CUBER Karolina
1997-05-20
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUCH Oliwia 1999-01-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
2 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
3 BAJOREK Weronika 1997-05-16 KS Wisła Puławy LBE
4 BARAN Dominika 1997-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 BARTMAN Agata 1994-05-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
9 BARTMAN Alicja 1998-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
10 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
12 BĄK Katarzyna 1998-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź LDZ
14 BEDNAREK Monika 1996-11-25 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
15 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
16 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
18 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
19 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
20 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
21 BOŻEK Emilia 2001-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
22 BOŻĘTKA Adriana 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
23 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
24 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
26 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 BRZÓSKA Agata 1995-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
28 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
29 BYKOWSKA Monika 1994-07-08 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
30 BYKOWSKA Natalia 1997-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
31 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
32 CETNAROWICZ Anna 1996-09-23 UKS Kobylanka MLP
33 CHAMOT Agata 1998-10-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
34 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 CHMURA Justyna 1996-04-07 LKS Stal Mielec PDK
36 CHMURA Wiktoria 2001-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
37 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
38 CHRUSZCZ Agnieszka 1997-09-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
39 CISZEK Anna 1998-01-19 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
40 CISZEK Justyna 1996-04-20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
41 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 CZAJKA Kinga 1995-03-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
43 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
44 DĄBAL Monika 1994-11-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
45 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
47 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
48 DRZAZGA Weronika 1995-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
49 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
50 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
51 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
52 DZIADURA Ewa 1999-05-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
53 DZIAŁO Sabina 1996-01-17 LKS Stal Mielec PDK
54 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
55 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 DZIURGOT Daria 1998-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
57 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
58 FALISZEWSKA Irmina 1997-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
59 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
60 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
61 GAŁĘZA Olga 1997-07-17 UKS Trójka Sandomierz SWK
62 GAŁKA Paulina 1997-06-07 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
63 GAŁUSZKA Angelika 1996-03-04 KKB MOSiR Krosno PDK
64 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
65 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
66 GEMZIK Kamila 1998-01-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
67 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
68 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
69 GIZA Olga 1996-09-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
70 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
71 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
72 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
73 GOLEC Katarzyna 1996-01-01 LKS Stal Mielec PDK
74 GOŁĄBEK Anna 1995-04-20 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
75 GORCZYCA Aleksandra 1997-03-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
76 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
77 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
78 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
79 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
80 GROMALA Jagoda 2000-02-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
81 GRZEGORCZYK Joanna 1996-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
82 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
84 HAJNOSZ Barbara 1993-11-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
85 HAMERA Magdalena 1996-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
86 HAWROT Karina 2001-03-29 KB Krościenko Wyżne PDK
87 IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
88 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
90 JACHER Małgorzata 1997-03-15 LKS Stal Mielec PDK
91 JAJE Gloria 1997-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 JANIEC Iga 1997-03-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
93 JANIK Dominika 1997-03-01 KS Komunalni Sanok PDK
94 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
95 JASKOT Joanna 1996-05-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
96 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
97 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 KALANDYK Mariola 1995-03-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
101 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 KAZIENKO Patrycja 1998-06-22 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 KIJOWSKA Patrycja 1997-01-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 KLUK Dominika 1995-09-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
108 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
110 KOPACZ Paulina 1994-02-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
111 KOPALA Justyna 1998-08-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
112 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
113 KORDYS Katarzyna 1995-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
114 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
115 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
116 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
117 KOTULSKA Martyna 1994-01-31 KS Wisła Puławy LBE
118 KOWALCZYK Maja 1995-01-15 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
119 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
120 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
121 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
122 KUBIŚ Monika 1995-02-09 SKB Kraśnik LBE
123 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
124 KUDŁATY Paulina 1996-05-26 UKS Kobylanka MLP
125 KULPA Karlota 1996-12-13 LKS Stal Mielec PDK
126 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
127 KURIAŃCZYK Justyna 1996-01-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
129 KWARCIŃSKA Magdalena 1996-11-02 UKS Kobylanka MLP
130 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
131 LABBE Andżelika 1999-10-17 AZS UMCS Lublin LBE
132 LAMPART Magdalena 1994-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 LELAKOWSKA Joanna 1996-04-11 LKS Stal Mielec PDK
136 LEPA Angelika 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 LEW Kinga 1998-07-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
138 LIPIŃSKA Natalia 1997-08-14 LKS Stal Mielec PDK
139 LIS Aleksandra 1995-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
140 ŁABNO Marta 1997-11-19 ZKS Unia Tarnów MLP
141 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
142 ŁOSIEWICZ Angelika 1996-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
143 ŁYDA Anna 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
144 MACHAJ Martyna 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
145 MACHALSKA Gabriela 1998-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
147 MACIUBA Aleksandra 1999-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
148 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
149 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
150 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
151 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
152 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
153 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
154 MATUSZEWSKA Aneta 1997-08-01 KS Komunalni Sanok PDK
155 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
156 MAZUR Karolina 1997-07-30 UKS Trójka Sandomierz SWK
157 MAZUR Katarzyna 1995-09-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 MAZURKIEWICZ Aleksandra 1998-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
159 MIKRUT Katarzyna 1997-01-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
160 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
161 MIŁASZEWICZ Natalia 1999-07-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
162 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
163 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
164 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
165 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 MOSTOWSKA Agata 1997-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
167 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
168 MYSZAK Anna 1998-10-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
169 NOWIK Róża 2001-03-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
170 NYCZ Natalia 1997-12-12 MKS Tempo Kęty MLP
171 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
172 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
174 OLECHOWSKA Magdalena 1997-03-17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
175 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
176 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
177 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
178 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
179 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
180 OWSIAK Sylwia 1997-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
181 OZGA Aleksandra 1994-03-31 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
182 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
184 PASTUŁA Kinga 1998-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
185 PASZKOWSKA Maja 1997-09-06 LKS Stal Mielec PDK
186 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
187 PEMPEK Magdalena 1998-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
188 PĘTKOWSKA Kinga 1995-10-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
189 PIECHOTA Agata 1996-01-29 LKS Stal Mielec PDK
190 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
191 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
192 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
193 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
194 PROKOPSKA Magdalena 1998-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 PRUCNAL Andżelika 1998-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
196 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
197 PRUŚ Małgorzata 1997-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
198 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
199 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
200 PYKOSZ Daria 1997-10-21 ULKS Technik Trzcinica PDK
201 PYRYT Agata 1998-01-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
202 RACHWALSKA Kamila 1998-04-27 KS Komunalni Sanok PDK
203 RAJTER Marzena 1998-12-07 KS Komunalni Sanok PDK
204 RAJTER Sylwia 1996-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
205 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
206 ROSÓŁ Karolina 1997-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
207 ROSTEK Dominika 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
208 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
209 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
210 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
211 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
212 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
213 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
214 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
215 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
216 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
217 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
218 SIDOR Aleksandra 1999-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
219 SIDOR Gabriela 2000-01-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
220 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
221 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
222 SOBIŁO Gabriela 1997-08-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
223 SOCHA Magdalena 1998-12-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
224 SOKOŁOWSKA Alicja 1997-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
225 SOKÓLSKA Justyna 1995-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
226 SROKA Aleksandra 1999-03-16 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
227 STAŃKO Klaudia 1997-12-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
228 STEC Julia 2000-06-02 MOSM Tychy SLK
229 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
230 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
231 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
232 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
233 SUROWIEC Ewa 1999-12-25 LKS Stal Mielec PDK
234 SZAFARZ Agata 1996-05-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
235 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
236 SZMYD Emilia 2002-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
237 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
238 SZYMONIK Marlena 1998-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
241 TABACZYŃSKA Martyna 1997-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
242 TABISZ Ilona 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
243 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
244 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
245 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
246 TOMASZEWSKA Karolina 1997-05-25 KS Komunalni Sanok PDK
247 TOMCZYK Agnieszka 1994-04-09 LKS Stal Mielec PDK
248 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
249 TUTAK Elwira 1995-06-12 KS Komunalni Sanok PDK
250 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
251 WALKOWICZ Natalia 1997-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
252 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
253 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
254 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
255 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
256 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
257 WILUSZ Martyna 1997-03-31 KS Komunalni Sanok PDK
258 WIŚNIOWSKA Klaudia 1995-01-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
259 WOJDYŁO Natalia 1997-01-01 niest. Rzeszów PDK
260 WOJTASIK Magdalena 1994-03-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
261 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
262 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
263 WOŁCZAŃSKA Weronika 1994-11-16 KS Komunalni Sanok PDK
264 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
265 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
266 WOŚ Marta 1999-02-21 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
267 WOŹNIAK Alicja 1996-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
268 WOŹNIAK Edyta 1999-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
269 WOŻNIAK Ilona 1996-03-02 KKB MOSiR Krosno PDK
270 WÓJTOWICZ Aleksandra 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
271 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
272 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
273 WYSMOLIŃSKA Iwona 1995-02-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
274 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
275 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
276 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
277 ZIĘBA Dominika 1997-05-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
278 ZIĘBA Kinga 1998-04-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
279 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-06-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
280 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna 1996-11-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17928409576416sekund