ADAMCZYK Patrycja
1999-05-19
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMASZEK Magdalena
1998-07-17
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Agata
1999-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMSKA Aniela
2001-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMSKA Daria
2000-01-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ALEKSANDROWICZ Zuzanna
2002-08-02
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AMBROZIAK Barbara
2000-08-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDREJCZYK Maria
1996-03-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANDRZEJEWSKA Wiktoria
1998-05-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANKIEWICZ Emilia
1990-11-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
AUGUSTYNOWICZ Alicja
1998-03-28
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
AWTANI Sara
2000-12-23
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BABACZ Oliwia
2002-08-05
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAGIŃSKA Wiktoria
2001-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAJOR Magdalena
1999-01-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAŁON Anna
1996-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BANACH Patrycja
2002-01-11
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BANASIAK Julia
2000-06-02
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BANAŚKIEWICZ Natalia
2000-12-13
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BAŃKOWSKA Joanna
1997-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARANEK Weronika
1999-07-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BARANIAK Barbara
2003-03-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BARAŃSKA Karolina
1998-10-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BARTECKA Weronika
1997-05-24
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BAZYLI Julia
2002-05-31
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BĄBEL Wiktoria
1998-06-17
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BECALIK Wanesa
1998-07-30
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BEJM Marta
1997-06-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BELING Julia
1998-04-10
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BERCZYŃSKA Paulina
1997-02-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BERENDT Martyna
1999-04-27
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BERNATOWICZ Anna
1997-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BERNATOWICZ Joanna
1996-10-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BIAŁA Marzena
1999-03-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BIAŁA Monika
1997-02-10
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BIAŁOMYZY Urszula
1998-11-27
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BIEGAJ Oliwia
2004-11-08
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BIEGANOWSKA Julia
2000-08-13
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BIELECKA Emilia
1999-09-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BIELEŃ Martyna
1996-06-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BIELSKA Edyta
2001-06-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BIELSKA Elżbieta
1997-08-19
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BIERNACKA Patrycja
1998-06-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BILSKA Olga
1998-03-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BIOŁY Anna
1999-08-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BLIŹNIEWSKA Oliwia
2001-11-03
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BŁAŻ Julia
1999-02-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BOETTCHER Monika
1995-01-01
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BOGDAŃSKA Izabela
1999-08-14
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BOGIŃCZUK Julia
1998-06-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BOGUS Karolina
2000-12-29
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BOJKE Ewa
1998-08-15
UKS Ekoludek Szczenurze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina
1993-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BORKOWSKA Aleksandra
1999-03-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BORKOWSKA Aleksandra
1998-11-20
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BORKOWSKA Klaudia
1998-06-29
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BOROWSKA Paulina
1994-12-15
ZS Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BORYS Paulina
1998-05-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
BRODNICKA Roksana
1990-09-10
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
BROŻEK Kinga
1999-08-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
BRYŁKA Justyna
1999-01-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
BRZOZOWSKA Malwina
2000-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
BUKOWCZYK Agnieszka
1992-11-21
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
BYSTRYTSKA Yelyzaveta
2001-12-31
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CELEJ Natalia
1999-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHAŁUPKA Milena
2000-11-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHAMSKA Hanna
2000-10-29
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHEŁCHOWSKA Natalia
1999-01-05
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHMIELEWSKA Aleksandra
2002-04-05
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHODOROWSKA Iga
1998-04-01
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CHOJNACKA Agata
1999-02-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CHOJNOWSKA Maria
2000-10-10
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CHOMEJ Wiktoria
2004-05-02
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CHUDA Julia
1997-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CHWAŁ Joanna
1996-01-19
UKS Skaut Będzin
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CHWAŁEK Agnieszka
1999-11-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CIAPKA Monika
1997-08-05
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CIARKA Natalia
2001-10-06
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CIESIELSKA Aleksandra
1999-06-22
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CIOSEK Patrycja
1997-04-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CISICKA Natalia
1998-07-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CUPPA Natalia
1999-02-01
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
CZACHOWSKA Martyna
2000-02-13
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
CZAPIEWSKA Anna
1997-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
CZAPNIK Ewelina
1999-12-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
CZARNECKA Aleksandra
2002-06-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
CZARTOSZEWSKA Izabela
2002-01-07
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
CZARZASTA Wiktoria
2004-10-27
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
CZELIJ Gabriela
2003-10-28
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
CZERNIAK Wiktoria
2000-01-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
CZUCHA Klaudia
1998-04-22
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
CZUJ Jagoda
1998-11-12
KU AZS Politechniki Łódzkiej
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DABULIS Dominika
1996-10-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DAĆKO Justyna
2000-05-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DĄBROWSKA Aleksandra
1999-03-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DĄBROWSKA Julia
2000-09-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DĄBROWSKA Katarzyna
1995-08-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DĄBROWSKA Oliwia
1998-10-17
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DĄBROWSKA Wiktoria
1999-01-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DENES Iwona
2003-10-10
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DEPTA Adrianna
2000-04-28
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DEPTULSKA Maria
2000-02-05
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DEWICKA Weronika
1998-10-19
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DĘBOWSKA Weronika
1995-02-19
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DŁUGOŁĘCKA Julia
2000-09-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DŁUTEK Zofia
1996-04-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DRABIK Izabela
1998-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DROBNIK Marta
1998-01-24
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DROŻYNER Oliwia
2003-05-06
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DUCZMAL Izabela
1996-04-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
DUDEK Zofia
2001-12-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
DUDKIEWICZ Paulina
2000-04-10
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
DUDZIAK Weronika
2001-09-25
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
DURA Aleksandra
1995-11-29
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
DURAWA Maja
1999-08-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
DUSZA Izabela
1995-07-30
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
DUTKIEWICZ Julia
1998-03-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
DWORAK Anna
1998-03-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
DYREK Konstancja
1997-07-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
DZWONEK Angelika
1998-06-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
EBERTOWSKA Kinga
1996-06-04
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
EDEL Kinga
1997-06-07
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
FABIJAN Maria
2001-01-26
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
FADEREWSKA Beata
2000-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
FARASIEWICZ Natalia
1999-11-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
FIGLEWSKA Dominika
2003-07-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
FIJAK Zuzanna
2001-01-19
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
FLIS Aleksandra
1999-01-01
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
FLIS Katarzyna
1996-07-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
FLISEK Barbara
1999-11-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
FORDUŃSKA Marcelina
1998-04-16
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
FORMELA Daria
1996-10-25
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
FRAHN Alicja
2002-01-26
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
FRAJER Aleksandra
1998-09-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
FURMANEK Paulina
1996-02-26
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GADOMSKA Dominika
1993-05-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GAJEWSKA Patrycja
2002-11-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GAŁAMAGA Julia
1998-09-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GAŁKA Aleksandra
1999-01-23
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GAŁKA Karolina
2000-06-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GAŁUCKA Karolina
1999-03-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GĄSIEWSKA Natalia
2000-09-29
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GEFERT Karolina
1998-01-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GIEDROJĆ Weronika
1997-04-05
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GIERSZEWSKA Daria
1996-09-19
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GIMIŃSKA Paulina
2001-02-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GIREŃ Wioleta
1996-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GLIBOWSKA Paulina
1999-03-02
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GŁĄBICKA Aleksandra
1999-04-25
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GŁOMBIOWSKA Karolina
1999-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GODLEWSKA Katarzyna
1997-04-30
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GOLBA Ewelina
1997-03-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GOŁĄB Weronika
1997-03-08
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GOŁĄBEK Alicja
2001-07-25
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GOŁĘBIEWSKA Eliza
1998-05-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GOŁĘBIEWSKA Julia
2000-01-23
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GOŁĘBIOWSKA Agnieszka
1999-01-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GORA Maja
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GOSPODARCZYK Natalia
1999-09-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GOZDAN Magdalena
1998-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GÓRAK Agnieszka
1994-02-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GÓRALCZYK Anna
2001-05-02
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRACZYK Zuzanna
2000-07-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GREIG Sophie
2000-01-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GROCHALSKA Ewa
2002-11-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GRODŹ Natalia
1996-01-01
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GRONDA Klaudia
1998-07-20
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GRONOWSKA Angelika
1998-06-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GRUBERT Natalia
2000-02-17
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GRZELAK Weronika
1997-03-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GRZESZKIEWICZ Marta
1999-08-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GRZYB Joanna
2000-01-26
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
GUTKOWSKA Kamila
1997-04-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
GUTMAŃSKA Natalia
2000-01-30
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
GUZIŃSKA Natalia
1997-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
HAJDROWSKA Joanna
1999-08-28
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
HALIŃSKA Paulina
1996-09-07
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
HAŁUBEK Wiktoria
1998-07-03
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
HARASIM Katarzyna
2001-08-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
HEJNA Paulina
2000-01-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
HODOROWICZ Patrycja
2000-10-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
HOFFMAN Natalia
1998-01-22
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
HOŁOWIEJ Aleksandra
1999-12-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
HRUZIK Patrycja
2000-01-13
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
HSIN-I Kuo
1998-01-27
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
HULISZ Zuzanna
1999-07-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
IGNATOWICZ Katarzyna
1999-11-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
IRCHA Diana
2002-08-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
IWAŃSKA Barbara
1999-09-04
