GAWORSKA Aleksandra
1995-11-07
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANTOSIEWICZ Zuzanna 1998-01-31 OKS Skra Warszawa MAZ
3 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
4 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
6 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
9 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
10 BEDNAREK Ewelina 1993-03-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
11 BEDNAREK Monika 1996-11-25 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
12 BERCZYŃSKA Paulina 1997-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 BERKOWSKA Karolina 1996-12-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
14 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
15 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 BIOŁY Anna 1999-08-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
19 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
20 BOBEK Agnieszka 2000-01-15 MKS-MOSM Bytom SLK
21 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
22 BRANDYK Iwona 1994-01-12 TS AKS Chorzów SLK
23 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
24 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
27 BUDNIK Natalia 1996-05-12 SKLA Sopot POM
28 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
30 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CHODOROWSKA Iga 1998-04-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
32 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
35 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 CIEŚLIK Wioletta 1996-05-26 UKS Olimp Wzdół Rządowy SWK
37 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
38 CYRANKOWSKA Ewelina 1996-06-26 UKL Ósemka Police ZPO
39 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
40 DĄBROWSKA Karolina 1992-08-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
42 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
43 DERWISZ Monika 1996-05-17 LUKS Strzałków LDZ
44 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
45 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
46 DOBRUCKA Aleksandra 1996-10-21 LUKS Podium Kup OPL
47 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
48 DREWNIAK Paulina 1995-06-22 LUKS Boguszyce LDZ
49 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
50 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 MLKS Sokół Lubin DOL
51 DWURZNIK Kamila 1996-06-24 UKS Vis Skierniewice LDZ
52 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
53 ELLWARD Syntia 1993-03-03 WKS Flota Gdynia POM
54 FILIPEK Alicja 1995-05-04 MKS Start Lublin LBE
55 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
56 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
57 FRANCZAK Klaudia 1996-07-21 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
58 GASIAK Julianna 1995-12-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
59 GĄSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
60 GESEK Karolina 1996-02-20 SKLA Sopot POM
61 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
62 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
63 GLIŃSKA Izabela 1995-09-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
65 GŁOWACZ Marta 1987-06-30 KS Energetyk Jaworzno SLK
66 GOGOL Klaudia 1997-02-27 SSMKS Parasol Wrocław DOL
67 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
68 GONTA Aneta 1997-08-19 KM Aktywni Sochaczew MAZ
69 GORZKOWSKA Alicja 1993-01-01 MKS Ekonomik Nysa OPL
70 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
71 GÓRALCZYK Natalia 1997-05-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
72 GÓRECKA Patrycja 1995-08-13 SKLA Słupsk POM
73 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 GRABOWSKA Zuzanna 1997-02-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
75 GRALA Anna 1996-06-06 OKLA Ostrołęka MAZ
76 GRAMIAK Dominika 1997-02-16 MKS MOS Wrocław DOL
77 GREŃ Aleksandra 1996-01-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
78 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
79 GROMEK Dagmara 1995-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 GRUCA Kamila 1995-05-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
81 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
82 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
83 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
84 GWOŹDZIAŃSKA Monika 1995-06-05 LKB im. Braci Petk Lębork POM
85 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
86 HOŁUB Małgorzata 1992-10-30 KL Bałtyk Koszalin ZPO
87 HUDZIAK Agata 1988-10-21 OŚ AZS Poznań WLP
88 JABŁOŃSKA Aneta 1996-09-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
89 JAŁOSZYŃSKA Agata 1997-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
90 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
91 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
92 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
93 JAŚKOWSKA Agata 1999-07-06 UKS 55 Łódź LDZ
94 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
95 JOACHIMIAK Magdalena 1996-04-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
97 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
98 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
99 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
100 KACPERCZYK Tola 1995-10-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
101 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 KALINOWSKA Olga 1997-11-25 RKS Łódź LDZ
103 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
104 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
106 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
107 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
108 KNAK Magdalena 1997-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
109 KOCZASKA Klaudia 1995-07-05 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
110 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
111 KONIECZNA Ewelina 1994-06-02 TS AKS Chorzów SLK
112 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
113 KORCIPA Karolina 2000-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
114 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
115 KOSTRZEWSKA Milena 1996-06-01 AZS Łódź LDZ
116 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
117 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
119 KOWALCZYK Katarzyna 1996-11-10 AZS Łódź LDZ
120 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
121 KOWALSKA Karolina 1998-01-05 RKS Łódź LDZ
122 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KOZIK Klaudia 1996-01-31 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
124 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
125 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
126 KRATA Natalia 1995-09-10 MUKS ILKUS Olkusz MLP
127 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
128 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
129 KRYSTA Natalia 1995-09-07 MKS Ustroń SLK
130 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
131 KRZYWAŃSKA Agata 1999-07-12 BKL Bełchatów LDZ
132 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
133 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
134 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KUJAWA Mirela 1989-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 KUKIEŁKO Tatiana 1995-06-07 SKLA Sopot POM
137 KURZAWSKA Anna 1997-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
138 KUŹNICKA Martyna 1993-08-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
140 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
141 LENART Weronika 1993-07-17 UKS 55 Łódź LDZ
142 LESZCZYŃSKA Wiktoria 1997-11-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
143 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
144 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 LIPINA Oliwia 1998-09-10 LUKS Strzałków LDZ
