ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
5 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
7 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
11 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
12 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
13 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
14 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 BOGUSZ Kamila 1999-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
16 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
17 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 BRYZEK Justyna 1998-07-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
21 BRZEŹNICKA Justyna 1997-03-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
22 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
23 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
24 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
25 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
26 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
28 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
29 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
30 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
31 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
32 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
33 DĄBROWSKA Julia 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
34 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
36 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
38 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
39 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
40 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
41 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
42 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
43 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
44 GAŁAMAGA Julia 1998-09-18 UKL Ósemka Police ZPO
45 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
46 GIEŃKO Anna 1995-02-09 KS Podlasie Białystok POD
47 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
48 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
50 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
51 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
52 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
53 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
55 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
56 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
57 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
58 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
59 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
60 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
61 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
62 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
63 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
64 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
66 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
67 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
69 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
70 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
71 KIEŁCZEWSKA Joanna 2000-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
73 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
75 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
76 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
77 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
79 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
80 KOZIAK Karolina 1999-12-06 AZS UMCS Lublin LBE
81 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
82 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KRASZEWSKA Natalia 1998-01-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
84 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
85 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
86 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
87 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
88 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
91 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
93 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
94 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
95 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
96 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
97 MAK Dominika 1998-03-20 AZS-AWF Gorzów LBU
98 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
99 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
100 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
102 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
103 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
104 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
105 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
106 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
107 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
109 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
110 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
111 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
112 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
113 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
115 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
116 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
118 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
119 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
121 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
122 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
123 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
124 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
125 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
126 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
128 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
129 PETRYK Justyna 1998-06-03 KS Agros Zamość LBE
130 PIETKIEWICZ Paulina 1995-01-01 PG 7 Suwałki POD
131 PIETRAS Sandra 1998-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
133 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
134 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
135 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
136 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
137 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
138 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
139 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
140 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
141 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
142 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
143 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
144 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
145 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
146 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
147 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
148 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
149 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
150 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
151 SIENKIEWICZ Justyna 1994-11-11 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
152 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
153 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
154 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
155 SMORCZEWSKA Patrycja 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
156 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
157 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
159 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
161 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
162 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
163 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
164 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
167 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
168 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
170 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
171 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
172 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
174 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
176 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
177 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
179 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
180 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
181 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
182 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
183 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
184 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
185 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
186 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
187 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 LUKS Orkan Września WLP
189 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
191 ZAMOJSKA Klaudia 1995-04-10 KS Podlasie Białystok POD
192 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
193 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
194 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
195 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
196 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
197 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
198 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
199 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21468114852905sekund