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JABŁOŃSKA Maja
2003-01-24
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JACAK Julia
2004-08-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JAGACIAK MICHALSKA Anna
1990-02-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JAKIMOWICZ Julia
2000-06-01
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JAKUBEK Paulina
1999-01-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JAKUBOWSKA Adrianna
1999-01-03
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JAKUBOWSKA Wiktoria
2000-01-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JANICKA Andżelika
1998-02-22
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JANICKA Paulina
1996-02-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JANIK Emilia
2000-12-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JAROMIN Karolina
1997-07-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JARZĄBEK Magdalena
2000-01-18
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JASIEJKO Karolina
1996-04-25
GLUKS Skrzat Kozielice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JASIONOWICZ Dominika
2001-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JASNOCH Patrycja
1998-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna
2000-01-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
JATKIEWICZ Izabela
2000-04-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
JAWORSKA Jonata
1999-10-12
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
JELIŃSKA Karina
1999-09-13
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
JEZIERNA Aleksandra
1998-01-14
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
JĘDRASIK Natalia
1999-08-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
JĘDRZEJEWSKA Wiktoria
2000-06-05
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
JÓZEFIAK Roksana
1997-02-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
JÓŹWIACZUK Katarzyna
2001-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
JÓŹWIAK Karolina
1998-11-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
JUCHNOWSKA Natalia
2002-08-19
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
JUSZCZAK Kinga
1995-05-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
JUŚKIEWICZ Agnieszka
2000-03-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KACZMAREK Natalia
1998-01-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KACZMAREK Zuzanna
2000-06-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KACZOROWSKA Katarzyna
1998-11-13
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KALAWSKA Kamila
1999-08-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KALBARCZYK Natalia
1998-01-01
KS Piast Wilczęta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KALETHA Paulina
1998-05-14
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KALICKA Natalia
1998-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KALINOWSKA Klaudia
1999-11-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KALOTA Agata
2000-05-19
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KAMIŃSKA Martyna
1995-05-04
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KAMIŃSKA Monika
1999-01-16
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KANIA Anastazja
2002-04-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KAPINOS Daria
1997-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KAPOWICKA Milena
1996-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KARASIEWICZ Monika
1995-02-18
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KARAŚ Anna
2000-03-20
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KARCZMARCZYK Agnieszka
1993-04-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KARLIŃSKA Natalia
2001-11-29
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KARWOWSKA Martyna
2001-09-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KASICA Monika
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KASPRZYCKA-PYRA Justyna
1987-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KAŚKÓW Zofia
2002-03-05
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KAZIMIERCZAK Anna
1995-05-20
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KAZIMIERSKA Wiktoria
2000-12-20
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KAŹMIERCZAK Joanna
1998-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KEMPA Kinga
2005-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KĘPKA Aneta
1997-02-15
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KIEJZIK Marta
1998-06-13
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KIELIŃSKA Paulina
1998-11-15
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KIJORA Beata
1997-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KILJAN Anna
1990-05-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KINOWSKA Klaudia
2000-11-25
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KISIEL Karolina Diana
1999-01-30
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KITA Patrycja
1999-02-02
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KITEWSKA Wioleta
2002-03-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KLABACHA Kinga
1998-06-10
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KŁOSOWSKA Adrianna
1999-02-06
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KNIAT Zuzanna
2003-01-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOBUSIŃSKA Michalina
2002-05-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOCHANOWSKA Natalia
1995-01-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KOKOT Katarzyna
2004-01-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KOLENDA Emila
2000-01-17
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KOLTERMAN Dominika
1999-05-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KOŁAKOWSKA Agata
1997-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KOŁATA Karolina
2000-03-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOŁODZIEJ Ada
1995-03-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOŁODZIEJ Amelia
1998-08-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOŁODZIEJCZAK Natalia
1998-02-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOŁODZIEJSKA Katarzyna
1999-04-28
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KONKEL Karolina
1993-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KOPCIŃSKA Martyna
1992-11-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KOPECKA Ada
1994-12-16
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KOPREK Agata
1999-01-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KOROCIŃSKA Julia
1999-11-27
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KORZENIEWSKA Julia
2004-05-24
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KOSIOR Marta
2000-08-01
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KOSMOWSKA Wiktoria
1999-01-26
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KOSOWSKA Ewelina
1999-10-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KOSOWSKA Paulina
2000-03-08
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KOSTRZEWSKA Barbara
1998-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KOŚLA Julia
2000-03-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KOT Magdalena
1998-02-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KOTEWICZ Kinga
2001-07-20
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KOTLARSKA Aleksandra
2000-06-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KOWALCZYK Agata
2002-01-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KOWALCZYK Żaneta
1995-04-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KOWALEWSKA Magda
1999-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KOWALEWSKA Sylwia
1999-02-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KOWALICKA Martyna
1998-01-01
KS Piast Wilczęta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KOWALIK Karolina
2002-12-26
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KOWALSKA Aleksandra
2004-09-24
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KOWALSKA Kamila
1996-07-16
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KOWALSKA Paulina
2000-07-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KOZŁOWSKA Agnieszka
1993-02-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KRAJEWSKA Angelika
2000-01-24
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KRAK Angelika
1997-02-19
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KRAKOWSKA Małgorzata
1998-02-05
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KRALSKA Joanna
1997-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KRASKA Nicole
1999-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KRAUZE Aleksandra
2000-07-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KRÓLIKOWSKA Gabriela
1999-07-01
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KRUPA Aleksandra
1999-11-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KRUŻA Marcelina
2003-01-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KRUŻBERSKA Katarzyna
1998-02-15
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KRYCH Agata
1999-03-26
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KRYSTKIEWICZ Maria
2000-08-17
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KRYZEL Marta
2000-11-29
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KUBALA Amelia
2003-06-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KUBIAK Zuzanna
1998-04-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KUBICKA Julia
2002-12-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
KUBISZEWSKA Emanuela
1996-08-11
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
KUCHARSKA Agnieszka
1998-01-28
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
KUCHARSKA Oliwia
1998-09-09
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
KUCHARSKA Sandra
1999-09-22
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
KUCIA Jagoda
1999-04-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
KUCZYŃSKA Weronika
1998-08-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
KUD Natalia
1999-12-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
KUJAWIAK Marta
1998-02-07
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
KULAK Agnieszka
1999-07-03
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
KULAS Aleksandra
1994-07-12
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
KULAWCZYK Weronika
1999-01-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
KULESZA Agata
1998-05-20
UKS SP 1 Wyszków
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
KULESZA Kalina
1999-07-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
KULESZO Wiktoria
1999-04-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
KULPA Aleksandra
1997-10-10
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
KULPIŃSKA Anna
1999-04-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
KUPCZYK Ewa
1999-12-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
KURKOWSKA Joanna
2000-07-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
KUROPATWA Ewa
2001-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
KURS Paulina
1997-12-15
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
KUTZA Kinga
1998-05-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
KUŹNICKA Martyna
1993-08-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
KWASZCZ Dominika
1999-02-20
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
KWAŚNIEWSKA Patrycja
1996-05-20
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
KWIECIEŃ Marta
1999-12-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
LACH Jagoda
1999-01-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
LACHENDRO Olga
1998-03-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
LAMENT Alicja
2000-01-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
LATUSZEK Katarzyna
1999-09-01
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
LESNER Agata
1998-11-23
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
LEŚKIEWICZ Jolanta
1997-12-14
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
LEWANDOWSKA Katarzyna
1990-05-28
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
LEWANDOWSKA Martyna
2000-10-26
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
LIBERSKA Wiktoria
1998-02-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
LIĆWINKO Kamila
1986-03-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
LIGARSKA Paulina
1996-04-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
LIGOCKA Oliwia
1997-09-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
LIPKA Wiktoria
1998-04-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
LIS Klaudia
1999-03-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
LIS Martyna
1994-07-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
LISIECKA Kamila
1999-02-08
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
LISKOWIAK Patrycja
1997-06-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
LITTWIN Adrianna
1998-07-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
LORENC Monika
1994-04-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ŁAPA Klaudia
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
ŁASKA Aleksandra
2000-12-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ŁASKA Anna
2002-07-16
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ŁASTOWSKA Magdalena
1994-08-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ŁASZCZYŃSKA Weronika
2000-10-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ŁAWROWSKA Angelika
2001-03-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ŁAZAR Magdalena
1997-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ŁEPKOWSKA Kinga
1997-04-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ŁOJEWSKA Dominika
2000-06-25
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
ŁUCZAK Zofia
1999-01-26
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
ŁUCZKOWSKA Oliwia
2003-07-16
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
ŁUKASIAK Dominika
1995-04-24
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
ŁUPIŃSKA Karolina
1999-05-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
ŁYSZCZARZ Marta
1997-04-25
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MACIEJEWSKA Anna
2000-01-07
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MACZUKIN Mariola
2004-06-21
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MADEJCZYK Barbara
1976-09-30
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MAK Dominika
1998-03-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MALECKA Magda
1998-01-22
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MALEK Weronika
2001-01-01
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MAŁECKA Nicole
2001-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MANTERYS Klaudia
1999-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MARCHEWKA Weronika
2000-06-22
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MARCINIAK Emilia
2002-09-14
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MARCINIAK Paulina
1998-01-26
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MARCISZEWICZ Kinga
1997-01-11
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MARCZYK Dominika
1998-11-02
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MARKOWSKA Paulina
1995-07-24
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MARKS Patrycja
2003-10-14
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
MARLICKA Marika
1994-07-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
MARZENTA Martyna
2000-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
MATUSZAK Zuzanna
1998-03-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
MAZURCZYK Adrianna
1999-06-21
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
MĄDRZEJEWSKA Natalia
2002-04-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
MBOLELA ILUNGA Astrid
2001-03-09
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
MEJCZ Ola
1997-01-01
MKS Rominta Gołdap
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
MELNYK Zuzanna
2000-08-18
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
MENDYK Izabela
1998-01-27
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
MIAŚKIEWICZ Eliza
1999-08-31
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
MICHAŁEK Aleksandra
1997-04-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
MICHAŁOWSKA Natalia
1998-07-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
MIECZKOWSKA Weronika
1999-01-02
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
MIKLUSIAK Krystyna
2002-01-10
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
MIKOŁAJCZYK Izabela
1990-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
MILANOWSKA Beata
1995-07-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
MILIŃSKA-TYMENDORF Anna
1970-02-28
Masters LA SGH Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
MIRANOWSKA Wiktoria
2000-01-12
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
MIREK Ewa
1997-04-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
MIREK Katarzyna
1998-04-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
MIROWICZ Julia
1999-12-15
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
MISIAK Zuzanna
1999-11-09
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
MIZERSKA Nicola
2001-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
MŁODAWSKA Karolina
1996-10-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
MODRZEJEWSKA Karolina
1997-08-28
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
MORAWSKA Agnieszka
1999-12-28
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
MOSZURA Julia
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
MOŻEJKO Kamila
2000-01-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
MROZEK Paulina
1996-09-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
MROZOWICZ Julia
2000-06-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
MRÓWKA Aleksandra
2000-05-18
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
MUCHA Michalina
2007-09-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
MUCHA Milena
2001-07-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
MUCHLADA Klaudia
1995-03-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
MUCZYŃSKA Julia
1996-10-08
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
MURYN Magdalena
1999-01-25
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
MUSIAŁ Aneta
1999-06-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
MUSZYŃSKA Agata
1995-06-05
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
NAGÓRSKA Maria
1991-07-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
NAJECHALSKA Anna
1999-03-23
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
NAROŻNIK Karolina
1992-08-15
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
NAUMCZUK Aleksandra
1998-09-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
NAUTZ Julia
1999-02-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
NAWROCKA Aleksandra
2001-01-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
NAWROCKA Marta
1998-05-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
NAWROCKA Natalia
1999-05-25
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
NAZAROWICZ Klaudia
2000-03-09
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
NIEDZIELA Zuzanna
2002-12-17
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
NIEDŹWIECKA Magdalena
1999-09-16
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
NIEWIEDZIAŁ Magda
1997-04-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
NISKA Iwona
1996-01-10
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
NISZTOR Kinga
1996-07-26
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
NOWACKA Anna
1997-03-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
NOWAK Barbara
2000-07-25
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
NOWAK Nicola
1997-03-13
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
NOWAK Nikola
1998-03-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
NOWAKOWSKA Adrianna
1994-08-09
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
NOWICKA Zuzanna
1999-12-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
NOWOŚWIAT Agnieszka
1995-01-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
NYCZ Patrycja
1999-02-23
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
OCHOCKA Beata
2000-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
OKSENIUK Agnieszka
1996-03-23
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
OLEK Klaudia
1996-01-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
OLESZKIEWICZ Kamila
1997-04-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
OLSZOWY Martyna
2000-12-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
ORLIKOWSKA Dominika
1997-07-11
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
OSICA Monika
1997-05-03
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
OSIOWY Weronika
1998-10-21
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
OSTROWSKA Aleksandra
1997-12-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
OWCZAREK Klaudia
1997-02-24
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
OZGA-ZAJŁO Zuzanna
2001-09-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
PACHOLAK Karolina
2000-12-29
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
PAETZKE Julia
1999-02-05
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
PAŁKA Justyna
1997-09-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
PANCYLEJKO Natalia
2000-06-16
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
PASTUSIAK Kinga
2000-04-25
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
PASZYŃSKA Agata
1996-01-18
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PAWELSKA Hanna
1996-10-09
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PAWLIKOWSKA Aleksandra
1994-02-20
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
PAWŁOWSKA Gabriela
1999-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
PECIAK Magdalena
1995-03-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
PERNAK Weronika
1998-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
PĘKAŁA Angelika
1997-04-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
PIASECKA Dagmara
2000-04-19
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
PIECH Maria
2003-12-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
PIECHACZEK Izabela
1997-10-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PIECHOTA Justyna
2000-07-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
PIECHOWSKA Karolina
1998-01-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
PIECZUŁAJTIS Martyna
1997-04-10
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
PIERCHAŁA Renata
1996-03-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
PIERZGALSKA Agata
1997-06-16
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
PIESIK Nina
2000-11-19
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
PIETROŃ Natalia
2000-08-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
PIETRUSZEWSKA Maja
2001-10-13
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
PIJANOWSKA Sylwia
2000-02-24
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
PILARSKA Paulina
2000-03-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
PILARSKA Weronika
1998-04-03
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
PIOTROWSKA Alicja
1998-01-24
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
PIOTROWSKA Ewa
2000-02-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
PLAK Malwina
2002-01-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
PLUTA Marta
2001-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
PŁACHTA Kamila
1999-04-03
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
PŁAWSKA Wiktoria
1999-03-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
PŁÓCIENNIK Lena
2000-03-26
KS Resursa Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
PŁUŻYCKA Eliza
2000-12-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna
1994-12-22
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
POCHYLSKA Aleksandra
1998-04-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
PODOLSKA Olimpia
1996-04-11
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
PODRAZA Kamila
1998-01-19
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
POLAK Natalia
1999-12-23
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
POLANOWSKA Julia
1999-06-08
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
POLEWACZ Hanna
1998-08-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
POSAŃSKA Kalina
2000-04-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
POTASZNIK Alicja
2000-04-24
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
POTASZNIK Paulina
1998-12-09
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
PRACZUKOWSKA Zofia
1998-01-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
PRADELLA Luiza
1999-09-17
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
PRUSIŃSKA Małgorzata
2000-07-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
PRUŚ Małgorzata
1997-01-12
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
PRZYBYLSKA Kamila
2000-10-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
PRZYBYSZ Aleksandra
2001-07-13
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
PRZYBYSZEWSKA Paulina
1997-12-03
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
PRZYGODA Patrycja
1999-07-31
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
PRZYSTASZ Aleksandra
2000-02-11
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
PTASZYŃSKA Maria
1996-04-17
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
RACZYŃSKA Zofia
1997-06-24
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
RADZIK Aleksandra
1998-02-18
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
RAMIREZ PASZEK Daria
1999-08-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
REDOSZ Maja
2000-05-06
LUKS Olimpijczyk Morąg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
REGIN Klaudia
1997-08-28
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
REGULSKA Nastazja
2001-04-08
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
ROESKE Alicja
1995-05-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
ROMANIUK Paulina
2000-06-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
ROŻEŃSKA Zuzanna
2002-03-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
RÓŻYCKA Klaudia
1999-08-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
RULEWSKA Natalia
1999-02-16
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
RUMIŃSKA Justyna
2003-01-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
RUTKOWSKA Michaela
1997-04-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
RYKOWSKA Maja
2005-10-31
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
RZĄD Olimpia
1998-04-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
RZĄP Aleksandra
1999-06-17
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
RZEPCZYK Anna
1994-04-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SAGANIAK Justyna
1995-12-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SALAMOŃCZYK Katarzyna
1999-11-29
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SAPIŃSKA Weronika
2000-09-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SCHWEDKA Dagmara
2000-04-28
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SENDEREK Jagoda
1999-06-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SERWUS Agnieszka
1996-06-15
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SIDOROWICZ Dominika
1996-01-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
SIECZKOWSKA Martyna
1990-10-23
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
SIEG Weronika
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
SIEMIŃSKA Daria
2002-05-10
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
SIERADZKA Paulina
1999-11-10
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
SIEWRUK Agata
1998-05-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
SIKORA Izabela
2001-02-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
SIŃCZUK Natalia
1999-08-30
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
SKAWIŃSKA Anna
1993-04-29
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
SKIERKOWSKA Martyna
2000-01-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
SKŁODOWSKA Oliwia
2002-07-10
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
SKOCZYLAS Patrycja
1999-02-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
SKONIECZNA Ewelina
1996-11-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
SKONIECZNA Wiktoria
1998-02-12
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
SKOWRON Anna
2001-02-18
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
SKÓRZEWSKA Patrycja
1996-06-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
SKRABA Beata
1988-06-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
SKULIMOWSKA Sara
1995-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
SŁOCKA Julia
2001-02-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
SŁOMIŃSKA Weronika
1999-05-31
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
SMALCERZ Karolina
1999-04-02
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
SMOLEŃ Kaja
2000-10-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
SMOLEŃ Sylwia
1999-09-28
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
SMOLIŃSKA Izabela
1999-01-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
SOCHA Katarzyna
1998-10-30
niest. Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
SOCHA Natalia
2000-03-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
SOCHOŃ Magdalena
1995-02-25
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SOKALSKA Weronika
2005-12-12
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SOKÓŁ Karolina
2000-02-28
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SOWA Aleksandra
1998-04-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SROKA Kamila
1997-12-16
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
STACHYRA Paulina
1998-08-29
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
STANISŁAWSKA Joanna
1996-02-29
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
STANISZEWSKA Żaneta
1995-02-22
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
STANKOWSKA Anna
1996-08-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
STAŃCZAK Paulina
2001-06-29
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
STAŃCZYK Julia
2000-03-31
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
STARKOWSKA Katarzyna
1999-02-25
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
STARUCH Nina
2001-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
STASIUK Roksana
1999-03-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
STASZAK Anna
2000-03-19
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
STAWICKA Maja
2003-06-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
STEĆ Patrycja
2001-03-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
STEFANIUK Weronika
2000-02-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
STEFAŃSKA Justyna
2003-01-21
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
STENCEL Angelika
2000-03-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
STERANKA Marcelina
1996-12-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
STETTNER Karolina
2000-02-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
STĘPIEŃ Julia
1999-11-08
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
STĘPIEŃ Katarzyna
2000-10-03
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
STIMMA Alicja
1999-04-19
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
STOJAK Ada
2002-10-24
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
STOJOWSKA Daria
2000-06-28
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
STOSZKO Natalia
1998-07-27
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
STROJNA Julia
1999-09-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
STRUCIŃSKA Daria
1994-03-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
STRUPIŃSKA Iwona
1994-04-22
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
STRYCZEK Marta
1999-04-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
STRZELECKA Karolina
2000-03-07
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
STRZEMBECZNA Eliza
1997-06-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
STYPUŁKOWSKA Monika
1997-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
STYRCZ Anna
1982-04-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
SUCHECKA Kornelia
1998-01-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
SUCHY LIPIŃSKA Marta
2000-01-06
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
SULEWSKA Natalia
1998-04-03
MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
SULIKOWSKA Martyna
1998-04-23
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
SUŁEK Nikola
1998-06-26
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
SUŁEK-SCHUBERT Adrianna
1999-04-03
KS Brda Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
SUMIŃSKA Karolina
2000-03-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
SURMA Magdalena
1996-03-10
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
SUSKA Gabriela
2002-07-26
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
SWINIARSKA Gabryjela
1998-03-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
SYDLEWSKA Paulina
1999-09-13
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
SZABAT Iga
1997-05-20
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
SZAŁAS Julia
1998-10-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
SZANIEC Milena
2000-07-14
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
SZCZEPANIAK Agnieszka
2001-06-19
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
SZECHNIUK Natalia
2000-01-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
SZELĄG Olga
1998-09-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
SZERLA Małgorzata
1999-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
SZEWCZYK Magdalena Barbara
2001-01-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
SZEWCZYK Martyna
1999-03-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
SZEWCZYK Michalina
1996-10-05
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
SZKOP Wioletta
2001-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
SZKUDLAR Klaudia
1999-08-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
SZKUDLAREK Julia
1999-02-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
SZLACHTA Tamara
1999-02-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
SZRAMIAK Maria
2000-07-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
SZUSTEK Weronika
1998-08-22
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
SZWENTNER Julia
2000-06-11
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
SZYGOSKA Joanna
1997-12-17
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
SZYMAŃSKA Anna
1999-03-05
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
SZYMECKA Alicja
1997-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
SZYMEROWSKA Aleksandra
1999-05-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
SZYPERSKA Agnieszka
1999-03-23
MGLKS Grom Więcbork
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
SZYSZKOWSKA Małgorzata
1997-07-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
ŚLEPOWROŃSKA Maja
1998-12-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
ŚLIWA Wiktoria
2000-01-01
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
ŚPIEWAK Marta
1999-01-02
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
ŚWIDER Alicja
1997-11-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
TABUŁA Patrycja
2006-02-27
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
TARAŃ Kinga
1995-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
TARASIUK Dominika
1996-08-26
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
TAS Adrianna
1994-04-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
TASIEMSKA Julia
2000-11-18
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
THIELE Julia
1999-05-18
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
TOBIASZ Natalia
2000-09-22
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
TOKAREWICZ Marlena
1997-02-16
KS Piast Wilczęta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
TOMOŃ Katarzyna
1994-11-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
TRACZ Paulina
1999-01-31
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
TRENER-WIERCIAK Anna
1991-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
TROJANOWSKA Martyna
2001-06-03
KU AZS Politechniki Łódzkiej
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
TROŚCIANKO Kornelia
2003-12-02
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
TRZASKALSKA Agata
1999-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
TUROWICZ Kamila
1999-04-02
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
TWOREK Urszula
1998-02-07
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
TYKARSKA Adrianna
2002-04-04
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
TYMIŃSKA Martyna
1998-11-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
URBAN Karolina
1998-10-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
URBANEK Aleksandra
1999-01-12
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
WACHLER Klaudia
1999-10-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
WACHOWIAK Wiktoria
1999-11-08
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
WAL Paulina
1991-06-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
WALAS Joanna
1996-05-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
WALCZAK Klaudia
1999-08-02
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
WALCZAK Paulina
1998-12-20
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
WALKUSZ Dominika
1992-03-04
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
WARDA Martyna
1992-11-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
WASIAK Martyna
1999-01-13
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
WAWRZYNOWICZ Julia
2004-02-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
WĄCHAŁA Patrycja
1998-03-14
LUKS Dwójka Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
WĄSOWSKA Katarzyna
1995-01-01
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
WEISZEWSKI Linda
1999-04-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
WEJER Nikola
2001-03-16
UKS Ekoludek Szczenurze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
WENDLER Maria
1996-11-26
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
WENDOWSKA Klaudia
2003-02-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
WESOŁOWSKA Zyta
1999-01-02
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
WESSERLING Paulina
2004-09-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
WICA Zuzanna
2000-05-13
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
WIECHA Wanesa
2001-11-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
WIELGOSZ Magdalena
2000-12-11
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
WIELIŃSKA Natalia
2001-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
WIETECHA Klaudia
1997-12-22
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
WILK Karolina
2000-05-16
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
WILKOS Izabela
1993-07-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
WINIARSKA Dominika
1997-03-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
WINKOWSKA Marcelina
1998-07-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
WIŚNIEWSKA Justyna
1998-02-21
KL Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
WIŚNIEWSKA Monika
2000-01-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
WIŚNIEWSKA Natalia
2000-05-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
WITEK-KONOFAŁ Marcelina
1995-06-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
WŁOCHOWICZ Dominika
1998-03-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
717
WŁODARCZYK Natalia
1999-09-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
718
WŁODARSKA Izabela
1995-02-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
719
WNUK-LIPIŃSKA Paulina
2001-08-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
720
WOJACZEK Nikola
1999-05-25
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
721
WOJCIECHOWSKA Wiktoria
2003-03-06
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
722
WOJSIAT Marta
2000-10-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
723
WOJTANOWSKA Martyna
2000-11-17
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
724
WOJTUNIK Klaudia
1999-05-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
725
WOJTUŃ Sara
2000-04-20
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
726
WOJTYSIAK Daria
1998-04-04
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
727
WOŁCZYŃSKA Marta
1999-01-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
728
WOTA Gaja
1998-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
729
WOŹNIAK Angelika
2000-05-21
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
730
WOŹNIAK Julia
2001-09-10
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
731
WOŹNICA Daria
2002-06-06
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
732
WOŻNIAK Jagoda
1998-01-01
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
733
WÓJCIK Joanna
1996-12-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
734
WÓJCIK Karolina
2000-08-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
735
WÓJCIK Karolina
2001-09-29
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
736
WÓJCIK Paulina
2001-12-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
737
WÓJS Marika
1999-04-09
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
738
WÓJTOWICZ Wiktoria
1999-03-07
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
739
WRONKA Marlena
1996-09-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
740
WRÓBEL Anna
1999-06-06
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
741
WRÓBEL Elwira
1996-01-11
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
742
WRÓBEL Martyna
2000-02-19
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
743
WRÓBLEWSKA Michalina
1999-04-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
744
WRZESIŃSKA Karolina
1997-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
745
WYDRA Faustyna
1995-10-17
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
746
WYKRĘT Justyna
1995-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
747
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
748
ZABIEGAŁOWSKA Beata
1997-01-28
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
749
ZABROCKA Agata
2001-04-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
750
ZAGÓRSKA Weronika
2000-03-06
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
751
ZAJĄC Agata
1998-01-01
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
752
ZAJĄCZKOWSKA Anna
1999-06-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
753
ZAJONCZKOWSKA Barbara
2000-02-06
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
754
ZAMŁYŃSKA Beata
1997-04-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
755
ZAPAŚNIK Małgorzata
1999-01-22
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
756
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
757
ZAPÓR Małgorzata
1999-05-05
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
758
ZARAŚ Katarzyna
2001-09-01
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
759
ZARĘBA Weronika
2001-12-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
760
ZASADA Klaudia
1999-06-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
761
ZAWISZA Daria
2003-12-05
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
762
ZBLEWSKA Kamila
1998-02-11
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
763
ZDYBAŁ Kamila
1994-03-18
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
764
ZEMBRZUSKA Zuzanna
2000-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
765
ZEZULA Wiktoria
1996-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
766
ZGÓRZAK Aleksandra
1996-08-28
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
767
ZIELIŃSKA Dominika
1999-02-16
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
768
ZIELIŃSKA Weronika
1997-05-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
769
ZIEMBIKIEWICZ Anna
1999-08-08
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
770
ZIENKIEWICZ Kinga
2006-01-05
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
771
ZIÓŁKOWSKA Oktawia
1998-01-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
772
ZMARZŁA Weronika
2001-01-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
773
ZMORZYŃSKA Paulina
1997-10-14
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
774
ZYCH Weronika
1999-02-08
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
775
ŻABKA Anna
1997-09-20
KS Piast Wilczęta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
776
ŻOŁEK Anna
2000-02-02
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
777
ŻUK Natalia
2000-12-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
778
ŻUKOWSKA Julia
2000-04-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
779
ŻULCZYK Urszula
1994-04-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
780
ŻYWICKA Monika
1998-04-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik