ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
5 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
6 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BANAŚ Patrycja 2000-09-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
11 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
12 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
13 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
14 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
15 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BOGUSZ Kamila 1999-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
17 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
18 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
19 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 BRYZEK Justyna 1998-07-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 BRZEŹNICKA Justyna 1997-03-12 LKS Sprinter Siemiatycze POD
24 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
26 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 OŚ AZS Poznań WLP
30 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
31 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
33 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
34 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
35 DĄBROWSKA Julia 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
36 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
37 DEMIANIUK Roksana 1999-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
38 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
40 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
41 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
42 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 MLKS Sokół Lubin DOL
43 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
44 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
45 GAŁAMAGA Julia 1998-09-18 UKL Ósemka Police ZPO
46 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
47 GIEŃKO Anna 1995-02-09 KS Podlasie Białystok POD
48 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
50 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 GORA Eliza 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
52 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
53 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
54 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
55 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
56 GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
58 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
59 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
60 HOŚCIŁO Marlena 1994-05-22 MKS Juvenia Białystok POD
61 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
62 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
63 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 MKS Baszta Szamotuły WLP
64 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
65 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
66 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
67 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
68 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
71 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
73 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
75 KIEŁCZEWSKA Joanna 2000-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
77 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
79 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
80 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
81 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
82 KORCZUK Natalia 1998-10-15 MKS MOS Wrocław DOL
83 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
84 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
85 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
86 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
87 KOZIAK Karolina 1999-12-06 AZS UMCS Lublin LBE
88 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KRASZEWSKA Natalia 1998-01-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
93 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
94 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
95 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
96 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
98 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
99 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
100 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
101 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
102 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
103 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
104 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
105 MAK Dominika 1998-03-20 AZS-AWF Gorzów LBU
106 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
107 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
108 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
110 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
111 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
112 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
113 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
114 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
115 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
116 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 MKS Żywiec SLK
117 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
118 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
119 MIODUSZEWSKA Iga 1998-04-02 KS Podlasie Białystok POD
120 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
121 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
123 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
124 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
125 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
126 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
127 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 niestowarzyszona POL
129 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
130 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
132 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
133 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
134 PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
138 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
139 PETRYK Justyna 1998-06-03 KS Agros Zamość LBE
140 PIETKIEWICZ Paulina 1995-01-01 PG 7 Suwałki POD
141 PIETRAS Sandra 1998-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
144 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
146 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
147 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
148 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
149 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WMZ
150 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
151 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
152 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
153 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
154 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
155 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
157 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
158 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
159 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
160 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
161 SIENKIEWICZ Justyna 1994-11-11 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
162 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
163 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
164 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
165 SMORCZEWSKA Patrycja 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
166 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
167 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
168 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
169 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
171 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
172 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
173 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
174 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
177 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
178 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
179 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
180 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
181 TOBIASZEWSKA Kamila 1995-08-18 MKS Juvenia Białystok POD
182 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
183 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
184 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
185 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
187 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
188 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
189 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
191 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 WLKS Wrocław DOL
192 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
193 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
194 WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 AZS-AWF Gorzów LBU
195 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
196 WOTA Gaja 1998-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
197 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
198 WRONKA Magdalena 1995-01-01 KS Agros Zamość LBE
199 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
200 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 LUKS Orkan Września WLP
202 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
203 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
204 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
205 ZAMOJSKA Klaudia 1995-04-10 KS Podlasie Białystok POD
206 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
207 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
208 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
209 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
210 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
211 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
212 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
213 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE
214 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18684577941895sekund