WIDŁAK Paweł
1999-01-18
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 AMS Tomasz 1993-06-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 ANDAŁA Robert 1996-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BAJEK Wiktor 1999-12-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
7 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
8 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
9 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
10 BARCZYK Kacper 1998-01-28 IKS Olkusz MLP
11 BARZYCKI Dawid 1998-07-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
12 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
13 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
15 BIELAT Kacper 1994-01-09 LKS Kłos Olkusz MLP
16 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
17 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
18 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BIERONSKI Nikodem 2001-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
23 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 BROJA Jakub 1998-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 BUCZEK Wojciech 1997-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
26 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
28 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
29 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
32 BYRDEK Dawid 1999-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
33 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
34 CHARA Łukasz 1999-01-29 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
35 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
36 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
38 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
39 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
40 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
41 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
42 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
43 CIEŚLA Tomasz 1999-08-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 CIOCH Paweł 1995-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
45 CZAPLA Nikolas 1997-02-07 IKS Olkusz MLP
46 CZARNECKI Antoni 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
47 CZARNOTA Patryk 1995-06-03 IKS Olkusz MLP
48 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
49 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
51 CZERWIŃSKI Hugo 2000-12-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
52 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
53 CZWAKIEL Bartłomiej 1998-01-15 MLUKS Tarnów MLP
54 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
55 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
56 DEREWECKI Mateusz 1995-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
57 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
58 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
59 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
60 DRYNDA Mateusz 1997-01-02 UKS Kusy Bukowno MLP
61 DUDKIEWICZ Patryk 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
62 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
63 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
64 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
65 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
66 DZIĘCIOŁ Paweł 1998-01-01 TKKF Czarni Katowice SLK
67 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
68 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
69 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
70 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
71 FRANCZYK Michał 1999-06-02 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
72 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
74 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
75 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
76 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
77 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
78 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
79 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
80 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
81 GNIADEK Paweł 1998-02-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
82 GNIDA Mateusz 1999-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
83 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
84 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
85 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
86 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
87 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
88 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
89 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
90 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
92 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
93 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
94 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
95 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
97 HARAT Jakub 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
98 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
99 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
100 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
101 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
102 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 JAKUBOWSKI Jakub 1999-05-07 MKS Inowrocław KPO
105 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 JANUSZEK Artur 1994-07-15 LKS Kłos Olkusz MLP
107 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
108 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 JAŚNIEWSKI Daniel 1999-01-09 UKS Dwójka Pelplin POM
111 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
112 JAŹWIECKI Stanisław 1995-12-25 KB Krościenko Wyżne PDK
113 JĘDRUCH Przemysław 1996-04-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
114 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
115 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
116 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
117 KACZOROWSKI Maciej 1994-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
118 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
119 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
120 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
121 KARAŚ Grzegorz 1999-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
123 KARCZYŃSKI Wojciech 1999-03-29 MLUKS Tarnów MLP
124 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
125 KASPRZYK Maciej 1999-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
126 KASTELIK Piotr 1992-10-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
127 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
128 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
129 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
130 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
131 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
132 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
133 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
134 KLIMCZYK Kamil 1996-02-28 MKS-MOS Katowice SLK
135 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
136 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
137 KLUBA Łukasz 1998-03-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
138 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
139 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
141 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1996-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
142 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
143 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
144 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
146 KOS Przemysław 1998-05-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
147 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
148 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
149 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 KOZIEŁ Radosław 1996-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
151 KOZIK Krzysztof 1997-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
152 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
153 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
154 KRAKOWCZYK Kamil 1996-06-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
155 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
156 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
157 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
159 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
161 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
162 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
163 KUKLA Dawid 1998-07-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
164 KULIGA Mateusz 1998-09-02 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
165 KULIŃSKI Kamil 1998-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
166 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
167 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
168 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
169 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
170 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
171 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
173 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
174 LEWANDOWSKI Jakub 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
175 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
176 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
177 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 LUBELSKI Łukasz 1975-01-08 TS AKS Chorzów SLK
179 LUBER Dawid 1998-07-07 UKS Czwórka Żory SLK
180 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
181 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
182 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
183 ŁUSZCZ Kamil 1996-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
184 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
185 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
186 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
187 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
188 MAKOŚ Michał 1997-10-18 MKS Tempo Kęty MLP
189 MAKSYMOWICZ Bartłomiej 1998-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
190 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
191 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
192 MAŁEK Artur 1998-09-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
193 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
194 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
195 MAREK Jakub 1999-05-29 LUKS Zabrzeg SLK
196 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
197 MAROŃ Tomasz 1996-03-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
198 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
199 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
200 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
201 MIGDALSKI Mikołaj 1999-05-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
202 MIKA Łukasz 1999-03-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 MIKOŁAJEK Arkadiusz 2000-11-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
204 MILEJ Daniel 1998-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
205 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
206 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
207 MŁYNEK Rafał 1998-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
208 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
209 MODRZEJEWSKI Bartosz 1995-12-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
210 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
211 MORDYŃSKI Bartłomiej 1994-05-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
212 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
213 MOSKWA Mateusz 1999-12-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
215 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
216 MUCHA Dawid 1997-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
217 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
218 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
219 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
220 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
221 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
222 MYŚLIWIEC Jan 1965-05-24 MKS-MOSM Bytom SLK
223 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
224 NOCOŃ Krzysztof 1997-03-22 LKS Kłos Olkusz MLP
225 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
226 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
227 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
228 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
230 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
231 OBERMANN Łukasz 1996-01-03 LUKS Zabrzeg SLK
232 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
233 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
234 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
235 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
237 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
238 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
239 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
240 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
241 OZDOBA Mariusz 1995-04-29 AZS-AWF Katowice SLK
242 PALICHLEB Bartosz 1997-11-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
243 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
244 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
245 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
246 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
247 PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
248 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
249 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
250 PAŹDZIOR Maksymilian 1997-03-06 WKS Wawel Kraków MLP
251 PIASECKI Michał 1999-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
252 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 WKS Wawel Kraków MLP
253 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
254 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
255 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
256 PINDELSKI Daniel 1995-01-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
257 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
258 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
259 PŁONKA Jakub 2001-07-01 MKS-MOS Katowice SLK
260 POCHOPIEŃ Adam 1995-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
261 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
262 PODYMNIAK Szymon 1997-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
263 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
264 POLAK Przemysław 1997-03-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
265 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
266 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 POPIELAK Adrian 1997-01-01 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
268 POPIELAWSKI Szymon 1997-11-02 MKS-MOSM Bytom SLK
269 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
270 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
271 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
272 PRZYWARA Piotr 1998-11-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
273 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
274 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
275 RADECKI Marek 1998-04-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
276 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
277 RADKOWSKI Jakub 1999-05-13 UKS Żaczek Połaniec SWK
278 RAJCA Piotr 2002-07-12 RMKS Rybnik SLK
279 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
280 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
281 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
282 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
283 RĘBILAS Michał 1997-09-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
284 RĘDZIO Krystian 2000-02-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
285 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
286 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
287 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
288 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
289 RUIZ ALIAS Santiago 1997-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
290 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
291 RYSZKA Dariusz 1992-11-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
292 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
293 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
294 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
295 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
296 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
297 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
298 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
299 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
300 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
301 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
302 SINIARSKI Kamil 1996-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
303 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
304 SIWEK Jakub 1998-02-14 LKS Brzezina Osiek MLP
305 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
306 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
307 SKRĘTKOWSKI Bartłomiej 1998-09-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
308 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
309 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
310 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
311 SOWIŃSKI Jakub 1985-11-15 IKS Olkusz MLP
312 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
313 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
314 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
315 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
316 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
317 STEFANIAK Bartosz 1996-02-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
318 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
319 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
320 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
321 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
322 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
323 SZPALA Łukasz 1991-04-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
324 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
325 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
326 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
327 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
328 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
329 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
330 ŚLASKI Ignacy 1997-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
331 ŚWIDEREK Kacper 1996-11-09 UKS Kusy Bukowno MLP
332 TABOR Dawid 1995-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
333 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
334 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
335 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
336 TLAŁKA Gustaw 1994-09-26 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
337 TOBOROWICZ Kamil 1998-06-18 IKS Olkusz MLP
338 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
339 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
340 TOŚ Bartłomiej 1998-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
341 TROJAN Kamil 1997-07-09 ZKS Unia Tarnów MLP
342 TUMIDAJEWICZ Patryk 1997-01-01 ULKS Lipinki MLP
343 TUREK Aleksander 1998-11-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
344 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
345 URBANIAK Arkadiusz 1998-01-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
346 URBAŃCZYK Wojciech 1995-08-09 LKS Kłos Olkusz MLP
347 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
348 WALECZKO Mario 1999-03-27 MOSiR Mysłowice SLK
349 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
350 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
351 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
352 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
353 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
354 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
355 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
356 WĘGLARZ Paweł 1998-05-18 IKS Olkusz MLP
357 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
358 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
359 WICHROWSKI Michał 1995-01-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
360 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
361 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
362 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
363 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
364 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
365 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
366 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
367 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
368 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
369 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
370 WOJDAN Witold 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
371 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
372 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
373 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
374 WOJTACHA Michał 1998-01-21 IKS Olkusz MLP
375 WOJTEK Paweł 1994-03-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
376 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
377 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
378 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
379 WÓJCIK Jakub 1999-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
380 WÓJCIK Sebastian 1996-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
381 WRÓBEL Dariusz 1997-11-13 MOSiR Łaziska Górne SLK
382 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
383 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
384 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
385 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
386 WYSOCKI Mateusz 1995-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
387 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
388 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
389 ZAJAC Sebastian 1998-02-17 MKS Tempo Kęty MLP
390 ZAJĄC Dominik 1998-06-05 IKS Olkusz MLP
391 ZAJĄC Marcel 1997-06-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
392 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
393 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
394 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
395 ZDEBSKI Hubert 1996-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
396 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
397 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
398 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
399 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
400 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
401 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
402 ZYM Patryk 1998-02-20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
403 ŻEMIENIUK Marcel 2000-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
404 ŻÓŁTOWSKI Mateusz 1998-11-09 AZS UMCS Lublin LBE
405 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
406 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
407 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27494692802429sekund