DOMINIK Wojciech
1988-08-03
ULKS Zielony D±b Żarów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJAK Krzysztof
1975-01-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁAMUCKI Adrian
1989-01-31
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANDAREK Roger
1983-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Grzegorz
1986-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEDNARCZYK Olaf
1991-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁOSTOCKI Kacper
1988-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIENIEK Bartosz
1988-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁACHOWSKI Bartłomiej
1989-02-13
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BONK Wojciech
1987-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOROWIEC Dominik
1992-03-30
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOSKO Michał
1988-07-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRODZIAK Łukasz
1989-02-20
KU AZS UJ Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BROŃSKI Bartosz
1987-01-10
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRYK Krzysztof
1988-01-01
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUCHOWSKI Krzysztof
1988-01-01
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDZIŁŁO Piotr
1988-10-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEBULA Dominik
1987-02-17
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHUSTECKI Michał
1986-03-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CICHUTA Adam
1988-05-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYBULSKI Krzysztof
1988-01-31
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ĆWIKLIŃSKI Przemysław
1988-02-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DˇBROWSKI Kamil
1989-12-17
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DEMSKI Paweł
1988-06-08
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOMARADZKI Daniel
1986-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUSZYŃSKI Wojciech
1990-07-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FAJDEK Paweł
1989-06-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FRˇTCZAK Tobiasz
1987-09-18
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FRYSZTAK Piotr
1988-02-11
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FURMAŃCZYK Paweł
1989-04-02
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAŁˇZKA Mariusz
1988-02-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAWRONIAK Marcin
1990-03-14
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GIBES Wojciech
1984-12-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GIŻA Jakub
1985-04-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GLIŃSKI Łukasz
1988-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GŁÓW Marcin
1989-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GÓRSKI Marcel
1988-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRU¬LEWSKI Damian
1985-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRZEGORCZYK Kamil
1986-07-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HARATYK Łukasz
1988-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
HOFFMANN Krystian
1988-02-17
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HOŁUBOWICZ Michał
1988-01-06
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANICKI Kacper
1989-05-13
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANICKI Robert
1987-04-17
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JANKOWSKI Rafał
1989-11-09
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JANUS Paweł
1988-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JANUSZ Wojciech
1990-10-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAS Paweł
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JUREWICZ Kamil
1988-02-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KACZOROWSKI Michał
1987-06-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KALINKA Radosław
1985-06-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KALINOWSKI Jacek
1990-04-22
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAMIŃSKI Kamil
1988-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KAPU¦CIŃSKI Patryk
1987-01-01
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KAWALEC Piotr
1986-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAZUBSKI Kacper
1987-04-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KˇKOL Filip
1989-09-26
GKS Luzino
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KESSLER Tomasz
1988-06-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KĘPKA Adrian
1988-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KLIMCZAK Maciej
1989-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KLI¦ Piotr
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KLON Marcin
1988-01-07
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOKORYN Mariusz
1989-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOMINEK Przemysław
1988-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KONACHOWICZ Marcin
1988-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOPKO Jarosław
1988-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOSTRZEBA Mateusz
1989-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOWALCZYK Adam
1987-03-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOWALCZYK Sławomir
1986-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOWALEWSKI Jakub
1992-06-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOZŁOWSKI Łukasz
1988-06-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KRAJECKI Mateusz
1987-05-05
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRAWCZAK Przemysław
1989-09-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KRÓL Adam
1987-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRYSIUK Kamil
1988-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRZEMIŃSKI Arkadiusz
1986-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRZYWOSZ Bartosz
1988-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KUBASZEWSKI Mariusz
1982-07-11
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUSIAK Damian
1988-04-14
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUTEK Łukasz
1988-01-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KWIATKOWSKI Piotr
1983-01-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
LECH Łukasz
1985-07-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
LEWIŃSKI Grzegorz
1986-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
LIĆWINKO Michał
1987-01-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LIPIAK Piotr
1989-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LUBIŃSKI Michał
1989-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ŁAPCZYŃSKI Leszek
1988-05-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ŁOBODA Bartosz
1989-01-01
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MAJCHRZAK Patryk
1989-01-01
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MARCINIKA Sebastian
1989-01-01
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MARKIEWICZ Mateusz
1987-03-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MAZUR Marcin
1992-01-01
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MAZUREK Michał
1987-04-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAZURKIEWICZ Daniel
1988-04-18
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAZURKIEWICZ Kordian
1990-05-28
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MICHALSKI Maciej
1989-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MIELEWSKI Mariusz
1989-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIELKE Sebastian
1987-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MILKIEWICZ Arkadiusz
1987-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MI¦KIEWICZ Karol
1987-05-28
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MOLENDA Bartłomiej
1988-07-16
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MOSSOŃ Michał
1987-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MROZIK Andrzej
1984-02-29
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MROZIŃSKI Grzegorz
1988-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
NABOŻNY Jacek
1989-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
NIEMKIEWICZ Marcin
1991-03-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NIEWĘGŁOWSKI Paweł
1991-07-10
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NIEZGODZIŃSKI Wiktor
1990-07-11
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NIZIO Łukasz
1992-01-13
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NOGA Piotr
1989-02-06
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWAKOWSKI Michał
1991-07-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OBARZANEK Bartosz
1988-08-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OGONOWSKI Radosław
1987-03-02
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
OLSZEWSKI Radosław
1982-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
OSTAPKOWICZ Damian
1990-05-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PACHOLCZYK Łukasz
1984-10-20
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PAŁGAN Marcin
1989-01-01
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PANNA Artur
1987-02-28
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PAWLU¦ Rafał
1989-01-01
MMKS D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PECIAK Tomasz
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PIASECKI Paweł
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PICHETA Kamil
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PIELECKI Krzysztof
1990-04-24
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIERZCHALSKI Piotr
1989-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIETRASZKO Michał
1988-04-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIETRZYK Damian
1986-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIS Paweł
1990-03-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PISANKO Bartosz
1987-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PLEWIŃSKI Adam
1988-01-01
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PRZEPIÓRKA Łukasz
1988-04-21
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PRZYBYŁA Karol
1988-01-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PRZYBYŁA Piotr
1990-02-23
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PSALMISTER Mateusz
1988-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
RADZISZEWSKI Krzysztof
1987-09-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
RASSMUS Przemysław
1988-01-01
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
REKE Sergiusz
1987-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
RENISZYN Andrzej
1990-03-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RĘBISZ Grzegorz
1987-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ROCH Bartosz
1990-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ROGALSKI Tomasz
1986-05-22
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ROKHOV Taras
1989-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROSIAK Łukasz
1988-05-17
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RYBCZYŃSKI Łukasz
1991-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SEWASTIANOWICZ Paweł
1991-06-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SĘDZIELOWSKI Łukasz
1988-03-04
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SIEREWICZ Kacper
1989-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SKIBICKI Jarosław
1989-04-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SKOTARCZAK Jakub
1992-04-30
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SKRZYPCZYK Jacek
1986-02-12
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SKUCHA Paweł
1983-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SŁAPCZYŃSKI Karol
1989-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SMOLIŃSKI Tomasz
1987-05-05
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SOBCZAK Jaromir
1989-06-02
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SOBOLAK Paweł
1986-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SPALENIAK Sebastian
1986-01-01
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SROKA Robert
1987-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STANISŁAWSKI Jakub
1990-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
STANKIEWICZ Błażej
1975-05-27
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
STEĆ Łukasz
1988-10-29
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
STEFAŃCZUK Krzysztof
1989-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
STEFAŃCZUK Paweł
1990-01-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
STERNICKI Piotr
1989-01-19
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
STRZELCZYK Michał
1985-02-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SUCHOCKI Mateusz
1989-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SUFRYD Maciej
1989-01-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SURŻYKIEWICZ Damian
1988-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SYGIT Tomasz
1990-01-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SYPOSZ Rafał
1991-11-24
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZKLAREK Sebastian
1987-12-04
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZOMA Piotr
1990-03-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZPAK Robert
1989-12-31
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZWARC Sebastian
1985-06-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZYDŁOWSKI Karol
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZYMANEK Grzegorz
1989-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZYMCZAK Krzysztof
1987-04-23
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
¦LIWOWSKI Sebastian
1987-11-20
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
¦MIAŁEK Adrian
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
¦NIOSEK Przemysław
1988-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
¦WICA Dariusz
1989-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TALACHA Janusz
1988-01-01
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TOKARSKI Jarosław
1988-01-01
ULKS Zielony D±b Żarów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TRONINA Zbigniew
1986-03-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
TRUPKIEWICZ Marcin
1990-02-02
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
TUCHOWSKI Wojciech
1982-12-28
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
URBAŃSKI Mateusz
1986-09-04
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WALASZCZYK Marcin
1988-07-18
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WAŃSKI Miłosz
1986-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WASYLISZYN Michał
1989-04-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WAWEREK Tomasz
1986-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WESOŁOWSKI Damian
1989-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WĘGRZYN Piotr
1989-10-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WIERCIOCH Michał
1986-10-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WI¦NIEWSKI Przemysław
1991-07-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WITKOWSKI Mariusz
1991-11-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WOJCIECH Kamil
1989-09-20
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WOJTASZEK Dawid
1992-05-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WOŁODKO Piotr
1987-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WO¬NIAK Piotr
1989-02-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WRONKA Paweł
1986-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WRÓBLEWSKI Dawid
1989-02-17
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WRZESIŃSKI Wojciech
1989-08-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ZAREMBA Adam
1986-08-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZAWADA Kacper
1988-07-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZIELIŃSKI Sylwester
1989-08-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZIELKA Michał
1992-01-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ZIĘBA Rafał
1988-02-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik