RUTKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMCZYK Martyna 1992-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 MKL Szczecin ZPO
5 ANUS Milena 1995-11-22 SL Olimpia Poznań WLP
6 BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BEROWSKA Ewa 1994-01-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
8 BILAWA Karolina 1995-05-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
9 BIRYŁO Urszula 1995-05-31 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
10 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 MKL Toruń KPO
12 BRZOZOWSKA Natalia 1993-02-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
15 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
16 BURMISTRZAK Sara 1995-07-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
17 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
18 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
20 CIEŚLA Beata 1995-05-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
21 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
22 CZAPIEWSKA Monika 1994-05-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
23 CZAPLEJEWICZ Renata 1993-01-01 ZSZ Sokółka POD
24 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
25 ĆWIRTA Małgorzata 1995-01-31 LKS Pomorze Stargard ZPO
26 DAWIDZIUK Diana 1994-11-24 MKS Agros Chełm LBE
27 DĄBROWSKA Magda 1992-03-06 KS Podlasie Białystok POD
28 DĘBIŃSKA Magdalena 1994-04-17 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
29 DĘBOWSKA Weronika 1995-02-19 KKL Rodło Kwidzyn POM
30 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
31 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
32 DYMEK Adrianna 1995-08-24 MUKS Płock MAZ
33 DYMEK Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
34 DYONIZIAK Maja 1998-09-11 LKB Rudnik SWK
35 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 DZIENNIAK Natalia 1995-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
37 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
38 FIEDOROWICZ Agata 1995-04-25 KS Gwardia Piła WLP
39 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
40 FRĄCKOWIAK Magdalena 1993-05-31 LLKS Osowa Sień LBU
41 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
42 GAJEWSKA Ewa 1997-10-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
43 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
44 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
45 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 GŁAŻEWSKA Wioleta 1996-06-17 OKLA Ostrołęka MAZ
47 GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 TS AKS Chorzów SLK
48 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
49 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
50 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
51 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
52 GREGORARZ Magdalena 1995-10-16 WKS Wawel Kraków MLP
53 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
54 GRZEŚ Krystyna 1994-04-10 OŚ AZS Poznań WLP
55 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
56 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
58 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
60 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
61 JACHACZ Dorota 1998-02-06 MKS Zduńska Wola LDZ
62 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
63 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
64 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
65 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
66 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 LKS Olimpic Szczecin ZPO
67 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
68 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
69 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
70 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
71 KAMIŃSKA Dominika 1995-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
72 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
73 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
74 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
76 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
77 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 KOBRYŃSKA Magdalena 1995-08-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
80 KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 OŚ AZS Poznań WLP
81 KOMUDA Klaudia 1997-07-30 OKLA Ostrołęka MAZ
82 KONDEJA Emilia 1994-11-25 UKS Victoria Józefów MAZ
83 KONDRATOWICZ Aneta 1992-12-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
84 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
85 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
86 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
88 KORYBSKA Patrycja 1997-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
89 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 KOSTYRKA Karolina 1994-06-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
91 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
92 KOTAS Magdalena 1994-09-02 LKS Zorza Gdynia POM
93 KOTUŁA Anna 1994-03-07 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
94 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
96 KOWALIK Ewelina 1991-12-23 LKS Olimpic Szczecin ZPO
97 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
98 KOWNACKA Jolanta 1996-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
99 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
100 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
101 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
102 KRZYSZTOFIK Paulina 1993-01-05 UKS Technik Augustów POD
103 KUBISZ Dorota 1977-08-14 WKB Meta Lubliniec SLK
104 KUBIT Aneta 1995-10-05 KKB MOSiR Krosno PDK
105 KUCHARSKA Ewa 1981-06-02 TL ROW Rybnik SLK
106 KUKLIŃSKA Natalia 1995-01-13 UKS Czwórka Białystok POD
107 KUROWSKA Magdalena 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
108 KUTA Krystyna 1967-09-21 LUKS Pomorzanin Serock KPO
109 KWAŚNIEWSKA Patrycja 1996-05-20 MUKS Płock MAZ
110 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
111 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-09 KS Polonia Środa Wlkp. WLP
112 LIPIECKA Agnieszka 1993-06-14 OŚ AZS Poznań WLP
113 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 LIS Monika 1998-05-28 WKB Meta Lubliniec SLK
115 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
117 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 LULIŃSKA Kamila 1995-02-04 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
119 LUPA Beata 1990-04-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
120 ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
121 ŁAPIŃSKA Katarzyna 1995-10-22 ULKS Lipinki MLP
122 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
123 ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
124 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
125 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
126 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
127 MAJDECKA Andżelika 1995-07-06 LUKS Orkan Września WLP
128 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
129 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
130 MARCINKIEWICZ Agata 1997-01-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
131 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
132 MAROSZEK Agata 1996-12-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
133 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 MATYJASIK Magdalena 1997-05-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
135 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
136 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
137 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
138 MIEDZIŃSKA Katarzyna 1995-12-15 UKS Achilles Leszno WLP
139 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
140 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamość LBE
141 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
142 MROCZKOWSKA Edyta 1993-01-01 ZS Niećkowo POD
143 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
144 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
145 MULKITYN Patrycja 1995-09-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
146 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
147 NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 NEJMAN Ewa 1997-07-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
149 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
151 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
152 NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
153 NOWAK Daria 1995-07-24 UKS Czwórka Żory SLK
154 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
155 NOWAKOWSKA Oliwia 1993-05-05 AZS-AWF Katowice SLK
156 OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
158 PACIKOWSKA Aneta 1995-01-01 niest. Białystok POD
159 PALUCH Kamila 1994-01-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
160 PANIUTYCZ Julia 1996-09-23 KS Podlasie Białystok POD
161 PAPROCKA Ewelina 1987-09-06 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM
162 PARANIAK Samanta 1993-10-18 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
163 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
164 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
166 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
167 PĘDZIWIATER Klaudia 1993-11-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
168 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
169 PIETRUSZYŃSKA Monika 1998-03-05 PLKS Gwda Piła WLP
170 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
171 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
172 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
173 PŁACHTA Weronika 1996-07-06 MUKL Brodnica KPO
174 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
175 POBŁOCKA Katarzyna 1994-12-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
176 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
177 PREIS Kamila 1994-06-07 UKS Technik Augustów POD
178 PRUDACZUK Patrycja 1992-03-31 MKS Żak Biała Podlaska LBE
179 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
180 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
181 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
182 ROMEJ Justyna 1994-06-19 MKL Szczecin ZPO
183 ROSŁON Dominika 1995-03-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
184 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
185 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
186 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
187 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
188 SEKUŁA Katarzyna 1993-06-01 LKS Zorza Gdynia POM
189 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
190 SILARSKA Dorota 1993-08-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 SIŁUCH Katarzyna 1993-01-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
192 SKÓRA Agnieszka 1993-04-13 LKS Olimpic Szczecin ZPO
193 SKULIMOWSKA Sara 1995-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
194 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SMAKOWSKA Katarzyna 1993-04-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 SMOLARZ Angelika 1995-06-10 PLKS Gwda Piła WLP
197 SMYREK Paulina 1993-03-02 TS AKS Chorzów SLK
198 SOJDA Mariola 1982-05-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
199 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
200 STARZYŃSKA Paulina 1995-12-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
201 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
202 STEFAŃSKA Angelika 1993-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
204 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
205 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
206 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
207 SZAJNER Justyna 1997-05-29 MLKS Ostróda WMZ
208 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
209 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
210 SZELIGA Wioletta 1995-01-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
211 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
212 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
213 SZPUNAR Anna 1994-08-08 MLKS Czarni Olecko WMZ
214 SZURGOCIŃSKA Nikolina 1993-09-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
215 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
216 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
217 SZYPNIEWSKA Joanna 1994-04-20 LKS Zorza Gdynia POM
218 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
220 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
221 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
222 TEREFENKO Joanna 1993-05-02 LKS Jantar Ustka POM
223 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
224 TRUSZKOWSKA Ewelina 1995-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
226 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
227 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
228 TRZEBIATOWSKA Kamila 1993-08-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
229 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
230 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
231 WASILUK Kamila 1996-04-24 KS Podlasie Białystok POD
232 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
233 WAWRZYK Martyna 1996-03-09 MKS Agros Chełm LBE
234 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 KS Energetyk Poznań WLP
235 WERNOCH Magdalena 1994-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
236 WIATROWSKA Agata 1994-01-23 UKS Trójka Sandomierz SWK
237 WICHA Iwona 1987-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
239 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
240 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
241 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
242 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
243 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
244 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
245 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
246 WÓJTOWICZ Małgorzata 1995-07-17 MLKS Sokół Lubin DOL
247 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
248 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
249 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
250 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1814820766449sekund