146 LIS Aleksandra 1995-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
147 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
148 LISTWOŃ Natalia 1999-05-12 BKL Bełchatów LDZ
149 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
150 ŁAWRENIN Anna 1997-01-03 UKS 55 Łódź LDZ
151 ŁUCZAK Justyna 1996-03-07 KS Żeglina Sieradz LDZ
152 MALEC Małgorzata 1996-04-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
153 MALINOWSKA Natalia 1989-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
154 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
155 MAŁCZAK Martyna 1998-10-21 BKL Bełchatów LDZ
156 MAMIŃSKA Małgorzata 1997-08-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
157 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
158 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
159 MARZEC Justyna 1996-07-21 MKS Tempo Kęty MLP
160 MAŚLACH Marta 1995-03-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
161 MATCZAK Klaudia 1996-01-01 Gimnazjum 1 Kutno LDZ
162 MATERKA Klaudia 1999-10-16 BKL Bełchatów LDZ
163 MATRACZ Klaudia 1996-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
164 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
165 MATUSZAK Justyna 1996-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
166 MIANECKA Andżelika 1997-06-19 MUKS Płock MAZ
167 MIELEWCZYK Katarzyna 1996-07-06 MUKS Płock MAZ
168 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
169 MIKOŁAJCZAK Monika 1996-01-24 SL Olimpia Poznań WLP
170 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
172 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
173 MOREK Dominika 1996-01-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
174 MROZOWSKA Patrycja 1995-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
175 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
176 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
178 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
179 NOWAK Sabina 1997-01-01 MKS Ekonomik Nysa OPL
180 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
181 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
182 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
183 OLSZAŃSKA Joanna 1994-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
184 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
185 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
186 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 PAPIÓR Jolanta 1996-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
189 PARALUK Joanna 1999-10-07 KB MOSiR Jastrzębie SLK
190 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
191 PECHCIN Olga 1992-01-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
192 PIASECKA Aleksandra 1995-08-11 BKL Bełchatów LDZ
193 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
194 PIECZONKA Wiktoria 1995-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
195 PIEKARSKA Angelika 1995-01-01 AZS Łódź LDZ
196 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
197 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
198 PLUTA Anna 1996-01-31 UKS Żaczek Połaniec SWK
199 PODLASZCZAK Weronika 1995-06-23 MKL Szczecin ZPO
200 PODLEWSKA Roksana 1996-05-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
201 PONIKIEWSKA Kamila 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
202 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
203 RĄCZKA Natalia 1995-07-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
204 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
205 ROMEJ Aleksandra 1996-04-01 ŁKB Trucht Łobez ZPO
206 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
207 RYBA Joanna 1995-08-12 MKS MOS Wrocław DOL
208 RYGIELSKA Aleksandra 1996-08-22 MKL Toruń KPO
209 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 UKS 55 Łódź LDZ
210 SAJDAK Renata 1995-10-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
211 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
212 SAWICKA Patrycja 1995-01-15 UKS Vis Skierniewice LDZ
213 SIEKIERZYCKA Sara 1995-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
214 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
215 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
216 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
217 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
218 SOBKA Anna 1996-11-08 LKS Vectra Włocławek KPO
219 STACHOWIAK Marta 1998-04-22 MKL 12 Jelenia Góra DOL
220 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
221 STASIAK Julia 1996-03-24 AZS Łódź LDZ
222 STASZAK Anna 2000-03-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
223 STAWIŃSKA Agata 1991-03-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
224 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
226 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
227 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
228 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
229 SZAWERDAK Sandra 1995-11-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
230 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
231 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
233 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
234 SZTEFKO Klaudia 1995-11-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
235 SZTUK Justyna 1995-10-02 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
236 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
237 SZYMCZAK Antonina 1998-02-14 RKS Łódź LDZ
238 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
239 TABISZ Ilona 1996-04-06 KKB MOSiR Krosno PDK
240 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
241 TOPOLNICKA Dominika 1997-05-21 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
242 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 UŁAMEK Urszula 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
244 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
245 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
246 WENDLER Maria 1996-11-26 UKS 55 Łódź LDZ
247 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
248 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
249 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
250 WIATREK Natalia 2001-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
251 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
252 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
253 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
254 WINIARZ Joanna 1995-01-17 MUKS ILKUS Olkusz MLP
255 WITKOWSKA Patrycja 1995-07-07 MULKS MOS Sieradz LDZ
256 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
257 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
258 WOJTASIK Magdalena 1994-03-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
259 WOŹNIAK Ada 1997-08-19 RKS Łódź LDZ
260 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
263 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
264 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
265 WYPYCH Aleksandra 1995-02-21 MGSZS Zelów LDZ
266 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
268 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
269 ZAGRODNIK Justyna 1996-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
270 ZANIEWSKA Ida 1998-02-28 RKS Łódź LDZ
271 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
272 ZINUKOWA Daria 1994-12-04 AZS Łódź LDZ
273 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
274 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
275 ŻELIŃSKA Gabriela 1996-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
276 ŻURAWSKA Klaudia 1992-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
277 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
278 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23215913772583sekund