SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Kacper
1998-02-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMKIEWICZ Artur
2000-02-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALBINOWSKI Aleksander
2006-11-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANCUTA Jan
2002-03-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANKLEWICZ Mateusz
1998-08-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTCZAK Jakub
1995-03-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTOŃCZYK Denis
2000-06-24
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BABIJ Tomasz
1998-01-01
UKS Olimp W±sosz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BADORA Kacper
1999-09-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAJSTOK Adrian
2000-08-17
UKS Junior Niet±żkowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAK Mateusz
1994-02-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BALICKI Artur
1997-01-10
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANA¦ Dawid
2002-02-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARANEK Dominik
1996-09-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARANOWSKI Michał
1996-04-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARSZCZ Mikołaj
1998-01-02
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARTCZAK Dominik
2002-11-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARTCZAK Krzysztof
1995-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BASIŃSKI Eryk
2000-05-16
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BASZUN Bartłomiej
1999-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BˇK Maciej
1999-11-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BEDNAREK Damian
2000-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BEDNAREK Radosław
1997-02-16
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BEDNARSKI Oskar
1997-08-31
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BIAŁOWˇS Hubert
1998-01-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BIAZIK Bartosz
1994-01-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIERNACKI Michał
2000-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIERNACKI Wiktor
2001-02-06
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BILIK Krystian
1998-08-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BILIŃSKI Olaf
1999-08-15
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BOGUCKI Norbert
1999-10-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BORKOWSKI Krzysztof
2004-03-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BOROWIECKI Jan
1998-07-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOROWSKI Dawid
1999-07-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BORWIŃSKI Hubert
1997-03-16
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BORYSIAK Mateusz
1997-03-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BOŻEK Gabry¶
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BÓB Łukasz
1982-02-17
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BRAMBOR Cyprian
2000-01-01
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BRESZKA Dawid
2000-07-15
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BROWCZUKOWSKI Michał
2001-03-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRYJAK Dominik
2003-03-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BRYJAK Michał
1998-01-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BRYLIŃSKI Patryk
1996-01-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BRZOSKA Damian
1993-12-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BRZOSTOWSKI Wojciech
1997-01-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BUDA Piotr
2001-04-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BULLERT Mikołaj
1998-01-01
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BURAS Szymon
2001-12-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BURZAK Rafał
1996-07-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BURZYŃSKI Wojciech
1998-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CETNARSKI Wojciech
2000-07-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHEŁMIŃSKI Paweł
1996-02-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHMIEL Jakub
1998-07-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHMIELARSKI Maksymilian
1989-09-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHMIELEWSKI Maciej
1997-02-05
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHOJNACKI Filip
1998-09-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHROSTOWSKI Konrad
1998-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CIEBIEŃ Piotr
1995-01-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CIECHANOWICZ Marcin
1994-01-07
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CIECIERSKI Patryk
1998-03-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIELECKI Jarosław
1998-07-15
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CIE¦LA Tomasz
1999-08-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CIE¦LAK Szymon
2003-10-30
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CIOŁEK Jakub
1995-03-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CISZEWSKI Jan
2004-03-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZAK Jakub
2001-05-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZERNIJ Kacper
1998-06-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CZERWIŃSKI Filip
1997-05-15
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
DAUKSZA Damian
2000-01-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
DˇBROWICZ Szymon
1998-03-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
DˇBROWSKI Łukasz
1998-01-05
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
DˇBROWSKI Patryk
1994-05-02
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
DˇBROWSKI Radosław
1998-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
DEMBOWSKI Wiktor
2000-01-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
DOGBE John
2000-01-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DOLACIŃSKI Grzegorz
1995-07-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DOMARADZKI Jakub
2002-05-13
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DRAWC Filip
2000-10-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DROGOSZ Michał
1995-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DRYKA Filip
1999-06-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DUBAKO Tomasz
1996-01-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DUBIEL Paweł
2000-02-21
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DUDEK Jacek
1994-07-09
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DULIK Paweł
2000-03-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DULSKI Daniel
1992-03-22
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DURA Dawid
1999-01-09
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DZIOK Wojciech
2002-05-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DZIWNIEL Michał
1991-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
FAJER Bartosz
1998-01-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
FIL Dawid
1997-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
FIT Wiktor
1999-07-29
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
FRˇCZEK Robert
1996-01-11
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
FRˇSZCZAK Patryk
1995-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
FRY¦NY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GALICIA PEREZ Daniel
2000-12-14
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GAŁANDZIEJ Jakub
1997-03-17
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GANCAREK Jakub
1996-08-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GAŃCZARCZYK Szymon
2004-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GAWRON Mateusz
1997-04-08
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GˇSIOREK-PAWLAK Marcin
2000-01-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
GEREGA Bartosz
2004-09-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
GIL Mateusz
1999-01-01
UKS Jaworzyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
GOŁˇB Łukasz
1996-02-27
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
2000-10-11
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
GORZELAŃCZYK Paweł
1996-03-28
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
GÓRSKI Dawid
1995-02-22
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
GÓRSKI Łukasz
2001-10-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
GRABOWIECKI Edwin
2003-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
GRABOWY Paweł
1999-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
GRACZYK Wojciech
1997-05-06
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
GRAJEWSKI Tomasz
1999-09-16
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GREMPKA Jakub
1998-03-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GRIESMAN Kamil
1998-04-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GROBELNY Adam
2000-05-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GROBERSKI Michał
2000-06-10
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GROSICKI Wit
1999-08-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GRYNIENKO Maciej
1998-03-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GRYZOT Gerard
1998-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GRZEGORZEWSKI Tomasz
2001-01-30
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GRZYBOWSKI Karol
1997-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GRZYWNA Bartłomiej
1998-10-16
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GUL Bartosz
1996-01-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GULCZYŃSKI Marek
1999-02-24
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GWIAZDA Kacper
2000-03-24
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GZE¦KÓW Wojciech
1997-06-26
GLKS ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
HAJDUK Karol
2000-10-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
HERBUT Eryk
1996-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
HONISZ Gracjan
1998-08-02
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
JABŁOŃSKI Kasper
1998-07-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
JACHIMOWSKI Wojciech
1999-02-10
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
JACKOWIAK Michał
1999-04-01
MKS Szkuner My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
JAKUBIK Patryk
2001-08-14
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
JAMROZIAK Dawid
1998-08-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
JANIAK Adam
2003-01-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
JANIAK Dariusz
1997-01-18
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
JANICKI Dawid
1994-11-03
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
JANISZEWSKI Jakub
1997-09-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
JANKOWIAK Jakub
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
JANKOWSKI Daniel
2000-03-28
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
JANUSZ Wojciech
1993-08-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
JARCZOK Bartosz
1999-02-26
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
JARNOT Damian
1995-09-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
JAROSZ Maksym
2004-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
JASION Kacper
2000-07-28
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
JA¦KÓW Aleksander
1998-02-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
JOVIĆ Eryk
2000-07-21
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
JURGA Jakub
2000-03-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KACZMAREK Wojciech
2005-05-18
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KACZOR Hubert
2000-11-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KAJDAS Adam
1999-05-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KANABROCKI Michał
1996-01-17
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KANKOWSKI Kacper
1997-10-04
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KAPAŁA Dawid
1997-03-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KARASIEWICZ Szymon
1998-11-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KARNICKI Adam
1995-09-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KAWKA Kamil
2000-03-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KAZARNOWICZ Daniel
1998-11-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KA¬MIERCZAK Przemysław
1998-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KA¬MIERCZAK Wojciech
1997-06-12
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KEMPA Maciej
2001-10-12
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KILANOWSKI Wojciech
2004-04-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KLECHA Marcel
2000-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KLEIN Oskar
2000-05-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KLĘSK Jakub
1998-03-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KLIMEK Rafał
1999-07-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KLIMKOWSKI Michał
1998-07-22
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KLIMOWICZ Aleksander
2004-09-19
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KLISZKA Paweł
1991-05-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KLUPP Michał
1993-08-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KŁOSZEWSKI Kamil
1999-04-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KOBIAŁKA Kamil
1987-07-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KOKIEL Piotr
1999-03-11
