KAWALER Wojciech
1998-01-05
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1990-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALEKSIAYUK Anton
2001-10-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ATAMAŃCZUK Aleksander
1997-07-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AWTUCH Grzegorz
1998-08-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARSZCZEWSKI Mateusz
2003-08-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARTCZAK Krzysztof
1995-04-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BEDENICZUK Bartłomiej
1995-09-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDNARZ Bartosz
1997-05-15
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEDNARZ Grzegorz
1995-11-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIALIC Tomasz
2000-12-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIAŁOWˇS Hubert
1998-01-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIAŁY Szymon
2001-07-15
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIDZIŃSKI Michał Grzegorz
1999-05-07
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIEDA Robert
1993-04-29
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BŁASZCZAK Tomasz
2000-01-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BŁASZCZYK Jan
1996-01-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BOROWIECKI Jan
1998-07-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BOROWSKI Mateusz
1995-01-12
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BORYSIAK Mateusz
1997-03-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BRONOWICKI Michał
1997-05-09
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BROWNLIE Adam
2001-10-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BRYJAK Michał
1998-01-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRZEZIŃSKI Alan
1999-03-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRZEZIŃSKI Konrad
2003-09-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUCHERT Filip
1998-08-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BUCZEK Łukasz
1991-05-17
MMKS Start Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BUJAK Jakub
2000-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BULWAN Dawid
1998-04-22
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BURZAK Rafał
1996-07-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CABAŃSKI Michał
1997-06-23
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CHAŁUPKA Tyberiusz
1999-04-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHEŁCZYŃSKI Norbert
1998-10-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHŁˇDZYŃSKI Jakub
2000-09-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CHMIELEWSKI Kevin
1999-03-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHMIELEWSKI Maciej
1997-02-05
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CHOLEWA Cezary
1998-01-02
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHORBOTOWICZ Daniel
1999-08-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHU Tien
1997-06-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CHWAŁYK Damian
1995-05-17
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CHYLIŃSKI Sebastian
1998-10-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CICHY Mateusz
1999-08-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CIESIELSKI Kacper
1991-07-17
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CIESIELSKI Karol
1995-07-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CYBIŃSKI Paweł
1995-07-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CZAPOR Wiktor
1997-06-26
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CZERNECKI Remigiusz
2000-07-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CZUCZWARA Remigiusz
2002-01-30
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DANILUK Łukasz
1998-02-10
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DˇBKOWSKI Albert Marek
1996-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DˇBROWSKI Patryk
1997-09-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DŁUTEK Mateusz
1992-01-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DOMAŃSKI Emil
1999-06-09
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DOMARADZKI Maksym
1996-07-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DROZD Dawid
1997-01-03
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DUB Jakub
2000-02-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DUBIEL Daniel
1998-01-31
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DUDEK Mateusz
1999-10-02
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DURSKI Krzysztof
2003-01-25
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DYNEROWICZ Michał
1997-02-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DZIEDZIC Mateusz
1994-04-20
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DZIEŻYC Wojciech
2001-10-13
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FERENC Łukasz
1999-07-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
FIAŁA Igor
2002-12-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
FIAŁKOWSKI Filip
2000-08-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
FIL Dawid
1997-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FRˇCKIEWICZ Wiktor
1996-06-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FRˇTKIEWICZ Miłosz
2001-06-12
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FRY¦NY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GADZIŃSKI Piotr
1998-07-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GAWEŁ Robert
2001-02-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GIERYNG Patryk
1998-01-10
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GOLNIEWICZ Grzegorz
2000-12-08
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GÓRALSKI Marcin
1995-11-27
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GRADZIK Damian
1997-02-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GREMPKA Jakub
1998-03-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GRESZKA Michał
2004-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GRYGIEL Bartosz
2002-11-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GRYNIENKO Maciej
1998-03-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GRYWKOWIEC Michał
2000-03-22
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GRZELAK Mieszko
1996-01-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GRZĘDZIŃSKI Maciej
1997-06-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GUL Bartosz
1996-01-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GUTEK Michał
1991-09-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GWIAZDOŃ Paweł
1991-09-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
HAJDASZ Dominik
2000-10-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
HAJDUK Karol
2000-10-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
HAMPEL Hubert
1996-03-22
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
HARĘZGA Kacper
1999-12-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
HERLICZKA Magnus
2003-01-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
HOLAK Paweł
1998-02-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
HOŁUB Jakub
2002-01-13
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
HORBOWICZ Rafał
1998-04-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
JABŁOŃSKI Igor
1997-01-08
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
JACEWICZ Błażej
1999-09-25
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
JACHYM Marcin
2001-04-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
JAGUSZEWSKI Rafał
2002-02-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
JAKUBIK Aleksander
2003-03-11
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
JAKUBOWSKI Jakub
1999-02-18
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
JANCZYK Jakub
2003-04-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JANIAK Ernest
1999-12-31
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JANIAK Marcin
1997-10-01
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JANKOWICZ Piotr
1998-10-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JANKOWSKI Marcin
1999-10-24
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JANUKOWICZ Krzysztof
2001-09-17
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JASIELSKI Jędrzej
1997-09-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JAWORSKI Marek
1998-09-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JELONEK Maciej
2002-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JESIONEK Kacper
1998-03-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JEWUŁA Mateusz
1998-07-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JEŻOWSKI Wiktor
2001-01-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JOPEK Mateusz
1996-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JÓ¬WIAK Paweł
1997-02-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JUDYCKI Sławomir
1992-02-19
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JUSZCZAK Szymon
2003-04-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JUSZCZYK Michał
1999-11-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JUSZCZYSZYN Sebastian
1999-01-29
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KACZOR Karol
2001-03-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KALLA Marcin
1999-12-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KALWASIŃSKI Ariel
1997-04-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KAMIŃSKI Adam
1998-05-12
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KAMIŃSKI Kacper
2003-02-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KAMIŃSKI Krzysztof
2000-07-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KARABAN Jakub
2000-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KARA¦ Michał
1996-02-29
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KARCZEWSKI Dawid
2001-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KARCZEWSKI Dawid
1996-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KARDIS Piotr
1998-08-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KARGULEWICZ Artur
1989-03-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KARKOWSKI Krzysztof
1999-05-22
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KAROL Mateusz
2000-04-17
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KAROLEWSKI Marcin
2002-12-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KARWACKI Łukasz
1998-02-07
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KASZCZYC Kornel
2000-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KAWIŃSKI Karol
2003-03-06
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KA¬MIERCZAK Dawid
1998-01-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KA¬MIERCZAK Dawid
1995-05-19
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KA¬MIERCZAK Krystian
1999-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KA¬MIERCZAK Przemysław
1998-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KIEŁPIŃSKI Jan
2000-01-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KIJASZEK Dawid
1998-06-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KLIMIUK Jakub Tomasz
2002-10-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KNAPIK Marcin
1999-09-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOBIELSKI Norbert
1997-01-28
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KOCHLEWSKI Wiktor
2003-01-21
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KOCIURSKI Damian
1992-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOCOT Mateusz
2001-10-02
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KOGUT Andrzej
2001-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KOŁODZIEJ Adrian
1999-03-29
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KONDEJ Piotr
1998-03-21
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KONDERLA Jakub
2002-06-16
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KONDYCKI Paweł
1996-06-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KONIECZNY Jakub
1997-02-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KOPALA Igor
1997-08-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KOPEĆ Kacper
1999-12-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KORDOŃSKI Adrian
1999-04-13
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KORNOWSKI Marek
2001-01-30
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KOSSMANN Filip
1996-12-25
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KOSTKIEWICZ Filip
1999-05-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KOSUCIŃSKI Sławomir
1981-01-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KOWALSKI Bartosz
2003-02-21
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KOWALSKI Dominik
2000-07-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KOWALSKI Nikodem
1998-06-18
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KOWALSKI Paweł
2002-04-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KOZAK Marcin
2002-09-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KOZIOŁ Jacek
2001-02-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KOZŁOWSKI Adam
1999-09-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KOZŁOWSKI Konrad
1997-04-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KOZŁOWSKI Michał
1998-07-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KOZUCHOWSKI Marcin
1999-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KRAJDA Mateusz
1997-03-11
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KRAWIEC Kamil
2001-12-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KRĘCZEWSKI Piotr
2002-07-07
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KRÓLAK Kacper
2001-06-28
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KRY¦ Kamil
2003-10-09
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KRZYŻANOWSKI Tymoteusz
1999-04-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KUBERA Dawid
2004-09-07
MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KUJAWA Eryk
1997-01-30
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KULIG Karol
1997-04-24
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KURDUN Anton
1996-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KUZIO Mateusz
1998-11-15
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KU¬NIK Konrad
1998-02-19
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KWIATKOWSKI Jakub
1998-09-23
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
KWIATKOWSKI Marcin
1993-09-21
ZSP 1 Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
KWIECIŃSKI Mateusz
1999-08-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
LAMTSCHEK Michał
1997-08-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
LASKOWSKI Dawid
1996-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
LASKOWSKI Mikołaj
2002-09-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
LASOTA Michał
1998-07-26
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
LENARTOWSKI Maciej
1995-12-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
LEWANDOWSKI Jan
2002-08-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
LEWANDOWSKI Kamil
1998-01-10
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
LIER Oskar
2000-11-16
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
LISIECKI Damian
2001-06-11
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
LORENC Adam
1998-10-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
ŁACINIK Klaudiusz
2001-06-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
ŁADO Michał
1997-05-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ŁAKOMIEC Rafał
1998-06-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
ŁOJEK Daniel
1999-01-10
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ŁOSKOT Karol
1997-06-27
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ŁUCKI Oskar
2002-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MACHIŃSKI Wiktor
1998-01-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MACIERZYŃSKI Łukasz
1999-05-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MACKAŁA Tomasz
2003-04-23
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MAKOWSKI Adam
2000-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MALAK Marcin
1995-02-27
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MALCHEREK Marek
1998-04-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MANTORSKI Jakub
1983-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MANTYK Łukasz
1988-08-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MARCINIAK Cezary
1999-08-24
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MARCINIAK Dawid
1998-03-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MARCINIAK Mateusz
2000-01-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MARCYNIUK Michał
1999-04-27
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MARCZAK Konrad
1999-03-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MAREK Michał
2001-06-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MARSZAŁEK Marcel
1995-09-23
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MA¦LANKA Przemysław
1999-10-30
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MATYJEWICZ Grzegorz
1994-05-09
MKS Olavia Oława
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MAZAN Sergiusz
1997-09-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MAZUR Adam
1999-08-30
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MAZURKIEWICZ Grzegorz
1996-03-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
MICHALAK Daniel
1997-11-11
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
MICHNIEWICZ Przemysław
1998-02-05
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
MICHNIEWICZ Tomasz
1997-02-08
MKS Olavia Oława
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
MICKIEWICZ Łukasz
1998-06-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
MIELCAREK Miłosz
1996-01-03
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
MIENCULEWICZ Przemysław
2000-06-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
MIGUT Michał
1996-01-22
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
MIKOŁAJCZAK Mikołaj
2000-05-20
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
MIKOŁAJCZYK Mateusz
1999-04-15
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
MILEWSKI Piotr
1991-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
MIŁOTA Grzegorz
2001-08-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
MIRZEJEWSKI Łukasz
1998-03-16
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
MISEK Kamil
2002-12-21
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
MI¦KIEWICZ Michał
1996-01-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
MI¦KO Mateusz
2002-07-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
MITKIEWICZ Krzysztof
1999-06-11
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
MOROŃ Michał
2002-05-30
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
MOSKAL Jakub
1998-03-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
MOŻDŻEŃ Karol
2003-09-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
MROCZEK Adam
1999-12-21
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
MROWIEC Witold
1995-06-10
UKS Sprint ZSME Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
MRÓZEK Mikołaj
2003-05-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
MUCHLADA Patryk
1999-11-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
MURACH Patryk
1997-12-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
MUSIAŁ Jakub
1997-11-19
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
MUSZTAFA Mateusz
1997-09-21
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
MUSZYŃSKI Michał
1996-06-09
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
NAKONIECZNY Michał
1998-09-09
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
NAWROT Mikołaj
2000-02-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
NIED¬WIECKI Krystian
1998-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
NIEZNALSKI Kacper
2000-01-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
NOWACKI Szymon
2000-01-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
NOWAK Maciej
1996-01-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
NOWAK Mateusz
1998-03-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
NOWICKI Damian
1995-09-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
NOWICKI Jakub
1998-10-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
NOWICKI Oskar
2000-06-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
OCHWAT Kamil
2001-07-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
OCHYRA Marcin
1998-08-25
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
OLSZAŃSKI Szymon
1995-12-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
OLSZEWSKI Mateusz
1998-01-01
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
OPOCKI Michał
1998-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
ORLIKOWSKI Mateusz
1999-09-16
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
ORZECHOWSKI Kamil
1997-06-18
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
OSTROWSKI Piotr
1995-03-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
OSUCH Bartosz
1998-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
OTTOWICZ Konrad
1998-10-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
PAGELS Dawid
2005-03-15
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
PAJˇK Jakub
2001-03-18
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
PAŁĘGA Piotr
2000-03-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
PANICZ Marcin
1999-03-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
PARADA Adrian
2000-03-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
PASTUSZKA Eryk
2001-09-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
PATER Maciej
1998-01-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
PAWEŁCZYK Maciej
2001-02-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
PELC Mateusz
1996-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
PENARSKI Kacper
1996-03-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
PIˇTEK Przemysław
1997-10-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
PICHOWICZ Wojciech
1999-08-27
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
PIECHNO Damian
1998-03-31
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
PIEKARCZYK Patryk
2000-04-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
PIETRUSZEWSKI Maciej
1999-02-11
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
PIETRUSZYŃSKI Cezary
1996-03-17
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
PILICHOWSKI Marek
1994-06-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
PITER Marcin
1997-03-06
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
PIWOWARCZYK Hubert
1998-08-28
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
PŁAWIAK Marek
1994-04-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
PŁONKA Piotr
1998-04-25
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
POBLOCKI Jan
1997-06-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
PODEMSKI Jakub
1994-01-30
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
PODSIADŁO Aleksander
1995-08-23
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
PODSIADŁO Tomasz
1996-10-23
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
PODYMA Patryk
1998-02-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
POŁCZYK Arkadiusz
2001-12-15
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
POŁCZYK Łukasz
2001-12-15
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
POPEK Filip
2005-11-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
POPELKA Radim
1998-02-26
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
POPŁAWSKI Maciej
1992-04-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
POSŁUSZNY Piotr
2001-06-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
POSTUMENT Dariusz
1999-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
PROKOPIUK Ignacy
1998-01-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
PRZEMYSKI Patryk
1996-03-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
PTAK Adam
1998-10-26
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
PUCZKO Paweł
1998-05-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
PURSCH Marcel
1998-03-04
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
PUSZKAR Oskar
1992-03-08
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
RADOMYSKI Mateusz
2002-04-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
RAK Jakub
2000-10-20
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
RECLIK Piotr
2003-06-10
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
RESZCZYŃSKI Michał
1998-04-28
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
RESZEL Michał
1999-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
ROGALA Przemysław
1996-06-21
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
ROGOWSKI Tomasz
1999-03-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
ROMANOWSKI Filip
2004-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
ROSZKOWSKI Daniel
1992-02-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
RUDEK Szymon
1998-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
RYNDAK Antoni
2003-05-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SADOWSKI Jarosław
2001-03-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SAJA Damian
1996-09-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SAJDAK Grzegorz
1997-08-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SARGALSKI Szymon
2003-11-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
SAWUŁA Paweł
1998-11-29
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
SCHUBERT Kacper
1995-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
SIBOROWSKI Jakub
2002-10-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
SIEKIERSKI Damian
1998-09-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
SIENKIEWICZ Bartosz
2001-01-19
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
SITKOWSKI Paweł
2001-06-22
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
SKADORWA Jakub
1998-08-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
SKOMSKI Bartosz
2003-05-19
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
SKRZYPACZ Krystian
1998-12-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
SKRZYPEK Mateusz
2000-07-03
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
SKRZYPEK Rafał
1998-07-02
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
SMOLAK Dariusz
1998-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
SOBCZYK Radosław
1998-06-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
SOBKOWICZ Michał
1999-01-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
SOKOŁOWSKI Kamil
1999-08-02
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
SOKOŁOWSKI Mariusz
2001-08-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
SOPORSKI Tomasz
2002-10-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
SO¦NICKI Adrian
1996-07-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
STASIAK Michał
2000-04-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
STEC Dominik
1999-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
STEC Sylwester
1993-11-19
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
STEMPNIAK Piotr
2001-07-27
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
STOLARZ Damian
2002-08-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
STOMAL Norbert
1997-02-28
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
STOPA Artur
1999-09-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
STRAUBE Jakub
2002-09-04
MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
STRZELCZYK Marek
1997-01-27
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
SUCHARSKI Jakub
2001-11-21
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
SUCHORAB Sławomir
1998-06-20
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
SUŁKOWSKI Karol
1998-03-03
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
SURMA Paweł
1997-01-01
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
SYCHTA Maciej
1997-11-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
SYGULSKI Kacper
1998-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
SZALEK Grant
1998-05-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
SZANDROWSKI Dawid
1998-10-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
SZCZEPANIAK Paweł
2005-02-22
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
SZEWCZYK Dawid
1998-06-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
SZEWERA Daniel
2000-10-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
SZKRAPKO Kacper
2000-08-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
SZOZDA Mateusz
1997-02-04
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
SZURYGA Bartosz
2000-07-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
SZWED Jacek
1995-01-14
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
SZYMANIUK Rafał
1994-05-15
KU AZS Politechniki Warszawskiej
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
SZYMAŃSKI Miłosz
1998-09-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
¦NIEGULA Damian
2000-03-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
¦WIATCZYŃSKI Maciej
1997-03-05
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
¦WIˇĆ Paweł
1999-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
¦WIˇDER Daniel
1997-06-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
¦WIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
¦WITOŃ Kacper
1999-08-31
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
TAMIOŁA Kornel
2001-03-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
TOBJASZ Mikołaj
1997-04-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
TOFIL Mateusz
1999-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
TOMALIK Damian
1993-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
TRZASKOWSKI Mikołaj
1998-04-10
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
TYRPA Krystian
1998-09-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
URBAN Paweł
1999-05-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
WALASZKIEWICZ Miguel
2001-04-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
WALC Natan
1999-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
WALCZYK Konrad
1973-01-06
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
WALIDUDA Damian
2002-08-21
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
WALKOWIAK Michał
1997-02-06
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
WALNICZEK Sebastian
1999-01-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
WARECKI Adam
2003-02-17
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
WASILEWICZ Jan
2000-01-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
WAWRZYNIAK Dawid
1996-05-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
WAWRZYNIAK Sebastian
2002-02-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
WAŻNY Karol
1997-04-19
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
WEBER Adrian
1996-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
WIECHA Michał
1998-05-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
WIECZOREK Miłosz
2003-02-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
WIERZBICKI Maciej
1999-01-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
WISZNIOWSKI Mateusz
2002-09-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
WI¦NIEWSKI Gracjan
2001-02-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
WITEK Przemysław
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
WŁODARCZYK Filip
1997-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
WOJCIECHOWSKI Maciej
1999-05-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
WOJTERA Bartosz
1999-09-25
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
WOJTU¦ Krzysztof
1993-02-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
WO¬NIAK Marceli
1998-04-03
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
WO¬NIAK Radosław
1998-10-14
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
WÓJCIK Denis
2002-11-16
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
WÓJTOWICZ Rafał
1997-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
ZALEWSKI Jan
1999-02-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
ZARZYCKI Maciej
1999-07-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
ZATYLNY Kewin
1997-07-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
ZAWADZKI Michał
1999-05-29
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
ZAWER Adrian
1999-04-02
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
ZAZULA Michał
2003-10-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
ZEIDLER Alan
1998-03-02
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
ZGAJEWSKI Bartosz
1995-06-24
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
ZIEMBA Piotr
2001-03-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
ZINÓW Michał
1996-04-12
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
ZYWERT Kacper
1999-03-03
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
ŻUKOWSKI Radosław
1998-02-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik