JAROMIN Karolina
1997-07-09
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIK Dagmara 1997-09-30 LKS Pogórze Skoczów SLK
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 ANTONIUK Marcelina 1998-10-10 SL Olimpia Poznań WLP
4 BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 OŚ AZS Poznań WLP
5 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
6 BARWICKA Izabela 1992-12-23 niest. Białystok POD
7 BĄK Katarzyna 1998-04-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
8 BĘC Karolina 1997-05-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BIOŁY Anna 1999-08-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BOGUSZ Justyna 1994-02-20 niest. Olsztyn WMZ
12 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
13 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
14 CHAVEZ Christina 1997-03-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
15 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
17 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
18 CZEKAJ Natalia 1997-03-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
19 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
21 DŁUGOSZ Paulina 1997-07-03 LUKS Podium Kup OPL
22 DOBOSZ Anna 1994-03-23 GKS Piast Gliwice SLK
23 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
24 DWORACZEK Elżbieta 1999-01-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
26 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
27 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
28 FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 FIJAŁKOWSKA Zuzanna 1993-03-21 niest. Kraków MLP
31 FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 RKS Łódź LDZ
32 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
33 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
34 FRUKACZ Joanna 1996-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 GADOMSKA Martyna 1997-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
36 GADOMSKA Natalia 1997-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
37 GAJ Paulina 1993-01-29 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
39 GAWLAK Ewelina 1994-05-30 LKS Pszczyna SLK
40 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
41 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
42 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
43 GIET Magdalena 1997-02-18 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
44 GIRYCKA Katarzyna 1998-06-06 UKS Olimpia Zabrze SLK
45 GORECKO Oliwia 1998-04-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
48 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
49 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
50 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 GUTOWICZ Monika 1996-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
52 HAJDA Teresa 1998-09-27 MKS-MOSM Bytom SLK
53 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
54 HELBIN Patrycja 1999-12-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
55 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
56 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
57 IMIENIŃSKA Iga 1998-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
58 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
59 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
60 JANKOWSKA Aleksandra 1997-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
61 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
62 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
63 KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 MKS MOS Wrocław DOL
64 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
65 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
66 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
67 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
68 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
69 KĄCKA Małgorzata 1990-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
70 KECLER Aleksandra 1997-09-08 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
71 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 KLEWIN Aleksandra 1998-04-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
73 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
74 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
75 KOCIŃSKA Amanda 1997-06-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 KOCOŃ Joanna Karolina 2000-05-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
77 KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 OŚ AZS Poznań WLP
78 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
79 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
80 KORDALSKA Karolina 1997-07-30 GKS Piast Gliwice SLK
81 KORNY Karolina 1997-12-08 LKS Pszczyna SLK
82 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
83 KOŚCIESZA Patrycja 1994-06-06 niest. Olsztyn WMZ
84 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
85 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
86 KOWALSKA Natalia 1996-12-31 TS AKS Chorzów SLK
87 KOZINA Marta 1996-02-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
88 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
89 KRAWCZYK Gabriela 1997-11-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KROT Izabela 1997-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
92 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
93 KRZEMPEK Nadia 2003-05-26 UKS Brenna Górki SLK
94 KRZYWDZIŃSKA Monika 1995-05-11 niest. Łódź LDZ
95 KUCIO Maya 1995-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
96 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
97 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
98 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
99 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
100 LIS Agnieszka 1994-08-28 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
101 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
102 ŁAWRENIN Anna 1997-01-03 UKS 55 Łódź LDZ
103 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
104 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
105 MALINA Michalina 2000-10-15 GTS Bojszowy SLK
106 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
107 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
108 MARSZAŁEK Alicja 1999-05-02 MCKiS Jaworzno SLK
109 MARZEC Justyna 1996-07-21 MKS Tempo Kęty MLP
110 MATRACZ Klaudia 1996-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
111 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
112 MENDECKA Michalina 1992-01-23 MOSiR Łaziska Górne SLK
113 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
114 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
115 MICHNA Kinga 1998-01-12 GKS Piast Gliwice SLK
116 MIELNICZUK Adrianna 1998-11-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
117 MIELNICZUK Marta 1995-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
118 MIERZEJEK Klaudia 1997-03-26 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
119 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
120 MISIAK Alicja 1993-09-08 niest. Gdańsk POM
121 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
122 MORAWSKA Maja 1996-02-19 niest. Gdańsk POM
123 MORMUL Joanna 1996-07-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
124 MRUK Wiktoria 1998-08-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
125 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
126 NAWROCKA Julia 1999-01-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
127 NIESYTO Kamila 1996-10-06 LKS Pszczyna SLK
128 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
129 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
130 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
131 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
132 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
133 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
134 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
135 PIERZCHAŁA Paulina 1998-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
136 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
137 PLIŚ Aleksandra 1998-08-15 MKL Maraton Świnoujście ZPO
138 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
139 PORADA Gabriela 1999-03-10 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
140 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
141 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 PYSZEL Zuzanna 1997-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
143 RADZIK Aleksandra 1998-02-18 ULKS Lipinki MLP
144 RAKUS Maria 2000-03-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
145 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
146 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
147 RĘBISZ Julia 1997-05-12 niest. Katowice SLK
148 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
149 ROSA Anita 1996-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
151 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
152 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
153 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
155 SICIŃSKA Alicja 1994-05-03 UKS Czwórka Żory SLK
156 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 SŁOTA Weronika 1999-11-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
158 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
159 SOKOŁOWSKA Kinga 1996-05-07 LKS Orzeł Namysłów OPL
160 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
161 SROKA Kamila 1997-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
162 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
163 STĘPIEŃ Patrycja 1997-04-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
164 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
165 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
166 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
167 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
168 SZELIGA Nicola 2000-05-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
169 SZMYGIN Ada 1998-04-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
170 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
171 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
172 SZYJKA Anna 1998-10-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
173 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
174 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
175 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
176 TARNOWSKA Edyta 1988-12-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
177 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
178 TOMASIK Aleksandra 1997-02-09 KS Agros Zamość LBE
179 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
180 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
181 URAM Anna 1995-04-27 UKS Olimpia Zabrze SLK
182 WALECZEK Daria 1997-07-06 MKS Iskra Pszczyna SLK
183 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
184 WARTAŁA Katarzyna 1999-01-28 KS Energetyk Jaworzno SLK
185 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
186 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 KS Energetyk Poznań WLP
187 WDOWCZYK Patrycja 1996-04-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
188 WIKTORCZYK Natalia 1999-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
189 WIŚNIEWSKA Dominika 1996-11-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
190 WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 AZS-AWF Katowice SLK
191 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
192 WYSŁUCH Izabela 1997-04-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
193 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
194 ZATORSKA Kamila 1997-08-28 KKB MOSiR Krosno PDK
195 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
197 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
198 ZWIAS Justyna 1999-08-19 MUKS SZS Cieszyn SLK
199 ZYŚ Natalia 1997-03-30 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
200 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
201 ŻURAWSKA Klaudia 1992-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14359498023987sekund