PIECHACZEK Izabela
1997-10-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMIK Dagmara 1997-09-30 LKS Pogórze Skoczów SLK
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BACZYŃSKA Karolina 1992-12-17 LKS Pszczyna SLK
5 BAHRANOWSKA Maria 1993-07-14 niest. Kraków MLP
6 BALIŃSKA Ewelina 1995-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
7 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 O¦ AZS Poznań WLP
8 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
9 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
10 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
11 BˇBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
12 BˇK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
13 BERE¬NICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
14 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
15 BŁACHUT Anna 1998-01-01 MKS Żywiec SLK
16 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 BOJAR Karolina 1997-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
19 BROŃCZYK Angelika 1995-06-02 UKS Budowlani Nowy S±cz MLP
20 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
21 BUDNER Justyna 1997-01-11 SL Olimpia Poznań WLP
22 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
23 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
24 BYRSKA Sylwia 1995-03-28 WKS Wawel Kraków MLP
25 BZDAK Oliwia 1995-08-30 TL ROW Rybnik SLK
26 CEBRAT Paulina 1999-07-15 UKS Chromik Mysłowice SLK
27 CEBULA Anna 1998-03-23 MKS-MOSM Bytom SLK
28 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
29 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
31 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
32 CHYRA Angelika 1997-12-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 CIBICKA Joanna 1995-02-10 niest. Warszawa MAZ
34 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
35 CYCH Weronika 1996-09-12 MKS MOS Wrocław DOL
36 CYCOŃ Zuzanna 1999-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
37 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
38 CZEKAJ Natalia 1997-03-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
39 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
40 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
41 DELEWSKA Dalia 1986-10-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
43 DERLICH Anna 1998-04-29 LUKS Zabrzeg SLK
44 DIAS Magdalena 1997-01-15 WKS Flota Gdynia POM
45 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
46 DOBRUCKA Aleksandra 1996-10-21 LUKS Podium Kup OPL
47 DREWIENKOWSKA Kaja 1998-12-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
48 DROZDEK Natalia 1998-01-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
49 DRYNDA Weronika 2000-02-04 UKS Kusy Bukowno MLP
50 DRZEWIECKA Paulina 1998-12-13 LKS Brzezina Osiek MLP
51 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
52 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
53 DZIUK Dagmara 1987-09-18 KB MOSiR Jastrzębie SLK
54 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
55 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
56 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
57 FILIPOWSKA Agata 1998-02-05 RKS ŁódĽ LDZ
58 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS ŁódĽ LDZ
59 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
60 FRUKACZ Joanna 1996-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 FRY¦ Kinga 1998-01-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
62 FURMAŃSKA Karolina 1997-01-20 MLUKS Tarnów MLP
63 GABRYEL Aleksandra 1996-08-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
64 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
66 GALUS Natalia 1997-05-31 MLUKS Tarnów MLP
67 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
68 GASIAK Julianna 1995-12-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
70 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
71 GAWLAK Sara 1996-01-06 KS Gwardia Piła WLP
72 GˇSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
74 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
75 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
76 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 GIET Magdalena 1997-02-18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
78 GLEGOŁA Aldona 1999-03-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
79 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GORCZYCA Maria 1997-06-24 SL Olimpia Poznań WLP
81 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
84 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
85 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
86 GRZEBELEC Aleksandra 2000-02-17 LUKS Zabrzeg SLK
87 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
88 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
89 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
90 HOJKA Sandra 1996-05-08 MKS-MOSM Bytom SLK
91 HOJKA Żaneta 1997-10-04 MKS-MOSM Bytom SLK
92 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
94 IMIENIŃSKA Iga 1998-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
95 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
96 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
97 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
98 JADA¦ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
99 JANECKA Marta 1999-01-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
100 JANIK Natalia 1992-02-19 niest. Poznań WLP
101 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
102 JARZˇBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
103 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
105 KACZOROWSKA Małgorzata 1998-05-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
107 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
108 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
110 KA¬MIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
111 KˇCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
112 KECLER Aleksandra 1997-09-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
113 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
115 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
116 KISIEL Karolina 1994-03-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
117 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
118 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
119 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
120 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
121 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
122 KOBRYŃSKA Magdalena 1995-08-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
123 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
124 KOCOŃ Joanna Karolina 2000-05-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
125 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
126 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
127 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
128 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
129 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
130 KORSZEŃ Natalia 1997-09-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 KOSIARSKA Martyna 1998-03-23 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
132 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
134 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
135 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 KOWALSKA Natalia 1996-12-31 TS AKS Chorzów SLK
137 KOZIEŁ Olga 1995-04-13 UKS WiR Łopuszno SWK
138 KOZINA Marta 1996-02-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
139 KOZOK Aleksandra 1993-01-12 TS AKS Chorzów SLK
140 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
141 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
142 KRZEMPEK Nadia 2003-05-26 UKS Brenna Górki SLK
143 KRZYWDZIŃSKA Monika 1995-05-11 niest. ŁódĽ LDZ
144 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
145 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KULKA Regina 1989-08-01 ULKS Lipinki MLP
147 KU¦MIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
148 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
149 LAUER Daria 1997-02-09 GKS Piast Gliwice SLK
150 LEWANDOWSKA Estera 1996-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
151 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
152 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
153 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
155 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
156 ŁAWRENIN Anna 1997-01-03 UKS 55 ŁódĽ LDZ
157 ŁUKIJANIUK Marta 1996-09-07 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
158 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
159 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
160 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
161 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
162 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
164 MARCINKIEWICZ Agata 1997-01-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
165 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
166 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
167 MATRACZ Klaudia 1996-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
168 MAZGAJ Beata 1993-04-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 MENDECKA Daria 1990-10-10 MOSiR Łaziska Górne SLK
170 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
171 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
172 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
173 MICHALIK Edyta 1995-12-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
174 MICHALIK Paulina 1997-01-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 MICHALSKA Monika 1999-07-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
176 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
177 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
178 MIŁEK Antonina 1994-07-29 KS Agros Zamo¶ć LBE
179 MISTARZ Karolina 1999-02-27 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
180 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
181 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
182 MROWIEC Kinga 2001-08-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
183 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
184 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
185 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
186 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
187 NATONIK Joanna 1996-02-07 UKS Gminy Brzeszcze MLP
188 NAWALANIEC Anna 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
189 NĘCKA Urszula 1984-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
190 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
191 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
192 NOWAK Daria 1995-07-24 UKS Czwórka Żory SLK
193 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
194 NOWAK Maria 1996-03-05 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
195 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
196 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
197 OLCHAWA Laura 1997-07-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
198 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
199 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS ŁódĽ LDZ
200 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
201 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
202 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
203 PASZEK Aleksandra 1997-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
204 PAWLUCZUK Roksana 1997-03-16 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
205 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
206 PIERZCHAŁA Paulina 1998-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
207 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
208 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
209 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
210 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
211 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
212 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
213 PRZEMYK Kamila 1995-11-03 LUKS Zabrzeg SLK
214 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
215 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 PUSTELNIK Natalia 1998-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
217 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
218 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
219 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
220 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
221 RAKUS Maria 2000-03-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
222 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
223 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
224 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
225 ROSA Anita 1996-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
226 ROSIKOŃ Katarzyna 1995-08-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
227 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
228 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
229 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
230 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
231 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
232 SADOWSKA Natalia 1995-05-25 WKS Wawel Kraków MLP
233 SAWICKA Paulina 2000-07-18 MOSiR Mysłowice SLK
234 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
235 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 MLUKS Tarnów MLP
236 SICIŃSKA Alicja 1994-05-03 UKS Czwórka Żory SLK
237 SIEDLACZEK Marta 2000-05-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
238 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
239 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
240 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
242 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
243 SKUPIEŃ Amanda 1996-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
244 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
245 SŁOWIAK Sabina 1998-05-07 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
246 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
247 SOJDA Mariola 1982-05-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
248 SOKÓŁ Joanna 1998-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
249 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
250 STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
251 STANEK Angelika 1997-09-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
252 STANKIEWICZ Agata 1994-01-27 niest. ŁódĽ LDZ
253 STAŃKOWSKA Emilia 1992-01-10 KS Energetyk Jaworzno SLK
254 STARZYK Marzena 1996-03-26 UKS Olimp Kozienice MAZ
255 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
256 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
257 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
258 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
259 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
260 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
261 SWOBODA Natalia 1999-06-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
262 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
263 SZATAN Ines 1993-02-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
264 SZATECKA Adrianna 1992-10-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
265 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
266 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
268 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
269 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
270 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton ¦winouj¶cie ZPO
271 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
272 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
273 SZULC Patrycja 1996-10-21 TS AKS Chorzów SLK
274 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
275 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
276 SZURKO Agnieszka 1992-07-07 TS AKS Chorzów SLK
277 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
278 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
279 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
280 ¦LESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS ŁódĽ LDZ
281 ¦LĘZAK Sylwia 1995-11-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
282 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
283 TALAGA Klaudia 1999-07-24 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
284 TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
285 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbl±g WMZ
286 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
287 TOMALA Klaudia 1998-08-06 LKS Brzezina Osiek MLP
288 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
289 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
290 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
291 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
292 WACŁAWSKA Natalia 1991-04-09 WKS Wawel Kraków MLP
293 WALECZEK Daria 1997-07-06 MKS Iskra Pszczyna SLK
294 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
295 WARCHOŁ Emilia 2001-02-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
296 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
297 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
298 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
299 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
300 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
301 WIERA Natalia 1995-05-13 LKS Pszczyna SLK
302 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
303 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
304 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
305 WILK Kornela Helena 1998-09-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
306 WI¦NIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
307 WI¦NIEWSKA Karolina 2000-02-01 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
308 WŁODARSKA Natalia 1997-08-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
309 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
310 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
311 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
312 WO¦ Monika 1997-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
313 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
314 WÓJCIK Joanna 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
315 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
316 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
317 ZACHARIASZ Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
318 ZAJˇC Lidia 1996-06-25 LLKS Osowa Sień LBU
319 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
320 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
321 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
322 ZEMŁA Kinga 1996-11-16 MKS-MOSM Bytom SLK
323 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
324 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
325 ZOREMBA Karolina 1995-03-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
326 ZUBER Karolina 1997-11-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
327 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
328 ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 LKB Rudnik SWK
329 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
330 ŻUREK Justyna 2001-11-15 MOSiR Mysłowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21749496459961sekund