KPO
330 MIANOWSKI Mariusz 1995-11-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
331 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
332 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
333 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
334 MICHALSKI Michał 1996-12-18 SL Olimpia Poznań WLP
335 MIELNICZEK Artur 1997-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
336 MIENTKI Bartłomiej 1997-02-17 UKS Lipusz POM
337 MIĘKCZYŃSKI Michał 2000-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
338 MIKUŚ Patryk 1999-01-20 PLKS Gwda Piła WLP
339 MILASZEWSKI Paweł 1998-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 MILEJSKI Jakub 1995-06-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
341 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
342 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
343 MŁYŃSKI Krzysztof 1997-09-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
344 MODRZEJEWSKI Błażej 1999-09-10 UKS Lipusz POM
345 MONDZELEWSKI Cezary 1997-12-18 OSOT Szczecin ZPO
346 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
347 MOTYLIŃSKI Damian 1995-06-27 AML Słupsk POM
348 MOŻEJKO Piotr 2000-10-02 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
349 MÓWIŃSKI Kamil 1997-07-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
350 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
351 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
352 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
353 MUCHA Krzysztof 1996-02-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
354 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
355 MURACH Patryk 1997-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
356 MUSIALSKI Kacper 2000-02-28 UKS Barnim Goleniów ZPO
357 MUTWIL Hubert 1996-02-06 MLKS Agros Żary LBU
358 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
359 NADARZYŃSKI Szymon 1988-12-07 AZS-AWF Gorzów LBU
360 NAPIERAŁA Jan 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
361 NARLOCH Grzegorz 1996-04-19 SKLA Sopot POM
362 NASZKO Andrzej 1994-05-09 PKS Gwardia Szczytno WMZ
363 NASZKO Krystian 1997-10-22 SKLA Słupsk POM
364 NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 WKS Flota Gdynia POM
365 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
366 NORKOWSKI Ireneusz 1996-08-04 MKS Sambor Tczew POM
367 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
368 NOWICKI Damian 1996-09-27 niest. Białystok POD
369 NOWICKI Jakub 1998-10-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
370 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
371 NUSZEL Aleksander 1996-01-09 WKS Flota Gdynia POM
372 OKOŃSKI Bartłomiej 1994-01-24 KS Gwardia Piła WLP
373 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
374 OLEMPIJUK Mikołaj 1997-02-09 SKLA Słupsk POM
375 OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
376 OLSZEWSKI Radosław 1996-01-03 BKS Bydgoszcz KPO
377 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
378 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
379 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
380 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
381 ORZOŁ Bartłomiej 1995-05-17 WKS Flota Gdynia POM
382 OSIŃSKI Marek 1997-04-14 SKLA Słupsk POM
383 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
384 OSTROWSKI Michał 1996-01-01 RKS Rumia POM
385 OSUCH Bartosz 1998-03-04 GULKS Barwice ZPO
386 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
387 PAKULSKI Mateusz 1997-07-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
388 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
389 PAŁGAN Karol 1993-07-14 niest. Kielce SWK
390 PASIS Jakub 1997-02-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
391 PAWŁOWICZ Damian 1995-08-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
392 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
393 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 MKS Sambor Tczew POM
394 PERCZAK Krzysztof 1997-07-01 UKS Lipusz POM
395 PETTKE Krystian 1998-01-01 UKS Jedynka Reda POM
396 PIĄTKOWSKI Krzysztof 1994-03-10 SKLA Sopot POM
397 PIĆ Dominik 1997-06-01 SKLA Sopot POM
398 PIEKARSKI Kamil 1997-08-10 SKLA Sopot POM
399 PIETRUSZYŃSKI Cezary 1996-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
400 PIGIEL Sebastian 1995-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
401 PIKORA Emil 1996-04-09 MKS Pułtusk MAZ
402 PINKOWSKI Arkadiusz 1997-10-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
403 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
404 PIOTROWSKI Konrad 1998-12-11 RKS Rumia POM
405 POBLOCKI Jan 1997-06-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
406 POCHYLSKI Piotr 1998-10-19 RLTL ZTE Radom MAZ
407 PODSIADŁO Aleksander 1995-08-23 ULKS Gryf Rytwiany SWK
408 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
409 PÓŁTORAK Szymon 1997-03-06 MKS Junior Złocieniec ZPO
410 PROKOP Piotr 1997-01-17 ULKS Muflon Bielawa DOL
411 PROKOP Wojciech 1991-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
412 PRZYBYLSKI Daniel 1995-01-22 RKS Rumia POM
413 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
414 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
415 PRZYSTALSKI Michał 1993-01-20 KL Kopernik Toruń KPO
416 PSZCZÓŁKA Krzysztof 1995-04-29 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
417 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
418 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
419 REGENT Łukasz 1996-03-25 MKS Sambor Tczew POM
420 REJMUS Michał 1991-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
421 REJMUS Rafał 1995-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
422 REKOWSKI Mateusz 1993-01-01 SKLA Słupsk POM
423 RENDASZKA Rafał 1998-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
424 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
425 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
426 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
427 ROSIAK Michał 1986-05-09 LKS Vectra Włocławek KPO
428 ROZIŃSKI Paweł 1987-07-11 SKLA Słupsk POM
429 ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 AZS-AWF Gorzów LBU
430 RÓZGA Simon 1995-01-30 SKLA Sopot POM
431 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
432 RUDEK Szymon 1998-02-23 WKS Flota Gdynia POM
433 RUMIŃSKI Jakub 1995-09-24 UKS Lipusz POM
434 RUSAK Szymon 1997-01-01 UKS Sprinter Wolin ZPO
435 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
436 RUTKOWSKI Bartłomiej 1999-06-20 WKS Flota Gdynia POM
437 RYBA Sebastian 1996-02-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
438 RYMSZA Bartłomiej 1999-01-01 UKS Zaspa Gdańsk POM
439 RYZ Łukasz 1997-08-28 niest. Kraków MLP
440 RZEPA Mateusz 1997-09-18 UKS Jedynka Reda POM
441 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
442 SADOWSKI Karol 1996-05-13 SKLA Słupsk POM
443 SADOWSKI Piotr 1996-08-04 LKS Fenix Słupsk POM
444 SADOWSKI Szymon 1999-04-25 LKS Fenix Słupsk POM
445 SAJNAGA Szymon 1998-01-01 MMKS Gdańsk POM
446 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
447 SALEJ Kacper 1998-10-26 LKS Jantar Ustka POM
448 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
449 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
450 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
451 SIEDLECKI Marek 1995-07-01 UKS 55 Łódź LDZ
452 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
453 SIWEK Marcel 1996-02-11 SKLA Słupsk POM
454 SKIBICKI Jarosław 1989-04-12 KL Lechia Gdańsk POM
455 SKIBSKI Maciej 1995-01-07 KS Wda Świecie KPO
456 SKOWROŃSKI Dominik 1992-01-01 SRS Szansa-Start Gdańsk POM
457 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
458 SŁAWNY Jerzy 2000-03-14 UKS Lipusz POM
459 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
460 SMOLARZ Szymon 1996-04-30 PLKS Gwda Piła WLP
461 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
462 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
463 SOBIERAJ Dawid 1995-01-01 KKL Kielce SWK
464 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
465 SOBIERAJSKI Kacper 1997-04-24 SKLA Słupsk POM
466 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
467 SOKOŁOWSKI Jakub 1994-03-08 KL Gdynia POM
468 SOŁTYS Dawid 1998-11-26 niest. Katowice SLK
469 SPIECK Robert 1999-01-29 MMKS Gdańsk POM
470 STANDURA Jakub 2000-05-18 KL Gdynia POM
471 STANIUK Mateusz 1994-02-05 SKLA Słupsk POM
472 STANOWSKI Adam 1997-03-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
473 STASIAK Dawid 1999-02-19 MKL Szczecin ZPO
474 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
475 STEFANIAK Szymon 1996-05-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
476 STEINDL Patrick 1996-03-30 KL Gdynia POM
477 STERZEL Bartłomiej 1994-04-03 MMKS Gdańsk POM
478 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
479 STOJAK Damian 1996-04-19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
480 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
481 STRUCZYŃSKI Arkadiusz 1996-03-07 MKS Sambor Tczew POM
482 STYPA Stanisław 1998-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
483 SULEWSKI Damian 1997-08-20 MKS Sambor Tczew POM
484 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
485 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
486 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
487 SZABŁOWSKI Damian 1996-05-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
488 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
489 SZCZEPANEK Adam 1998-08-05 BKS Bydgoszcz KPO
490 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
491 SZCZEPANIAK Mirosław 1998-02-06 PLKS Gwda Piła WLP
492 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
493 SZPAK Robert 1989-12-31 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
494 SZPRENIEC Damian 1996-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
495 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
496 SZUFREIDA Damian 1994-05-09 BKS Bydgoszcz KPO
497 SZULC Damian 1999-05-28 MKS Święc Sławno ZPO
498 SZULECKI Adrian 1997-03-21 MKS Pułtusk MAZ
499 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
500 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
501 ŚLIWIŃSKI Adam 1999-05-07 GULKS Barwice ZPO
502 ŚLUSARSKI Szymon 1999-07-14 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
503 ŚREDNIAWSKI Adrian 1998-01-12 MKS Sambor Tczew POM
504 ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
505 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 1997-08-26 UKB Szubin KPO
506 TAJS Maciej 1996-02-19 BKS Bydgoszcz KPO
507 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
508 TARENT Patryk 1996-03-08 KS Gwardia Piła WLP
509 TASARZ Przemysław 1993-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
510 TEPER Mariusz 1995-02-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
511 TEREFENKO Adam 1997-01-01 SKLA Sopot POM
512 TOBIASZ Michał 1997-02-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
513 TRACZYK Filip 1998-06-03 KL Lechia Gdańsk POM
514 TREDER Tadeusz 1995-01-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
515 TRZEBOŃSKI Mateusz 1996-01-15 BKL Bełchatów LDZ
516 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
517 URBAŃSKI Łukasz 1998-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
518 URBAŃSKI Mikołaj 1996-12-09 MKLA Łęczyca LDZ
519 UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 MKS Sambor Tczew POM
520 VARANOVICH Pavel 1994-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
521 WACHOWSKI Aleksander 1999-09-03 WKS Flota Gdynia POM
522 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
523 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
524 WALCZYŃSKI Adrian 1996-02-10 LKS Fenix Słupsk POM
525 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
526 WALKOWIAK Michał 1997-02-06 MKS Junior Złocieniec ZPO
527 WARDAK Mateusz 1995-08-08 LUKS Wieża Postomino ZPO
528 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
529 WASTOWSKI Dominik 1996-08-11 MKS Święc Sławno ZPO
530 WAŻNY Karol 1997-04-19 MKS Sambor Tczew POM
531 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
532 WEIWER Michał 1996-03-07 MKL Toruń KPO
533 WELTROWSKI Piotr 1996-07-24 SKLA Sopot POM
534 WESOŁY Artur 1997-01-01 UKS Jedynka Reda POM
535 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
536 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
537 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
538 WIĘCŁAW Paweł 1995-04-16 niest. Lublin LBE
539 WILCZYŃSKI Szymon 1997-01-12 niest. Bydgoszcz KPO
540 WILK Piotr 1992-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
541 WIŚNIEWSKI Kajetan 1996-10-14 niest. Gdańsk POM
542 WIŚNIEWSKI Maciej 2001-02-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
543 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
544 WOJCIECHOWSKI Krystian 1997-03-16 MMKS Gdańsk POM
545 WOJDA Krzysztof 1993-01-08 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMZ
546 WOJDAN Adrian 1995-04-16 WKS Flota Gdynia POM
547 WOJTAS Sebastian patryk 1993-02-12 niest. Szczecin ZPO
548 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
549 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
550 WOSS Krzysztof 1996-04-12 KL Gdynia POM
551 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
552 WOŹNIAK Patryk 1996-06-09 KL Lechia Gdańsk POM
553 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
554 WRÓBEL Szymon 1996-03-12 SKLA Słupsk POM
555 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
556 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
557 ZALEWSKI Radosław 1996-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
558 ZALIŃSKI Marek 1995-03-09 KKL Kielce SWK
559 ZAMOROWSKI Dawid 1997-07-04 MMKS Gdańsk POM
560 ZAREMBA Bartosz 1995-05-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
561 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
562 ZIELINSKI Adrian 1993-03-20 niest. Warszawa MAZ
563 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
564 ZIĘTKOWSKI Kacper 1996-05-28 UKS Jedynka Reda POM
565 ZIÓŁKOWSKI Maciej 1997-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
566 ZIÓŁKOWSKI Radosław 1995-01-01 MKS Sambor Tczew POM
567 ZUZIAK Michał 1996-05-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
568 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
569 ZYWIEC Hubert 1999-01-01 UKS Jedynka Reda POM
570 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
571 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
572 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
573 ŻOŁDOWICZ Marcin 1993-11-15 LKS Zantyr Sztum POM
574 ŻUREK Mateusz 1993-10-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38527417182922sekund