SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emanuela 1996-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
2 ADAMCZYK Małgorzata 1996-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
3 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
5 BABUL Izabela 1997-01-01 PG 2 Grajewo POD
6 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
7 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
8 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
9 BARTCZAK Magdalena 1996-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BAUER Justyna 1996-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
12 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
14 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
15 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
16 BIELEC Edyta 1997-09-16 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
17 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
18 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
20 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
21 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
22 BORTNICZUK Katarzyna 1996-08-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
23 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
24 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 MKS Durasan Płońsk MAZ
25 BUCZYŁO Anna 1998-08-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
27 BYŚ Aleksandra 1997-10-26 AZS UMCS Lublin LBE
28 CAŁKA Dominika 1997-04-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
30 CHOJNOWSKA Karolina 1997-09-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 CHOMIUK Karolina 1998-07-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
33 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
34 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
36 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
37 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
38 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
39 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
40 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
42 DIAS Magdalena 1997-01-15 WKS Flota Gdynia POM
43 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
44 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
45 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
46 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
47 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
48 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
49 DYMEK Adrianna 1995-08-24 MUKS Płock MAZ
50 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
52 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
53 FABISZEWSKA Ewelina 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
54 FILIP Paulina 1996-04-03 KKB MOSiR Krosno PDK
55 FILIPIUK Angelika 1996-10-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
56 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
57 FROŃCZUK Paula 1997-12-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 GAJEWSKA Ewa 1997-10-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
60 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
61 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
62 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
63 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
64 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
67 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
68 GOLIŃSKA Karolina 1995-07-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
69 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
70 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
71 GÓRALCZYK Natalia 1997-05-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
72 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
73 GÓRSKA Karolina 1998-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
74 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 GRABEK Emanuela 1997-01-19 KS Agros Zamość LBE
76 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
77 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
78 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
79 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
80 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
81 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
83 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
84 HAJDA Teresa 1998-09-27 MKS-MOSM Bytom SLK
85 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
86 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
87 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
88 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
90 JABŁOŃSKA Daria 1995-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
92 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
93 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
94 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
95 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
96 JARZYŃSKA Kinga 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
97 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
98 JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
99 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
100 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
101 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
102 JUSIŃSKA Marta 1994-03-20 OKS Start Otwock MAZ
103 KACUGA Kinga 1990-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
104 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
105 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
106 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
108 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
109 KALIWODA Monika 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
110 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
112 KARASIŃSKA Martyna 1997-01-01 PG Miastkowo POD
113 KARCZEWSKA Karolina 1996-07-02 MLKS Ostróda WMZ
114 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
115 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
116 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
117 KIDAJEWA Karolina 1995-01-01 PG Turośl POD
118 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
119 KLEPACKA Dominika 1996-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 KLESZCZEWSKA Weronika 1997-08-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
122 KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
123 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 KOBESZKO Elżbieta 1996-10-30 KS Podlasie Białystok POD
125 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
126 KOLANKOWSKA Patrycja 1998-05-04 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
127 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
128 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
130 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
131 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
132 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
133 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
134 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
135 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
136 KORSZEŃ Natalia 1997-09-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
137 KORYBSKA Patrycja 1997-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
138 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
139 KOSOWSKA Dominika 1998-02-02 KS Agros Zamość LBE
140 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
141 KOWALCZYK Katarzyna 1997-10-19 KS Agros Zamość LBE
142 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
143 KOZAK Emilia 1997-09-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
144 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
145 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
146 KROSCHEL Karena 1996-07-04 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
147 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
148 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
149 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
151 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
152 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
153 KUTZA Kinga 1998-05-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
154 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
155 LASZUK Anna 1997-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
156 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
157 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
158 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
159 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
160 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
161 LULEWICZ Paulina 1995-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
162 LUPA Beata 1990-04-14 MKS Juvenia Białystok POD
163 ŁASK Angelika 1997-11-22 UKS Technik Augustów POD
164 ŁASKA Agnieszka 1999-07-02 MKS Juvenia Białystok POD
165 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-12-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
166 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
167 MACIEJEWSKA Angelika 1996-01-16 MKS Junior Złocieniec ZPO
168 MAGDZIAK Angelika 1998-04-12 KS Agros Zamość LBE
169 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
170 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
172 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
173 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
174 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
175 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
177 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
178 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
179 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
180 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
181 MIERZEJEWSKA Karolina 1993-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
182 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
183 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
185 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
186 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
187 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
188 NEJMAN Ewa 1997-07-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
189 NIEĆKO Martyna 1997-09-18 KS Wejher Wejherowo POM
190 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
191 NOWICKA Alicja 1996-10-06 KS Podlasie Białystok POD
192 NURZYŃSKA Wioleta 1997-01-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
193 OCZKOWICZ Magdalena 1998-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
195 OLESZKIEWICZ Kamila 1997-04-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
196 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
197 ORZEPOWSKA Izabela 1996-01-01 GG Siemiatycze POD
198 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
199 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
200 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
201 OWCZAREK Klaudia 1997-02-24 SKLA Sopot POM
202 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
203 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
205 PANIUTYCZ Julia 1996-09-23 KS Podlasie Białystok POD
206 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 PATOKA Olga 1999-01-31 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
208 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
209 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
210 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
211 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
212 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
213 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
214 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
215 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
216 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
217 PŁANDOWSKA Paula 1998-03-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
218 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
219 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
220 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
221 POKACZAJŁO Julia 1998-07-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
222 PONIKIEWSKA Kamila 1997-01-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
223 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
224 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
225 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
226 POWOLNA Żaneta 1995-11-20 MULKS MOS Sieradz LDZ
227 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
228 PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
229 PRZYBYSZEWSKA Paulina 1997-12-03 LKS Jantar Ustka POM
230 PRZYTUŁA Karolina 1997-11-26 STS Skarżysko-Kamienna SWK
231 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
232 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 PYZIK Weronika 1996-05-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
234 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
235 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
236 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
237 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
238 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
239 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
240 RUTKOWSKA Michaela 1997-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
241 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
242 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
243 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 SAWCZYŃSKA Karolina 1997-07-21 ZLKL Zielona Góra LBU
245 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
246 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
247 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
248 SIEWOSIENKIEWICZ Marta 1996-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
249 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
250 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
251 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
252 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
253 SOBOLEWSKA Izabela 1998-10-18 KS Podlasie Białystok POD
254 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
255 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
256 STRUCIŃSKA Martyna 1995-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
257 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
258 STYCZEŃ Berenika 1996-07-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
259 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
260 SZACHTA Marta 1996-05-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
261 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
262 SZEWCZYK Karolina 1998-05-12 MKS Start Lublin LBE
263 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
264 SZPOTT Sandra 1996-01-22 PLKS Gwda Piła WLP
265 SZTUDER Marcelina 1997-07-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
266 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
267 SZUPIEŃ Joanna 1997-07-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
268 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
269 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
270 SZYPCIO Małgorzata 1996-01-17 KS Podlasie Białystok POD
271 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
272 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
273 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
274 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
275 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
276 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
277 TOMCZAK Izabela 1996-10-23 SL Olimpia Poznań WLP
278 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
279 TREDER Patrycja 1997-06-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
280 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
281 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
282 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
283 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
284 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
285 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
286 WASILUK Kamila 1996-04-24 KS Podlasie Białystok POD
287 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
288 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
289 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
290 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
291 WIECZOREK Patrycja 1997-05-14 BKL Bełchatów LDZ
292 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
293 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
294 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
295 WOJTULEWICZ Anna 1987-04-07 KS Podlasie Białystok POD
296 WOSZCZYK Karolina 1998-09-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
297 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
298 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
299 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
300 ZAJDEL Marlena 1997-07-18 KKB MOSiR Krosno PDK
301 ZALEWSKA Diana 1996-08-25 KS Podlasie Białystok POD
302 ZDANOWICZ Elżbieta 1995-10-30 KS Podlasie Białystok POD
303 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
305 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
306 ZIÓŁKOWSKA Kamila 1996-09-25 LUKS Boguszyce LDZ
307 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
308 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
309 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
310 ŻALIKOWSKA Małgorzata 1996-07-06 MKS Juvenia Białystok POD
311 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
312 ŻELAZOWSKA Aleksandra 1997-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
313 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
314 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
315 ŻUKOWSKA Monika 1993-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33693885803223sekund