MKS Szkuner My¶libórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KOKOCIŃSKI Jakub
1996-09-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KOŁA Kamil
2006-12-04
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KOŁECKI Adrian
2000-05-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KOMOROWSKI Bartosz
1998-04-04
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KONARSKI Mateusz
2000-02-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KONDYCKI Paweł
1996-06-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KONIECZNY Mikołaj
1998-08-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KONOFAŁ Jakub
1998-02-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KOPACZEWSKI Paweł
1990-09-16
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
KORCZ Dawid
1997-03-05
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
KORPIK Dominik
1995-08-01
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KORYCKI Patryk
1999-05-14
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KORZENIAK Michał
2007-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KOSTYSIAK Piotr
1999-03-12
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KOSZELA Maciej
1978-01-14
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KO¦CIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KOTUŁA Patryk
1997-01-25
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KOWAL Karol
1997-06-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KOWALEWSKI Adam
1995-06-21
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KOZIŃSKI Konstanty
2003-02-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KRAKOWSKI Dawid
1999-08-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KRAM Maks Marcel
1999-09-06
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KRASOWSKI Adam
1993-05-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KRASOWSKI Mariusz
1991-03-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KRAUZE Bartosz
1999-04-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KRAWCZYK Mateusz
2001-11-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KRAWCZYK Szymon
1988-12-29
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KUBICA Marcin
1999-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KUBICKI Kamil
1998-01-29
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KUBI¦ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KUĆ Wojciech
1988-12-10
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KUDERCZAK Tomasz
1995-03-09
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KUJAWA Eryk
1997-01-30
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KULEŃ-SŁAWEŃSKI Grzegorz
1999-04-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KURCZEWSKI Maksym
2002-08-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KURPAS Rafał
2000-03-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KUS Krzystof
2001-05-07
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KU¬NIK Łukasz
2005-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KWAPISZEWSKI Kacper
2000-01-17
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KWIATKOWSKI Krystian
1999-06-22
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KWIATKOWSKI Krzysztof
1998-01-19
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KWIECIŃSKI Mateusz
1999-08-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
LABENTZ Damian
1996-01-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
LASECKI Miłosz
2001-07-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
LASKOWSKI Adrian
2002-04-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
LAUFER Emil
1999-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
LECH Dominik
1999-05-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
LEWANDOWSKI Jakub
2000-10-06
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
LIEDTKE Bartosz
1999-03-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
LINSTEDT Michał
2000-01-23
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
LIPIECKI Tomasz
1995-02-28
KS Obieży¶wiat Nowe Miasto
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
LIPIŃSKI Karol
2000-07-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
LIS Kamil
1999-09-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
LIS Paweł
1997-07-17
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
LISEWSKI Paweł
1999-05-09
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
LORENZ Dawid
1998-01-05
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
ŁADAK Michał
2001-03-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
ŁAWECKI Adrian
1999-01-04
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ŁAWNICZAK Marcin
1999-06-28
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ŁAZARCZYK Kacper
2003-03-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
ŁUKA Dawid
2002-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
MAC Szymon
2005-01-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
MACHOŁ Dominik
1999-06-28
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
MACIASZCZYK Bartosz
1999-04-11
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
MACIASZCZYK Michał
2002-10-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
MAĆKOWSKI Kajetan
1997-08-26
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
MAJCHRZAK Szymon
1996-03-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
MAJSKOW Dominik
1997-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
MAJSKOW Patryk
1997-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
MAKOWIECKI Adrian
1999-04-25
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
MALCHEREK Marek
1998-04-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MALIŃSKI Bartosz
1988-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MALISZEWSKI Filip
1998-08-29
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
MANC Szymon
1995-08-15
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
MAŃCZAK Karol
1997-10-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
MARCHEWKA Bartosz
1998-03-26
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
MARCHEWKA Szymon
1998-03-21
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
MARCHEWKA Wojciech
2000-09-24
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
MARCINIAK Tymoteusz
2000-12-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
MARCINKOWSKI Dominik
1998-03-26
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
MARCZAK Konrad
1999-03-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
MARIASZ Mikołaj
2003-04-04
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
MARKOWICZ Łukasz
1994-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
MARSZAŁKOWSKI Marcin
1997-11-22
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
MATKOWSKI Paweł
1998-02-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
MATUSZCZAK Damian
1990-11-13
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
MATYSIAK Kacper
1993-01-06
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
MAZAN Sergiusz
1997-09-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
MEGER Michał
1998-02-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
MENCEL Norbert
1999-04-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
MICHALAK Daniel
1999-07-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
MICHALSKI Dominik
1999-10-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
MICHNIEWICZ Przemysław
1998-02-05
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
MIELCAREK Bartosz
1993-06-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
MIERZEJEWSKI Krystian
1996-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
1999-03-16
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
MIKOŁOWSKI Mateusz
2000-07-31
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
MI¦KIEWICZ Michał
1996-01-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
MIZERACKI Mateusz
1995-09-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
MŁOCZKOWSKI Jakub
1997-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
MODLIBOREK Dominik
1998-10-31
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
MOKWA Karol
1999-06-04
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
MOLAK Karol
2000-09-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
MOTT Jakub
2002-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
MOŻD¬EŃ Dominik
2004-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
MURAWSKI Jakub
1999-02-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
MUTWIL Hubert
1996-02-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
NADZIEJKO Łukasz
2001-12-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
NAJDEK Daniel
1998-12-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
NAUS Kacper
2001-08-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
NAWROT Patryk
1998-08-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
NICPOŃ Jakub
1998-05-06
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
NIED¬WIEDŻ Patryk
1999-03-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
NIEMIRO Mateusz
2000-02-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
NIESYTKO Błażej
1999-07-02
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
NOCUŁA Kacper
1999-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
NOGALSKI Denis
1998-01-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
NOSOW Jakub
1998-02-09
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
NOVOSAD Oleksandr
1998-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
NOWAK Damian
1993-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
NOWAK Marcin
1998-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
NOWAK Mateusz
1998-03-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
NOWAK Mateusz
2000-01-04
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
NOWAK Michał
2000-04-20
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
NOWAK Paweł
1997-02-05
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
NOWAK Szymon
1999-07-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
NOWIŃSKI Rafał
2001-03-28
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
OCHYRA Marcin
1998-08-25
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
ODWROT Michał
1997-04-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
OLEJARZ Mateusz
2004-03-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
OLEJNICZAK Wiktor
1999-02-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
OLEJNIK Szymon
2002-01-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
OLEKSY Adam
1999-03-28
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
OLSZEWSKI Wojciech
2000-02-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
ONUCHOWSKI Maciej
2003-05-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
ORLIŃSKI Michał
1994-01-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
ORLIŃSKI Michał
1999-08-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
ORZECHOWSKI Kamil
1997-06-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
OSIENIENKO Przemysław
1994-10-29
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
PACHURKA Marcin
1998-10-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
PALIGA Krzysztof
2000-02-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
PAŁYS Kamil
1993-10-29
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
PAPLA Filip
1998-01-04
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
PASZKOWSKI Dawid
1999-04-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
PAWELCZAK Karol
2000-01-20
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
PAWLAK Oskar
1999-02-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
PAWLISZAK Jakub
1999-10-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
PAWŁOW Adam
2001-03-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
PETELA Krystian
1998-06-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
PĘDZIŃSKI Paweł
1993-08-02
MUKS Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
PĘKALA Piotr
1998-02-23
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
PIECHOWIAK Dominik
1999-04-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
PIECHOWIAK Tomasz
1999-03-25
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
PIECZKA Adam
1996-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
PIEKIELNY Norbert
1996-03-04
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
PIETRZAK Tomasz
1997-04-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
PIĘTA Piotr
2003-02-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
PIOTROWICZ Krzysztof
1991-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
PIOTROWSKI Krzysztof
2000-03-28
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
PIOTROWSKI Maksymilian
1998-12-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
PIRÓG Paweł
1997-04-04
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
PLATA Karol
2000-06-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
PLICHTA Mariusz
1998-04-29
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
PLUSKOTA Paweł
1998-02-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
POCZEWSKI Jan
1999-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
PODGÓRNY Daniel
1999-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
PODYMA Patryk
1998-02-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
POGODA Adam
2001-04-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
POPKO Miłosz
1994-02-10
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
POPRAWSKI Michał
2005-05-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
PORTIANKO Dawid
1996-06-12
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
POZORSKI Szymon
2001-04-16
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
POŻEŻYŃSKI Mateusz
2006-05-08
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
PRZEPIERCZYŃSKI Adrian
1997-10-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
PRZYBOROWSKI Piotr
1999-10-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
PRZYBYŁ Mikołaj
1999-03-23
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
PRZYDZIAŁ Jakub
2000-12-18
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
PRZYGODA Michał
1999-02-27
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
PUCZKO Michał
1999-07-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
PUCZKO Paweł
1998-05-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
PUKACZ Dawid
2000-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
PUSZKAR Oskar
1992-03-08
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
PYTEL Michał
2002-03-13
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
RABENDA Jakub
2002-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
RABIEGA Kamil
1999-09-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
RADUŃSKI Dominik
1998-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
RADWAŃSKI Patryk
1996-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
RADZIMSKI Filip
2003-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
RAJFUR Jakub
1997-04-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
RAJPOLD Arkadiusz
1999-05-07
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
RATAJCZAK Adrian
1998-09-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
RATAJCZYK Jakub
2001-04-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
RESZCZYŃSKI Michał
1998-04-28
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
ROBASZKIEWICZ Dawid
2000-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
ROMBALSKI Maksymilian
2004-03-19
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
ROSIŃSKI Adrian
1999-01-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
ROSZKOWSKI Daniel
1992-02-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
RÓŻYCKI Oskar
2000-08-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
RUSNAK Igor
2008-01-29
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
RUTKOWSKI Eryk
2001-05-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
RYBARCZYK Tymoteusz
1997-06-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
RYK Rafał
1997-02-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
SAFIAN Miłosz
2001-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
SAJUR Jakub
1991-05-23
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
SAŁATA Dawid
1999-01-22
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
SAPA Eryk
1998-01-06
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
SAWICKI Oskar
2009-07-20
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
SAWIUK Michał
2005-08-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
SEMEGIN Bartosz
1994-01-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
SEMIK Łukasz
1991-05-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
SEPIAŁ Remigiusz
2000-01-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
SĘDROWICZ Maciej
1997-05-19
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
SIADUL Bartłomiej
2000-05-08
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
SIERSCHUŁA Bartosz
1998-05-25
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
SIKORSKI Bartosz
1999-07-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
SIWEK Jan
2004-01-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
SKALENIUS Michał
1990-03-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
SKOWROŃSKI Błażej
1989-11-05
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
SKRZYPEK Jakub
1994-01-11
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
SŁABNIAK Grzegorz
1997-02-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
SŁUGOCKI Michał
1995-08-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
SOBECKI Adrian
1999-10-23
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
SOBIERAJSKI Błażej
1995-12-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
SOKALSKI Patryk
1996-01-22
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
SPYCHAŁA Dawid
2001-01-08
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
STACHÓW Marcin
1998-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
STASIAK Kamil
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
SUKIENNIK Bartosz
2003-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
SZAFARCZYK Marcin
1990-08-07
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
SZAFRAN Hubert
2000-07-27
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
SZARZYŃSKI Krzysztof
2001-07-31
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
SZCZEPANIAK Mateusz
1996-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
SZCZYGIELSKI Filip
1999-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
SZEWERA Daniel
2000-10-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
SZKWAREK Grzegorz
1997-06-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
SZREDER Dawid
1998-07-29
KUKS Remus Ko¶cierzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
SZTUCZKA Rafał
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
SZURMIŃSKI Adam
1994-06-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
SZURYGA Bartosz
2000-07-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
SZYMAŃSKI Jędrzej
1995-03-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
SZYMAŃSKI Miłosz
1998-09-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
SZYMCZAK Marek
1998-04-09
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
¦MIGIELSKI Adrian
1999-11-17
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
¦WIˇTEK Bartłomiej
2000-01-19
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
¦WIDZIŃSKI Piotr
2004-09-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
¦WIERCZEWSKI Marcin
1998-03-15
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
¦WIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
TABOROWSKI Szymon
1999-04-26
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
TANA¦ Patryk
2000-06-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
TATERKA Kacper
2000-04-10
UKS Junior Niet±żkowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
TEPER Patryk
2002-04-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
TERKA Maciej
1998-02-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
TOFIL Mateusz
1999-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
TOMASIAK Piotr
2000-02-16
UKS Budowlani Nowy S±cz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
TOMASZEWICZ Michał
1999-02-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
TOMKÓW Bartłomiej
1995-02-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
TOPOROWSKI Szymon
2004-08-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
TREPKA Szymon
1999-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
TUDOROW Arkadiusz
1996-01-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
TUROWSKI Kamil
1996-10-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
TURSKI Krzysztof
2000-06-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
TYCZYŃSKI Damian
1999-03-28
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
TYCZYŃSKI Dawid
1998-05-30
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
URBAN Paweł
1999-05-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
WACHOWSKI Wiktor
2000-02-22
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
WALCZAK Marcin
1999-08-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
WALICKI Antoni
1999-12-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
WAŁDOWSKI Dawid
1999-03-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
WANTUCH Michał
1999-02-06
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
WASIELEWSKI Sebastian
1999-08-21
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
WAWRZYKOWSKI Jakub
1997-12-21
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
WAWRZYNIAK Piotr
2004-03-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
WEBER Adrian
1996-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
WEICHERT Marcin
1999-06-13
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
WEISE Adam
1999-11-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
WEJKSZNIA Marek
1996-03-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
WERNER Kamil
1999-12-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
WĘGLARZ Maciej
2000-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
WIATRAK Maciej
1999-01-22
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
WIECHCIŃSKI Mateusz
1996-02-23
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
WIECZOREK Alan
2000-05-12
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
WIECZOREK Michał
1999-02-12
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
WIEJA Jonasz
2000-08-09
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
WIELICZKO Sebastian
2000-04-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
WIELIŃSKI Kacper
1998-04-09
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
WIERZBICKI Maciej
1999-01-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
WIESZCZEK Wojciech
1998-04-29
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
WIETECHA Jakub
1999-05-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
WIĘCŁAW Kacper
1996-05-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
WILK Wiktor
2001-01-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
WIRKUS Kacper
2000-01-01
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
WITKOWSKI Marcin
1985-02-20
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
WŁODARCZAK Arkadiusz
1989-12-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
WOCH Patryk
1999-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
WODNICKI Dawid
1999-05-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
WOJCIECHOWSKI Dominik
1999-03-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
WOJCIECHOWSKI Marcin
1998-11-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
WOJCIECHOWSKI Tomasz
1999-05-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
WOJNOWSKI Grzegorz
1999-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
WOJTCZAK Mateusz
1999-09-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
WOJTU¦ Krzysztof
1993-02-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
WOLENDER Jakub
2000-11-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
WOLSKI Norbert
2000-01-08
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
WOLSKI Patryk
1999-06-13
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
WORETA Krystian
1999-06-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
WO¬NIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
WO¬NIAK Radosław
1998-10-14
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
WO¬NY Mateusz
1999-02-27
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
WOŻNIAK Marcin
1996-02-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
WÓJCICKI Grzegorz
1999-01-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
WÓJCIK Arkadiusz
1998-06-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
WÓJCIK Denis
2002-11-16
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
WÓJCIK Maciej
1999-03-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
WÓJTOWICZ Wojciech
1999-01-01
UKS Jaworzyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
WRÓBEL Daniel
1999-06-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
WRÓBEL Dominik
2004-02-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
WRÓBEL Sebastian
1999-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
WRÓBLEWSKI Michał
1993-01-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
WTYKŁO Jakub
2000-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
ZAHORSKI Bartosz
2001-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
ZAJˇCZKOWSKI Wojciech
1999-05-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
ZAKRZEWSKI Kacper
2000-06-08
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
ZASADA Mikołaj
2000-10-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
ZAWER Adrian
1999-04-02
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
ZAWER Konrad
2000-04-10
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
ZAWI¦LAK Paweł
1998-06-29
LKS Zorza Niemil
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
ZBORALSKI Mateusz
2002-03-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
ZDROJEWSKI Amadeusz
1998-10-09
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
ZEMBIK Jan
2000-01-22
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
ZEMSKI Michał
1998-04-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
ZIELE¬NIK Adrian
2000-06-21
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
ZIELIŃSKI Krzysztof
1997-01-24
UKS Gimnazjon Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
ZIELIŃSKI Radosław
1999-08-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
ZINEK Maksymilian
2002-08-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
ZINKIEWICZ Marek
2000-04-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
ŻAK Piotr
2000-01-18
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
ŻARSKI Przemysław
2000-02-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
ŻMUDA Filip
1999-02-26
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
ŻUKOWSKI Adrian
1999-04-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
ŻYGALSKI Krystian
1999-04-21
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik