RUTKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
4 ANUS Milena 1995-11-22 SL Olimpia Poznań WLP
5 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
6 BEROWSKA Ewa 1994-01-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
7 BILAWA Karolina 1995-05-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
8 BIRYŁO Urszula 1995-05-31 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
9 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
11 BRZOZOWSKA Natalia 1993-02-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
14 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
15 BURMISTRZAK Sara 1995-07-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
16 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
17 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
19 CIEŚLA Beata 1995-05-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
20 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
21 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
22 CZAPLEJEWICZ Renata 1993-01-01 ZSZ Sokółka POD
23 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
24 ĆWIRTA Małgorzata 1995-01-31 LKS Pomorze Stargard ZPO
25 DAWIDZIUK Diana 1994-11-24 MKS Agros Chełm LBE
26 DĄBROWSKA Magda 1992-03-06 KS Podlasie Białystok POD
27 DĘBIŃSKA Magdalena 1994-04-17 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
28 DĘBOWSKA Weronika 1995-02-19 KKL Rodło Kwidzyn POM
29 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
30 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
31 DYMEK Adrianna 1995-08-24 MUKS Płock MAZ
32 DYMEK Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
33 DYONIZIAK Maja 1998-09-11 LKB Rudnik SWK
34 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DZIENNIAK Natalia 1995-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
37 FIEDOROWICZ Agata 1995-04-25 KS Gwardia Piła WLP
38 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
39 FRĄCKOWIAK Magdalena 1993-05-31 LLKS Osowa Sień LBU
40 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
41 GAJEWSKA Ewa 1997-10-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
42 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
43 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
44 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
45 GŁAŻEWSKA Wioleta 1996-06-17 OKLA Ostrołęka MAZ
46 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
47 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
48 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
49 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
50 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
51 GREGORARZ Magdalena 1995-10-16 WKS Wawel Kraków MLP
52 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
53 GRZEŚ Krystyna 1994-04-10 OŚ AZS Poznań WLP
54 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
55 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
56 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
57 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
59 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
60 JACHACZ Dorota 1998-02-06 MKS Zduńska Wola LDZ
61 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
62 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
63 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
64 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
65 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 LKS Olimpic Szczecin ZPO
66 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
67 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
68 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
69 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
70 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
71 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
72 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
73 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
75 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
76 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 KOBRYŃSKA Magdalena 1995-08-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 OŚ AZS Poznań WLP
79 KOMUDA Klaudia 1997-07-30 OKLA Ostrołęka MAZ
80 KONDEJA Emilia 1994-11-25 UKS Victoria Józefów MAZ
81 KONDRATOWICZ Aneta 1992-12-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
82 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
83 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
84 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
85 KORYBSKA Patrycja 1997-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 KOSTYRKA Karolina 1994-06-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
88 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
89 KOTAS Magdalena 1994-09-02 LKS Zorza Gdynia POM
90 KOTUŁA Anna 1994-03-07 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
91 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
92 KOWALIK Ewelina 1991-12-23 LKS Olimpic Szczecin ZPO
93 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
94 KOWNACKA Jolanta 1996-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
95 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
96 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
97 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
98 KRZYSZTOFIK Paulina 1993-01-05 UKS Technik Augustów POD
99 KUBISZ Dorota 1977-08-14 WKB Meta Lubliniec SLK
100 KUBIT Aneta 1995-10-05 KKB MOSiR Krosno PDK
101 KUCHARSKA Ewa 1981-06-02 TL ROW Rybnik SLK
102 KUKLIŃSKA Natalia 1995-01-13 UKS Czwórka Białystok POD
103 KUROWSKA Magdalena 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
104 KUTA Krystyna 1967-09-21 LUKS Pomorzanin Serock KPO
105 KWAŚNIEWSKA Patrycja 1996-05-20 MUKS Płock MAZ
106 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-09 KS Polonia Środa Wlkp. WLP
108 LIPIECKA Agnieszka 1993-06-14 OŚ AZS Poznań WLP
109 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
111 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
112 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
113 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 LULIŃSKA Kamila 1995-02-04 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
115 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
116 ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
117 ŁAPIŃSKA Katarzyna 1995-10-22 ULKS Lipinki MLP
118 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
119 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
120 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
121 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
122 MAJDECKA Andżelika 1995-07-06 LUKS Orkan Września WLP
123 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
124 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
125 MARCINKIEWICZ Agata 1997-01-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
126 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MAROSZEK Agata 1996-12-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
128 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 MATYJASIK Magdalena 1997-05-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
130 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
131 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
132 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
133 MIEDZIŃSKA Katarzyna 1995-12-15 UKS Achilles Leszno WLP
134 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
135 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
136 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
137 MROCZKOWSKA Edyta 1993-01-01 ZS Niećkowo POD
138 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
139 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
140 MULKITYN Patrycja 1995-09-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
141 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
142 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 NEJMAN Ewa 1997-07-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
144 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
146 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
147 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
148 NOWAK Daria 1995-07-24 UKS Czwórka Żory SLK
149 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
150 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
151 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
153 PACIKOWSKA Aneta 1995-01-01 niest. Białystok POD
154 PALUCH Kamila 1994-01-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
155 PANIUTYCZ Julia 1996-09-23 KS Podlasie Białystok POD
156 PAPROCKA Ewelina 1987-09-06 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM
157 PARANIAK Samanta 1993-10-18 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
158 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
159 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
160 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
161 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
162 PĘDZIWIATER Klaudia 1993-11-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
163 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
164 PIETRUSZYŃSKA Monika 1998-03-05 PLKS Gwda Piła WLP
165 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
166 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
167 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
168 PŁACHTA Weronika 1996-07-06 MUKL Brodnica KPO
169 POBŁOCKA Katarzyna 1994-12-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
170 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
171 PREIS Kamila 1994-06-07 UKS Technik Augustów POD
172 PRUDACZUK Patrycja 1992-03-31 MKS Żak Biała Podlaska LBE
173 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
175 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
176 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
177 ROSŁON Dominika 1995-03-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
178 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
180 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
181 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
182 SEKUŁA Katarzyna 1993-06-01 LKS Zorza Gdynia POM
183 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
184 SILARSKA Dorota 1993-08-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
185 SIŁUCH Katarzyna 1993-01-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
186 SKÓRA Agnieszka 1993-04-13 LKS Olimpic Szczecin ZPO
187 SKULIMOWSKA Sara 1995-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
189 SMAKOWSKA Katarzyna 1993-04-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 SMOLARZ Angelika 1995-06-10 PLKS Gwda Piła WLP
191 SMYREK Paulina 1993-03-02 TS AKS Chorzów SLK
192 SOJDA Mariola 1982-05-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
194 STARZYŃSKA Paulina 1995-12-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
195 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
196 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
197 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
199 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
200 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
201 SZAJNER Justyna 1997-05-29 MLKS Ostróda WMZ
202 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
203 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
204 SZELIGA Wioletta 1995-01-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
206 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
207 SZPUNAR Anna 1994-08-08 MLKS Czarni Olecko WMZ
208 SZURGOCIŃSKA Nikolina 1993-09-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
209 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
210 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
211 SZYPNIEWSKA Joanna 1994-04-20 LKS Zorza Gdynia POM
212 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
215 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
216 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
217 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
218 TRUSZKOWSKA Ewelina 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
220 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
221 TRZEBIATOWSKA Kamila 1993-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
222 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 WASILUK Kamila 1996-04-24 KS Podlasie Białystok POD
225 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
226 WAWRZYK Martyna 1996-03-09 MKS Agros Chełm LBE
227 WERNOCH Magdalena 1994-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 WIATROWSKA Agata 1994-01-23 UKS Trójka Sandomierz SWK
229 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
230 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
231 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
232 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
233 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
234 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
235 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
236 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
237 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
238 WÓJTOWICZ Małgorzata 1995-07-17 MLKS Sokół Lubin DOL
239 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
240 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
241 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36231684684753sekund